Formidable Forms - en to az_AZ translation catalogue (49 entries)

en: Views
az_AZ: Baxışlar

en: Reports
az_AZ: Raportlar

en: View
az_AZ: Bax

en: Duplicate
az_AZ: Dublikat

en: Date
az_AZ: Tarix

en: Key
az_AZ: Açar

en: days
az_AZ: gün

en: Cancel
az_AZ: İmtina

en: Draft
az_AZ: Qaralama

en: Edit
az_AZ: Redaktə et

en: Delete
az_AZ: Sil

en: Search
az_AZ: Axtar

en: Update
az_AZ: Yenilə

en: Email
az_AZ: ايميل

en: Post ID
az_AZ: Yazı ID

en: Previous
az_AZ: Öncəki

en: Default
az_AZ: Mövcud

en: Height
az_AZ: Hündürlük

en: Width
az_AZ: En

en: Total
az_AZ: Cəmi

en: Styles
az_AZ: Stillər

en: Add New
az_AZ: Yenisini Əlavə Et

en: Site URL
az_AZ: Sayt URL-i

en: Title
az_AZ: Başlıq

en: Next
az_AZ: ايلري

en: Add
az_AZ: Əlavə et

en: Remove
az_AZ: Sil

en: Advanced
az_AZ: Qabaqcıl

en: Show
az_AZ: Göstər

en: Hide
az_AZ: Gizlət

en: Submit
az_AZ: Göndər

en: None
az_AZ: Heç biri

en: Date Format
az_AZ: Tarix Formatı

en: Theme
az_AZ: Mövzu

en: Headings
az_AZ: Sərlövhələr

en: Color
az_AZ: Rəng

en: Size
az_AZ: Ölçü

en: Padding
az_AZ: Dolğu

en: Bottom Margin
az_AZ: Alt Sahə

en: Border
az_AZ: Kənar

en: Style
az_AZ: Stil

en: left
az_AZ: sol

en: right
az_AZ: sağ

en: Icons
az_AZ: İkonlar

en: default
az_AZ: mövcud

en: Import/Export
az_AZ: İdxal/İxrac

en: Import
az_AZ: İdxal

en: United States
az_AZ: ABŞ

en: Alignment
az_AZ: Cərgə
