AffiliateWP - en to hy_AM translation catalogue (896 entries)

en: AffiliateWP Requirements
hy_AM: Գործընկերների գրանցումներ

en: Error
hy_AM: Տեղի է ունեցել սխալ

en: User ID Required
hy_AM: Օգտատիրոջ համարը

note: translators: 1: Generate, regenerate, or revoke
en: You do not have permission to %s API keys for this user.
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: The date array or string to query affiliate registrations within.
hy_AM: Ծանուցե՞լ կայքի ադմինիստրատորներին նոր գործընկերների գրանցման մասին:

en: The unique affiliate ID.
hy_AM: Գործընկերոջ համարը

en: The affiliate rate.
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: The affiliate rate, as inherited from global settings.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: The affiliate rate type
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: The affiliate rate type, as inherited from global settings.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: The affiliate flat rate basis.
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: The affiliate flat rate basis, as inherited from global settings.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: The affiliate payment email address.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը ակտիվ չե

en: The affiliate status.
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Unpaid affiliate earnings.
hy_AM: Գնալ AffiliateWP-ի կարգավորումների էջ

en: Affiliate earnings.
hy_AM: Գնալ AffiliateWP-ի կարգավորումների էջ

en: The number of visits associated with the affiliate.
hy_AM: Գրանցված գործընկերներ չկան

en: The date the affiliate was registered.
hy_AM: Գործընկերոջ դիմումը մերժված է

en: The affiliate ID the campaign belongs to.
hy_AM: Գործընկերոջ համարը: Սա անհնար է փոխել:

en: The number of referrals recorded against the campaign.
hy_AM: Դեռևս ռեֆերալներ չեն գրանցվել

en: The unique hash for this campaign.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: Name of the creative.
hy_AM: Ռեֆերալներ չեն գտնվել:

en: Description for the creative.
hy_AM: Մուտքագրեք նկարագրություն այս ռեֆերալի համար:

en: Text for the creative.
hy_AM: Նշեք ռեֆերալի կարգավիճալը:

en: The creative status.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: The date the creative was created.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ գրանցված է

en: The date array or string to query customers within.
hy_AM: Ծանուցե՞լ կայքի ադմինիստրատորներին նոր գործընկերների գրանցման մասին:

en: The unique customer ID.
hy_AM: Ռեֆերալի չափը, օրինակ՝ 15:

en: The affiliate user ID associated with the customer.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը ակտիվ չե

en: Customer first name.
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր անունը

en: Customer last name.
hy_AM: Ռեֆերալներ չեն գտնվել:

en: Customer email.
hy_AM: Էլ. հասցե

en: Customer IP address.
hy_AM: Էլ. հասցե

en: The date the customer was created.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ գրանցված է

en: The affiliate ID associated with the payout.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը ակտիվ չե

en: Total referrals amount for the payout.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: The unique referral ID.
hy_AM: Ռեֆերալի չափը, օրինակ՝ 15:

en: ID for the affiliate account associated with the referral.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշվի բացման դիմումը մերժված է

en: ID for the visit associated with the referral.
hy_AM: Նշեք ռեֆերալի կարգավիճալը:

en: Referral description.
hy_AM: Ռեֆերալի կարգավորումներ

en: The referral status.
hy_AM: Ռեֆերալների կարգավիճակները

en: Referral amount.
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Currency for the referral amount.
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Custom referral data.
hy_AM: Ռեֆերալներ չեն գտնվել:

en: The date the referral was generated.
hy_AM: Ռեֆերալի չափը, օրինակ՝ 15:

en: The ID for the parent referral.
hy_AM: Նշեք ռեֆերալի կարգավիճալը:

en: The context under which the sale was created (integration).
hy_AM: Նախընտրանքները հաջողությամբ ներբեռնվել են

en: The date array or string to query sales within.
hy_AM: Ծանուցե՞լ կայքի ադմինիստրատորներին նոր գործընկերների գրանցման մասին:

en: ID for the affiliate account associated with the sale.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը ակտիվ չե

en: The context under which the visit was created.
hy_AM: Նախընտրանքները հաջողությամբ ներբեռնվել են

en: ID for the affiliate account associated with the visit.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը ակտիվ չե

en: The visit URL.
hy_AM: Գեներացնել URL հղում

en: Visit referrer.
hy_AM: Ավելացնել ռեֆերալ

en: Context under which the visit was generated.
hy_AM: Նախընտրանքները հաջողությամբ ներբեռնվել են

en: The date the visit was generated.
hy_AM: Նախընտրանքները հաջողությամբ ներբեռնվել են

en: Filters
hy_AM: Ֆիլտր

en: Filter
hy_AM: Ֆիլտր

en: Today
hy_AM: Այսօր

en: Yesterday
hy_AM: Երեկ

en: This Week
hy_AM: Այս շաբաթ

en: Last Week
hy_AM: Անցյալ շաբաթ

en: This Month
hy_AM: Այս ամիս

en: Last Month
hy_AM: Անցյալ ամիս

en: This Quarter
hy_AM: Այս եռամսյակ

en: Last Quarter
hy_AM: Անցյալ եռամսյակ

en: This Year
hy_AM: Այս տարի

en: Last Year
hy_AM: Անցյալ տարի

en: Affiliate name
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Affiliate Area Page
hy_AM: Գործընկերոջ աշխատասենյակ

en: You do not have permission to install plugin updates
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: Add-ons for AffiliateWP
hy_AM: Ավելացնել գործընկեր

en: You do not have permission to manage affiliates
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: Invalid user email
hy_AM: Սխալ վճարային էլ. հասցե

en: Invalid payment email
hy_AM: Սխալ վճարային էլ. հասցե

en: You do not have permission to delete affiliate accounts
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: Affiliates
hy_AM: Գործընկերներ

en: Add New
hy_AM: Ավելացնել

en: Search
hy_AM: Որոնում

en: All
hy_AM: Բոլորը

en: Name
hy_AM: Անուն

en: Affiliate ID
hy_AM: Գործընկերոջ համարը

en: Username
hy_AM: Մականուն

en: Paid Earnings
hy_AM: Վճարված եկամուտներ

en: Unpaid Earnings
hy_AM: Չվճարված եկամուտներ

en: Rate
hy_AM: Տոկոսադրույք

en: Unpaid Referrals
hy_AM: Չվճարված ռեֆերալներ

en: Paid Referrals
hy_AM: Վճարված ռեֆերալներ

en: Visits
hy_AM: Այցելություններ

en: Identity Verification
hy_AM: Ինտեգրացիաներ

en: Status
hy_AM: Կարգավիճակ

en: Reports
hy_AM: Հաշվետվություններ

en: Edit User
hy_AM: Ավելացնել ռեֆերալ

en: Deactivate
hy_AM: Դեակտիվացնել

en: Review
hy_AM: Ակնարկ

en: Accept
hy_AM: Հաստատել

en: Reject
hy_AM: Մերժել

en: Activate
hy_AM: Ակտիվացնել

en: Delete
hy_AM: Հեռացնել

en: No affiliates found.
hy_AM: Գործընկերներ չեն գտնվել:

en: (Invalid Affiliate ID)
hy_AM: Գործընկերոջ համարը

en: (User Deleted)
hy_AM: Օգտատիրոջ համարը

en: Delete Affiliate | Delete Affiliates
hy_AM[0]: Գործընկերներ
hy_AM[1]: Գործընկերներ

en: The specified affiliate does not exist. | None of the specified affiliates exist.
hy_AM[0]: Գործընկերոջ դիմումը մերժված է
hy_AM[1]: Գործընկերոջ դիմումը մերժված է

en: Back to Affiliates
hy_AM: Գործընկերներ

en: Edit Affiliate
hy_AM: Փոփոխել գործընկերոջ տվյալները

en: Affiliate Name
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: The affiliate&#8217;s ID. This cannot be changed.
hy_AM: Գործընկերոջ համարը: Սա անհնար է փոխել:

en: Affiliate URL
hy_AM: Գործընկերներ

en: The affiliate&#8217;s referral URL. This is based on global settings.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: User ID
hy_AM: Օգտատիրոջ համարը

en: The affiliate&#8217;s user ID. This cannot be changed.
hy_AM: Գործընկերոջ հաշվի համարը: Սա անհնար է փոխել:

en: The affiliate&#8217;s username. This cannot be changed.
hy_AM: Գործընկերոջ հաշվի համարը: Սա անհնար է փոխել:

en: Registration Date
hy_AM: Գործընկերների գրանցման գրաֆիկ

en: The affiliate&#8217;s registration date. This cannot be changed.
hy_AM: Գործընկերոջ հաշվի համարը: Սա անհնար է փոխել:

en: Affiliate Status
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Website
hy_AM: Գեներացնել URL հղում

en: Referral Rate Type
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը

en: Site Default
hy_AM: Կայքի նախնական դրվածքով

en: The affiliate&#8217;s referral rate type.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: Flat Rate Referral Basis
hy_AM: Վերջերս այցելած ռեֆերալներ

en: The affiliate&#8217;s flat rate referral basis.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: Referral Rate
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: The affiliate&#8217;s referral rate, such as 20 for 20%. If left blank, the site default will be used.
hy_AM: Ռեֆերալ տոկոսադրույքը, օրինակ 20 (20%-ի համար). Դատարկ թողնելու դեպքում կօգտագործվի կայքի նախնական դրվածքը:

en: Delete Coupon
hy_AM: Գործընկերոջ զե՞ղջ

en: Generate Coupon
hy_AM: Գեներացնել URL հղում

en: Account Email
hy_AM: Հաշվի էլ. հասցե

en: Payment Email
hy_AM: Վճարման էլ. հասցե

en: Affiliate&#8217;s payment email for systems such as PayPal, Moneybookers, or others. Leave blank to use the affiliate&#8217;s user email.
hy_AM: Գործընկերոջ PayPal, Moneybookers և այլ համակարգերի համար վճարային էլ. հասցե: Թողեք դատարկ եթե նույնն է ինչ գործընկերոջ գրանցման էլ. հասցեն:

note: translators: 1: KYC URL, 2: descriptive alt text for the KYC link, 3: KYC link URL to be displayed
en: <a href="%1$s" target="_blank" alt="%2$s">%3$s</a>
hy_AM: Համաձայնեք մեր <a href="%s" target="_blank">Գործածման պայմաններին</a>

en: Promotion methods entered by the affiliate during registration.
hy_AM: Ծանուցե՞լ կայքի ադմինիստրատորներին նոր գործընկերների գրանցման մասին:

en: Affiliate Notes
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Update Affiliate
hy_AM: Փոփոխել գործընկերոջ տվյալները

en: New Affiliate
hy_AM: Նոր գործընկեր

note: translators: URL to create a new user
en: Use this form to create a new affiliate account. Each affiliate is tied directly to a user account, so if the user account for the affiliate does not yet exist, <a href="%s" target="_blank">create one</a>.
hy_AM: Օգտագրոծեք այս պատուհանը նոր գործընկեր գրանցելու համար: Յուրաքանչյուր գործընկեր կցված է մի օգտատիրոջ հաշվի, այնպես, որ եթե օգտատիրոջ հաշիվ գոյություն չունի գործընկերոջ համար, <a href="%s" target="_blank">ստեղծեք այն</a>:

en: User login name
hy_AM: Մականուն

en: Begin typing the name of the affiliate to perform a search for their associated user account.
hy_AM: Սկսեք մուտքագրելով գործընկերոջ անունը, որպեսզի կատարեք որոնում նրան կցված օգտատիրոջ հաշվը գտնելու համար:

en: User email
hy_AM: Էլ. հասցե

en: Enter an email address for the new user.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: User Password
hy_AM: Գաղտնաբառ

en: The status assigned to the affiliate&#8217;s account.
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: Welcome Email
hy_AM: Էլ. հասցե

en: Add Affiliate
hy_AM: Ավելացնել գործընկեր

en: Review Affiliate
hy_AM: Նոր գործընկեր

en: Email Address
hy_AM: Էլ. հասցե

en: Website URL
hy_AM: Գեներացնել URL հղում

en: Affiliate&#8217;s Website URL
hy_AM: Գործընկերներ

note: translators: 1: Affiliate ID, 2: Affiliate name
en: Affiliate: #%1$d %2$s
hy_AM: Գործընկեր՝ #%d %s

en: Recent Payouts
hy_AM: Թարմ ռեֆերալներ

en: You do not have permission to import data
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: Overview
hy_AM: Ակնարկ

en: Referrals
hy_AM: Ռեֆերալներ

en: Tools
hy_AM: Գործիքներ

en: Settings
hy_AM: Նախընտրանքներ

en: AffiliateWP Migration
hy_AM: AffiliateWP միգրացիա

note: translators: Notice ID
en: The %s notice already exists and could not be added.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը ակտիվ չե

note: translators: Plural number of affiliates added
en: Affiliate wasn&#8217;t added, please try again.
hy_AM: Գործընկերն գրանցված չէ, խնդրում ենք կրկին փորցել:

en: Affiliate updated successfully
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ թարմացված է

note: translators: URL to the affiliates screen
en: <a href="%s">Back to Affiliates</a>.
hy_AM: <a href="%s">Վերադառնալ գործընկերներին</a>

en: Affiliate update failed, please try again
hy_AM: Գործընկերը թարմացված չէ, խնդրում ենք կրկին փորցել:

en: Affiliate account(s) deleted successfully
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ հեռացված է

en: Affiliate deletion failed, please try again
hy_AM: Գործընկերն հեռացված չէ, խնդրում ենք կրկին փորցել:

en: Affiliate account activated
hy_AM: Գործընկերոջ հաշիվն ակտիվացված է

en: Affiliate account deactivated
hy_AM: Գործընկերոջ հաշիվը դեակտիվացված է

en: Affiliate request was accepted
hy_AM: Գործընկերոջ դիմումն ընդունված է

en: Affiliate request was rejected
hy_AM: Գործընկերոջ դիմումը մերժված է

en: Dynamic coupon successfully created.
hy_AM: Նախընտրանքները հաջողությամբ ներբեռնվել են

en: Dynamic coupon creation failed, please try again.
hy_AM: Գործընկերն հեռացված չէ, խնդրում ենք կրկին փորցել:

en: Dynamic coupon successfully deleted.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ գրանցված է

en: Dynamic coupon deletion failed, please try again.
hy_AM: Գործընկերն հեռացված չէ, խնդրում ենք կրկին փորցել:

en: Creative updated successfully
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ թարմացված է

note: translators: URL to the Creatives screen
en: <a href="%s">Back to Creatives</a>
hy_AM: <a href="%s">Վերադառնալ գործընկերներին</a>

en: Creative added successfully
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ գրանցված է

en: Creative deleted successfully
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ հեռացված է

en: Creative activated
hy_AM: Դեակտիվացնել

en: Creative deactivated
hy_AM: Գործընկերոջ հաշիվը դեակտիվացված է

en: Customer added successfully
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ գրանցված է

en: Customer wasn&#8217;t added, please try again.
hy_AM: Գործընկերն գրանցված չէ, խնդրում ենք կրկին փորցել:

en: Customer updated successfully
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ թարմացված է

en: Customer update failed, please try again
hy_AM: Ռեֆերալը թարմացված չէ, խնդրում ենք կրկին փորցել:

en: A payout has been created.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: Payout deleted successfully.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ հեռացված է

en: Payout deletion failed, please try again.
hy_AM: Գործընկերն հեռացված չէ, խնդրում ենք կրկին փորցել:

en: Effortlessly pay your affiliates
hy_AM: Ավելացնել գործընկերներ

en: Referral added successfully
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ գրանցված է

en: Referral wasn&#8217;t created, please try again.
hy_AM: Գործընկերն գրանցված չէ, խնդրում ենք կրկին փորցել:

en: Referral updated successfully
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ թարմացված է

en: Referral update failed, please try again
hy_AM: Ռեֆերալը թարմացված չէ, խնդրում ենք կրկին փորցել:

en: Referral deleted successfully
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ հեռացված է

en: Referral deletion failed, please try again
hy_AM: Ռեֆերալը հեռացված չէ, խնդրում ենք կրկին փորցել:

note: translators: 1: Date the license expired, 2: URL to renew the license key
en: Your license key expired on %1$s. Please <a href="%2$s" target="_blank">renew your license key</a>.
hy_AM: Համաձայնեք մեր <a href="%s" target="_blank">Գործածման պայմաններին</a>

note: translators: URL to the affiliatewp.com account page
en: Your license key is not active for this URL. Please <a href="%s" target="_blank">visit your account page</a> to manage your license key URLs.
hy_AM: Համաձայնեք մեր <a href="%s" target="_blank">Գործածման պայմաններին</a>

en: Settings updated.
hy_AM: Նախընտրանքները թարմացված են:

note: translators: Plural number of affiliates added from Affiliates Pro
en: Affiliate stats have been recounted!
hy_AM: Գործընկերների վիճակագրությունը բարեհաջող վերահաշվարկվել է

en: Settings successfully imported
hy_AM: Նախընտրանքները հաջողությամբ ներբեռնվել են

en: Why it matters for AffiliateWP
hy_AM: Ավելացնել գործընկեր

en: Your Name
hy_AM: Ձեր անունը

en: Notify site admin when a new affiliate has registered
hy_AM: Ծանուցե՞լ կայքի ադմինիստրատորներին նոր գործընկերների գրանցման մասին:

en: Notify site admin when new referrals are earned
hy_AM: Ծանուցե՞լ կայքի ադմինիստրատորներին նոր գործընկերների գրանցման մասին:

en: You do not have permission to manage creatives
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: You do not have permission to delete a creative
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: Active
hy_AM: Ակտիվ

en: Inactive
hy_AM: Ոչ ակտիվ

en: URL
hy_AM: URL Հղում

en: Actions
hy_AM: Գործողություններ

en: Edit
hy_AM: Փոփոխել

en: No creatives found.
hy_AM: Ռեֆերալներ չեն գտնվել:

en: Description
hy_AM: Նկարագրություն

en: Created
hy_AM: Ոչ ակտիվ

en: The date the creative was created. This cannot be changed.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ գրանցված է

en: Select the status of the creative.
hy_AM: Նշեք ռեֆերալի կարգավիճալը:

en: New Creative
hy_AM: Նոր հնարավորություններ

en: You do not have permission to manage customers
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: Edit Customer
hy_AM: Ավելացնել ռեֆերալ

en: Update Customer
hy_AM: Էլ. հասցե

en: New Customer
hy_AM: Էլ. հասցե

en: Add Customer
hy_AM: Էլ. հասցե

en: AffiliateWP Referral Summary
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Current Month
hy_AM: Անցյալ ամիս

en: Totals
hy_AM: Ընդամենը

en: Recent Referrals
hy_AM: Թարմ ռեֆերալներ

en: View all referrals
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

en: View All
hy_AM: Դիտել %s

note: translators: Payout method label plural affiliates translators: Payout method label for multiple affiliates
en: Affiliate
hy_AM: Գործընկեր

en: Amount
hy_AM: Քանակը

en: There are no referrals to show.
hy_AM: Ռեֆերալների կարգավիճակները

en: No highest converting urls recorded yet.
hy_AM: Դեռևս ռեֆերալներ չեն գրանցվել

en: Most Valuable Affiliates
hy_AM: Լավագույն գործընկերները

en: No registered affiliates
hy_AM: Գրանցված գործընկերներ չկան

en: Recent Referral Visits
hy_AM: Վերջերս այցելած ռեֆերալներ

en: Visit converted
hy_AM: Փոխակերպված

en: Visit not converted
hy_AM: Փոխակերպված

en: No referral visits recorded yet
hy_AM: Դեռևս ռեֆերալների այցելություններ չեն գրանցվել

en: No referrals recorded yet
hy_AM: Դեռևս ռեֆերալներ չեն գրանցվել

en: Latest Affiliate Registrations
hy_AM: Վերջերս գրանցված գործընկերները

en: View Report
hy_AM: Դիտել հաշվետվությունը

en: No affiliate registrations yet
hy_AM: Դեռևս գրանցված գործընկերներ չկան

en: You do not have permission to process payouts
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: Invalid payout method
hy_AM: Սխալ վճարային էլ. հասցե

note: translators: Import/Export Tools screen URL
en: This will mark all unpaid referrals in this timeframe as paid. To export referrals with a status other than <em>unpaid</em>, go to the <a href="%s">Tools &rarr; Export</a> page.
hy_AM: Այս գործողությունը տվյալ ժամանակահատվածի համար բոլոր չվճարված ռեֆերալներին կնշի որպես վճարված: Ռեֆերալներին <em>չվճարված</em>-ի փոխարեն այլ կարգավիճակով արտահանելու համար այցելեք <a href="%s">Գործիքներ &rarr; Արտահանում</a> էջը:

en: Paid
hy_AM: Վճարված

en: Generated By
hy_AM: Գեներացնել URL հղում

en: Payout Account
hy_AM: Ընդհանուր այցելություններ

en: View
hy_AM: Դիտել %s

en: No payouts found.
hy_AM: Դիտումներ չեն գտնվել:

en: You do not have permission to disconnect the site from the Payouts Service payments
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: Error:
hy_AM: Տեղի է ունեցել սխալ

en: Pay Affiliates
hy_AM: Գործընկերներ

en: To pay a specific affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to pay all affiliates.
hy_AM: Գործընկեր փնտրելու համար, մուտքագրեք նրա մականունը, անունը կամ ազգանունը: Թողեք դատարկ բոլոր գործընկերների ռեֆերալներին արտահանելու համար:

en: From - mm/dd/yyyy
hy_AM: Սկսած - աա/օօ/տտտտ

en: Referrals start date
hy_AM: Ռեֆերալների կարգավիճակները

en: End Date
hy_AM: Ամսաթիվ

en: To - mm/dd/yyyy
hy_AM: Մինչև - աա/օօ/տտտտ

en: Referrals end date
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Minimum Earnings
hy_AM: Չվճարված եկամուտներ

en: Minimum amount
hy_AM: Նվազագույն չափը

en: The minimum earnings for each affiliate for a payout to be processed.
hy_AM: Գործընկերոջ եկամուտների դուրսգրման համար նվազագույն շեմ

en: Preview Payout
hy_AM: Թարմ ռեֆերալներ

en: Manage Referrals
hy_AM: Չվճարված ռեֆերալներ

en: Preview Payout Request
hy_AM: Թարմ ռեֆերալներ

en: Minimum Amount
hy_AM: Նվազագույն չափը

en: Referrals Start Date
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Referrals End Date
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Referrals Total
hy_AM: Ռեֆերալի կարգավորումներ

en: Payout Currency
hy_AM: Արտարժույթ

en: Are you sure you want to generate the payout file? All included referrals will be marked as Paid.
hy_AM: Դուք համոզվա՞ծ եք, որ ցանկանում եք գեներացնել վճարումների դուրսգրման ֆայլ: Բոլոր ընդգրկված ռեֆերալները կնշվեն որպես վճարված:

en: Generate CSV File
hy_AM: Գեներացնել CSV ֆայլ

note: translators: Payout method label
en: Are you sure you want to payout referrals for the specified time frame via %s?
hy_AM: Դուք համոզվա՞ծ եք, որ ցանկանում եք գեներացնել վճարումների դուրսգրման ֆայլ: Բոլոր ընդգրկված ռեֆերալները կնշվեն որպես վճարված:

en: Submit Payout
hy_AM: Թարմ ռեֆերալներ

en: Number of referrals per page:
hy_AM: Դեռևս ռեֆերալներ չեն գրանցվել

en: Number of payouts per page:
hy_AM: Դեռևս ռեֆերալներ չեն գրանցվել

en: Payout submitted successfully!
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ հեռացված է

en: Affiliates Paid
hy_AM: Գործընկերներ-Պրոֆեսիոնալ (Affiliates Pro)

en: Referrals Paid
hy_AM: Ռեֆերալներ

en: General Settings
hy_AM: Ընդհանուր կարգավորումներ

en: You do not have permission to manage referrals
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: You do not have permission to manage payouts
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: Referral ID
hy_AM: Ռեֆերալի համարը

en: Reference
hy_AM: Ռեֆերանս

en: Type
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը

en: Date
hy_AM: Ամսաթիվ

en: Mark as Unpaid
hy_AM: Նշել որպես չվճարված

en: Mark as Paid
hy_AM: Նշել որպես վճարված

en: No referrals found.
hy_AM: Ռեֆերալներ չեն գտնվել:

en: Bulk Actions
hy_AM: Միաժամանակյա գործողություններ

en: Apply
hy_AM: Կիրառել

en: For more information:
hy_AM: Հավելյան տեղեկությունների համար.

note: translators: Documentation URL
en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the AffiliateWP website.
hy_AM: Դիտեք <a href="%s">դոկումենտացիան</a> AffiliateWP կայքում:

en: This screen provides access to your site&#8217;s referral history.
hy_AM: Այս էջը տրամադրում է Ձեր կայքի ռեֆերալների պատմություն:

en: <strong>Reference</strong>: this refers to the order number (or similar) that created this referral.
hy_AM: <strong>Հղում</strong>: սա վերաբերում է այս ռեֆերալի կողմից ստեղծված պատվերի համարին (կամ նման մի բան)

en: Referral statuses:
hy_AM: Ռեֆերալների կարգավիճակները

en: <strong>Paid</strong> - this is a referral that has been paid to the affiliate
hy_AM: <strong>Վճարված</strong> - սա այն ռեֆերալն է, որը վճարված է գործընկերոջը

en: <strong>Unpaid</strong> - this is a referral that has been accepted but not yet paid to the affiliate
hy_AM: <strong>Չվճարված</strong> - սա այն ռեֆերալն է, որը թեև հաստատված է, սակայն դեռևս չի վճարված գործընկերոջը

en: <strong>Pending</strong> - this is a referral that is waiting to be accepted
hy_AM: <strong>Անորոշ</strong> - սա այն ռեֆերալն է, որը սպասում է հաստատման

en: <strong>Rejected</strong> - this is a referral that has been rejected and will not be paid to the affiliate
hy_AM: <strong>Մերժված</strong> - սա այն ռեֆերալն է, որը մերժվել է և չի վճարվելու գործընկերոջը

en: Searching Referrals
hy_AM: Փնտրել ռեֆերալներ

en: Referrals can be searched in several different ways:
hy_AM: Ռեֆերալներին կարող եք փնտրել մի քանի տարբեր եղանակներով.

en: You can enter the referral&#8217;s ID number
hy_AM: Դուք կարող եք մուտքագրել ռեֆերալի ID համարը

en: You can enter the referral reference prefixed by &#8220;ref:&#8221;
hy_AM: Դուք կարող եք մուտքագրել ռեֆերալի վկայակոչումը (ռեֆերանսը) նախորդված 'ref:'-ով

en: You can enter the referral context prefixed by &#8220;context:&#8221;
hy_AM: Դուք կարող եք մուտքագրել ռեֆերալի կոնտեքստը նախորդված 'context:'-ով

en: You can enter the affiliate&#8217;s ID number prefixed by &#8220;affiliate:&#8221;
hy_AM: Դուք կարող եք մուտքագրել ռեֆերալի ID համարը նախորդված affiliate:'-ով

en: You can enter a URL campaign prefixed by &#8220;campaign:&#8221;
hy_AM: Դուք կարող եք մուտքագրել ռեֆերալի կոնտեքստը նախորդված 'context:'-ով

en: You can enter a word or phrase in the referral&#8217;s description prefixed by &#8220;desc:&#8221;
hy_AM: Դուք կարող եք մուտքագրել ռեֆերալի վկայակոչումը (ռեֆերանսը) նախորդված 'ref:'-ով

en: Exporting Referrals
hy_AM: Ռեֆերալների արտահանում

en: Referrals can be exported directly to a CSV file in order to make it easier for your own accounting needs and for you to payout your affiliates&#8217;s earnings.
hy_AM: Ռեֆերալները կարող են արտահանվել ուղղակիորեն CSV ֆայլ, որպեսզի հարմարեցնի Ձեր անձնական հաշվապահական պահանջմունքները և հեշտացնի գերծընկերներին իրենց վաստակած գումարները վճարելը:

en: The CSV file generated is structured properly for PayPal&#8217;s Mass Payment system so you can easily payout all of your affiliates at once via PayPal.
hy_AM: Գեներացված CSV ֆայլը կառուցված է PayPal's Mass Payment system-ի պահանջներին համապատասխան և դուք կարող եք վճարել Ձեր բոլոր գործըկերներին արագորեն և միաժամանակ PayPal-ի միջոցով:

en: Edit Referral
hy_AM: Ավելացնել ռեֆերալ

en: The referral ID. This cannot be changed.
hy_AM: Գործընկերոջ համարը: Սա անհնար է փոխել:

en: The name and ID of the affiliate who generated this referral. This association cannot be changed.
hy_AM: Գործընկերոջ հաշվի համարը: Սա անհնար է փոխել:

en: Payout
hy_AM: Թարմ ռեֆերալներ

note: translators: 1: Payout total amount with view link
en: Total: %1$s
hy_AM: Ընդամենը

en: The amount of the referral, such as 15.
hy_AM: Ռեֆերալի չափը, օրինակ՝ 15:

en: Referral Type
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը

en: Select the type of the referral.
hy_AM: Նշեք ռեֆերալի կարգավիճալը:

en: The date the referral was created.
hy_AM: Ռեֆերալի չափը, օրինակ՝ 15:

en: Visit
hy_AM: Այցելություններ

en: Enter a description for this referral.
hy_AM: Մուտքագրեք նկարագրություն այս ռեֆերալի համար:

en: Enter a reference for this referral (optional). Usually this would be the transaction ID of the associated purchase.
hy_AM: Մուտքագրեք տվյալ ռեֆերալի մասին վկայակոչում (ըստ հայեցողության): Սովորաբար այստեղ լրացվում է այս ռեֆերալի հետ ասոոցացված վաճառքի փոխանցման համարը:

en: Context
hy_AM: Կոնտեքստ

en: Context for this referral (optional). Usually this is used to identify the payment system or integration that was used for the transaction.
hy_AM: Մուտքագրեք այս ռեֆերալի կոնտեքստը (ոչ պարտադիր): Սովորաբար սա կիրառվում է օգնելու հասկանալ այն վճարային համակարգը, որով կատարվել է փոխանցումը:

en: Custom
hy_AM: Ըստ նախընտրության

en: Custom data stored for this referral (optional).
hy_AM: Մուտքագրեք նկարագրություն այս ռեֆերալի համար:

en: Select the status of the referral.
hy_AM: Նշեք ռեֆերալի կարգավիճալը:

en: Update Referral
hy_AM: Չվճարված ռեֆերալներ

en: New Referral
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: Use this screen to manually create a new referral record for an affiliate.
hy_AM: Օգտագործեք այս պատուհանը գործընկերների համար ձեռքով նոր ռեֆերալ գրանցելու համար

en: Enter the name of the affiliate or enter a partial name or email to perform a search.
hy_AM: Փնտրելու համար մուտքագրեք գործընկերոջ անունը, կամ մասնակի անունը, կամ էլ. հասցեն

en: Select or enter a date for this referral.
hy_AM: Նշեք ռեֆերալի կարգավիճալը:

en: Enter a context for this referral (optional). Usually this is used to help identify the payment system that was used for the transaction.
hy_AM: Մուտքագրեք այս ռեֆերալի կոնտեքստը (ոչ պարտադիր): Սովորաբար սա կիրառվում է օգնելու հասկանալ այն վճարային համակարգը, որով կատարվել է փոխանցումը:

en: Add Referral
hy_AM: Ավելացնել ռեֆերալ

en: Earnings Generated
hy_AM: Եկամուտներ

en: Earnings Paid
hy_AM: Եկամուտներ

en: Affiliate Registrations
hy_AM: Գործընկերների գրանցումներ

en: Manage Affiliates
hy_AM: Ավելացնել գործընկերներ

en: View Payouts
hy_AM: Թարմ ռեֆերալներ

en: Manage Visits
hy_AM: Փնտրել ռեֆերալներ

en: Total Affiliate Sales Earnings
hy_AM: Գնալ AffiliateWP-ի կարգավորումների էջ

en: Total Affiliates
hy_AM: Փոփոխել գործընկերոջ տվյալները

note: translators: Affiliate ID
en: Affiliate #%d
hy_AM: Գործընկեր՝ #%d %s

en: Top Earning Affiliate
hy_AM: Փոփոխել գործընկերոջ տվյալները

en: New Affiliates
hy_AM: Նոր գործընկեր

note: translators: Referrals count
en: %s referral | %s referrals
hy_AM[0]: Ավելացնել ռեֆերալ
hy_AM[1]: Ավելացնել ռեֆերալ

en: Total Earnings Paid
hy_AM: Ամբողջ եկամուտը

en: Total Earnings Generated
hy_AM: Ամբողջ եկամուտը

en: Total Payouts Count
hy_AM: Ընդհանուր այցելություններ

en: Average Payout
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Average Referrals Per Payout (All Time)
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Average Referrals Per Payout
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Total Earnings (All Time)
hy_AM: Ամբողջ եկամուտը

en: Total Unpaid Earnings (All Time)
hy_AM: Ամբողջ եկամուտը

note: translators: 1: Affiliate results URL, 2: Affiliate name, 3: Affiliate payouts URL, 4: Payouts view label
en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a> | <a href="%3$s">%4$s</a>
hy_AM: <a href="%s">Հաղորդել խնդրի մասին</a><a href="%s">GitHub-ում</a>.

en: Average Referral Amount (All Time)
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Paid / Unpaid Referrals
hy_AM: Չվճարված ռեֆերալներ

en: Pending / Rejected Referrals
hy_AM: Մերժված ռեֆերալ եկամուտներ

en: Average Referral Amount
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Affiliate-generated Sales
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Affiliate-generated Sale Count
hy_AM: Գործընկերոջ զե՞ղջ

en: Total Visits (All Time)
hy_AM: Ընդհանուր այցելություններ

en: Total visits
hy_AM: Ընդհանուր այցելություններ

en: Successful Conversions
hy_AM: Հաջողված փոխակերպումներ գնորդի

en: Conversion Rate (All Time)
hy_AM: Գնորդի փոխակերպման տոկոսը

en: Conversion Rate
hy_AM: Գնորդի փոխակերպման տոկոսը

en: Total Visits
hy_AM: Ընդհանուր այցելություններ

en: Direct Traffic
hy_AM: Ուղղակի դիտումներ

note: translators: 1: Referral variable example affiliate URL, 2: Username example affiliate URL
en: Show pretty affiliate referral URLs to affiliates. For example: <strong>%1$s or %2$s</strong>
hy_AM: URL հղման փոփոխականը ռեֆերալների հղումների համար: Օրինակ՝ <strong>%s</strong>.

en: License Settings
hy_AM: Լիցենզիայի կարգավորումներ

en: License Key
hy_AM: Լիցենզիայի կոդ

note: translators: Support page URL
en: Please enter your license key. An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
hy_AM: Խնդրում ենք, մուտքագրեք Ձեր լիցենզիայի բանալին: Հավելվածի ավտոմատ թարմացման և <a href="%s" target="_blank">աջակցության</a>համար հարկավոր է աշխատող լիցենզիա:

en: Pages
hy_AM: Էջեր

en: Affiliate Area
hy_AM: Գործընկերոջ աշխատասենյակ

en: This is the page where affiliates will manage their affiliate account.
hy_AM: Սա այն էջն է, որտեղից Ձեր գործընկերները կկառավարեն իրենց հաշիվները:

en: Terms of Use
hy_AM: Օգտագործման պայմաններ

en: Select the page that shows the terms of use for Affiliate Registration.
hy_AM: Նշեք այն էջը, որը պարունակում է գործընկերների գրանցման պայմանները

en: Terms of Use Label
hy_AM: Օգտագործման պայմաններ

en: Referral Settings
hy_AM: Ռեֆերալի կարգավորումներ

en: Referral Variable
hy_AM: Ռեֆերալի փոփոխական

note: translators: Affiliate URL example text
en: The URL variable for referral URLs. For example: <strong>%s</strong>.
hy_AM: URL հղման փոփոխականը ռեֆերալների հղումների համար: Օրինակ՝ <strong>%s</strong>.

en: Default Referral Format
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

note: translators: 1: Affiliate URL example with referral variable, 2: Affiliate URL example with username
en: Show referral URLs to affiliates with either their affiliate ID or Username appended.<br/> For example: <strong>%1$s or %2$s</strong>.
hy_AM: URL հղման փոփոխականը ռեֆերալների հղումների համար: Օրինակ՝ <strong>%s</strong>.

en: ID
hy_AM: Համար

en: Pretty Affiliate URLs
hy_AM: Նոր գործընկեր

en: Credit Last Referrer
hy_AM: Ավելացնել ռեֆերալ

en: Choose a referral rate type. Referrals can be based on either a percentage or a flat rate amount.
hy_AM: Ռեֆերալները պետք է հաշվարկվեն տոկոսադրույքո՞վ, թե՞ հաստատուն (միանվագ) վճարով

en: Flat rate referrals can be calculated on either a per product or per order basis.
hy_AM: Ռեֆերալները պետք է հաշվարկվեն տոկոսադրույքո՞վ, թե՞ հաստատուն (միանվագ) վճարով

en: The default referral rate. A percentage if the Referral Rate Type is set to Percentage, a flat amount otherwise. Referral rates can also be set for each individual affiliate.
hy_AM: Կայքի նախնական ռեֆերալ հաշվարկի արժեք: Տոկոսադրույք՝ եթե ռեֆերալ հաշվարկի տեսակը տոկոսադրույք է նշված, այլ դեպքում՝ միանվագ վճար:

en: Cookie Expiration
hy_AM: Բուլկիների (Cookie) լրացման ժամկետ

en: Enter how many days the referral tracking cookie should be valid for.
hy_AM: Քանի՞ օր պետք է գործի ռեֆերալի պահպանման «բուլկին» (Cookie):

en: Cookie Sharing
hy_AM: Բուլկիների (Cookie) լրացման ժամկետ

en: Currency Settings
hy_AM: Արտարժույքի կարգավորումներ:

en: Configure the currency options
hy_AM: Կարգավորել արտարժույթի նախընտրությունները:

en: Currency
hy_AM: Արտարժույթ

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
hy_AM: Ընտրեք Ձեր արտարժույթը: Հաշվի առեք, որ որոշ վճարային համակարգեր ունեն արտարժույթի սահմանափակումներ:

en: Currency Symbol Position
hy_AM: Արտարժույթի տեղը

en: Choose the location of the currency symbol.
hy_AM: Ընտրեք արտարժույթի նշանի տեղը

en: Before - $10
hy_AM: Մինչև 10$

en: After - 10$
hy_AM: 10$-ից բարձր

en: Thousands Separator
hy_AM: Հազարականների բաժանիչ

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
hy_AM: Հազարական թվերը բաժանող նշան (սովորաբար , կամ .)

en: Decimal Separator
hy_AM: Տասնորդականների բաժանիչ

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
hy_AM: Տասնորդական թվերը բաժանող նշան (սովորաբար , կամ .)

en: Affiliate Form Settings
hy_AM: Գնալ AffiliateWP-ի կարգավորումների էջ

en: Affiliate Area Forms
hy_AM: Գործընկերոջ աշխատասենյակ

en: Affiliate Registration Form and Affiliate Login Form
hy_AM: Գործընկերների գրանցումներ

en: Affiliate Registration Form Only
hy_AM: Գործընկերների գրանցում

en: Affiliate Login Form Only
hy_AM: Գործընկերոջ զե՞ղջ

en: Integrations
hy_AM: Ինտեգրացիաներ

en: Choose the integrations to enable.
hy_AM: Ընտրեք արտարժույթի նշանի տեղը

en: Opt-In Referral Amount
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Opt-In Referral Status
hy_AM: Ռեֆերալների կարգավիճակները

en: Pending
hy_AM: Կախման մեջ

en: Unpaid
hy_AM: Չվճարված

en: Email Options
hy_AM: Էլ. հասցե

en: From Name
hy_AM: Ձեր անունը

en: From Email
hy_AM: Էլ. հասցե

en: Email Notifications
hy_AM: Միացնել նոր ռեֆերալների մասին ծանուցումները

en: Affiliate Manager Email
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

en: Registration Email Options For Affiliate Manager
hy_AM: Գործընկերների գրանցման գրաֆիկ

en: Registration Email Subject
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: New Affiliate Registration
hy_AM: Նոր գործընկերոջ գրանցում

en: Registration Email Content
hy_AM: Գործընկերների գրանցման գրաֆիկ

en: Name:
hy_AM: Անուն:

en: New Referral Email Options for Affiliate Manager
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: New Referral Email Subject
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: Referral Earned!
hy_AM: Ռեֆերալը հաշվանցված է Ձեզ

en: New Referral Email Content
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: {name} has been awarded a new referral of {amount} on {site_name}.
hy_AM: Դուք պարգևատրվել եք %s ռեֆերալով %s-ին

en: New Referral Email Options For Affiliate
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: Referral Awarded!
hy_AM: Ռեֆերալը հաշվանցված է Ձեզ

note: translators: Home URL translators: Website URL
en: Congratulations {name}!
hy_AM: Շնորհավորու՛մ ենք %s!

en: You have been awarded a new referral of
hy_AM: Դուք պարգևատրվել եք %s ռեֆերալով %s-ին

en: on %s!
hy_AM: Տարբերակ %s

en: Log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications:
hy_AM: Ձեր եկամուտները տեսնելու կամ այս ծանուցումներն անջատելու համար մուտք գործեք աշխատասենյակ : %s

en: Application Accepted Email Options For Affiliate
hy_AM: Համագործակցության դիմումն ընդունված է

en: Application Accepted Email Subject
hy_AM: Համագործակցության դիմումն ընդունված է

en: Affiliate Application Accepted
hy_AM: Համագործակցության դիմումն ընդունված է

en: Application Accepted Email Content
hy_AM: Համագործակցության դիմումն ընդունված է

note: translators: Home URL
en: Your affiliate application on %s has been accepted!
hy_AM: Ձեր %s-ի հետ համագործակցության մասին դիմումը ընդունված է

en: Log into your affiliate area at
hy_AM: Ձեր հաշիվ մուտք գործելու համար հետևեք այս հղմանը: %s

en: Allow Affiliate Registration
hy_AM: Թույլատրել գործընկերների գրանցում

en: Allow users to register affiliate accounts for themselves.
hy_AM: Թույլատրե՞լ գործընկերներին գրանցել իրենց համար հաշիվ:

en: Require Approval
hy_AM: Պահանջել հաստատում

en: Require that Pending affiliate accounts must be approved before they can begin earning referrals.
hy_AM: Պահանջե՞լ կայքի ադմինիստրատորների կողմից նոր գործընկերների հաստատում, մինչ նրանց ռեֆերալներ վաստակելու հնարավորություն տալը:

en: Auto Register New Users
hy_AM: Ավտոմատ կերպով գրանցել նոր օգտագործողներին

en: Automatically register new users as affiliates.
hy_AM: Նոր օգտատերերին ավտոմատ կերպով գրանցե՞լ որպես գործընկեր:

en: Default Referral URL
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Reject Unpaid Referrals on Refund
hy_AM: Մերժե՞լ չվճարված ռեֆերալները փոխհատուցելուց:

en: Automatically reject Unpaid referrals when the originating purchase is refunded or revoked.
hy_AM: Ցանկանու՞մ եք ավտոմատ կերպով մերժել չվճարված ռեֆերալները երբ տվյալ գնումը փոխհատուցված է կամ ետ կանչված:

en: Use Fallback Referral Tracking Method
hy_AM: Օգտագործե՞լ ռեֆերալների հետապնդման ապահով (Fallback) միջոց:

en: The method used to track referral links can fail on sites that have jQuery errors. Enable Fallback Tracking if referrals are not being tracked properly.
hy_AM: Ռեֆերալ հղումները հետևող մեթողը կարող է չգործել jQuery սխալներ պարունակող կայքերի վրա: Ստուգեք դա, եթե ռեֆերալները կարգին չեն հաշվարկվում:

en: Ignore Referrals with Zero Amount
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Ignore referrals with a zero amount. This can be useful for multi-price products that start at zero, or if a discount was used which resulted in a zero amount. NOTE: If this setting is enabled and a visit results in a zero referral, the visit will be considered not converted.
hy_AM: Նշեք այս վանդակը եթե ցանկանում եք, որ AffiliateWP-ն ամբողջությամբ անտեսի այն ռեֆերալները, որոնք ունեն զրոյական չափ: Սա կարող է անհրաժեշտ լինել երբ կան զրոյից սկսող տարբեր գներ ունեցող ապրանքներ, կամ երբ օգտագործվել է զեղչ, որի հետևանքով ստացվել է զրոյական գին: Հաշվի առեք, որ երբ այս վանդակը նշված է և այցելության արդյունքը զրոյական գնով ռեֆերալ է, ապա այցելությունը չի որակվի որպես փոխակերպված գնորդի:

en: Referral URL Blacklist
hy_AM: Դիտումներ ռեֆերալ հասցեյից

en: Remove Data on Uninstall
hy_AM: Ցանկանու՞մ եք ջնջել ողջ տվյալները ծրագիրը հեռացնելուց:

en: Connection Status
hy_AM: Վերահաշվարկել վիճակագրությունը

en: Enable Payouts Service
hy_AM: Գեներացնել դուսգրման ֆայլ

en: Registration Form Description
hy_AM: Գործընկերների գրանցման գրաֆիկ

en: Required Registration Fields
hy_AM: Քննել գրանցումները

en: Password
hy_AM: Գաղտնաբառ

en: Notify affiliate manager when a new affiliate has registered
hy_AM: Ծանուցե՞լ կայքի ադմինիստրատորներին նոր գործընկերների գրանցման մասին:

en: Notify affiliate manager when a new referral has been created
hy_AM: Ծանուցե՞լ կայքի ադմինիստրատորներին նոր գործընկերների գրանցման մասին:

en: Notify affiliate when they earn a new referral
hy_AM: Ծանուցե՞լ կայքի ադմինիստրատորներին նոր գործընկերների գրանցման մասին:

en: Notify affiliate when their affiliate application is accepted
hy_AM: Ձեր %s-ի հետ համագործակցության մասին դիմումը ընդունված է

en: Notify affiliate when their affiliate application is rejected
hy_AM: Ձեր %s-ի հետ համագործակցության մասին դիմումը ընդունված է

en: Application Pending Email Options For Affiliate
hy_AM: Համագործակցության դիմումն ընդունված է

en: Application Pending Email Subject
hy_AM: Համագործակցության դիմումն ընդունված է

en: Your Affiliate Application Is Being Reviewed
hy_AM: Ձեր %s-ի հետ համագործակցության մասին դիմումը ընդունված է

en: Application Pending Email Content
hy_AM: Համագործակցության դիմումն ընդունված է

en: Application Rejection Email Options For Affiliate
hy_AM: Համագործակցության դիմումն ընդունված է

en: Application Rejection Email Subject
hy_AM: Համագործակցության դիմումն ընդունված է

en: Your Affiliate Application Has Been Rejected
hy_AM: Ձեր %s-ի հետ համագործակցության մասին դիմումը ընդունված է

en: Application Rejection Email Content
hy_AM: Համագործակցության դիմումն ընդունված է

en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.
hy_AM: Խնդրում ենք, մուտքագրեք Ձեր լիցենզիայի բանալին: Հավելվածի ավտոմատ թարմացման և <a href="%s" target="_blank">աջակցության</a>համար հարկավոր է աշխատող լիցենզիա:

en: Deactivate License
hy_AM: Դեակտիվացնել լիցենզիան

en: Your license is valid!
hy_AM: Ձեր լիցենզիան վավեր է:

en: Renew Your License
hy_AM: Թարմացրեք Ձեր լիցենզիան:

en: Your license has expired, renew today to continue getting updates and support!
hy_AM: Ձեր լիցենզիայի ժամկետը սպառված է, թարմացրեք, որպեսզի շարունակեք ստանալ ծրագրի թարմացումներ և տեխնիկական աջակցություն:

en: Activate License
hy_AM: Ակտիվացնել լիցենզիան

note: translators: Setting ID
en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
hy_AM: Այս հետադարձ ֆունկցիան օգտագործվում է երբ <strong>%s</strong> կարգավորումը բացակայում է:

note: translators: 1: Payouts Service URL
en: <a href="%s" target="_blank">Learn more and view pricing.</a>
hy_AM: Համաձայնեք մեր <a href="%s" target="_blank">Գործածման պայմաններին</a>

note: translators: Payouts Service name retrieved from the PAYOUTS_SERVICE_NAME constant
en: Reconnect to the %s.
hy_AM: Վերահաշվարկել վիճակագրությունը

note: translators: Support URL
en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.<br />An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
hy_AM: Խնդրում ենք, մուտքագրեք Ձեր լիցենզիայի բանալին: Հավելվածի ավտոմատ թարմացման և <a href="%s" target="_blank">աջակցության</a>համար հարկավոր է աշխատող լիցենզիա:

note: translators: System Info screen URL
en: Debug mode is globally enabled via <code>AFFILIATE_WP_DEBUG</code> set in <code>wp-config.php</code>. This setting cannot be modified from this screen. Logs are kept in <a href="%s">Affiliates > Tools</a>.
hy_AM: Խնդրում ենք, մուտքագրեք Ձեր լիցենզիայի բանալին: Հավելվածի ավտոմատ թարմացման և <a href="%s" target="_blank">աջակցության</a>համար հարկավոր է աշխատող լիցենզիա:

en: General
hy_AM: Ընդհանուր

en: Emails
hy_AM: Էլ. հասցե

en: Misc
hy_AM: Խառը

note: translators: Affiliate username
en: Earnings have been successfully recounted for %s.
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ գրանցված է

note: translators: Affiliate username
en: Unpaid earnings have been successfully recounted for %s.
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ գրանցված է

note: translators: Affiliate username
en: Referrals have been successfully recounted for %s.
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ գրանցված է

note: translators: Affiliate username
en: Visits have been successfully recounted for %s.
hy_AM: Նախընտրանքները հաջողությամբ ներբեռնվել են

en: No API consumers found.
hy_AM: Օգտատերեր չեն գտնվել

en: Enter username
hy_AM: Սխալ մականուն

en: Email
hy_AM: Էլ. հասցե

en: First Name
hy_AM: Անցյալ շաբաթ

en: Last Name
hy_AM: Անցյալ շաբաթ

en: Rate Type
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը

en: Earnings
hy_AM: Եկամուտներ

en: Date Registered
hy_AM: Գրանցում

en: Visit ID
hy_AM: Այցելություններ

en: Converted
hy_AM: Փոխակերպված

en: Referrer
hy_AM: Ռեֆերալներ

en: You do not have permission to export data.
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: You do not have permission to import data.
hy_AM: Դուք չունեք տվյալներ արտահանելու թույլտվություն:

en: No new affiliates were imported.
hy_AM: Գործընկերներ չեն գտնվել:

note: translators: Plural affiliate number
en: Manage your affiliates.
hy_AM: Ավելացնել գործընկերներ

en: No new referrals were imported.
hy_AM: Դեռևս ռեֆերալներ չեն գրանցվել

note: translators: Plural referrals number
en: Manage your referrals.
hy_AM: Չվճարված ռեֆերալներ

en: Please upload a valid .json file
hy_AM: Խնդրում ենք ներբեռնել առանց սխալների .json ֆայլ

en: Please upload a file to import
hy_AM: Խնդրում ենք նշեք ներբեռնելու համար ֆայլը

en: The upgrade process is running, please be patient. This could take several minutes to complete while affiliate records are upgraded in batches of 100.
hy_AM: Փարմացման գործընթացը ընթացքի մեջ է, խնդրում ենք սպասել: Սա կարող է տևել մի քանի րոպե մինչ գործընկերների գրանցման տվյալները թարմացվում են 100-յակներով:

note: translators: Step number
en: Step %d running
hy_AM: Թիվ %d քայլի կատարում

en: Export / Import
hy_AM: Արտահանել / Ներբեռնել

en: Recount Stats
hy_AM: Վերահաշվարկել վիճակագրությունը

en: Migration Assistant
hy_AM: Միգրացիայի օգնական

en: Debug Assistant
hy_AM: Միգրացիայի օգնական

en: Recount Affiliate Stats
hy_AM: Վերահաշվարկել գործընկերների վիճակագրությունը

en: Use this tool to recount statistics for one or all affiliates.
hy_AM: Գործընկերների վիճակագրությունը վերահաշվարկելու համար օգտագործեք այս գործիքը:

en: Enter the name of the affiliate or begin typing to perform a search based on the affiliate&#8217;s name.
hy_AM: Մուտքագրեք գործընկերոջ անունը կամ սկսեք տպել, որպեսզի կատարեք որոնում հիմնվելով գործընկերոջ անվան վրա:

en: Recount
hy_AM: Վերահաշվարկ

en: Recount Campaigns
hy_AM: Վերահաշվարկել վիճակագրությունը

en: Use this tool to recount campaigns for one or all affiliates.
hy_AM: Գործընկերների վիճակագրությունը վերահաշվարկելու համար օգտագործեք այս գործիքը:

en: These tools assist in migrating affiliate and referral data from existing platforms.
hy_AM: Այս գործիքներրը կօգնեն միգրացնել գործընկերների և ռեֆերալների մասին տվյալներն այլ գոյություն ունեցող համակարգերից:

en: User Accounts
hy_AM: Վերահաշվարկ

en: Use this tool to create affiliate accounts for each of your existing WordPress user accounts that belong to the selected roles below.
hy_AM: Սկսեք մուտքագրելով գործընկերոջ անունը, որպեսզի կատարեք որոնում նրան կցված օգտատիրոջ հաշվը գտնելու համար:

en: Create Affiliate Accounts for Users
hy_AM: Գրանցել նոր գործընկերոջ հաշիվ

en: Use this tool to migrate existing affiliate / referral data from Affiliates Pro to AffiliateWP.
hy_AM: Օգտագործեք այս գործիքը տեղափոխելու գործընկերների / ռեֆերալների տվյալները Affiliates Pro-ից AffiliateWP:

en: NOTE: This tool should only ever be used on a fresh install. If you have already collected affiliate or referral data, do not use this tool.
hy_AM: <strong>ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ:</strong> այս գործիքը կարելի է օգտագործել միայն թարմ տեղադրված հավելվածի վրա: Եթե Դուք արդեն հավաքել եք գործնկերների կամ ռեֆերալների տվյալներ, մի օգտագործեք այս գործիքը:

en: Migrate Data from Affiliates Pro
hy_AM: Տվյալների միգրացիա Affiliates Pro-ից

en: Use this tool to migrate existing affiliate accounts from WP Affiliate to AffiliateWP.
hy_AM: Օգտագործեք այս գործիքը տեղափոխելու գործընկերների / ռեֆերալների տվյալները Affiliates Pro-ից AffiliateWP:

en: Migrate Data from WP Affiliate
hy_AM: Տվյալների միգրացիա Affiliates Pro-ից

en: Export Affiliates
hy_AM: Փոփոխել գործընկերոջ տվյալները

en: Export affiliates to a CSV file.
hy_AM: Արտահանել ռեֆերալներին CSV ֆայլ

en: All Statuses
hy_AM: Բոլոր կարգավիճակները

en: Export
hy_AM: Արտահանել

en: Export Referrals
hy_AM: Արտահանել ռեֆերալներին

en: Export referrals to a CSV file.
hy_AM: Արտահանել ռեֆերալներին CSV ֆայլ

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export referrals for all affiliates.
hy_AM: Գործընկեր փնտրելու համար, մուտքագրեք նրա մականունը, անունը կամ ազգանունը: Թողեք դատարկ բոլոր գործընկերների ռեֆերալներին արտահանելու համար:

en: Export Payouts
hy_AM: Ընդհանուր այցելություններ

en: Export payouts to a CSV file.
hy_AM: Արտահանել ռեֆերալներին CSV ֆայլ

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export payouts for all affiliates.
hy_AM: Գործընկեր փնտրելու համար, մուտքագրեք նրա մականունը, անունը կամ ազգանունը: Թողեք դատարկ բոլոր գործընկերների ռեֆերալներին արտահանելու համար:

en: Export Visits
hy_AM: Փոփոխել գործընկերոջ տվյալները

en: Export visits to a CSV file.
hy_AM: Արտահանել ռեֆերալներին CSV ֆայլ

en: Unconverted
hy_AM: Փոխակերպված

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export visits for all affiliates.
hy_AM: Գործընկեր փնտրելու համար, մուտքագրեք նրա մականունը, անունը կամ ազգանունը: Թողեք դատարկ բոլոր գործընկերների ռեֆերալներին արտահանելու համար:

en: Export Settings
hy_AM: Արտահանել կարգավորումները

en: Export the AffiliateWP settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
hy_AM: Արտահանել AffiliateWP կարգավորումներն այս կայքի համար .json ֆայլի տեսքով: Սա հնարավորություն է տալիս հետագայում հեշտությամբ վերականգնել կոնֆիգուրացիան այլ կայք:

en: Import Settings
hy_AM: Ներբեռնել կարգավորումները

en: Import the AffiliateWP settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
hy_AM: Ներբեռնել AffiliateWP-ի կարգավորումները .json ֆայլից: Այս ֆայլը կարող է ձեռք բերվել այլ կայքի վրայից արտահանելով կարգավորումները օգտագործելով վերևում գտնվող պատուհանը:

en: Import
hy_AM: Ներբեռնել

en: Import Affiliates
hy_AM: Փոփոխել գործընկերոջ տվյալները

en: Import CSV
hy_AM: Ներբեռնել

en: Affiliate Field
hy_AM: Գործընկեր՝ #%d %s

en: Process Import
hy_AM: Ներբեռնել

en: Import Referrals
hy_AM: Արտահանել ռեֆերալներին

en: Referral Field
hy_AM: Ռեֆերալներ

en: Use this tool to help debug referral tracking.
hy_AM: Օգտագործեք այս գործիքը տեղափոխելու գործընկերների / ռեֆերալների տվյալները Affiliates Pro-ից AffiliateWP:

en: Generate Coupons
hy_AM: Գեներացնել URL հղում

en: Invalid batch ID.
hy_AM: Սխալ էլ. հասցե

note: translators: Dismiss Notice link markup
en: Your database has been successfully upgraded. %s
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ գրանցված է

note: translators: Dismiss Notice link markup
en: Your database tables have been successfully upgraded. %s
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ գրանցված է

en: Affiliate Registration Status
hy_AM: Գործընկերների գրանցումներ

en: Not Registered
hy_AM: Գրանցում

en: Affiliate Actions
hy_AM: Գնալ AffiliateWP-ի կարգավորումների էջ

en: Register
hy_AM: Գրանցում

en: Disable Affiliate Email
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

en: Affiliate Record
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Affiliate Customer Record
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Customer ID
hy_AM: Էլ. հասցե

en: Primary Email
hy_AM: Էլ. հասցե

en: Date Created
hy_AM: Նոր հնարավորություններ

en: No records found
hy_AM: Ռեֆերալներ չեն գտնվել:

en: Affiliate record has been deleted.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը թարմացված է

en: Affiliate customer record has been deleted.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշվի բացման դիմումը մերժված է

en: Landing Page
hy_AM: Գլխավոր էջ (Landing Page)

en: Referring URL
hy_AM: Հղման հասցե (ռեֆերալ հասցե)

en: Direct traffic
hy_AM: Ուղղակի դիտումներ

en: No visits found.
hy_AM: Դիտումներ չեն գտնվել:

en: This screen provides access to your site&#8217;s visit history.
hy_AM: Այս էջը տրամադրում է Ձեր կայքի ռեֆերալների պատմություն:

en: <strong>Referral ID</strong>: this is the ID of the referral that was created from this visit, if any.
hy_AM: <strong>Հղում</strong>: սա վերաբերում է այս ռեֆերալի կողմից ստեղծված պատվերի համարին (կամ նման մի բան)

en: <strong>Context</strong>: this is the context of how the visit was generated, if set.
hy_AM: <strong>Վճարված</strong> - սա այն ռեֆերալն է, որը վճարված է գործընկերոջը

en: <strong>IP</strong>: this is the IP address of the visitor.
hy_AM: <strong>Վճարված</strong> - սա այն ռեֆերալն է, որը վճարված է գործընկերոջը

en: Searching Visits
hy_AM: Փնտրել ռեֆերալներ

en: Visit records can be searched in several different ways:
hy_AM: Ռեֆերալներին կարող եք փնտրել մի քանի տարբեր եղանակներով.

en: You can enter the visit&#8217;s ID number prefixed by &#8220;visit:&#8221;
hy_AM: Դուք կարող եք մուտքագրել ռեֆերալի ID համարը նախորդված affiliate:'-ով

en: You can enter the referral&#8217;s ID number prefixed by &#8220;referral:&#8221;
hy_AM: Դուք կարող եք մուտքագրել ռեֆերալի վկայակոչումը (ռեֆերանսը) նախորդված 'ref:'-ով

en: You can enter a visit context prefixed by &#8220;context:&#8221;
hy_AM: Դուք կարող եք մուտքագրել ռեֆերալի կոնտեքստը նախորդված 'context:'-ով

en: Rejected
hy_AM: Մերժված

en: Percentage (%)
hy_AM: Տոկոսադրույք (%)

note: translators: Currency name
en: Flat %s
hy_AM: Ուղղակի %s

en: Affiliate URLs
hy_AM: Գործընկերներ

en: Statistics
hy_AM: Վիճակագրություն

en: Cheatin&#8217; huh?
hy_AM: Փորցում եք խաբել&#8217; հահ...?

en: Invalid username
hy_AM: Սխալ մականուն

en: Please enter a password
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր գաղտնաբառը

en: Incorrect username or password
hy_AM: Սխալ գաղտնաբառ

en: Please select your country of residence
hy_AM: Խնդրում ենք հաստատեք, որ համաձայն եք մեր գործածման պայմաններին

en: Please select your account type
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր անունը

en: Please enter your business name
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր անունը

en: Please enter your first name
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր անունը

en: Please enter your last name
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր անունը

en: Invalid account email
hy_AM: Սխալ վճարային էլ. հասցե

en: Please select your day of birth
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր անունը

en: Please select your month of birth
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր անունը

en: Please select your year of birth
hy_AM: Խնդրում ենք հաստատեք, որ համաձայն եք մեր գործածման պայմաններին

en: Please agree to our terms of use
hy_AM: Խնդրում ենք հաստատեք, որ համաձայն եք մեր գործածման պայմաններին

en: Unpaid Referral Earnings
hy_AM: Չվճարված ռեֆերալ եկամուտներ

en: Pending Referral Earnings
hy_AM: Կախված ռեֆերալ եկամուտներ

en: Rejected Referral Earnings
hy_AM: Մերժված ռեֆերալ եկամուտներ

en: Paid Referral Earnings
hy_AM: Վճարված ռեֆերալ եկամուտներ

en: Please enter a valid website URL
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր գաղտնաբառը

en: Username already taken
hy_AM: Այս մականունն արդեն զբաղված է

en: Email address already taken
hy_AM: Էլ. հասցեն արդեն օգտագործվել է

en: Passwords do not match
hy_AM: Գախտնաբառերը չեն համընկնում

en: Nice try honey bear, don&#8217;t touch our honey
hy_AM: Լավ փորց էր այ դու առջուկ, ձեռք մի տուր մեր մեղրին

en: You are already registered as an affiliate
hy_AM: Դուք արդեն գրանցված եք, որպես գործընկեր

en: Please enter your name
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր անունը

en: Please enter a website URL
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր գաղտնաբառը

en: Please enter your payment email
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր անունը

en: Add as Affiliate
hy_AM: Ավելացնել գործընկեր

en: Add the user as an affiliate.
hy_AM: Ավտոմատ կերպով օգտագործողների գրանցում, որպես գործընկեր

en: Converted Visits
hy_AM: Փոխարկված այցելություններ

en: Unconverted Visits
hy_AM: Չփոխարկված այցելություններ

note: translators: Affiliate username
en: An affiliate with the username "%s" has been created.
hy_AM: Ձեր %s-ի հետ համագործակցության մասին դիմումը ընդունված է

en: The affiliate account could not be added.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը ակտիվ չե

en: The affiliate was updated successfully.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ թարմացված է

en: The affiliate account could not be updated.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը ակտիվ չե

en: Are you sure you want to delete this affiliate and all its data?
hy_AM: Դուք համոզվա՞ծ եք, որ ցանկանում եք գեներացնել վճարումների դուրսգրման ֆայլ: Բոլոր ընդգրկված ռեֆերալները կնշվեն որպես վճարված:

en: The affiliate account has been successfully deleted.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ հեռացված է

en: The affiliate account could not be deleted.
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշվի բացման դիմումը մերժված է

note: translators: Number of affiliates
en: Number of affiliates: %d
hy_AM: Գործընկերներ չեն գտնվել:

en: AffiliateWP is not installed
hy_AM: AffiliateWP միգրացիա

note: translators: License status
en: License status is: %s
hy_AM: Լիցենզիայի կարգավորումներ

note: translators: Enabled or Disabled (translated)
en: Affiliates require approval: %s
hy_AM: Պահանջել հաստատում

note: translators: None or comma-separated list of enabled integrations
en: Integrations: %s
hy_AM: Ինտեգրացիաներ

note: translators: Global referral rate
en: Global referral rate: %s
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

note: translators: Global referral rate type
en: Global referral rate type: %s
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

note: translators: Currency label
en: Currency: %s
hy_AM: Արտարժույթ

note: translators: Referral variable
en: Referral variable: %s
hy_AM: Ռեֆերալի փոփոխական

note: translators: Referral URL example with affiliate ID
en: Referral URL (ID): %s
hy_AM: Ռեֆերալի URL հղում

note: translators: Referral URL example with affiliate username
en: Referral URL (Username): %s
hy_AM: Ռեֆերալի URL հղման գեներատոր

note: translators: Affiliate Area page URL
en: Affiliate Area URL: %s
hy_AM: Գործընկերոջ աշխատասենյակ

note: translators: Terms of Use URL
en: Terms of Use URL: %s
hy_AM: Օգտագործման պայմաններ

note: translators: Affiliates count
en: Total Affiliates: %s
hy_AM: Փոփոխել գործընկերոջ տվյալները

note: translators: Creatives count
en: Total Creatives: %s
hy_AM: Փոփոխել գործընկերոջ տվյալները

note: translators: Customers count
en: Total Customers: %s
hy_AM: Ընդհանուր այցելություններ

note: translators: Payouts count
en: Total Payouts: %s
hy_AM: Ընդհանուր այցելություններ

note: translators: Referrals count
en: Total Referrals: %s
hy_AM: Ընդամենը վճարված ռեֆերալներ

note: translators: Sales count
en: Total Sales: %s
hy_AM: Փոփոխել գործընկերոջ տվյալները

note: translators: Visits count
en: Total Visits: %s
hy_AM: Ընդհանուր այցելություններ

en: The creative could not be created.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: The creative was successfully updated.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ գրանցված է

en: The creative was successfully deleted.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ գրանցված է

note: translators: Number of creatives
en: Number of creatives: %d
hy_AM: Ռեֆերալներ չեն գտնվել:

note: translators: Customer ID
en: A customer with the ID %d has been successfully created.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: The customer could not be created.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: The customer was successfully updated.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ գրանցված է

en: The customer could not be updated.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: The customer was successfully deleted.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ գրանցված է

en: The customer could not be deleted.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

note: translators: Number of customers
en: Number of customers: %d
hy_AM: Դիտումներ չեն գտնվել:

en: Are you sure you want to overwrite this payout's referrals?
hy_AM: Դուք համոզվա՞ծ եք, որ ցանկանում եք գեներացնել վճարումների դուրսգրման ֆայլ: Բոլոր ընդգրկված ռեֆերալները կնշվեն որպես վճարված:

en: The supplied affiliate ID or username is invalid and has been ignored.
hy_AM: Գործընկերոջ հաշվի համարը: Սա անհնար է փոխել:

note: translators: Payout ID
en: Payout #%d has been updated successfully.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ թարմացված է

note: translators: Referral ID
en: A referral with the ID "%d" has been created.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: The referral could not be added.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: The referral was updated successfully.
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ թարմացված է

en: The referral could not be updated
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: The referral has been successfully deleted.
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ գրանցված է

en: The referral could not be deleted.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

note: translators: Number of referrals
en: Number of referrals: %d
hy_AM: Դեռևս ռեֆերալներ չեն գրանցվել

en: The visit was successfully created.
hy_AM: Նախընտրանքները հաջողությամբ ներբեռնվել են

en: The visit could not be created.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: The visit was updated successfully.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ թարմացված է

note: translators: Number of visits
en: Number of visits: %d
hy_AM: Դիտումներ չեն գտնվել:

en: Invalid affiliate
hy_AM: Ավելացնել գործընկեր

en: No coupons were found.
hy_AM: Օգտատերեր չեն գտնվել

en: Creative
hy_AM: Ոչ ակտիվ

en: A new affiliate has registered on your site,
hy_AM: Դեռևս գրանցված գործընկերներ չկան

note: translators: Affiliate display name
en: Name: %s
hy_AM: Անուն:

note: translators: Affiliate name
en: Congratulations %s!
hy_AM: Շնորհավորու՛մ ենք %s!

note: translators: Login URL
en: Log into your affiliate area at %s
hy_AM: Ձեր հաշիվ մուտք գործելու համար հետևեք այս հղմանը: %s

note: translators: Affiliate name
en: Hi %s!
hy_AM: Տարբերակ %s

note: translators: 1: Formatted referral amount, 2: Home URL
en: You have been awarded a new referral of %1$s on %2$s!
hy_AM: Դուք պարգևատրվել եք %s ռեֆերալով %s-ին

note: translators: Login URL
en: log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications: %s
hy_AM: Ձեր եկամուտները տեսնելու կամ այս ծանուցումներն անջատելու համար մուտք գործեք աշխատասենյակ : %s

en: The website of the affiliate
hy_AM: Գրանցված գործընկերներ չկան

en: The reason an affiliate was rejected
hy_AM: Գործընկերոջ դիմումը մերժված է

en: The amount of a given referral
hy_AM: Ռեֆերալի չափը, օրինակ՝ 15:

en: Your site name
hy_AM: Ձեր անունը

en: The affiliate&#8217;s referral URL
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: The affiliate&#8217;s ID
hy_AM: Գործընկերոջ համարը

en: The affiliate&#8217;s referral rate
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: The name of the campaign associated with the referral (if any)
hy_AM: Նշեք ռեֆերալի կարգավիճալը:

en: The affiliate registration coupon (if any)
hy_AM: Դեռևս գրանցված գործընկերներ չկան

en: Total
hy_AM: Ընդամենը

en: Allow Referrals
hy_AM: Ռեֆերալներ

en: Enable affiliate referral creation for this form
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: Select the referral type for this form.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: Enable referrals on all Contact Form 7 forms
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: Enable referrals for specific Contact Form 7 forms
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

note: translators: 1: Form title, 2: Form ID
en: Referral type for %1$s (Form ID: %2$d)
hy_AM: Ռեֆերալ #%d %s-ի համար գրանցված %s-ով

note: translators: 1: Referral link, 2: Amount, 3: Affiliate Name, 4: Affiliate ID
en: Referral %1$s for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
hy_AM: Ռեֆերալ #%d %s-ի համար գրանցված %s-ով

en: Affiliate Discount?
hy_AM: Գործընկերոջ զե՞ղջ

en: If you would like to connect this discount to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
hy_AM: Եթե ցանկանում եք այս զեղչը կցել որևե գործընկերոջ, ապա մուտքագրեք այն գործընկերոջ անունը ում այն պատկանում է:

en: Disable Renewal Referrals
hy_AM: Թարմ ռեֆերալներ

en: Disable Referrals on Upgrades
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

en: Affiliate Rates:
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

note: translators: EDD singular category label
en: The referral rate for this %s category.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: Affiliate coupon?
hy_AM: Գործընկերոջ զե՞ղջ

en: If you would like to connect this coupon to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
hy_AM: Եթե ցանկանում եք այս զեղչը կցել որևե գործընկերոջ, ապա մուտքագրեք այն գործընկերոջ անունը ում այն պատկանում է:

en: Referral description
hy_AM: Ռեֆերալի կարգավորումներ

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name, 4: Referral affiliate ID
en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
hy_AM: Ռեֆերալ #%d %s-ի համար գրանցված %s-ով

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name
en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s
hy_AM: Ռեֆերալ #%d %s-ի համար գրանցված %s-ով

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name
en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s for %3$s rejected
hy_AM: Ռեֆերալ #%d %s-ի համար գրանցված %s-ով

en: Custom Amount
hy_AM: Քանակը

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name
en: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s
hy_AM: Ռեֆերալ #%d %s-ի համար գրանցված %s-ով

en: Enable affiliate referral creation for this donation form
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: Affiliate Rate
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name, 4: Referral affiliate ID
en: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
hy_AM: Ռեֆերալ #%d %s-ի համար գրանցված %s-ով

en: Referral #%d for %s for %s rejected
hy_AM: Ռեֆերալ #%d %s-ի համար գրանցված %s-ով

en: Allow referrals
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

en: Affiliate Coupon
hy_AM: Գործընկերոջ զե՞ղջ

note: translators: 1: Referral link, 2: Amount, 3: Affiliate Name
en: Referral %1$s for %2$s recorded for %3$s
hy_AM: Ռեֆերալ #%d %s-ի համար գրանցված %s-ով

en: Affiliate Data
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d completed
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ թարմացված է

note: translators: Referral ID
en: LifterLMS Referral #%d updated successfully.
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ թարմացված է

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d created successfully.
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ թարմացված է

en: Referral failed to be created.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d updated successfully.
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ թարմացված է

note: translators: Referral ID
en: Pending referral #%d created successfully.
hy_AM: Ռեֆերալն հաջողությամբ թարմացված է

en: LifterLMS Referral failed to be created.
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: Affiliate Discount
hy_AM: Գործընկերոջ զե՞ղջ

en: Referral Details
hy_AM: Ռեֆերալի կարգավորումներ

en: Disable Referrals
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

note: translators: Product type
en: Enable %s Referral Rate
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

note: translators: Product type
en: %s Referral Rate
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

note: translators: Product type
en: Enter a referral rate for this %s
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d rejected
hy_AM: Ռեֆերալ #%d %s-ի համար գրանցված %s-ով

en: Disable referrals on this membership
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

en: Enable affiliate referral creation for this form?
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: Please enter your email address
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր անունը

en: Please enter a valid email address
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր գաղտնաբառը

en: Pending PayPal referral
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

en: Affiliate Settings
hy_AM: Գնալ AffiliateWP-ի կարգավորումների էջ

note: translators: Referral rate
en: The membership-level referral rate, such as 20 for 20%%. Affiliate-level referral rates will override this value. If left blank, the site default value of %s will be used.
hy_AM: Ռեֆերալ տոկոսադրույքը, օրինակ 20 (20%-ի համար). Դատարկ թողնելու դեպքում կօգտագործվի կայքի նախնական դրվածքը:

en: Disable referrals on this subscription level.
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

note: translators: 1: Referral link, 2: Amount, 3: Affiliate Name
en: Referral %1$s updated. Amount %2$s recorded for %3$s
hy_AM: Ռեֆերալ #%d %s-ի համար գրանցված %s-ով

en: Affiliate Rate Type
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Earnings can be based on either a percentage or a flat rate amount.
hy_AM: Ռեֆերալները պետք է հաշվարկվեն տոկոսադրույքո՞վ, թե՞ հաստատուն (միանվագ) վճարով

en: Disable referrals
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

en: Referral rate (optional)
hy_AM: Ռեֆերալի կարգավորումներ

en: Disable referrals for this product variation
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

en: AffiliateWP settings for the My Account page.
hy_AM: Գործընկերների վիճակագրությունը բարեհաջող վերահաշվարկվել է

en: Affiliate Area Link
hy_AM: Գործընկերոջ աշխատասենյակ

en: The referral rate for this category.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: Affiliate Referral
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Referral type
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Total Field
hy_AM: Ընդհանուր այցելություններ

en: Customer Email
hy_AM: Էլ. հասցե

en: US Dollar
hy_AM: ԱՄՆ դոլլար (&#36;)

en: Argentine Peso
hy_AM: Մեքսիկական պեսո (&#36;)

en: Australian Dollar
hy_AM: Ավստրալական դոլլար (&#36;)

en: Brazilian Real
hy_AM: Բրազիլական Րեալ (R&#36;)

en: Canadian Dollar
hy_AM: Կանադական դոլլար (&#36;)

en: Chilean Peso
hy_AM: Ֆիլիպինյան պեսո

en: Czech Koruna
hy_AM: Չեխական կրոն

en: Danish Krone
hy_AM: Դանիական կրոն

en: Hong Kong Dollar
hy_AM: Հոնգ-Կոնգյան դոլլար (&#36;)

en: Hungarian Forint
hy_AM: Հունգարական ֆորինտ

en: Icelandic Krona
hy_AM: Շվեդական կրոնա

en: Indian Rupee
hy_AM: Հնդկական ռուպի (&#8377;)

en: Israeli Shekel
hy_AM: Իսրայելական շեկել (&#8362;)

en: Iranian Rial
hy_AM: Բրազիլական Րեալ (R&#36;)

en: Japanese Yen
hy_AM: Ճապոնական իեն (&yen;)

en: Malaysian Ringgit
hy_AM: Մալազիական րինգից

en: Mexican Peso
hy_AM: Մեքսիկական պեսո (&#36;)

en: Norwegian Krone
hy_AM: Նորվեգիական կրոն

en: New Zealand Dollar
hy_AM: Նոր Զելանդական դոլլար (&#36;)

en: Pakistani Rupee
hy_AM: Հնդկական ռուպի (&#8377;)

en: Philippine Peso
hy_AM: Ֆիլիպինյան պեսո

en: Polish Zloty
hy_AM: Լեհական զլոտի

en: Pounds Sterling
hy_AM: Ֆունտ Ստերլինգ (&pound;)

en: Russian Ruble
hy_AM: Ռուսական ռուբլի

en: Singapore Dollar
hy_AM: Սինգապուրական դոլլար (&#36;)

en: Swedish Krona
hy_AM: Շվեդական կրոնա

en: Swiss Franc
hy_AM: Շվեցարական ֆրանկ

en: Taiwan New Dollar
hy_AM: Տայվանական նոր դոլլար

en: Thai Baht
hy_AM: Թայլանդական բահտ (&#3647;)

en: Turkish Lira
hy_AM: Թուրքական լիրա (&#8378;)

en: Referral Count
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: Visit Count
hy_AM: Այցելություններ

en: Affiliate Email
hy_AM: Ընդամենը անորոշ ռեֆերալներ

en: Affiliate Username
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Affiliate First/Full Name
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Affiliate Last Name
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: United States
hy_AM: Գործընկերոջ անուն

en: Argentina
hy_AM: Մեքսիկական պեսո (&#36;)

en: Australia
hy_AM: Ավստրալական դոլլար (&#36;)

en: Brazil
hy_AM: Բրազիլական Րեալ (R&#36;)

en: Hong Kong
hy_AM: Հոնգ-Կոնգյան դոլլար (&#36;)

en: Malaysia
hy_AM: Մալազիական րինգից

en: Mexico
hy_AM: Մեքսիկական պեսո (&#36;)

en: New Zealand
hy_AM: Նոր Զելանդական դոլլար (&#36;)

en: Singapore
hy_AM: Սինգապուրական դոլլար (&#36;)

en: Manual Payout
hy_AM: Թարմ ռեֆերալներ

en: Invalid affiliate account
hy_AM: Գրանցել նոր գործընկերոջ հաշիվ

en: Invalid Payouts Service account
hy_AM: Ընդհանուր այցելություններ

en: No referrals within the specified date range
hy_AM: Նոր ռեֆերալ

en: Affiliate user account deleted
hy_AM: Գործընկերոջ հաշիվը դեակտիվացված է

en: Add User & Affiliate
hy_AM: Ավելացնել գործընկեր

en: An affiliate already exists for this username.
hy_AM: Գործընկերոջ ռեֆերալի տոկոսադրույքի տեսակը:

en: View Affiliate
hy_AM: Նոր գործընկեր

en: Please enter a valid URL for this site
hy_AM: Մուտքագրեք Ձեր գաղտնաբառը

en: Coupon Code
hy_AM: Կտրոնի կոդի հետաքննություն

en: Referral Graphs
hy_AM: Ռեֆերալներ

en: Referral Payouts
hy_AM: Ռեֆերալի տոկոսադրույքը

en: You have not made any referrals yet.
hy_AM: Դուք դեռ դիտումներ չունեք

en: Profile Settings
hy_AM: Հաշվի կարգավորումներ

en: Your Payment Email
hy_AM: Ձեր վճարման էլ. հասցեն

en: Notification Settings
hy_AM: Գնալ AffiliateWP-ի կարգավորումների էջ

en: Enable New Referral Notifications
hy_AM: Միացնել նոր ռեֆերալների մասին ծանուցումները

en: Save Profile Settings
hy_AM: Պահպանել հաշվի կարգավորումները

en: Commission Rate
hy_AM: Կոմիսիոն վճարի տոկոսադրույքը

note: translators: Affiliate ID
en: Your affiliate ID is: <strong>%s</strong>
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ համարն է - <strong>%d</strong>

note: translators: Affiliate username
en: Your affiliate username is: <strong>%s</strong>
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ համարն է - <strong>%s</strong>

note: translators: Affiliate referral URL
en: Your referral URL is: <strong>%s</strong>
hy_AM: Ձեր ռեֆերալ URL հղումը - <strong>%s</strong>

en: Referral URL Generator
hy_AM: Ռեֆերալի URL հղման գեներատոր

en: Enter any URL from this website in the form below to generate a referral link!
hy_AM: Մուտքագրեք ցանկացած URL հասցե ներքևի էջում ռեֆերալ հղում գեներացնելու համար:

en: Page URL
hy_AM: Էջի URL հասցե

en: Referral URL
hy_AM: Ռեֆերալի URL հղում

en: (now copy this referral link and share it anywhere)
hy_AM: (հիմա պատճենեք այս ռեֆերալ հղումը և տարածեք այն որտեղ կուզենաք)

en: Generate URL
hy_AM: Գեներացնել URL հղում

en: Referral URL Visits
hy_AM: Դիտումներ ռեֆերալ հասցեյից

en: Visit converted: %s
hy_AM: Փոխակերպված

en: You have not received any visits yet.
hy_AM: Դուք դեռ դիտումներ չունեք

en: Your affiliate account is pending approval
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը ստուգման մեջ է

en: Your affiliate account is not active
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը ակտիվ չե

en: Your affiliate account request has been rejected
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշվի բացման դիմումը մերժված է

en: Your affiliate profile has been updated
hy_AM: Ձեր գործընկերոջ հաշիվը թարմացված է

en: Log into your account
hy_AM: Մուտք Ձեր հաշիվ

en: Remember Me
hy_AM: Հիշել ինձ

en: Lost your password?
hy_AM: Մոռացել եք գաղտնաբառը՞

en: The affiliate area is available only for registered affiliates.
hy_AM: Գերծընկերոջ աշխատասենյակը հասանելի է միայն գրանցված գործընկերներին:

en: You have subscribed successfully.
hy_AM: Գործընկերն հաջողությամբ թարմացված է

en: Payout Settings
hy_AM: Արտահանել կարգավորումները

en: March
hy_AM: Որոնում

en: September
hy_AM: Հիշել ինձ

en: December
hy_AM: Հիշել ինձ

en: Account Type
hy_AM: Հաշվի էլ. հասցե

en: Personal Account
hy_AM: Վերահաշվարկ

en: Business Account
hy_AM: Վերահաշվարկ

en: Your Business Name
hy_AM: Ձեր անունը

en: Your First Name
hy_AM: Անցյալ շաբաթ

en: Your Last Name
hy_AM: Ձեր անունը

en: Your Email
hy_AM: Էլ. հասցե

en: Month
hy_AM: Այս ամիս

en: Year
hy_AM: Այս տարի

en: Register a new affiliate account
hy_AM: Գրանցել նոր գործընկերոջ հաշիվ

en: Payment Email Address
hy_AM: Վճարային էլ. հասցե

en: Confirm Password
hy_AM: Հաստատե՛ք գաղտնաբառը

en: Foo Affiliate account banned
hy_AM: Գործընկերոջ հաշիվն ակտիվացված է

[ctx: affiliates]
en: Reports
hy_AM: Հաշվետվություններ

[ctx: Dashboard widget]
en: Earnings
hy_AM: Եկամուտներ

[ctx: Dashboard widget]
en: Referrals
hy_AM: Ռեֆերալներ

[ctx: URL column table header]
en: URL
hy_AM: URL Հղում

[ctx: Conversions column table header]
en: Conversions
hy_AM: Գնորդի փոխակերպման տոկոսը

[ctx: Affiliate column table header]
en: Affiliate
hy_AM: Գործընկեր

[ctx: Earnings column table header]
en: Earnings
hy_AM: Եկամուտներ

[ctx: Referrals column table header]
en: Referrals
hy_AM: Ռեֆերալներ

[ctx: Visits column table header]
en: Visits
hy_AM: Այցելություններ

[ctx: Converted column table header]
en: Converted
hy_AM: Փոխակերպված

[ctx: Amount column table header]
en: Amount
hy_AM: Քանակը

[ctx: Description column table header]
en: Description
hy_AM: Նկարագրություն

[ctx: Status column table header]
en: Status
hy_AM: Կարգավիճակ

[ctx: Actions column table header]
en: Actions
hy_AM: Գործողություններ

[ctx: Paid earnings column table header]
en: Paid earnings
hy_AM: Վճարված եկամուտներ

[ctx: Paid earnings this month column table header]
en: Paid earnings this month
hy_AM: Այս ամիս վճարված եկամուտներ

[ctx: Paid earnings today column table header]
en: Paid earnings today
hy_AM: Այսօր վճարված եկամուտներ

[ctx: Unpaid referrals column table header]
en: Unpaid referrals
hy_AM: Չվճարված ռեֆերալներ

[ctx: Unpaid referrals this month column table header]
en: Unpaid referrals this month
hy_AM: Այս ամիս չվճարված ռեֆերալներ

[ctx: Unpaid referrals today column table header]
en: Unpaid referrals today
hy_AM: Այսօր չվճարված ռեֆերալներ

[ctx: Unpaid earnings column table header]
en: Unpaid earnings
hy_AM: Չվճարված եկամուտներ

[ctx: Unpaid earnings this month]
en: Unpaid earnings this month
hy_AM: Այս ամիս չվճարված եկամուտներ

[ctx: Unpaid earnings today column table header]
en: Unpaid earnings today
hy_AM: Այսօր չվճարված եկամուտներ

[ctx: payouts]
en: All
hy_AM: Բոլորը

[ctx: payouts]
en: Reports
hy_AM: Հաշվետվություններ

[ctx: payout]
en: Amount
hy_AM: Քանակը

[ctx: payout]
en: Status
hy_AM: Կարգավիճակ

[ctx: payout]
en: Date
hy_AM: Ամսաթիվ

[ctx: payout]
en: Paid
hy_AM: Վճարված

[ctx: payout owner ID]
note: translators: Payout owner ID
en: (User ID: %d)
hy_AM: Օգտատիրոջ համարը

[ctx: Total amount for a Payouts Service payout]
en: Total
hy_AM: Ընդամենը

[ctx: visit]
en: Date
hy_AM: Ամսաթիվ

[ctx: referrals]
en: Reports
hy_AM: Հաշվետվություններ

[ctx: visits]
en: Reports
hy_AM: Հաշվետվություններ

[ctx: date filter]
en: From
hy_AM: Ումից

[ctx: date filter]
en: To
hy_AM: Ում

[ctx: license status]
en: Invalid
hy_AM: Սխալ էլ. հասցե

[ctx: direct traffic]
en: Direct
hy_AM: Ուղղակի դիտումներ
