AffiliateWP - en to bg_BG translation catalogue (995 entries)

en: %s Referral Rate
bg_BG: Ставка на реферала

en: %s referral | %s referrals
bg_BG[0]: Добавете реферал
bg_BG[1]: Добавете реферал

en: (Invalid Affiliate ID)
bg_BG: Номер на афилиейт

en: (User Deleted)
bg_BG: (потребителят е изтрит)

en: (now copy this referral link and share it anywhere)
bg_BG: (копирайте този линк и го споделяйте)

en: (user deleted)
bg_BG: (потребителят е изтрит)

en: <a href="%1$s" target="_blank" alt="%2$s">%3$s</a>
bg_BG: Съгласявам се с <a href="%s" target="_blank">Общите условия</a>

en: <a href="%s" target="_blank">Learn more and view pricing.</a>
bg_BG: Съгласявам се с <a href="%s" target="_blank">Общите условия</a>

en: <a href="%s">Back to Affiliates</a>.
bg_BG: <a href="%s">Назад към Афилиейти</a>

en: <a href="%s">Back to Creatives</a>
bg_BG: <a href="%s">Назад към Реклами</a>

en: <strong>Affiliate</strong>: this the affiliate that the visit was attributed to.
bg_BG: <strong>Афилиейт</strong>: това е афилиейтът, към когото ще се брои посещението.

en: <strong>Context</strong>: this is the context of how the visit was generated, if set.
bg_BG: <strong>Афилиейт</strong>: това е афилиейтът, към когото ще се брои посещението.

en: <strong>Converted</strong>: this is a Yes / No status for whether the visit turned into a successful converstion.
bg_BG: <strong>Конвертирани</strong>: това е Да / Не статус дали посещението се е превърнало в успешна конверсия.

en: <strong>IP</strong>: this is the IP address of the visitor.
bg_BG: <strong>IP</strong> - това е IP адресът на посетителя.

en: <strong>Landing Page</strong>: this is the page on your site that the visitor first landed on. It is the URL that the affiliate link pointed to.
bg_BG: <strong>Лендинг страница</strong>: това е страница от вашия сайт, на която посетителят ще се озове първо. Това е URL адресът, който ще се свърже с афилиейта.

en: <strong>Paid</strong> - this is a referral that has been paid to the affiliate
bg_BG: <strong>Платено</strong> - това е реферал, който е заплатен на афилиейта

en: <strong>Pending</strong> - this is a referral that is waiting to be accepted
bg_BG: <strong>Изчакващ</strong> - това е реферал, който очаква одобрение

en: <strong>Reference</strong>: this refers to the order number (or similar) that created this referral.
bg_BG: <strong>Референция</strong>: води към номера на поръчката (или подобно), създадена от реферала.

en: <strong>Referral ID</strong>: this is the ID of the referral that was created from this visit, if any.
bg_BG: <strong>Референция</strong>: води към номера на реферала, създадена при това посещение, ако има такова.

en: <strong>Referring URL</strong>: this is the source URL of the affiliate link. It is the web page that the visitor found a link to your site on.
bg_BG: <strong>URL адрес</strong>: това е URL адресът на линка на афилиейта. Това е страницата, която посетителят ще види първоначално.

en: <strong>Rejected</strong> - this is a referral that has been rejected and will not be paid to the affiliate
bg_BG: <strong>Отказани</strong> - това е реферал, който е отказан и няма да бъде платено на афилиейта

en: <strong>Unpaid</strong> - this is a referral that has been accepted but not yet paid to the affiliate
bg_BG: <strong>Неплатено</strong> - това е реферал, който е одобрен, но все още не е платено на афилиейта

en: A customer with the ID %d has been successfully created.
bg_BG: Нов реферал

en: A new affiliate has registered on your site,
bg_BG: Все още няма регистрирани афилиейти

en: A payout has been created.
bg_BG: Нов реферал

en: A referral with the ID "%d" has been created.
bg_BG: Нов реферал

en: Accept
bg_BG: Приеми

en: Account Email
bg_BG: Ел. поща на профила

en: Account Type
bg_BG: Ел. поща на профила

en: Actions
bg_BG: Действия

[ctx: Actions column table header]
en: Actions
bg_BG: Действия

en: Activate
bg_BG: Активирай

en: Activate License
bg_BG: Активирайте лиценз

en: Active
bg_BG: Активни

en: Add Affiliate
bg_BG: Добави Афилиейт

en: Add Creative
bg_BG: Добави Реклама

en: Add Customer
bg_BG: Ел. поща

en: Add New
bg_BG: Добави нов

en: Add Payout Method
bg_BG: Метод на промоция

en: Add Referral
bg_BG: Добавете реферал

en: Add User & Affiliate
bg_BG: Добави Афилиейт

en: Add as Affiliate
bg_BG: Добави Афилиейт

en: Add the user as an affiliate.
bg_BG: Автоматично регистриране на Потребителите като Афилиейти

en: Add-ons for AffiliateWP
bg_BG: Добави Афилиейт

en: Adjust EDD Commissions
bg_BG: Настройте EDD Commissions

en: Affiliate
bg_BG: Афилиейт

en: Affiliate #%d
bg_BG: Афилиейт: #%d %s

en: Affiliate Actions
bg_BG: Отиди на AffiliateWP Настройки

en: Affiliate Application Accepted
bg_BG: Заявката Ви е приета

en: Affiliate Area
bg_BG: Зона за Афилиейти

en: Affiliate Area Forms
bg_BG: Зона за Афилиейти

en: Affiliate Area Link
bg_BG: Зона за Афилиейти

en: Affiliate Area Page
bg_BG: Зона за Афилиейти

en: Affiliate Area URL: %s
bg_BG: Зона за Афилиейти

en: Affiliate Coupon
bg_BG: Афилиейтски купон?

en: Affiliate Customer Record
bg_BG: Име на афилиейт

en: Affiliate Data
bg_BG: Ставка на афилиейта

en: Affiliate Discount
bg_BG: Остъпка за афилиейт?

en: Affiliate Discount?
bg_BG: Остъпка за афилиейт?

en: Affiliate Email
bg_BG: Изключи реферали

en: Affiliate Field
bg_BG: Афилиейт: #%d %s

en: Affiliate First/Full Name
bg_BG: Име на афилиейт

en: Affiliate Form Settings
bg_BG: Отиди на AffiliateWP Настройки

en: Affiliate ID
bg_BG: Номер на афилиейт

[ctx: Affiliate ID, affiliate name]
en: ID #%1$d: %1$s
bg_BG: Идентиф. номер #%d: %s

en: Affiliate Last Name
bg_BG: Име на афилиейт

en: Affiliate Login Form Only
bg_BG: Афилиейтски купон?

en: Affiliate Manager Email
bg_BG: Изключи реферали

en: Affiliate Name
bg_BG: Име на афилиейт

en: Affiliate Notes
bg_BG: Ставки на афилиейта:

en: Affiliate Plugin for WordPress
bg_BG: Афилиейтски купон?

en: Affiliate Rate
bg_BG: Ставка на афилиейта

en: Affiliate Rate Type
bg_BG: Ставка на афилиейта

en: Affiliate Rates:
bg_BG: Ставки на афилиейта:

en: Affiliate Record
bg_BG: Ставка на афилиейта

en: Affiliate Referral
bg_BG: Ставка на афилиейта

en: Affiliate Registration Form Only
bg_BG: Регистрация на Афилиейт

en: Affiliate Registration Form and Affiliate Login Form
bg_BG: При грешка във формата за регистрация данните остават попълнени в полетата

en: Affiliate Registration Status
bg_BG: Афилиейт регистрации

en: Affiliate Registrations
bg_BG: Афилиейт регистрации

en: Affiliate Settings
bg_BG: Отиди на AffiliateWP Настройки

en: Affiliate Status
bg_BG: Ставки на афилиейта:

en: Affiliate URL
bg_BG: URL адреси на Афилиейта

en: Affiliate URLs
bg_BG: URL адреси на Афилиейта

en: Affiliate Username
bg_BG: Име на афилиейт

en: Affiliate account activated
bg_BG: Профилът е активиран

en: Affiliate account deactivated
bg_BG: Профилът е деактивиран

en: Affiliate account(s) deleted successfully
bg_BG: Афилиейтът е изтрит успешно

[ctx: Affiliate column table header]
en: Affiliate
bg_BG: Афилиейт

en: Affiliate coupon?
bg_BG: Афилиейтски купон?

en: Affiliate customer record has been deleted.
bg_BG: Заявката Ви е отхвърлена

en: Affiliate deletion failed, please try again
bg_BG: Изтриването се провали. Моля, опитайте отново

en: Affiliate earnings.
bg_BG: Отиди на AffiliateWP Настройки

en: Affiliate name
bg_BG: Име на афилиейт

en: Affiliate record has been deleted.
bg_BG: Профилът беше обновен

en: Affiliate request was accepted
bg_BG: Заявката е одобрена

en: Affiliate request was rejected
bg_BG: Заявката е отхвърлена

en: Affiliate stats have been recounted!
bg_BG: Статистиката е обновена!

en: Affiliate update failed, please try again
bg_BG: Обновяването се провали. Моля, опитайте отново

en: Affiliate updated successfully
bg_BG: Афилиейтът е обновен успешно

en: Affiliate user account deleted
bg_BG: Профилът е деактивиран

en: Affiliate wasn&#8217;t added, please try again.
bg_BG: Афилиейтът не беше добавен. Моля, опитайте отново.

en: Affiliate&#8217;s Website URL
bg_BG: URL адрес на уебсайта на Афилиейт

en: Affiliate&#8217;s payment email for systems such as PayPal, Moneybookers, or others. Leave blank to use the affiliate&#8217;s user email.
bg_BG: Електронна поща за системи като PayPal, Moneybookers или други. Оставете празно, за да използвате мейла от регистрацията.

en: Affiliate-generated Sale Count
bg_BG: Афилиейтски купон?

en: Affiliate-generated Sales
bg_BG: Ставка на афилиейта

en: Affiliate: #%1$d %2$s
bg_BG: Афилиейт: #%d %s

en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a> | <a href="%3$s">%4$s</a>
bg_BG: <a href="%s">Публикувайте нередност</a> в <a href="%s">GitHub</a>.

en: AffiliateWP Migration
bg_BG: AffiliateWP Миграция

en: AffiliateWP Referral Summary
bg_BG: Ставка на афилиейта

en: AffiliateWP Requirements
bg_BG: Афилиейт регистрации

en: AffiliateWP is not installed
bg_BG: AffiliateWP Миграция

en: AffiliateWP settings for the My Account page.
bg_BG: Статистиката е обновена!

en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s for %3$s rejected
bg_BG: Реферал Номер %d за %s за %s отхвърлен

en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s
bg_BG: Реферал номер #%d за %s записан за %s

en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
bg_BG: Реферал номер #%d за %s записан за %s

en: Affiliates
bg_BG: Афилиейти

en: Affiliates Paid
bg_BG: Affiliates Pro

en: Affiliates require approval: %s
bg_BG: Изисква одобрение

en: After - 10$
bg_BG: Отзад - 10$

en: All
bg_BG: Всички

en: All Statuses
bg_BG: Всички статуси

en: Allow Affiliate Registration
bg_BG: Позволи регистриране на Афилиейти

en: Allow Referrals
bg_BG: Реферали

en: Allow referrals
bg_BG: Изключи реферали

en: Allow users to register affiliate accounts for themselves.
bg_BG: Да могат ли афилиейтите сами да си създават профили?

en: Amount
bg_BG: Количество

[ctx: Amount column table header]
en: Amount
bg_BG: Количество

en: An affiliate already exists for this username.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: An affiliate with the username "%s" has been created.
bg_BG: Вашата заявка на %s беше приета!

en: An optional description for this creative. This is visible to affiliates and is displayed above the creative.
bg_BG: Описание по избор за рекламата, Изписва се под рекламата за афилиейти.

en: Application Accepted Email Content
bg_BG: Заявката Ви е приета

en: Application Accepted Email Options For Affiliate
bg_BG: Заявката Ви е приета

en: Application Accepted Email Subject
bg_BG: Заявката Ви е приета

en: Application Pending Email Content
bg_BG: Заявката Ви е приета

en: Application Pending Email Options For Affiliate
bg_BG: Заявката Ви е приета

en: Application Pending Email Subject
bg_BG: Заявката Ви е приета

en: Application Rejection Email Content
bg_BG: Заявката Ви е приета

en: Application Rejection Email Options For Affiliate
bg_BG: Заявката Ви е приета

en: Application Rejection Email Subject
bg_BG: Заявката Ви е приета

en: Apply
bg_BG: Приложи

en: Are you sure you want to clear the debug log?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: Are you sure you want to delete this affiliate and all its data?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: Are you sure you want to delete this affiliate, all its data and its associated user account?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: Are you sure you want to delete this affiliate?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: Are you sure you want to delete this creative?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: Are you sure you want to delete this payout?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: Are you sure you want to delete this referral?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: Are you sure you want to delete this visit?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: Are you sure you want to generate the payout file? All included referrals will be marked as Paid.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да генерирате файл за плащане? Всички включени реферали ще бъдат маркирани като платени.

en: Are you sure you want to overwrite the affiliate associated with this payout?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: Are you sure you want to overwrite this payout's referrals?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: Are you sure you want to payout referrals for the specified time frame via %s?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: Argentina
bg_BG: Мексиканско песо

en: Argentine Peso
bg_BG: Мексиканско песо

en: Australia
bg_BG: Австралийски долари

en: Australian Dollar
bg_BG: Австралийски долари

en: Auto Register New Users
bg_BG: Автоматично регистриране на нови потребители

en: Automatically register new users as affiliates.
bg_BG: Автоматично регистрирай нови потребители като афилиейти?

en: Automatically reject Unpaid referrals when the originating purchase is refunded or revoked.
bg_BG: Трябва ли неплатилите реферали да бъдат отхвърляни автоматично, когато плащането на покупката им е възстановено или оттеглено?

en: Average Payout
bg_BG: Ставка на реферала

en: Average Referral Amount
bg_BG: Ставка на реферала

en: Average Referral Amount (All Time)
bg_BG: Ставка на реферала

en: Average Referrals Per Payout
bg_BG: Ставка на реферала

en: Average Referrals Per Payout (All Time)
bg_BG: Ставка на реферала

en: Back to Affiliates
bg_BG: Афилиейти

en: Bangladeshi Taka
bg_BG: Бангладешка така

en: Before - $10
bg_BG: Отпред - $10

en: Begin typing the name of the affiliate to perform a search for their associated user account.
bg_BG: Изпишете името на афилиейта, за да започне търсене на профила му.

en: Brazil
bg_BG: Бразилски реал

en: Brazilian Real
bg_BG: Бразилски реал

en: Bulgaria
bg_BG: Български лев

en: Bulgarian Lev
bg_BG: Български лев

en: Bulk Actions
bg_BG: Масови действия

en: Business Account
bg_BG: Потребителски профили

en: Canadian Dollar
bg_BG: Канадски долари

en: Cheatin&#8217; huh?
bg_BG: Мамиш, а?

en: Check this box to prevent orders for this %s from generating referral commissions for affiliates.
bg_BG: Това ще предотврати създаване на рефералски комисиони за афилиейти за този продукт.

en: Chilean Peso
bg_BG: Чилийско песо

en: Chinese Yuan
bg_BG: Китайски юан

en: Choose a referral rate type. Referrals can be based on either a percentage or a flat rate amount.
bg_BG: Рефералите ще бъдат отчитани на процент или плоска ставка?

en: Choose the integrations to enable.
bg_BG: Изберете позицията на знака за валута.

en: Choose the location of the currency symbol.
bg_BG: Изберете позицията на знака за валута.

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
bg_BG: Изберете Вашата валута. Имайте предвид, че някои портали за плащане работят само с някои валути.

en: Colombian Peso
bg_BG: Колумбийско песо

en: Commission Rate
bg_BG: Комисион

en: Configure affiliate rates for this product. These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale.
bg_BG: Тези настройки ще се използват за калкулиране на афилиейтските печалби. Оставете празно за използване на ставките по подразбиране.

en: Configure the currency options
bg_BG: Конфигурирайте опциите за валута

en: Confirm Password
bg_BG: Потвърдете паролата

en: Congratulations %s!
bg_BG: Поздравления %s!

en: Congratulations {name}!
bg_BG: Поздравления %s!

en: Connection Status
bg_BG: Преизчисли статистика

en: Context
bg_BG: Контекст

en: Context for this referral (optional). Usually this is used to identify the payment system or integration that was used for the transaction.
bg_BG: Въведете контекст за този реферал (по избор). Обикновено се използва за идентифициране на системата за разплащане, използвана за транзакцията.

en: Context under which the visit was generated.
bg_BG: Настройките са успешно въведени

en: Conversion Rate
bg_BG: Коефициент на конверсии

en: Conversion Rate (All Time)
bg_BG: Коефициент на конверсии

[ctx: Conversions column table header]
en: Conversions
bg_BG: Коефициент на конверсии

en: Converted
bg_BG: Конвертирани

en: Converted Visits
bg_BG: Конвертирани посещения

[ctx: Converted column table header]
en: Converted
bg_BG: Конвертирани

en: Cookie Expiration
bg_BG: Срок на годност на Бисквитките

en: Cookie Sharing
bg_BG: Срок на годност на Бисквитките

en: Copy and paste the following:
bg_BG: Копирайте и поставете следното:

en: Coupon Code
bg_BG: Проследяване на купон

en: Create Affiliate Accounts for Users
bg_BG: Създай Афилиейтски профили

en: Created
bg_BG: Реклама

en: Creative
bg_BG: Реклама

[ctx: Creative ID, creative name]
en: Creative ID #%1$d: %2$s
bg_BG: Реклама номер #%d: %s

en: Creative activated
bg_BG: Деактивиране

en: Creative added successfully
bg_BG: Рекламата е добавена успешно

en: Creative deactivated
bg_BG: Рекламата е деактивирана

en: Creative deleted successfully
bg_BG: Рекламата е изтрита успешно

en: Creative updated successfully
bg_BG: Афилиейтът е обновен успешно

en: Creatives
bg_BG: Реклами

en: Credit Last Referrer
bg_BG: Редактирай Реферал

en: Croatia Kuna
bg_BG: Хърватска куна

en: Currency
bg_BG: Валута

en: Currency Settings
bg_BG: Настройки на валутата

en: Currency Symbol Position
bg_BG: Позиция на валутата

en: Currency for the referral amount.
bg_BG: Ставка на реферала

en: Currency: %s
bg_BG: Валута

en: Current Month
bg_BG: Миналия месец

en: Custom
bg_BG: Персонализирай

en: Custom Amount
bg_BG: Количество

en: Custom data stored for this referral (optional).
bg_BG: Добавете описание за този реферал.

en: Custom referral data.
bg_BG: Няма открити реферали.

en: Customer Email
bg_BG: Ел. поща

en: Customer ID
bg_BG: Ел. поща

en: Customer IP address.
bg_BG: Ел. поща

en: Customer added successfully
bg_BG: Рекламата е добавена успешно

en: Customer email.
bg_BG: Ел. поща

en: Customer first name.
bg_BG: Въведете име

en: Customer last name.
bg_BG: Няма открити реферали.

en: Customer update failed, please try again
bg_BG: Обновяването се провали. Моля. опитайте отново

en: Customer updated successfully
bg_BG: Афилиейтът е обновен успешно

en: Customer wasn&#8217;t added, please try again.
bg_BG: Афилиейтът не беше добавен. Моля, опитайте отново.

en: Czech Koruna
bg_BG: Чешка крона

en: Danish Krone
bg_BG: Датска крона

[ctx: Dashboard widget]
en: Earnings
bg_BG: Печалби

[ctx: Dashboard widget]
en: Referrals
bg_BG: Реферали

en: Date
bg_BG: Дата

en: Date Created
bg_BG: Обнови Реклама

en: Date Registered
bg_BG: Дата на регистрация

en: Deactivate
bg_BG: Деактивиране

en: Deactivate License
bg_BG: Деактивирай лиценз

en: Debug Assistant
bg_BG: Асистент по миграцията

en: Debug mode is globally enabled via <code>AFFILIATE_WP_DEBUG</code> set in <code>wp-config.php</code>. This setting cannot be modified from this screen. Logs are kept in <a href="%s">Affiliates > Tools</a>.
bg_BG: Моля въведете кода за лиценза. За автоматични обновявания и <a href="%s" target="_blank">помощ</a> е необходим активен код за лиценза.

en: December
bg_BG: Запомни ме

en: Decimal Separator
bg_BG: Делител за десетици

en: Default Referral Format
bg_BG: Ставка за конкретен продукт

en: Default Referral URL
bg_BG: Ставка за конкретен продукт

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Delete Affiliate | Delete Affiliates
bg_BG[0]: Изтрий Афилиейти
bg_BG[1]: Изтрий Афилиейти

en: Delete Coupon
bg_BG: Афилиейтски купон?

en: Delete Creative
bg_BG: Изтрий Реклама

en: Deleting this affiliate will also delete their referral and visit data. | Deleting these affiliates will also delete their referral and visit data.
bg_BG[0]: Изтриването на тези афилиейти ще изтрие техните реферали и данни за посещения.
bg_BG[1]: Изтриването на тези афилиейти ще изтрие техните реферали и данни за посещения.

en: Description
bg_BG: Описание

[ctx: Description column table header]
en: Description
bg_BG: Описание

en: Description for the creative.
bg_BG: Текст за рекламата

en: Direct Traffic
bg_BG: Директен трафик

en: Direct traffic
bg_BG: Директен трафик

en: Disable Affiliate Email
bg_BG: Изключи реферали

en: Disable Referrals
bg_BG: Изключи реферали

en: Disable Referrals on Upgrades
bg_BG: Изключи рефералите за този продукт

en: Disable Renewal Referrals
bg_BG: Изключи реферали

en: Disable referrals
bg_BG: Изключи реферали

en: Disable referrals for this product variation
bg_BG: Изключи рефералите за този продукт

en: Disable referrals on this %s
bg_BG: Изключи реферали за това %s

en: Disable referrals on this membership
bg_BG: Изключи реферали за това %s

en: Disable referrals on this product
bg_BG: Изключи рефералите за този продукт

en: Disable referrals on this subscription level.
bg_BG: Изключи рефералите за този продукт

en: Dominican Peso
bg_BG: Доминиканско песо

en: Dynamic coupon creation failed, please try again.
bg_BG: Изтриването се провали. Моля, опитайте отново

en: Dynamic coupon deletion failed, please try again.
bg_BG: Изтриването се провали. Моля, опитайте отново

en: Dynamic coupon successfully created.
bg_BG: Настройките са успешно въведени

en: Dynamic coupon successfully deleted.
bg_BG: Рекламата е добавена успешно

en: Earnings
bg_BG: Печалби

en: Earnings Generated
bg_BG: Печалби

en: Earnings Paid
bg_BG: Печалби

en: Earnings can be based on either a percentage or a flat rate amount.
bg_BG: Рефералите ще бъдат отчитани на процент или плоска ставка?

[ctx: Earnings column table header]
en: Earnings
bg_BG: Печалби

en: Earnings have been successfully recounted for %s.
bg_BG: Рефералът е добавен успешно

en: Edit
bg_BG: Редакция

en: Edit Affiliate
bg_BG: Редактирай афилиейт

en: Edit Creative
bg_BG: Редактирай Реклама

en: Edit Customer
bg_BG: Редактирай Реферал

en: Edit Referral
bg_BG: Редактирай Реферал

en: Edit User
bg_BG: Редактирай Реферал

en: Effortlessly pay your affiliates
bg_BG: Добавяне на Афилиейти

en: Egyptian Pound
bg_BG: Египетски паунд

en: Email
bg_BG: Ел. поща

en: Email Address
bg_BG: Електронна поща

en: Email Notifications
bg_BG: Включи известия при нови реферали

en: Email Options
bg_BG: Ел. поща

en: Email address already taken
bg_BG: Мейлът вече се използва

en: Emails
bg_BG: Ел. поща

en: Enable %s Referral Rate
bg_BG: Ставка на реферала

en: Enable New Referral Notifications
bg_BG: Включи известия при нови реферали

en: Enable Payouts Service
bg_BG: Генерирайте файл за плащане

en: Enable affiliate referral creation for this donation form
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: Enable affiliate referral creation for this form
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: Enable affiliate referral creation for this form?
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: Enable referrals for specific Contact Form 7 forms
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: Enable referrals on all Contact Form 7 forms
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: End Date
bg_BG: Дата

en: Enter a context for this referral (optional). Usually this is used to help identify the payment system that was used for the transaction.
bg_BG: Въведете контекст за този реферал (по избор). Обикновено се използва за идентифициране на системата за разплащане, използвана за транзакцията.

en: Enter a description for this referral.
bg_BG: Добавете описание за този реферал.

en: Enter a reference for this referral (optional). Usually this would be the transaction ID of the associated purchase.
bg_BG: Въведете референция за този реферал (по избор). Обикновено това е номерът на транзакция за съответната поръчка.

en: Enter a referral rate for this %s
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: Enter an email address for the new user.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: Enter any URL from this website in the form below to generate a referral link!
bg_BG: Въведете URL от сайта, за да се генерира линк за реферали!

en: Enter how many days the referral tracking cookie should be valid for.
bg_BG: Колко дни трябва да въде валидна проследяващата бисквитка за реферала?

en: Enter the name of the affiliate or begin typing to perform a search based on the affiliate&#8217;s name.
bg_BG: Въведете името на афилиейт, за да започне търсене по име.

en: Enter the name of the affiliate or enter a partial name or email to perform a search.
bg_BG: Въведете името на афилиейта или част от името или ел. поща, за да се извърши търсене.

en: Enter username
bg_BG: Невалидно потребителско име

en: Error
bg_BG: Грешка

en: Error:
bg_BG: Грешка

en: Euro
bg_BG: Евро

en: Exclude Shipping
bg_BG: Изключи Доставка

en: Exclude Tax
bg_BG: Изключи данък

en: Exclude shipping costs from referral calculations.
bg_BG: Трябва ли разходите за доставка да бъдат изключени от калкулациите за реферала?

en: Exclude taxes from referral calculations.
bg_BG: Трябва ли данъците да бъдат изключени от изчисленията за реферали?

en: Export
bg_BG: Експорт

en: Export / Import
bg_BG: Експорт / Импорт

en: Export Affiliates
bg_BG: Експорт на Афилиейти

en: Export Payouts
bg_BG: Общо посещения

en: Export Referrals
bg_BG: Експортване на Реферали

en: Export Settings
bg_BG: Експортване на настройки

en: Export Visits
bg_BG: Експорт на Афилиейти

en: Export affiliates to a CSV file.
bg_BG: Експортирай афилиейти в CSV файл.

en: Export payouts to a CSV file.
bg_BG: Експортирай афилиейти в CSV файл.

en: Export referrals to a CSV file.
bg_BG: Експортване на реферали в CSV файл.

en: Export the AffiliateWP settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
bg_BG: Експортнете настройките на AffiliateWP за този сайт като .json файл. Това ще позволи лесното импортиране на конфиграцията в друг сайт.

en: Export visits to a CSV file.
bg_BG: Експортирай афилиейти в CSV файл.

en: Exporting Referrals
bg_BG: Експортване на реферали

en: Filter
bg_BG: Филтър

en: Filters
bg_BG: Филтър

en: First Name
bg_BG: Минала седмица

en: Flat %s
bg_BG: Плоска ставка%s

en: Flat Rate Referral Basis
bg_BG: Скорошни посещения от реферали

en: Flat rate referrals can be calculated on either a per product or per order basis.
bg_BG: Рефералите ще бъдат отчитани на процент или плоска ставка?

en: Foo Affiliate account banned
bg_BG: Профилът е активиран

en: For more information:
bg_BG: За повече информация:

en: From - mm/dd/yyyy
bg_BG: От - мм/дд/гггг

en: From Email
bg_BG: Ел. поща

en: From Name
bg_BG: Вашето име

en: General
bg_BG: Основни

en: General Settings
bg_BG: Основни настройки

en: Generate CSV File
bg_BG: Създай CSV файл

en: Generate Coupon
bg_BG: Основен URL

en: Generate Coupons
bg_BG: Основен URL

en: Generate URL
bg_BG: Основен URL

en: Generated By
bg_BG: Основен URL

en: Global referral rate type: %s
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: Global referral rate: %s
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: Go Back
bg_BG: Назад

en: Graphs
bg_BG: Графики

en: Hi %s!
bg_BG: Версия %s

en: Hong Kong
bg_BG: Хонгконгски долар

en: Hong Kong Dollar
bg_BG: Хонгконгски долар

en: How will you promote us?
bg_BG: Как ще ни промотирате?

en: Hungarian Forint
bg_BG: Унгарски флоринт

en: ID
bg_BG: Номер

en: ID for the affiliate account associated with the referral.
bg_BG: Заявката Ви е отхвърлена

en: ID for the affiliate account associated with the sale.
bg_BG: Вашият афилиейт профил не е активен

en: ID for the affiliate account associated with the visit.
bg_BG: Вашият афилиейт профил не е активен

en: ID for the visit associated with the referral.
bg_BG: Изберете състояние за реферала.

en: IP
bg_BG: IP адрес

en: Icelandic Krona
bg_BG: Исландска крона

en: Identity Verification
bg_BG: Интеграция

en: If you would like to connect this coupon to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
bg_BG: Ако искате да свържете този купон с афилиейт, въведете името на афилиейта.

en: If you would like to connect this discount to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
bg_BG: Ако искате да свържете тази отстъпка с афилиейт, въведете името, на което принадлежи.

en: Ignore Referrals with Zero Amount
bg_BG: Ставка на реферала

en: Ignore referrals with a zero amount. This can be useful for multi-price products that start at zero, or if a discount was used which resulted in a zero amount. NOTE: If this setting is enabled and a visit results in a zero referral, the visit will be considered not converted.
bg_BG: Отметнете, ако искате  AffiliateWP да занули напълно рефералите, платили нулева цена за продуктите. Може да бъде полезно за продукти с няколко цени, които започват от нула или ако е използвана отстъпка, след която цената е нула. Моля, забележете, че ако тази настройка е активирана, то посещението се приема за нулев реферал и то няма да бъде счетено за конвертирано.

en: Image
bg_BG: Снимка

en: Import
bg_BG: Импорт

en: Import Affiliates
bg_BG: Експорт на Афилиейти

en: Import CSV
bg_BG: Импорт

en: Import Referrals
bg_BG: Експортване на Реферали

en: Import Settings
bg_BG: Импортване на настройки

en: Import the AffiliateWP settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
bg_BG: Импортирайте настройките на AffiliateWP от .json файл. С този файл ще разполагате след експортирането на настройките от друг сайт, използвайки формата по-горе.

en: Inactive
bg_BG: Неактивни

en: Incorrect username or password
bg_BG: Некоректни потребителско име или парола

en: Indian Rupee
bg_BG: Индийска рупия

en: Indonesia
bg_BG: Индонезийска рупия

en: Indonesia Rupiah
bg_BG: Индонезийска рупия

en: Integrations
bg_BG: Интеграция

en: Integrations: %s
bg_BG: Интеграция

en: Invalid Payouts Service account
bg_BG: Общо посещения

en: Invalid account email
bg_BG: Невалидна поща за плащане

en: Invalid affiliate
bg_BG: Добави Афилиейт

en: Invalid affiliate account
bg_BG: Регистрирайте нов афилиейт профил

en: Invalid batch ID.
bg_BG: Невалидна ел. поща

en: Invalid payment email
bg_BG: Невалидна поща за плащане

en: Invalid payout method
bg_BG: Невалидна поща за плащане

en: Invalid user email
bg_BG: Невалидна поща за плащане

en: Invalid username
bg_BG: Невалидно потребителско име

en: Iranian Rial
bg_BG: Бразилски реал

en: Israeli Shekel
bg_BG: Израелски шекел

en: Japanese Yen
bg_BG: Японска йена

en: Landing Page
bg_BG: Страница, на която да води

en: Lao Kip
bg_BG: Лаоски кип

en: Last Month
bg_BG: Миналия месец

en: Last Name
bg_BG: Минала седмица

en: Last Quarter
bg_BG: Миналото тримесечие

en: Last Week
bg_BG: Минала седмица

en: Last Year
bg_BG: Миналата година

en: Latest Affiliate Registrations
bg_BG: Последни афилиейт регистрации

en: Leave blank to use default affiliate rates.
bg_BG: Управлявай ставките за афилиейти на ниво продукт.

en: License Key
bg_BG: Код за лиценза

en: License Settings
bg_BG: Настройки Лиценз

en: License status is: %s
bg_BG: Настройки Лиценз

en: LifterLMS Referral #%d updated successfully.
bg_BG: Рефералът е обновен успешно

en: LifterLMS Referral failed to be created.
bg_BG: Нов реферал

en: Log into your account
bg_BG: Влезте в профила си

en: Log into your affiliate area at
bg_BG: Можете да влезете във Вашия профил от %s

en: Log into your affiliate area at %s
bg_BG: Можете да влезете във Вашия профил от %s

en: Log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications:
bg_BG: Влезте в зоната за афилиейти, за да видите Вашите печалби или да спрете известията: %s

en: Lost your password?
bg_BG: Забравена парола?

en: Malaysia
bg_BG: Малайзийски рингит

en: Malaysian Ringgit
bg_BG: Малайзийски рингит

en: Manage Affiliates
bg_BG: Добавяне на Афилиейти

en: Manage Referrals
bg_BG: Неплатени реферали

en: Manage Visits
bg_BG: Търсене на посещения

en: Manage per-product affiliate rates.
bg_BG: Управлявай ставките за афилиейти на ниво продукт.

en: Manage your affiliates.
bg_BG: Добавяне на Афилиейти

en: Manage your referrals.
bg_BG: Неплатени реферали

en: Manual Payout
bg_BG: Последни реферали

en: March
bg_BG: Търсене

en: Mark as Paid
bg_BG: Отбележи като платено

en: Mark as Unpaid
bg_BG: Отбележи като неплатено

en: Mexican Peso
bg_BG: Мексиканско песо

en: Mexico
bg_BG: Мексиканско песо

en: Migrate Data from Affiliates Pro
bg_BG: Мигрирайте данни от Affiliates Pro

en: Migrate Data from WP Affiliate
bg_BG: Мигрирай данни от WP Affiliate

en: Migration Assistant
bg_BG: Асистент по миграцията

en: Minimum Amount
bg_BG: Минимално количество

en: Minimum Earnings
bg_BG: Неплатени печалби

en: Minimum amount
bg_BG: Минимално количество

en: Misc
bg_BG: Други

en: Month
bg_BG: Този месец

en: Most Valuable Affiliates
bg_BG: Най-ценните афилиейти

en: NOTE: This tool should only ever be used on a fresh install. If you have already collected affiliate or referral data, do not use this tool.
bg_BG: <strong>ЗАБЕЛЕЖКА:</strong> този инструмент трябва да бъде използван само при нова инсталация. Ако вече имате събрани афилиейти и/или реферали, моля не го използвайте.

en: Name
bg_BG: Име

en: Name of the creative.
bg_BG: Текст за рекламата

en: Name:
bg_BG: Име: %s

en: Name: %s
bg_BG: Име: %s

en: Nepali Rupee
bg_BG: Непалска рупия

en: New Affiliate
bg_BG: Нов афилиейт

en: New Affiliate Registration
bg_BG: Регистрация на нов афилиейт

en: New Affiliates
bg_BG: Нов афилиейт

en: New Creative
bg_BG: Нова Реклама

en: New Customer
bg_BG: Ел. поща

en: New Referral
bg_BG: Нов реферал

en: New Referral Email Content
bg_BG: Нов реферал

en: New Referral Email Options For Affiliate
bg_BG: Нов реферал

en: New Referral Email Options for Affiliate Manager
bg_BG: Нов реферал

en: New Referral Email Subject
bg_BG: Нов реферал

en: New Zealand
bg_BG: Новозеландски долар

en: New Zealand Dollar
bg_BG: Новозеландски долар

en: Nice try honey bear, don&#8217;t touch our honey
bg_BG: Добър опит, Мечо! Не пипай нашия медец!

en: Nigerian Naira
bg_BG: Нигерийска наира

en: No API consumers found.
bg_BG: Не са открити потребители

en: No affiliate IDs specified for deletion
bg_BG: Не е избран идентификационен номер на афилиейта за изтриване

en: No affiliate registrations yet
bg_BG: Все още няма регистрирани афилиейти

en: No affiliates found.
bg_BG: Няма открити афилиейти

en: No coupons were found.
bg_BG: Не са открити потребители

en: No creative IDs specified for deletion
bg_BG: Не са избрани реклами за изтриване

en: No creatives found.
bg_BG: Няма открити реклами.

en: No highest converting urls recorded yet.
bg_BG: Все още няма записани реферали

en: No new affiliates were imported.
bg_BG: Няма открити афилиейти

en: No new referrals were imported.
bg_BG: Все още няма записани реферали

en: No payouts found.
bg_BG: Няма посещения.

en: No records found
bg_BG: Няма открити реферали.

en: No referral visits recorded yet
bg_BG: Няма регистрирани посещения от реферали

en: No referrals found.
bg_BG: Няма открити реферали.

en: No referrals recorded yet
bg_BG: Все още няма записани реферали

en: No referrals within the specified date range
bg_BG: Нов реферал

en: No registered affiliates
bg_BG: Няма регистрирани афилиейти

en: No such user
bg_BG: Няма такъв потребител

en: No valid affiliate status was selected for export.
bg_BG: Не е избран идентификационен номер на афилиейта за изтриване

en: No visits found.
bg_BG: Няма посещения.

en: Norwegian Krone
bg_BG: Норвежка крона

en: Not Registered
bg_BG: Дата на регистрация

en: Notification Settings
bg_BG: Отиди на AffiliateWP Настройки

en: Notify affiliate manager when a new affiliate has registered
bg_BG: Известявай администраторите за регистрация на нови афилиейти

en: Notify affiliate manager when a new referral has been created
bg_BG: Известявай администраторите за регистрация на нови афилиейти

en: Notify affiliate when their affiliate application is accepted
bg_BG: Вашата заявка на %s беше приета!

en: Notify affiliate when their affiliate application is rejected
bg_BG: Вашата заявка на %s беше приета!

en: Notify affiliate when they earn a new referral
bg_BG: Известявай администраторите за регистрация на нови афилиейти

en: Notify site admin when a new affiliate has registered
bg_BG: Известявай администраторите за регистрация на нови афилиейти

en: Notify site admin when new referrals are earned
bg_BG: Известявай администраторите за регистрация на нови афилиейти

en: Number of affiliates: %d
bg_BG: Няма открити афилиейти

en: Number of creatives: %d
bg_BG: Няма открити реклами.

en: Number of customers: %d
bg_BG: Няма посещения.

en: Number of payouts per page:
bg_BG: Все още няма записани реферали

en: Number of referrals per page:
bg_BG: Все още няма записани реферали

en: Number of referrals: %d
bg_BG: Все още няма записани реферали

en: Number of visits: %d
bg_BG: Няма посещения.

en: Opt-In Referral Amount
bg_BG: Ставка на реферала

en: Opt-In Referral Status
bg_BG: Състояния на рефералите:

en: Overview
bg_BG: Преглед

en: Page URL
bg_BG: URL на страницата

en: Pages
bg_BG: Страници

en: Paid
bg_BG: Платени

en: Paid / Unpaid Referrals
bg_BG: Неплатени реферали

en: Paid Earnings
bg_BG: Платени печалби

en: Paid Referral Earnings
bg_BG: Платени печалби от реферали

en: Paid Referrals
bg_BG: Платени реферали

[ctx: Paid earnings column table header]
en: Paid earnings
bg_BG: Платени печалби

[ctx: Paid earnings this month column table header]
en: Paid earnings this month
bg_BG: Платени печалби този месец

[ctx: Paid earnings today column table header]
en: Paid earnings today
bg_BG: Платени печалби днес

en: Pakistani Rupee
bg_BG: Индийска рупия

en: Paraguayan Guaraní
bg_BG: Парагвайски гуарани

en: Password
bg_BG: Парола

en: Passwords do not match
bg_BG: Паролите не съвпадат

en: Pay Affiliates
bg_BG: Афилиейти

en: Payment Email
bg_BG: Електронна поща, обвързана с плащането

en: Payment Email Address
bg_BG: Електронна поща за плащане

en: Payout
bg_BG: Последни реферали

en: Payout #%d has been updated successfully.
bg_BG: Афилиейтът е обновен успешно

en: Payout Account
bg_BG: Общо посещения

en: Payout Currency
bg_BG: Валута

en: Payout Method
bg_BG: Метод на промоция

en: Payout Settings
bg_BG: Експортване на настройки

en: Payout deleted successfully.
bg_BG: Рекламата е изтрита успешно

en: Payout deletion failed, please try again.
bg_BG: Изтриването се провали. Моля, опитайте отново

en: Payout submitted successfully!
bg_BG: Рекламата е изтрита успешно

en: Pending
bg_BG: В изчакване

en: Pending / Rejected Referrals
bg_BG: Отхвърлени печалби от реферали

en: Pending PayPal referral
bg_BG: Общо реферали в изчакване

en: Pending Referral Earnings
bg_BG: Печалби от реферали в изчакване

en: Pending referral #%d created successfully.
bg_BG: Рефералът е обновен успешно

en: Percentage (%)
bg_BG: Процент (%)

en: Personal Account
bg_BG: Потребителски профили

en: Philippine Peso
bg_BG: Филиписнко песо

en: Please agree to our terms of use
bg_BG: Моля, приемете общите условия

en: Please enter a password
bg_BG: Въведете парола

en: Please enter a valid URL for this site
bg_BG: Въведете URL на уебсайт

en: Please enter a valid email address
bg_BG: Въведете URL на уебсайт

en: Please enter a valid website URL
bg_BG: Въведете URL на уебсайт

en: Please enter a website URL
bg_BG: Въведете URL на уебсайт

en: Please enter your business name
bg_BG: Въведете име

en: Please enter your email address
bg_BG: Въведете име

en: Please enter your first name
bg_BG: Въведете име

en: Please enter your last name
bg_BG: Въведете име

en: Please enter your license key. An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
bg_BG: Моля въведете кода за лиценза. За автоматични обновявания и <a href="%s" target="_blank">помощ</a> е необходим активен код за лиценза.

en: Please enter your name
bg_BG: Въведете име

en: Please enter your payment email
bg_BG: Въведете име

en: Please select your account type
bg_BG: Въведете име

en: Please select your country of residence
bg_BG: Моля, приемете общите условия

en: Please select your day of birth
bg_BG: Въведете име

en: Please select your month of birth
bg_BG: Въведете име

en: Please select your year of birth
bg_BG: Моля, приемете общите условия

en: Please upload a file to import
bg_BG: Моля, качете файл за импортване

en: Please upload a valid .json file
bg_BG: Моля, качете валиден .json файл

en: Polish Zloty
bg_BG: Полска злота

en: Pounds Sterling
bg_BG: Британска лира

en: Pretty Affiliate URLs
bg_BG: URL адреси на Афилиейта

en: Preview Payout
bg_BG: Последни реферали

en: Preview Payout Request
bg_BG: Последни реферали

en: Primary Email
bg_BG: Ел. поща

en: Process Import
bg_BG: Импорт

en: Profile Settings
bg_BG: Настройки на профила

en: Promotion Method
bg_BG: Метод на промоция

en: Promotion Methods
bg_BG: Метод на промоция

en: Promotion method: %s
bg_BG: Метод на промотиране:

en: Promotion methods entered by the affiliate during registration.
bg_BG: Известявай администраторите за регистрация на нови афилиейти

en: Rate
bg_BG: Ставка

en: Rate Type
bg_BG: Вид на ставката

en: Recent Payouts
bg_BG: Последни реферали

en: Recent Referral Visits
bg_BG: Скорошни посещения от реферали

en: Recent Referrals
bg_BG: Последни реферали

en: Reconnect to the %s.
bg_BG: Преизчисли статистика

en: Recount
bg_BG: Преизчисли

en: Recount Affiliate Stats
bg_BG: Преизчисли статистиката за Афилиейти

en: Recount Campaigns
bg_BG: Преизчисли статистика

en: Recount Stats
bg_BG: Преизчисли статистика

en: Reference
bg_BG: Референция

en: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s
bg_BG: Реферал номер #%d за %s записан за %s

en: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
bg_BG: Реферал номер #%d за %s записан за %s

en: Referral #%d completed
bg_BG: Рефералът е обновен успешно

en: Referral #%d created successfully.
bg_BG: Рефералът е обновен успешно

en: Referral #%d for %s for %s rejected
bg_BG: Реферал Номер %d за %s за %s отхвърлен

en: Referral #%d rejected
bg_BG: Реферал Номер %d за %s за %s отхвърлен

en: Referral #%d updated successfully.
bg_BG: Рефералът е обновен успешно

en: Referral %1$s for %2$s recorded for %3$s
bg_BG: Реферал номер #%d за %s записан за %s

en: Referral %1$s for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
bg_BG: Реферал номер #%d за %s записан за %s

en: Referral %1$s updated. Amount %2$s recorded for %3$s
bg_BG: Реферал номер #%d за %s записан за %s

en: Referral Awarded!
bg_BG: Рефералът е възнаграден!

en: Referral Count
bg_BG: Ставка на реферала

en: Referral Details
bg_BG: Настройки на реферали

en: Referral Earned!
bg_BG: Рефералът е възнаграден!

en: Referral Field
bg_BG: Реферали

en: Referral Graphs
bg_BG: Графика за Реферали

en: Referral ID
bg_BG: Номер на реферал

en: Referral Payouts
bg_BG: Ставка на реферала

en: Referral Rate
bg_BG: Ставка на реферала

en: Referral Rate Type
bg_BG: Тип комисион от реферала

en: Referral Settings
bg_BG: Настройки на реферали

en: Referral Type
bg_BG: Тип комисион от реферала

en: Referral URL
bg_BG: URL за реферал

en: Referral URL (ID): %s
bg_BG: URL за реферал

en: Referral URL (Username): %s
bg_BG: Генератор на URL за реферали

en: Referral URL Blacklist
bg_BG: Посещения на URL на реферали

en: Referral URL Generator
bg_BG: Генератор на URL за реферали

en: Referral URL Visits
bg_BG: Посещения на URL на реферали

en: Referral Variable
bg_BG: Реферал вариация

en: Referral added successfully
bg_BG: Рефералът е добавен успешно

en: Referral amount.
bg_BG: Ставка на реферала

en: Referral deleted successfully
bg_BG: Рефералът е изтрит успешно

en: Referral deletion failed, please try again
bg_BG: Изтриването се провали. Моля, опитайте отново

en: Referral description
bg_BG: Редактиране на Реферали

en: Referral description.
bg_BG: Редактиране на Реферали

en: Referral failed to be created.
bg_BG: Нов реферал

en: Referral not created because affiliate is invalid
bg_BG: Изтрий и потребителските профили на афилиейтите?

en: Referral not created because affiliate is invalid.
bg_BG: Изтрий и потребителските профили на афилиейтите?

en: Referral not created because affiliate's own account was used.
bg_BG: Изтрий и потребителските профили на афилиейтите?

en: Referral rate (optional)
bg_BG: Редактиране на Реферали

en: Referral statuses:
bg_BG: Състояния на рефералите:

en: Referral type
bg_BG: Ставка на реферала

en: Referral type for %1$s (Form ID: %2$d)
bg_BG: Реферал номер #%d за %s записан за %s

en: Referral update failed, please try again
bg_BG: Обновяването се провали. Моля. опитайте отново

en: Referral updated successfully
bg_BG: Рефералът е обновен успешно

en: Referral variable: %s
bg_BG: Реферал вариация

en: Referral wasn&#8217;t created, please try again.
bg_BG: Афилиейтът не беше добавен. Моля, опитайте отново.

en: Referrals
bg_BG: Реферали

en: Referrals End Date
bg_BG: Ставка на реферала

en: Referrals Paid
bg_BG: Реферали

en: Referrals Start Date
bg_BG: Ставка на реферала

en: Referrals Total
bg_BG: Настройки на реферали

en: Referrals can be exported directly to a CSV file in order to make it easier for your own accounting needs and for you to payout your affiliates&#8217;s earnings.
bg_BG: Рефералите могат да бъдат експортнати директно в CSV файл за улеснение на счетоводството и за плащане на печалбата на афилиейтите.

en: Referrals can be searched in several different ways:
bg_BG: Реферали могат да се търсят по няколко начина:

[ctx: Referrals column table header]
en: Referrals
bg_BG: Реферали

en: Referrals end date
bg_BG: Ставка на реферала

en: Referrals have been successfully recounted for %s.
bg_BG: Рефералът е добавен успешно

en: Referrals start date
bg_BG: Състояния на рефералите:

en: Referrer
bg_BG: Реферали

en: Referring URL
bg_BG: URL за рефериране

en: Register
bg_BG: Регистрирайте се

en: Register a new affiliate account
bg_BG: Регистрирайте нов афилиейт профил

en: Registration Date
bg_BG: Диаграма на регистрация на афилиейти

en: Registration Email Content
bg_BG: Диаграма на регистрация на афилиейти

en: Registration Email Options For Affiliate Manager
bg_BG: Диаграма на регистрация на афилиейти

en: Registration Email Subject
bg_BG: Нов реферал

en: Registration Form Description
bg_BG: Диаграма на регистрация на афилиейти

en: Reject
bg_BG: Отхвърли

en: Reject Unpaid Referrals on Refund
bg_BG: Отхвърли неплатилите реферали?

en: Rejected
bg_BG: Отхвърлени

en: Rejected Referral Earnings
bg_BG: Отхвърлени печалби от реферали

en: Remember Me
bg_BG: Запомни ме

en: Remove Data on Uninstall
bg_BG: Премахни данните при деинсталация?

en: Renew Your License
bg_BG: Подновете лиценза

en: Reports
bg_BG: Доклади

en: Require Approval
bg_BG: Изисква одобрение

en: Require that Pending affiliate accounts must be approved before they can begin earning referrals.
bg_BG: Изисква администраторът да одобри афилиейтите преди да започнат да печелят реферали

en: Required Registration Fields
bg_BG: Модерирай Регистрации

en: Review
bg_BG: Преглед

en: Review Affiliate
bg_BG: Прегледай Афилиейт

en: Romania
bg_BG: Румънска лея

en: Romanian Leu
bg_BG: Румънска лея

en: Russian Ruble
bg_BG: Руска рубла

en: Save Profile Settings
bg_BG: Запази настройките

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Searching Referrals
bg_BG: Търсене на реферали

en: Searching Visits
bg_BG: Търсене на посещения

en: Security check failed
bg_BG: Проверката за сигурност се провали

en: Select an image if you would like an image banner. You can also enter an image URL if your image is hosted elsewhere. Leave blank if you wish to create a text-only creative.
bg_BG: Изберете снимка, ако желаете банер. Можете да въведете и URL адрес, ако снимката се намира на друго място.

en: Select or enter a date for this referral.
bg_BG: Изберете състояние за реферала.

en: Select the page that shows the terms of use for Affiliate Registration.
bg_BG: Изберете страницата, на която да се показват Общите условия при регистрацията на афилиейти

en: Select the referral type for this form.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: Select the status of the creative.
bg_BG: Изберете състояние за рекламата.

en: Select the status of the referral.
bg_BG: Изберете състояние за реферала.

en: Select the type of the referral.
bg_BG: Изберете състояние за реферала.

en: Select your image. You can also enter an image URL if your image is hosted elsewhere.
bg_BG: Изберете вашата снимка/картинка. Можете да въведете и URL адрес, ако снимката се намира на друго място.

en: September
bg_BG: Запомни ме

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Settings successfully imported
bg_BG: Настройките са успешно въведени

en: Settings updated.
bg_BG: Настройките са обновени.

en: Should AffiliateWP adjust the commission amounts recorded for purchases that include affiliate referrals? This will subtract the referral amount from the base amount used to calculate the commission total.
bg_BG: Трябва ли AffiliateWP да настрои количеството записани комисиони за покупки, които включват афилиейтски реферали? Тази опция ще извади рефералите от общото количество.

en: Show pretty affiliate referral URLs to affiliates. For example: <strong>%1$s or %2$s</strong>
bg_BG: URL вариацията за  URL-ите на рефералите. Например: <strong>%s</strong>.

en: Show referral URLs to affiliates with either their affiliate ID or Username appended.<br/> For example: <strong>%1$s or %2$s</strong>.
bg_BG: URL вариацията за  URL-ите на рефералите. Например: <strong>%s</strong>.

en: Singapore
bg_BG: Сингапурски долар

en: Singapore Dollar
bg_BG: Сингапурски долар

en: Site Default
bg_BG: По подразбиране от сайта

en: Sorry, there are currently no creatives available.
bg_BG: Съжаляваме! За момента няма налични реклами

en: South African Rand
bg_BG: Южноафрикански ранд

en: South Korean Won
bg_BG: Южнокорейски вон

en: Statistics
bg_BG: Статистика

en: Status
bg_BG: Статус

[ctx: Status column table header]
en: Status
bg_BG: Статус

en: Step %d running
bg_BG: Стъпка %d в процес

en: Submit Payout
bg_BG: Последни реферали

en: Successful Conversions
bg_BG: Успешни конверсии

en: Swedish Krona
bg_BG: Шведска крона

en: Swiss Franc
bg_BG: Швейцарски франк

en: Taiwan New Dollar
bg_BG: Нов тайландски долар

en: Terms of Use
bg_BG: Общи условия

en: Terms of Use Label
bg_BG: Общи условия

en: Terms of Use URL: %s
bg_BG: Общи условия

en: Text
bg_BG: Текст

en: Text for the creative.
bg_BG: Текст за рекламата

en: Text for this creative.
bg_BG: Текст за рекламата

en: Thai Baht
bg_BG: Тайландски бат

en: The %s notice already exists and could not be added.
bg_BG: Вашият афилиейт профил не е активен

en: The CSV file generated is structured properly for PayPal&#8217;s Mass Payment system so you can easily payout all of your affiliates at once via PayPal.
bg_BG: Генерираният CSV файл е структуриран правилно за системата на PayPal за масово плащане (PayPal's Mass Payment system), така че лесно можете да платите на всичките си афилиейти през PayPal наведнъж.

en: The ID for the parent referral.
bg_BG: Изберете състояние за реферала.

en: The URL this creative should link to. Based on your Referral Settings, the affiliate&#8217;s ID or username will be automatically appended.
bg_BG: Накъде трябва да води рекламата. Номерът на афилиейтския реферал ще бъде добавен автоматично.

en: The URL variable for referral URLs. For example: <strong>%s</strong>.
bg_BG: URL вариацията за  URL-ите на рефералите. Например: <strong>%s</strong>.

en: The affiliate ID associated with the payout.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: The affiliate ID the campaign belongs to.
bg_BG: Номер на афилиейта. Не може да бъде променян.

en: The affiliate account could not be added.
bg_BG: Вашият афилиейт профил не е активен

en: The affiliate account could not be deleted.
bg_BG: Заявката Ви е отхвърлена

en: The affiliate account could not be updated.
bg_BG: Вашият афилиейт профил не е активен

en: The affiliate account has been successfully deleted.
bg_BG: Афилиейтът е изтрит успешно

en: The affiliate area is available only for registered affiliates.
bg_BG: Достъпно е само за регистрирани афилиейти.

en: The affiliate flat rate basis, as inherited from global settings.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The affiliate flat rate basis.
bg_BG: Ставка на афилиейта

en: The affiliate payment email address.
bg_BG: Вашият афилиейт профил не е активен

en: The affiliate rate type
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The affiliate rate type, as inherited from global settings.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The affiliate rate, as inherited from global settings.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The affiliate rate.
bg_BG: Ставка на афилиейта

en: The affiliate registration coupon (if any)
bg_BG: Все още няма регистрирани афилиейти

en: The affiliate status.
bg_BG: Ставки на афилиейта:

en: The affiliate user ID associated with the customer.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази реклама?

en: The affiliate was updated successfully.
bg_BG: Афилиейтът е обновен успешно

en: The affiliate&#8217;s ID
bg_BG: Номер на афилиейт

en: The affiliate&#8217;s ID. This cannot be changed.
bg_BG: Номер на афилиейта. Не може да бъде променян.

en: The affiliate&#8217;s account email. Updating this will change the email address shown on the user&#8217;s profile page.
bg_BG: Ел. пощата на афилиейта. Обновяването ще промени ел. пощата в профилната страница на потребителя.

en: The affiliate&#8217;s flat rate referral basis.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The affiliate&#8217;s referral URL
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The affiliate&#8217;s referral URL. This is based on global settings.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The affiliate&#8217;s referral rate
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The affiliate&#8217;s referral rate type.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The affiliate&#8217;s referral rate, such as 20 for 20%. If left blank, the site default will be used.
bg_BG: Ставка за реферал, например 20 за 20%. Ако оставите празно, ще бъде използвана ставката по подразбиране от сайта.

en: The affiliate&#8217;s registration date. This cannot be changed.
bg_BG: Идентификационен номер на Афилиейта. Не може да бъде променян.

en: The affiliate&#8217;s user ID. This cannot be changed.
bg_BG: Идентификационен номер на Афилиейта. Не може да бъде променян.

en: The affiliate&#8217;s username. This cannot be changed.
bg_BG: Идентификационен номер на Афилиейта. Не може да бъде променян.

en: The amount of a given referral
bg_BG: Брой реферали, например 15.

en: The amount of the referral, such as 15.
bg_BG: Брой реферали, например 15.

en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
bg_BG: Функцията за обратно повикване, използвана за <strong>%s</strong>, липсва.

en: The context under which the sale was created (integration).
bg_BG: Настройките са успешно въведени

en: The context under which the visit was created.
bg_BG: Настройките са успешно въведени

en: The creative could not be created.
bg_BG: Нов реферал

en: The creative status.
bg_BG: Нов реферал

en: The creative was successfully deleted.
bg_BG: Рекламата е добавена успешно

en: The creative was successfully updated.
bg_BG: Рекламата е добавена успешно

en: The customer could not be created.
bg_BG: Нов реферал

en: The customer could not be deleted.
bg_BG: Нов реферал

en: The customer could not be updated.
bg_BG: Нов реферал

en: The customer was successfully deleted.
bg_BG: Рекламата е добавена успешно

en: The customer was successfully updated.
bg_BG: Рекламата е добавена успешно

en: The date array or string to query affiliate registrations within.
bg_BG: Известявай администраторите за регистрация на нови афилиейти

en: The date array or string to query customers within.
bg_BG: Известявай администраторите за регистрация на нови афилиейти

en: The date array or string to query sales within.
bg_BG: Известявай администраторите за регистрация на нови афилиейти

en: The date the affiliate was registered.
bg_BG: Заявката е отхвърлена

en: The date the creative was created.
bg_BG: Рекламата е добавена успешно

en: The date the creative was created. This cannot be changed.
bg_BG: Рекламата е добавена успешно

en: The date the customer was created.
bg_BG: Рекламата е добавена успешно

en: The date the referral was created.
bg_BG: Брой реферали, например 15.

en: The date the referral was generated.
bg_BG: Брой реферали, например 15.

en: The date the visit was generated.
bg_BG: Настройките са успешно въведени

en: The default referral rate. A percentage if the Referral Rate Type is set to Percentage, a flat amount otherwise. Referral rates can also be set for each individual affiliate.
bg_BG: Ставка по подразбиране. Процент, ако Ставката на реферала е процент или Плоска ставка в другия случай. Ставките също могат да бъдат настройвани за всеки афилиейт поотделно.

en: The membership-level referral rate, such as 20 for 20%%. Affiliate-level referral rates will override this value. If left blank, the site default value of %s will be used.
bg_BG: Ставка за реферал, например 20 за 20%. Ако оставите празно, ще бъде използвана ставката по подразбиране от сайта.

en: The method used to track referral links can fail on sites that have jQuery errors. Enable Fallback Tracking if referrals are not being tracked properly.
bg_BG: Методът за проследяване на линкове от реферали може да се провали на някои сайтове, които имат jQuery грешки. Отметнете това, ако рефералите не се проследяват правилно.

en: The minimum earnings for each affiliate for a payout to be processed.
bg_BG: Минимална печалба за плащане към Афилиейт

en: The name and ID of the affiliate who generated this referral. This association cannot be changed.
bg_BG: Номерът на афилиейта, на който рефералът принадлежи. Стойността не може да бъде променяна.

en: The name of the campaign associated with the referral (if any)
bg_BG: Изберете състояние за реферала.

en: The name of this creative. For your identification only.
bg_BG: Името на тази реклама. Единствено видимо за вас.

en: The number of referrals recorded against the campaign.
bg_BG: Все още няма записани реферали

en: The number of visits associated with the affiliate.
bg_BG: Няма регистрирани афилиейти

en: The reason an affiliate was rejected
bg_BG: Заявката е отхвърлена

en: The referral ID. This cannot be changed.
bg_BG: Номер на афилиейта. Не може да бъде променян.

en: The referral could not be added.
bg_BG: Нов реферал

en: The referral could not be deleted.
bg_BG: Нов реферал

en: The referral could not be updated
bg_BG: Нов реферал

en: The referral has been successfully deleted.
bg_BG: Рефералът е добавен успешно

en: The referral rate for this %s category.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The referral rate for this category.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The referral status.
bg_BG: Състояния на рефералите:

en: The referral was updated successfully.
bg_BG: Рефералът е обновен успешно

en: The specified affiliate does not exist. | None of the specified affiliates exist.
bg_BG[0]: Заявката е отхвърлена
bg_BG[1]: Заявката е отхвърлена

en: The status assigned to the affiliate&#8217;s account.
bg_BG: Нямате права, за да изтриете афилиетски профили

en: The supplied affiliate ID or username is invalid and has been ignored.
bg_BG: Идентификационен номер на Афилиейта. Не може да бъде променян.

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
bg_BG: Символът (обикновено , или .) за разделяне на десетици

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
bg_BG: Символът (обикновено , или .) за разделяне на хиляди

en: The unique affiliate ID.
bg_BG: Номер на афилиейт

en: The unique creative ID.
bg_BG: Текст за рекламата

en: The unique customer ID.
bg_BG: Текст за рекламата

en: The unique hash for this campaign.
bg_BG: Вид ставка на афилиейтския реферал.

en: The unique referral ID.
bg_BG: Брой реферали, например 15.

en: The upgrade process is running, please be patient. This could take several minutes to complete while affiliate records are upgraded in batches of 100.
bg_BG: Ъпгредйването е в процес на извършване, моля изчакайте. Това може да отнеме няколко минути.

en: The visit URL.
bg_BG: URL адрес

en: The visit could not be created.
bg_BG: Нов реферал

en: The visit was successfully created.
bg_BG: Настройките са успешно въведени

en: The visit was updated successfully.
bg_BG: Афилиейтът е обновен успешно

en: The website of the affiliate
bg_BG: Няма регистрирани афилиейти

en: There are currently no coupon codes to display.
bg_BG: Съжаляваме! За момента няма налични реклами

en: There are no referrals to show.
bg_BG: Състояния на рефералите:

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
bg_BG: Има налична нова версия на %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Виж детайлите на версия %3$s </a> или <a href="%4$s">обнови сега</a>.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
bg_BG: Има налична нова версия на %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Виж детайли на версия %3$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
bg_BG: Има налична нова версия на %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Виж детайлите на версия %3$s </a> или <a href="%4$s">обнови сега</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
bg_BG: Има налична нова версия на %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Виж детайли на версия %3$s</a>.

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use default affiliate rates.
bg_BG: Тези настройки ще се използват за калкулиране на афилиейтските печалби. Оставете празно за използване на ставките по подразбиране.

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use the site default referral rate.
bg_BG: Тези настройки ще се използват за калкулиране на афилиейтските печалби. Оставете празно за използване на ставките по подразбиране.

en: These tools assist in migrating affiliate and referral data from existing platforms.
bg_BG: Тези инструменти помагат за мигриране на афилиейти и реферали от съществуващи платформи.

en: This Month
bg_BG: Този месец

en: This Quarter
bg_BG: Това тримесечие

en: This Week
bg_BG: Тази седмица

en: This Year
bg_BG: Тази година

en: This is the page where affiliates will manage their affiliate account.
bg_BG: Това е страницата, в която афилиейтите ще управляват своя профил.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members register their account with this subscription. Leave blank to use the site default referral rate.
bg_BG: Тези настройки ще се използват за калкулиране на афилиейтските печалби. Оставете празно за използване на ставките по подразбиране.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members subscribe to this level. Leave blank to use the site default referral rate.
bg_BG: Тези настройки ще се използват за калкулиране на афилиейтските печалби. Оставете празно за използване на ставките по подразбиране.

en: This screen provides access to your site&#8217;s referral history.
bg_BG: Този екран дава достъп до историята на рефералите на сайта.

en: This screen provides access to your site&#8217;s visit history.
bg_BG: Този екран дава достъп до историята на посещенията на сайта.

en: This setting will be used to calculate affiliate earnings per-donation. Leave blank to use default affiliate rates.
bg_BG: Тези настройки ще се използват за калкулиране на афилиейтските печалби. Оставете празно за използване на ставките по подразбиране.

en: This will mark all unpaid referrals in this timeframe as paid. To export referrals with a status other than <em>unpaid</em>, go to the <a href="%s">Tools &rarr; Export</a> page.
bg_BG: Това ще отбележи всички неплатени реферали за периода като платени. За да експортнете реферали с различен статус от <em>неплатено</em>, отидете на <a href="%s">Инструменти &rarr; Експорт</a> страницата.

en: This will prevent this product from generating referral commissions for affiliates.
bg_BG: Това ще предотврати създаване на рефералски комисиони за афилиейти за този продукт.

en: Thousands Separator
bg_BG: Делител за хиляди

en: To - mm/dd/yyyy
bg_BG: До - мм/дд/гггг

en: To pay a specific affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to pay all affiliates.
bg_BG: За да търсите афилиейт, въведете потребителско име, малко име, фамилия. Оставете празно за експортване на рефералите за всички афилиейти.

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export payouts for all affiliates.
bg_BG: За да търсите афилиейт, въведете потребителско име, малко име, фамилия. Оставете празно за експортване на рефералите за всички афилиейти.

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export referrals for all affiliates.
bg_BG: За да търсите афилиейт, въведете потребителско име, малко име, фамилия. Оставете празно за експортване на рефералите за всички афилиейти.

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export visits for all affiliates.
bg_BG: За да търсите афилиейт, въведете потребителско име, малко име, фамилия. Оставете празно за експортване на рефералите за всички афилиейти.

en: Today
bg_BG: Днес

en: Tools
bg_BG: Инструменти

en: Top Earning Affiliate
bg_BG: Редактирай афилиейт

en: Total
bg_BG: Общо

en: Total Affiliate Sales Earnings
bg_BG: Отиди на AffiliateWP Настройки

en: Total Affiliates
bg_BG: Експорт на Афилиейти

en: Total Affiliates: %s
bg_BG: Експорт на Афилиейти

en: Total Creatives: %s
bg_BG: Експорт на Афилиейти

en: Total Customers: %s
bg_BG: Общо посещения

en: Total Earnings (All Time)
bg_BG: Общо печалба

en: Total Earnings Generated
bg_BG: Общо печалба

en: Total Earnings Paid
bg_BG: Общо печалба

en: Total Field
bg_BG: Общо посещения

en: Total Payouts Count
bg_BG: Общо посещения

en: Total Payouts: %s
bg_BG: Общо посещения

en: Total Referrals: %s
bg_BG: Общо платени реферали

en: Total Sales: %s
bg_BG: Експорт на Афилиейти

en: Total Unpaid Earnings (All Time)
bg_BG: Общо печалба

en: Total Visits
bg_BG: Общо посещения

en: Total Visits (All Time)
bg_BG: Общо посещения

en: Total Visits: %s
bg_BG: Общо посещения

[ctx: Total amount for a Payouts Service payout]
en: Total
bg_BG: Общо

en: Total referrals amount for the payout.
bg_BG: Изключи рефералите за този продукт

en: Total visits
bg_BG: Общо посещения

en: Total: %1$s
bg_BG: Общо

en: Totals
bg_BG: Общо

en: Turkish Lira
bg_BG: Турска лира

en: Type
bg_BG: Вид на ставката

en: US Dollar
bg_BG: Американски долари

en: Unconverted
bg_BG: Конвертирани

en: Unconverted Visits
bg_BG: Неконвертирани посещения

en: United Arab Emirates Dirham
bg_BG: Обединени Арабски Емирства дирхам

en: United States
bg_BG: Ставки на афилиейта:

en: Unpaid
bg_BG: Неплатени

en: Unpaid Earnings
bg_BG: Неплатени печалби

en: Unpaid Referral Earnings
bg_BG: Неплатени печалби от реферали

en: Unpaid Referrals
bg_BG: Неплатени реферали

en: Unpaid affiliate earnings.
bg_BG: Отиди на AffiliateWP Настройки

[ctx: Unpaid earnings column table header]
en: Unpaid earnings
bg_BG: Неплатени печалби

en: Unpaid earnings have been successfully recounted for %s.
bg_BG: Рефералът е добавен успешно

[ctx: Unpaid earnings this month]
en: Unpaid earnings this month
bg_BG: Неплатени печалби този месец

[ctx: Unpaid earnings today column table header]
en: Unpaid earnings today
bg_BG: Неплатени печалби днес

[ctx: Unpaid referrals column table header]
en: Unpaid referrals
bg_BG: Неплатени реферали

[ctx: Unpaid referrals this month column table header]
en: Unpaid referrals this month
bg_BG: Неплатени реферали този месец

[ctx: Unpaid referrals today column table header]
en: Unpaid referrals today
bg_BG: Неплатени реферали днес

en: Update Affiliate
bg_BG: Обнови Афилиейт

en: Update Creative
bg_BG: Обнови Реклама

en: Update Customer
bg_BG: Обнови Реклама

en: Update Referral
bg_BG: Обнови Реферал

en: Use Fallback Referral Tracking Method
bg_BG: Използвайте Аварийния проследяващ метод за реферали?

en: Use this form to create a new affiliate account. Each affiliate is tied directly to a user account, so if the user account for the affiliate does not yet exist, <a href="%s" target="_blank">create one</a>.
bg_BG: Използвайте този екран, за да регистрирате нови афилиейти. Всеки афилиейт се свързва директно към нов потребителски профил. така че дори и дотогава да не съществува подобен потребителски профил, <a href="%s" target="_blank">създай нов</a>.

en: Use this screen to add a new creative, such as a text link or image banner.
bg_BG: Използвайте тази страница, за да добавите нови реклами под формата на текстови линкове или банери.

en: Use this screen to manually create a new referral record for an affiliate.
bg_BG: Използвайте този екран за ръчно въвеждане на нов запис на реферал за афилиейт.

en: Use this tool to create affiliate accounts for each of your existing WordPress user accounts that belong to the selected roles below.
bg_BG: Използвай този инструмент за създаване на афилиейтски профили на вече съществуващи WordPress  потребители.

en: Use this tool to help debug referral tracking.
bg_BG: Използвай този инструмент за мигриране на съществуващи профили на афилиейти от WP Affiliate към AffiliateWP.

en: Use this tool to migrate existing affiliate / referral data from Affiliates Pro to AffiliateWP.
bg_BG: Използвай за мигриране на съществуващи данни от Affiliates Pro към AffiliateWP.

en: Use this tool to migrate existing affiliate accounts from WP Affiliate to AffiliateWP.
bg_BG: Използвай този инструмент за мигриране на съществуващи профили на афилиейти от WP Affiliate към AffiliateWP.

en: Use this tool to recount campaigns for one or all affiliates.
bg_BG: Използвайте този инструмент за преизчисляване статистиката на афилиейти.

en: Use this tool to recount statistics for one or all affiliates.
bg_BG: Използвайте този инструмент за преизчисляване статистиката на афилиейти.

en: User Accounts
bg_BG: Потребителски профили

en: User ID
bg_BG: Потребителски идент. номер

en: User ID Required
bg_BG: Потребителски идент. номер

en: User Password
bg_BG: Парола

en: User email
bg_BG: Ел. поща

en: User login name
bg_BG: Потребителско име

en: Username
bg_BG: Потребителско име

en: Username already taken
bg_BG: Потребителското име вече се използва

en: Vietnamese Dong
bg_BG: Виетнамски донг

en: View
bg_BG: Виж %s

en: View Affiliate
bg_BG: Нов афилиейт

en: View All
bg_BG: Виж %s

en: View Payouts
bg_BG: Последни реферали

en: View Report
bg_BG: Вижте Доклад

en: View all referrals
bg_BG: Изключи реферали

en: Visit
bg_BG: Посещения

en: Visit Count
bg_BG: Посещения

en: Visit ID
bg_BG: Посещения

en: Visit converted
bg_BG: Конвертирани

en: Visit converted: %s
bg_BG: Конвертирани

en: Visit not converted
bg_BG: Конвертирани

en: Visit records can be searched in several different ways:
bg_BG: Записи на посещения могат да се търсят по няколко начина:

en: Visit referrer.
bg_BG: Редактирай Реферал

en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the AffiliateWP website.
bg_BG: Посетете <a href="%s">документацията</a> на сайта на AffiliateWP.

en: Visits
bg_BG: Посещения

[ctx: Visits column table header]
en: Visits
bg_BG: Посещения

en: Visits have been successfully recounted for %s.
bg_BG: Настройките са успешно въведени

en: Website
bg_BG: URL адрес

en: Website URL
bg_BG: URL адрес

en: Website URL: %s
bg_BG: URL адрес на уебсайта:

en: Welcome Email
bg_BG: Ел. поща

en: Why it matters for AffiliateWP
bg_BG: Добави Афилиейт

en: Year
bg_BG: Тази година

en: Yesterday
bg_BG: Вчера

en: You are already registered as an affiliate
bg_BG: Вече сте регистрирани като афилиейт

en: You can enter a URL campaign prefixed by &#8220;campaign:&#8221;
bg_BG: Можете да въведете контекста на реферала с представката 'context:'

en: You can enter a complete URL to find all visits that landed on or came from a specific URL
bg_BG: Можете да въведете URL адрес, за да видите всички посещения, които идват от конкретен URL адрес

en: You can enter a partial URL to find all visits that landed on or came from a specific site
bg_BG: Можете да въведете част от URL адрес, за да откриете всички посещения или да видите от кой конкретен сайт идват.

en: You can enter a visit context prefixed by &#8220;context:&#8221;
bg_BG: Можете да въведете контекста на реферала с представката 'context:'

en: You can enter a word or phrase in the referral&#8217;s description prefixed by &#8220;desc:&#8221;
bg_BG: Можете да въведете номерът на реферала с представката  'referral:'

en: You can enter an IP address to find all visits from a specific IP
bg_BG: Можете да въведете IP адрес за да откриете всички посещения на конкретно IP

en: You can enter the affiliate&#8217;s ID number prefixed by &#8220;affiliate:&#8221;
bg_BG: Можете да въведете номера на афилиейта, като го добавите след 'affiliate:'

en: You can enter the referral context prefixed by &#8220;context:&#8221;
bg_BG: Можете да въведете контекста на реферала с представката 'context:'

en: You can enter the referral reference prefixed by &#8220;ref:&#8221;
bg_BG: Можете да въведете референцията на реферала с представката 'ref:'

en: You can enter the referral&#8217;s ID number
bg_BG: Можете да въведете номера на реферала

en: You can enter the referral&#8217;s ID number prefixed by &#8220;referral:&#8221;
bg_BG: Можете да въведете номерът на реферала с представката  'referral:'

en: You can enter the visit&#8217;s ID number prefixed by &#8220;visit:&#8221;
bg_BG: Можете да въведете номера на афилиейта, като го добавите след 'affiliate:'

en: You do not have permission to %s API keys for this user.
bg_BG: Нямате права, за да експортнете данни

en: You do not have permission to delete a creative
bg_BG: Нямате права, за да изтриете тази реклама

en: You do not have permission to delete affiliate accounts
bg_BG: Нямате права, за да изтриете афилиетски профили

en: You do not have permission to disconnect the site from the Payouts Service payments
bg_BG: Нямате права, за да изтриете афилиетски профили

en: You do not have permission to export data.
bg_BG: Нямате права, за да експортнете данни

en: You do not have permission to import data
bg_BG: Нямате права, за да експортнете данни

en: You do not have permission to import data.
bg_BG: Нямате права, за да експортнете данни

en: You do not have permission to install plugin updates
bg_BG: Нямате права да инсталирате обновления за този плъгин

en: You do not have permission to manage affiliates
bg_BG: Нямате права, за да управлявате афилиейти

en: You do not have permission to manage creatives
bg_BG: Нямате права, за дауправлявате тези реклами

en: You do not have permission to manage customers
bg_BG: Нямате права, за дауправлявате тези реклами

en: You do not have permission to manage payouts
bg_BG: Нямате права, за дауправлявате тези реклами

en: You do not have permission to manage referrals
bg_BG: Нямате права, за да управлявате реферали

en: You do not have permission to process payouts
bg_BG: Нямате права, за дауправлявате тези реклами

en: You have been awarded a new referral of
bg_BG: Бяхте възнаградени за нов реферал от %s на %s!

en: You have been awarded a new referral of %1$s on %2$s!
bg_BG: Бяхте възнаградени за нов реферал от %s на %s!

en: You have not made any referrals yet.
bg_BG: Все още нямате реферали.

en: You have not received any visits yet.
bg_BG: Все още нямате посещения.

en: You have specified the following affiliate for deletion: | You have specified the following affiliates for deletion:
bg_BG[0]: Избрахте следните афилиейти за изтриване:
bg_BG[1]: Избрахте следните афилиейти за изтриване:

en: You have subscribed successfully.
bg_BG: Рекламата е изтрита успешно

en: Your Affiliate Application Has Been Rejected
bg_BG: Вашата заявка на %s беше приета!

en: Your Affiliate Application Is Being Reviewed
bg_BG: Вашата заявка на %s беше приета!

en: Your Business Name
bg_BG: Вашето име

en: Your Email
bg_BG: Ел. поща

en: Your First Name
bg_BG: Минала седмица

en: Your Last Name
bg_BG: Вашето име

en: Your Name
bg_BG: Вашето име

en: Your Payment Email
bg_BG: Вашата поща за плащане

en: Your affiliate ID is: <strong>%s</strong>
bg_BG: Номерът на Вашия афилиейт партньор е: <strong>%d</strong>

en: Your affiliate account is not active
bg_BG: Вашият афилиейт профил не е активен

en: Your affiliate account is pending approval
bg_BG: Вашият афилиейт профил очаква одобрение

en: Your affiliate account request has been rejected
bg_BG: Заявката Ви е отхвърлена

en: Your affiliate application on %s has been accepted!
bg_BG: Вашата заявка на %s беше приета!

en: Your affiliate profile has been updated
bg_BG: Профилът беше обновен

en: Your affiliate username is: <strong>%s</strong>
bg_BG: Номерът на Вашия афилиейт партньор е: <strong>%s</strong>

en: Your database has been successfully upgraded. %s
bg_BG: Рефералът е добавен успешно

en: Your database tables have been successfully upgraded. %s
bg_BG: Рефералът е добавен успешно

en: Your license has expired, renew today to continue getting updates and support!
bg_BG: Вашият лиценз е изтекъл. Моля, подновете го днес, за да продължите да получавате обновявания и помощ!

en: Your license is valid!
bg_BG: Вашият лиценз е валиден!

en: Your license key expired on %1$s. Please <a href="%2$s" target="_blank">renew your license key</a>.
bg_BG: Съгласявам се с <a href="%s" target="_blank">Общите условия</a>

en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.
bg_BG: Моля въведете кода за лиценза. За автоматични обновявания и <a href="%s" target="_blank">помощ</a> е необходим активен код за лиценза.

en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.<br />An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
bg_BG: Моля въведете кода за лиценза. За автоматични обновявания и <a href="%s" target="_blank">помощ</a> е необходим активен код за лиценза.

en: Your license key is not active for this URL. Please <a href="%s" target="_blank">visit your account page</a> to manage your license key URLs.
bg_BG: Съгласявам се с <a href="%s" target="_blank">Общите условия</a>

en: Your referral URL is: <strong>%s</strong>
bg_BG: Вашият URL за реферали е: <strong>%s</strong>

en: Your site name
bg_BG: Вашето име

[ctx: affiliates]
en: Reports
bg_BG: Доклади

[ctx: date filter]
en: From
bg_BG: От

[ctx: date filter]
en: To
bg_BG: До

[ctx: direct traffic]
en: Direct
bg_BG: Директен трафик

[ctx: license status]
en: Invalid
bg_BG: Невалидна ел. поща

en: log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications: %s
bg_BG: Влезте в зоната за афилиейти, за да видите Вашите печалби или да спрете известията: %s

en: on %s!
bg_BG: Версия %s

[ctx: payout]
en: Amount
bg_BG: Количество

[ctx: payout]
en: Date
bg_BG: Дата

[ctx: payout]
en: Paid
bg_BG: Платени

[ctx: payout]
en: Status
bg_BG: Статус

[ctx: payout owner ID]
en: (User ID: %d)
bg_BG: Потребителски идент. номер

[ctx: payouts]
en: All
bg_BG: Всички

[ctx: payouts]
en: Reports
bg_BG: Доклади

[ctx: referrals]
en: Reports
bg_BG: Доклади

[ctx: visit]
en: Date
bg_BG: Дата

[ctx: visits]
en: Reports
bg_BG: Доклади

en: {name} has been awarded a new referral of {amount} on {site_name}.
bg_BG: Бяхте възнаградени за нов реферал от %s на %s!
