AffiliateWP - en to ms@latin translation catalogue (1089 entries)

en: %s Referral Rate
ms@latin: Kadar Referral

en: %s referral
ms@latin: Tambah Referral

en: (Invalid Affiliate ID)
ms@latin: ID Affiliate

en: (User Deleted)
ms@latin: (pengguna telah dipadam)

en: (no campaign)
ms@latin: Kempen

en: (now copy this referral link and share it anywhere)
ms@latin: (salin link referral ini dan kongsikan di mana-mana yang anda suka)

en: (user deleted)
ms@latin: (pengguna telah dipadam)

en: <a href="%1$s" target="_blank" alt="%2$s">%3$s</a>
ms@latin: Setuju dengan <a href="%s" target="_blank">Terma dan Syarat Penggunaan </a> kami

en: <a href="%s" target="_blank">Learn more and view pricing.</a>
ms@latin: Setuju dengan <a href="%s" target="_blank">Terma dan Syarat Penggunaan </a> kami

en: <a href="%s">Back to Affiliates</a>.
ms@latin: <a href="%s">Kembali kepada Affiliate</a>

en: <a href="%s">Back to Creatives</a>
ms@latin: <a href="%s">Kembali ke Kreatif</a>

en: <strong>Affiliate</strong>: this the affiliate that the visit was attributed to.
ms@latin: <strong>Affiliate</strong>: ini adalah lawatan yang dikaitkan dengan affiliate.

en: <strong>Context</strong>: this is the context of how the visit was generated, if set.
ms@latin: <strong>Affiliate</strong>: ini adalah lawatan yang dikaitkan dengan affiliate.

en: <strong>Converted</strong>: this is a Yes / No status for whether the visit turned into a successful converstion.
ms@latin: <strong>Converted</strong>: ini adalah status Ya / Tidak untuk melihat adakah pelawat bejaya ditukar.

en: <strong>IP</strong>: this is the IP address of the visitor.
ms@latin: <strong>IP</strong>: ini adalah alamat IP pelawat.

en: <strong>Landing Page</strong>: this is the page on your site that the visitor first landed on. It is the URL that the affiliate link pointed to.
ms@latin: <strong>Landing Page</strong>:halaman ini adalah halaman yang mana pelawat anda pertama sekali datang ke website anda. Ianya adalah URL yang dituju oleh link affiliate.

en: <strong>NOTE:</strong> WordPress 4.5 or newer is required to use the User Accounts migration tool.
ms@latin: <strong>NOTA:</strong>WordPress 4.4 atau yang lebih baru diperlukan untuk digunakan alat migrasi User Accounts.

en: <strong>NOTE:</strong> WordPress 4.5 or newer is required to use the User Accounts migration tool. <a href="%s" aria-label="Update WordPress now">Update WordPress now</a>.
ms@latin: <strong> Nota: </ strong> WordPress 4.4 atau yang lebih baru diperlukan untuk penggunaan alat migrasi User Accounts. <a href="%s" aria-label="Kemaskini Wordpress Anda">Kemaskini Wordpress Anda</a>.

en: <strong>Paid</strong> - this is a referral that has been paid to the affiliate
ms@latin: <strong>Telah Dibayar</strong> - menunjukkan referral yang telah bayar kepada affiliate

en: <strong>Pending</strong> - this is a referral that is waiting to be accepted
ms@latin: <strong>Menunggu</strong> - menunjukkan referral yang menunggu untuk disahkan

en: <strong>Reference</strong>: this refers to the order number (or similar) that created this referral.
ms@latin: <strong>Rujukan</strong>: menunjukkan nombor pesanan (atau berkaitan) yang telah dibuat oleh referral ini.

en: <strong>Referral ID</strong>: this is the ID of the referral that was created from this visit, if any.
ms@latin: <strong>Referral ID</strong>: ini adalah ID referral yang dibuat daripada lawatan pelawat, jika ada.

en: <strong>Referring URL</strong>: this is the source URL of the affiliate link. It is the web page that the visitor found a link to your site on.
ms@latin: <strong>Referring URL</strong>: ini adalah sumber URL link affiliate. Ianya adalah laman web yang digunakan oleh pelawat untuk pergi ke laman web anda.

en: <strong>Rejected</strong> - this is a referral that has been rejected and will not be paid to the affiliate
ms@latin: <strong>Ditolak</strong> - menunjukkan referral yang telah ditolak dan tidak akan dibayar kepada affiliate

en: <strong>Unpaid</strong> - this is a referral that has been accepted but not yet paid to the affiliate
ms@latin: <strong>Belum Dibayar</strong> - menunjukkan referral yang telah diterima tetapi masih belum dibayar kepada affiliate

en: A customer with the ID %d has been successfully created.
ms@latin: Subjek Emel Referral Baru

en: A link to the user edit screen for this user.
ms@latin: Pautan ke skrin ubah pengguna untuk pengguna ini.

en: A new affiliate has registered on your site,
ms@latin: Affiliate baru telah mendaftar di laman web anda,

en: A new affiliate has registered on your site, %s
ms@latin: Affiliate baru telah mendaftar di laman web anda, %s

en: A payout has been created.
ms@latin: Subjek Emel Referral Baru

en: A referral with the ID "%d" has been created.
ms@latin: Subjek Emel Referral Baru

en: Accept
ms@latin: Terima

en: Account Email
ms@latin: Akaun Emel

en: Account Type
ms@latin: Akaun Emel

en: Actions
ms@latin: Tindakan

[ctx: Actions column table header]
en: Actions
ms@latin: Tindakan

en: Activate
ms@latin: Aktifkan

en: Activate License
ms@latin: Aktifkan Lesen

en: Active
ms@latin: Aktif

en: Add Affiliate
ms@latin: Tambah Affiliate

en: Add Creative
ms@latin: Tambah Kreatif

en: Add Customer
ms@latin: Emel Selamat Datang

en: Add New
ms@latin: Tambah Baru

en: Add Payout Method
ms@latin: Kaedah Promosi

en: Add Referral
ms@latin: Tambah Referral

en: Add User & Affiliate
ms@latin: Tambah sebagai Affiliate

en: Add as Affiliate
ms@latin: Tambah sebagai Affiliate

en: Add the user as an affiliate.
ms@latin: Menambah pengguna sebagai affiliate.

en: Add-ons
ms@latin: Penambahan

en: Add-ons for AffiliateWP
ms@latin: Tambahan untuk AffiliateWP

en: Adjust EDD Commissions
ms@latin: Selaraskan Komisyen EDD

en: Affiliate #%d
ms@latin: Affiliate: #%d %s

en: Affiliate Actions
ms@latin: Tindakan Affiliate

en: Affiliate Application Accepted
ms@latin: Permohonan Afiiliate Telah Diterima

en: Affiliate Area
ms@latin: Ruangan Affiliate

en: Affiliate Area Forms
ms@latin: Ruangan Affiliate

en: Affiliate Area Link
ms@latin: Ruangan Affiliate

en: Affiliate Area Page
ms@latin: Ruangan Affiliate

en: Affiliate Area URL: %s
ms@latin: Ruangan Affiliate

en: Affiliate Coupon
ms@latin: Kupon affiliate?

en: Affiliate Customer Record
ms@latin: Nama affiliate

en: Affiliate Data
ms@latin: Data Affiliate

en: Affiliate Discount
ms@latin: Diskaun Affiliate?

en: Affiliate Discount?
ms@latin: Diskaun Affiliate?

en: Affiliate Email
ms@latin: Matikan Email Affiliate

en: Affiliate Field
ms@latin: Affiliate: #%d %s

en: Affiliate First/Full Name
ms@latin: Nama affiliate

en: Affiliate Form Settings
ms@latin: Pergi ke Setting AffiliateWP

en: Affiliate ID
ms@latin: ID Affiliate

[ctx: Affiliate ID, affiliate name]
en: ID #%1$d: %1$s
ms@latin: ID #%d: %s

en: Affiliate Last Name
ms@latin: Nama affiliate

en: Affiliate Login Form Only
ms@latin: Kupon affiliate?

en: Affiliate Manager Email
ms@latin: Matikan Email Affiliate

en: Affiliate Name
ms@latin: Nama affiliate

en: Affiliate Notes
ms@latin: Kadar Affiliate:

en: Affiliate Rate
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: Affiliate Rate Type
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: Affiliate Rates:
ms@latin: Kadar Affiliate:

en: Affiliate Record
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: Affiliate Referral
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: Affiliate Registration Form Only
ms@latin: Pendaftaran Affiliate

en: Affiliate Registration Form and Affiliate Login Form
ms@latin: Status Pendaftaran Affiliate

en: Affiliate Registration Status
ms@latin: Status Pendaftaran Affiliate

en: Affiliate Registrations
ms@latin: Pendaftaran Affiliate

en: Affiliate Settings
ms@latin: Pergi ke Setting AffiliateWP

en: Affiliate Status
ms@latin: Kadar Affiliate:

en: Affiliate URL
ms@latin: URL Affiliate

en: Affiliate URLs
ms@latin: URL Affiliate

en: Affiliate Username
ms@latin: Nama affiliate

en: Affiliate account activated
ms@latin: Akaun affiliate telah diaktifkan

en: Affiliate account deactivated
ms@latin: Akaun affiliate telah dimatikan

en: Affiliate account(s) deleted successfully
ms@latin: Akaun affiliate telah berjaya dipadam

en: Affiliate coupon?
ms@latin: Kupon affiliate?

en: Affiliate customer record has been deleted.
ms@latin: Permohonan akaun affiliate anda telah ditolak

en: Affiliate deletion failed, please try again
ms@latin: Affiliate gagal dipadam, sila cuba lagi

en: Affiliate earnings.
ms@latin: Pergi ke Setting AffiliateWP

en: Affiliate name
ms@latin: Nama affiliate

en: Affiliate record has been deleted.
ms@latin: Profil affiliate anda telah dikemas kini

en: Affiliate request was accepted
ms@latin: Permohonan affiliate telah diterima

en: Affiliate request was rejected
ms@latin: Permohonan affiliate telah ditolak

en: Affiliate stats have been recounted!
ms@latin: Statistik affiliate telah dikira semula!

en: Affiliate update failed, please try again
ms@latin: Kemas kini affiliate gagal, sila cuba lagi

en: Affiliate updated successfully
ms@latin: Affiliate telah berjaya dikemas kini

en: Affiliate user account deleted
ms@latin: Akaun affiliate telah dimatikan

en: Affiliate wasn&#8217;t added, please try again.
ms@latin: Affiliate tidak berjaya ditambah, sila cuba lagi.

en: Affiliate&#8217;s Website URL
ms@latin: URL Laman Web Affiliate

en: Affiliate&#8217;s payment email for systems such as PayPal, Moneybookers, or others. Leave blank to use the affiliate&#8217;s user email.
ms@latin: Emel pembayaran affiliate untuk sistem seperti PayPal, Moneybookers, atau lain-lain. Biarkan kosong untuk menggunakan emel pengguna affiliate.

en: Affiliate-generated Sale Count
ms@latin: Kupon affiliate?

en: Affiliate-generated Sales
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: Affiliate: #%1$d %2$s
ms@latin: Affiliate: #%d %s

en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a> | <a href="%3$s">%4$s</a>
ms@latin: <a href="%s">Post isu</a> pada  <a href="%s">GitHub</a>.

en: AffiliateWP Migration
ms@latin: Migrasi AffiliateWP

en: AffiliateWP Referral Summary
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: AffiliateWP Requirements
ms@latin: Pendaftaran Affiliate

en: AffiliateWP is not installed
ms@latin: Migrasi AffiliateWP

en: AffiliateWP settings for the My Account page.
ms@latin: Statistik affiliate telah dikira semula!

en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s for %3$s rejected
ms@latin: AffiliateWP: Referral #%d untuk %s untuk %s telah ditolak

en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s
ms@latin: AffiliateWP: Referral #%d untuk %s telah direkodkan untuk %s

en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
ms@latin: AffiliateWP: Referral #%d untuk %s telah direkodkan untuk %s

en: Affiliates
ms@latin: Affiliate

en: Affiliates Paid
ms@latin: Affiliate

en: Affiliates require approval: %s
ms@latin: Pengesahan diperlukan

en: After - 10$
ms@latin: Selepas - 10$

en: All
ms@latin: Semua

en: All Statuses
ms@latin: Status Keseluruhan

en: Allow Affiliate Registration
ms@latin: Pendaftaran affiliate dibenarkan

en: Allow Referrals
ms@latin: Benarkan Referral

en: Allow referrals
ms@latin: Benarkan referral

en: Allow users to register affiliate accounts for themselves.
ms@latin: Adakah affiliate boleh mendaftar akaun mereka sendiri?

en: Amount
ms@latin: Amaun

[ctx: Amount column table header]
en: Amount
ms@latin: Amaun

en: An affiliate already exists for this username.
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: An affiliate with the username "%s" has been created.
ms@latin: Permohonan affiliate anda di %s telah diterima!

en: An optional description for this creative. This is visible to affiliates and is displayed above the creative.
ms@latin: Penerangan tambahan (pilihan) untuk kreatif ini. Ianya akan dipaparkan di bawah kreatif untuk affiliate.

en: Application Accepted Email Content
ms@latin: Kandungan Emel Untuk Permohonan Yang Diterima

en: Application Accepted Email Options For Affiliate
ms@latin: Kandungan Emel Untuk Permohonan Yang Diterima

en: Application Accepted Email Subject
ms@latin: Subjek Emel Untuk Permohonan Yang Diterima

en: Application Pending Email Content
ms@latin: Kandungan Emel Permohonan Menunggu

en: Application Pending Email Options For Affiliate
ms@latin: Kandungan Emel Permohonan Menunggu

en: Application Pending Email Subject
ms@latin: Subjek Emel Untuk Permohonan Menunggu

en: Application Rejection Email Content
ms@latin: Kandungan Emel Untuk Permohonan Yang Ditolak

en: Application Rejection Email Options For Affiliate
ms@latin: Kandungan Emel Untuk Permohonan Yang Ditolak

en: Application Rejection Email Subject
ms@latin: Subjek Emel Permohonan Ditolak

en: Apply
ms@latin: Guna

en: Are you sure you want to clear the debug log?
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam referral ini?

en: Are you sure you want to delete this affiliate and all its data?
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam referral ini?

en: Are you sure you want to delete this affiliate, all its data and its associated user account?
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam kreatif ini?

en: Are you sure you want to delete this affiliate?
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam kreatif ini?

en: Are you sure you want to delete this creative?
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam kreatif ini?

en: Are you sure you want to delete this payout?
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam kreatif ini?

en: Are you sure you want to delete this referral?
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam referral ini?

en: Are you sure you want to delete this visit?
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam kreatif ini?

en: Are you sure you want to generate the payout file? All included referrals will be marked as Paid.
ms@latin: Adakah anda pasti anda ingin menjana fail pembayaran? Semua referral akan ditandakan sebagai Telah Dibayar.

en: Are you sure you want to overwrite the affiliate associated with this payout?
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam kreatif ini?

en: Are you sure you want to overwrite this payout's referrals?
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam referral ini?

en: Are you sure you want to payout referrals for the specified time frame via %s?
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam referral ini?

en: Argentina
ms@latin: Peso Mexico

en: Argentine Peso
ms@latin: Peso Mexico

en: Australia
ms@latin: Dolar Australia

en: Australian Dollar
ms@latin: Dolar Australia

en: Auto Register New Users
ms@latin: Auto Pendaftaran Pengguna Baru

en: Automatically register new users as affiliates.
ms@latin: Daftar pengguna baru sebagai affiliate secara automatik?

en: Automatically reject Unpaid referrals when the originating purchase is refunded or revoked.
ms@latin: Adakah referral yang tidak dibayar akan ditolak secara automatik apabila pembelian dipulangkan atau dibatalkan?

en: Average Payout
ms@latin: Kadar Referral

en: Average Referral Amount
ms@latin: Kadar Referral

en: Average Referral Amount (All Time)
ms@latin: Kadar Referral

en: Average Referrals Per Payout
ms@latin: Kadar Referral

en: Average Referrals Per Payout (All Time)
ms@latin: Kadar Referral

en: Back to Affiliates
ms@latin: Affiliate

en: Bangladeshi Taka
ms@latin: Taka Bangladesh

en: Before - $10
ms@latin: Sebelum - $10

en: Begin typing the name of the affiliate to perform a search for their associated user account.
ms@latin: Taipkan nama affiliate untuk mencari akaun penggunanya.

en: Brazil
ms@latin: Real Brazil

en: Brazilian Real
ms@latin: Real Brazil

en: Browse all add-ons
ms@latin: Layar semua tambahan

en: Bulgaria
ms@latin: Lev Bulgaria

en: Bulgarian Lev
ms@latin: Lev Bulgaria

en: Bulk Actions
ms@latin: Tindakan Pukal

en: Business Account
ms@latin: Akaun Pengguna

en: Campaign
ms@latin: Kempen

en: Campaign Name (optional)
ms@latin: Nama Kempen (pilihan)

en: Campaigns
ms@latin: Kempen

en: Canadian Dollar
ms@latin: Dolar Kanada

en: Cheatin&#8217; huh?
ms@latin: Nak tipu&#8217; ke?

en: Check this box to prevent orders for this %s from generating referral commissions for affiliates.
ms@latin: Ini akan menghalang pesanan daripada produk ini menjana komisyen referral untuk affiliate.

en: Check to disable per-membership referrals.
ms@latin: Semak rujukan untuk melumpuhkan setiap keahlian.

en: Chilean Peso
ms@latin: Peso Chile

en: Chinese Yuan
ms@latin: Yuan China

en: Choose a referral rate type. Referrals can be based on either a percentage or a flat rate amount.
ms@latin: Adakah referral diberikan berdasarkan peratusan atau kadar tetap?

en: Choose a template to use for email messages.
ms@latin: Pilih templat untuk digunakan dalam mesej emel.

en: Choose the integrations to enable.
ms@latin: Pilih kedudukan tanda mata wang.

en: Choose the location of the currency symbol.
ms@latin: Pilih kedudukan tanda mata wang.

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
ms@latin: Pilih mata wang anda. Sila ambil perhatian kerana sesetengah gerbang pembayaran (payment gateway) mempunyai sekatan mata wang.

en: Clear Log
ms@latin: Memadam Log Debug

en: Colombian Peso
ms@latin: Peso Columbia

en: Column one lists the visit URL in relative format, column two lists the referrer, and column three indicates whether the visit converted into a referral.
ms@latin: Kolum satu menyenaraikan URL lawatan dalam format relatif, kolum dua senarai referrer dan kolum tiga menunjukkan sama ada lawatan ditukar menjadi referral.

en: Commission Rate
ms@latin: Kadar Komisyen

en: Configure affiliate rates for this product. These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale.
ms@latin: Tetapan ini akan digunakan untuk mengira pendapatan affiliate berdasarkan jualan. Biarkan kosong untuk menggunakan kadar affiliate utama.

en: Configure the currency options
ms@latin: Konfigurasi untuk pilihan mata wang

en: Confirm Deletion
ms@latin: Sahkan Pemadaman

en: Confirm Password
ms@latin: Sahkan Kata Kunci

en: Congratulations %s!
ms@latin: Tahniah %s!

en: Congratulations {name}!
ms@latin: Tahniah {name}!

en: Connection Status
ms@latin: Kira Semula Statistik

en: Context
ms@latin: Konteks

en: Context for this referral (optional). Usually this is used to identify the payment system or integration that was used for the transaction.
ms@latin: Masukkan konteks untuk referral ini (pilihan). Biasanya ianya digunakan untuk membantu anda mengenalpasti sistem pembayaran yang digunakan untuk transaksi.

en: Context under which the visit was generated.
ms@latin: Tetapan telah berjaya diimport

en: Conversion Rate
ms@latin: Kadar Perubahan

en: Conversion Rate (All Time)
ms@latin: Kadar Perubahan

[ctx: Conversions column table header]
en: Conversions
ms@latin: Kadar Perubahan

en: Converted
ms@latin: Telah Ditukar (Converted)

en: Converted Visits
ms@latin: Pelawat Yang Telah Ditukar

[ctx: Converted column table header]
en: Converted
ms@latin: Telah Ditukar (Converted)

en: Cookie Expiration
ms@latin: Tempoh Tamat Cookie

en: Cookie Sharing
ms@latin: Tempoh Tamat Cookie

en: Copy and paste the following:
ms@latin: Salin dan paste perkara berikut:

en: Coupon Template
ms@latin: Templat Utama

en: Create Affiliate Accounts for Users
ms@latin: Buat Akaun Affiliate untuk Pengguna

en: Created
ms@latin: Kreatif

en: Creative
ms@latin: Kreatif

[ctx: Creative ID, creative name]
en: Creative ID #%1$d: %2$s
ms@latin: ID Kreatif #%d: %s

en: Creative activated
ms@latin: Kreatif diaktifkan

en: Creative added successfully
ms@latin: Kreatif telah berjaya ditambah

en: Creative deactivated
ms@latin: Kreatif dimatikan

en: Creative deleted successfully
ms@latin: Kreatif telah berjaya dipadam

en: Creative updated successfully
ms@latin: Kreatif telah berjaya dikemas kini

en: Creatives
ms@latin: Kreatif

en: Credit Last Referrer
ms@latin: Kredit Referrer Terakhir

en: Credit the last affiliate who referred the customer.
ms@latin: Mengkreditkan affiliate terakhir yang memperkenalkan pelanggan.

en: Croatia Kuna
ms@latin: Kuna Croatia

en: Currency
ms@latin: Mata Wang

en: Currency Settings
ms@latin: Tetapan Mata Wang

en: Currency Symbol Position
ms@latin: Kedudukan Mata Wang

en: Currency for the referral amount.
ms@latin: Kadar Referral

en: Currency: %s
ms@latin: Mata Wang

en: Current Month
ms@latin: Bulan Lepas

en: Custom
ms@latin: Kustom

en: Custom Amount
ms@latin: Amaun Pembelian

en: Custom data stored for this referral (optional).
ms@latin: Masukkan penerangan untuk referral ini.

en: Custom referral data.
ms@latin: Referral tidak dapat dijumpai.

en: Customer Email
ms@latin: Emel Selamat Datang

en: Customer ID
ms@latin: Emel Selamat Datang

en: Customer IP address.
ms@latin: Emel Selamat Datang

en: Customer added successfully
ms@latin: Kreatif telah berjaya ditambah

en: Customer email.
ms@latin: Emel Selamat Datang

en: Customer first name.
ms@latin: Sila masukkan nama anda

en: Customer last name.
ms@latin: Referral tidak dapat dijumpai.

en: Customer update failed, please try again
ms@latin: kemas kini referral gagal, sila cuba lagi

en: Customer updated successfully
ms@latin: Kreatif telah berjaya dikemas kini

en: Customer wasn&#8217;t added, please try again.
ms@latin: Affiliate tidak berjaya ditambah, sila cuba lagi.

en: Czech Koruna
ms@latin: Koruna Czech

en: Danish Krone
ms@latin: Krone Denmark

[ctx: Dashboard widget]
en: Earnings
ms@latin: Pendapatan

[ctx: Dashboard widget]
en: Referrals
ms@latin: Referral

en: Date
ms@latin: Tarikh

en: Date Created
ms@latin: Kemas Kini Kreatif

en: Date Registered
ms@latin: Tarikh Mendaftar

en: Deactivate
ms@latin: Matikan

en: Deactivate License
ms@latin: Matikan Lesen

en: Debug Assistant
ms@latin: Pembantu Debug

en: Debug Log
ms@latin: Log Debug

en: Debug mode is globally enabled via <code>AFFILIATE_WP_DEBUG</code> set in <code>wp-config.php</code>. This setting cannot be modified from this screen. Logs are kept in <a href="%s">Affiliates > Tools</a>.
ms@latin: Sila masukkan nombor lesen anda. Nombor lesen yang aktif diperlukan untuk kemas kini plugin terkini dan <a href="%s" target="_blank">sokongan</a>.

en: December
ms@latin: Ingat Saya

en: Decimal Separator
ms@latin: Pemisah Perpuluhan

en: Default Referral Format
ms@latin: Format Referral Utama

en: Default Referral URL
ms@latin: Format Referral Utama

en: Default Template
ms@latin: Templat Utama

en: Delete
ms@latin: Padam

en: Delete Affiliate
ms@latin: Padam Affiliate

en: Delete Coupon
ms@latin: Kupon affiliate?

en: Delete Creative
ms@latin: PAdam Kreatif

en: Deleting this affiliate will also delete their referral and visit data.
ms@latin: Dengan memadam affiliate ini anda juga akan memadam data referral dan lawatan.

en: Description
ms@latin: Penerangan

[ctx: Description column table header]
en: Description
ms@latin: Penerangan

en: Description for the creative.
ms@latin: Teks untuk kreatif ini.

en: Direct Traffic
ms@latin: Trafik secara terus

en: Direct traffic
ms@latin: Trafik secara terus

en: Disable Affiliate Email
ms@latin: Matikan Email Affiliate

en: Disable Referrals
ms@latin: Matikan referral

en: Disable Referrals on Upgrades
ms@latin: Matikan referral pada produk ini

en: Disable Renewal Referrals
ms@latin: Matikan Pembaharuan Referral

en: Disable referrals
ms@latin: Matikan referral

en: Disable referrals for this product variation
ms@latin: Matikan referral pada produk ini

en: Disable referrals on this %s
ms@latin: Matikan referral pada %s ini

en: Disable referrals on this membership
ms@latin: Matikan referrals di keahlian ini

en: Disable referrals on this product
ms@latin: Matikan referral pada produk ini

en: Disable referrals on this subscription level.
ms@latin: Matikan referral pada produk ini

en: Disable the application accepted email sent to the affiliate.
ms@latin: Matikan e-mel permohonan diterima yang dihantar kepada affiliate.

en: Dismiss Notice
ms@latin: Abaikan Notis [Integrasi]

en: Dominican Peso
ms@latin: Peso Dominika

en: Download Debug Log File
ms@latin: Memadam Log Debug

en: Dynamic coupon creation failed, please try again.
ms@latin: Affiliate gagal dipadam, sila cuba lagi

en: Dynamic coupon deletion failed, please try again.
ms@latin: Affiliate gagal dipadam, sila cuba lagi

en: Dynamic coupon successfully created.
ms@latin: Tetapan telah berjaya diimport

en: Dynamic coupon successfully deleted.
ms@latin: Kreatif telah berjaya ditambah

en: Earnings
ms@latin: Pendapatan

en: Earnings Generated
ms@latin: Pendapatan

en: Earnings Paid
ms@latin: Pendapatan

en: Earnings can be based on either a percentage or a flat rate amount.
ms@latin: Adakah referral diberikan berdasarkan peratusan atau kadar tetap?

[ctx: Earnings column table header]
en: Earnings
ms@latin: Pendapatan

en: Earnings have been successfully recounted for %s.
ms@latin: Referral telah berjaya ditambah

en: Edit Affiliate
ms@latin: Ubah Affiliate

en: Edit Creative
ms@latin: Edit Kreatif

en: Edit Customer
ms@latin: Edit Referral

en: Edit User
ms@latin: Edit Referral

en: Effortlessly pay your affiliates
ms@latin: Menambah Affiliate

en: Egyptian Pound
ms@latin: Pound Mesir

en: Email
ms@latin: Emel

en: Email Address
ms@latin: Alamat Emel

en: Email Notifications
ms@latin: Perlukah semua pemberitahuan e-mel dimatikan?

en: Email Options
ms@latin: Emel-emel

en: Email Template
ms@latin: Templat Emel

en: Email address already taken
ms@latin: Alamat emel telah diambil

en: Email notifications are: %s
ms@latin: Perlukah semua pemberitahuan e-mel dimatikan?

en: Emails
ms@latin: Emel-emel

en: Enable %s Referral Rate
ms@latin: Kadar Referral

en: Enable Debug Mode
ms@latin: Membolehkan Mod Debug?

en: Enable New Referral Notifications
ms@latin: Aktifkan Notifikasi Referral Baru

en: Enable Payouts Service
ms@latin: Jana Fail Pembayaran

en: Enable affiliate referral creation for this donation form
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: Enable affiliate referral creation for this form
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: Enable affiliate referral creation for this form?
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini?

en: Enable debug mode. This will turn on error logging for the referral process to help identify issues. Logs are kept in <a href="%s">Affiliates &rarr; Tools</a>.
ms@latin: Tandakan kotak ini untuk membolehkan mod debug. Ini akan menghidupkan log ralat untuk proses rujukan bagi membantu mengenal pasti masalah.

en: Enable reCAPTCHA
ms@latin: Hidupkan reCAPTCHA

en: Enable referrals for specific Contact Form 7 forms
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: Enable referrals on all Contact Form 7 forms
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: End Date
ms@latin: Tarikh

en: Enter a context for this referral (optional). Usually this is used to help identify the payment system that was used for the transaction.
ms@latin: Masukkan konteks untuk referral ini (pilihan). Biasanya ianya digunakan untuk membantu anda mengenalpasti sistem pembayaran yang digunakan untuk transaksi.

en: Enter a description for this referral.
ms@latin: Masukkan penerangan untuk referral ini.

en: Enter a reference for this referral (optional). Usually this would be the transaction ID of the associated purchase.
ms@latin: Masukkan rujukan untuk referral ini (pilihan). Biasanya ia adalah ID transaksi setiap pembelian.

en: Enter a referral rate for this %s
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: Enter an email address for the new user.
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: Enter any URL from this website in the form below to generate a referral link!
ms@latin: Masukkan URL daripada laman web ini di dalam borang di bawah untuk menjana link referral!

en: Enter how many days the referral tracking cookie should be valid for.
ms@latin: Berapa lama cookie untuk jejak referral boleh digunakan?

en: Enter the email to send on new referrals. HTML is accepted. Available template tags:
ms@latin: Tulis emel untuk dihantar kepada referral baru. HTML diterima. Templat tag yang disediakan:

en: Enter the email to send to site affiliate managers when new referrals are earned. HTML is accepted. Available template tags:
ms@latin: Tulis emel untuk dihantar kepada referral baru. HTML diterima. Templat tag yang disediakan:

en: Enter the email to send when a new affiliate registers. HTML is accepted. Available template tags:
ms@latin: Masukkan subjek emel yang akan dihantar apabila affiliate baru mendaftar. HTML diterima. Templat tag yang disediakan:

en: Enter the email to send when an application is accepted. HTML is accepted. Available template tags:
ms@latin: Tulis emel untuk dihantar apabila permohonan telah diterima. HTML diterima. Templat tag yang disediakan:

en: Enter the email to send when an application is pending. HTML is accepted. Available template tags:
ms@latin: Masukkan emel untuk dihantar apabila status permohonan adalah menunggu pengesahan. HTML diterima. Templat tag yang disediakan:

en: Enter the email to send when an application is rejected. HTML is accepted. Available template tags:
ms@latin: Tulis emel yang akan dihantar apabila permohonan ditolak. HTML diterima. Templat tag yang disediakan:

en: Enter the name of the affiliate or begin typing to perform a search based on the affiliate&#8217;s name.
ms@latin: Masukkan nama affiliate atau mula menaip untuk mula mencari berdasarkan nama affiliate.

en: Enter the name of the affiliate or enter a partial name or email to perform a search.
ms@latin: Masukkan nama affiliate atau sebahagian nama atau emel untuk mulakan carian.

en: Enter the subject line for accepted application emails sent to affiliates when their account is approved. Supports template tags.
ms@latin: Tulis emel untuk permohonan yang diterima untuk dihantar kepada affiliate apabila akaun mereka telah disahkan.

en: Enter the subject line for new referral emails sent when affiliates earn referrals. Supports template tags.
ms@latin: Masukkan subjek emel untuk referral baru apabila affiliate menerima referral.

en: Enter the subject line for pending affiliate application emails. Supports template tags.
ms@latin: Masukkan subjek emel untuk permohonan affiliate yang menunggu pengesahan.

en: Enter the subject line for rejected affiliate application emails. Supports template tags.
ms@latin: Masukkan subjek untuk permohonan affiliate yang telah ditolak.

en: Enter the subject line for the email sent to site the site affiliate manager when affiliates earn referrals. Supports template tags.
ms@latin: Masukkan subjek emel untuk referral baru apabila affiliate menerima referral.

en: Enter the subject line for the registration email sent to affiliate managers when new affiliates register. Supports template tags.
ms@latin: Masukkan subjek emel untuk pendaftaran yang akan dihantar kepada admin apabila affiliate baru mendaftar.

en: Enter username
ms@latin: Username tidak sah

en: Error
ms@latin: Ralat

en: Error:
ms@latin: Ralat

en: Exclude Shipping
ms@latin: Penghantaran Dikecualikan

en: Exclude Tax
ms@latin: Cukai Dikecualikan

en: Exclude shipping costs from referral calculations.
ms@latin: Adakah kos penghantaran dikecualikan daripada pengiraan referral?

en: Exclude taxes from referral calculations.
ms@latin: Adakah cukai dikecualikan daripada pengiraan referral?

en: Export
ms@latin: Eksport

en: Export / Import
ms@latin: Eksport / Import

en: Export Affiliates
ms@latin: Eksport Affiliate

en: Export Payouts
ms@latin: Jumlah lawatan

en: Export Referrals
ms@latin: Eksport referral

en: Export Settings
ms@latin: Eksport Tetapan

en: Export Visits
ms@latin: Eksport Affiliate

en: Export affiliates to a CSV file.
ms@latin: Eksport affiliate kepada fail CSV.

en: Export payouts to a CSV file.
ms@latin: Eksport affiliate kepada fail CSV.

en: Export referrals to a CSV file.
ms@latin: Eksport referral kepada fail CSV.

en: Export the AffiliateWP settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
ms@latin: Eksport tetapan AffiliateWP untuk laman ini kepada fail .json. Ini akan memudahkan anda import konfigurasi di laman ini ke laman yang lain.

en: Export visits to a CSV file.
ms@latin: Eksport affiliate kepada fail CSV.

en: Exporting Referrals
ms@latin: Eksport Referral

en: Filter
ms@latin: Tapis

en: Filter by status
ms@latin: Pilih status

en: Filters
ms@latin: Tapis

en: First Name
ms@latin: Minggu Lepas

en: Flat %s
ms@latin: Tetap %s

en: Flat Rate Referral Basis
ms@latin: Lawatan Referral Terkini

en: Flat rate referrals can be calculated on either a per product or per order basis.
ms@latin: Adakah referral diberikan berdasarkan peratusan atau kadar tetap?

en: Foo Affiliate account banned
ms@latin: Akaun affiliate telah diaktifkan

en: For more information:
ms@latin: Untuk maklumat lanjut

en: From - mm/dd/yyyy
ms@latin: Dari - mm/dd/yyyy

en: From Email
ms@latin: Emel Daripada

en: From Name
ms@latin: Nama Daripada

en: General
ms@latin: Umum

en: General Settings
ms@latin: Tetapan Utama

en: Generate CSV File
ms@latin: Jana Fail CSV

en: Generate Coupon
ms@latin: Jana URL

en: Generate Coupons
ms@latin: Jana URL

en: Generate URL
ms@latin: Jana URL

en: Generated By
ms@latin: Jana URL

en: Global referral rate type: %s
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: Global referral rate: %s
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: Go Back
ms@latin: Kembali

en: Graphs
ms@latin: Graf

en: Hi %s!
ms@latin: Hai %s!

en: Hi %s,
ms@latin: Hai %s,

en: Hi {name}!
ms@latin: Hai {name}!

en: Hi {name},
ms@latin: Hai {name},

en: Hong Kong
ms@latin: Dolar Hong Kong

en: Hong Kong Dollar
ms@latin: Dolar Hong Kong

en: How will you promote us?
ms@latin: Bagaimana anda ingin mempromosikan kami?

en: Hungarian Forint
ms@latin: Forint Hungary

en: ID for the affiliate account associated with the referral.
ms@latin: Permohonan akaun affiliate anda telah ditolak

en: ID for the affiliate account associated with the sale.
ms@latin: Akaun affiliate anda tidak aktif

en: ID for the affiliate account associated with the visit.
ms@latin: Akaun affiliate anda tidak aktif

en: ID for the visit associated with the referral.
ms@latin: Pilih status referral.

en: Icelandic Krona
ms@latin: Krona Iceland

en: Identity Verification
ms@latin: Integrasi

en: If you have a Personal or Plus license, you can easily upgrade from your account page to <a href="%s">get access to all of these add-ons</a>!
ms@latin: Jika anda mempunya lesen Personal atau Plus, anda boleh menaiktaraf dari laman akaun anda untuk <a href="%s">mendapat semua akses penambahan ini</a>!

en: If you would like to connect this coupon to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
ms@latin: Jika anda ingin hubungkan kupon ini kepada affiliate, masukkan nama affiliate tersebut.

en: If you would like to connect this discount to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
ms@latin: Jika anda ingin hubungkan diskaun ini kepada affiliate, masukkan mana affiliate tersebut:

en: Ignore Referrals with Zero Amount
ms@latin: Kadar Referral

en: Ignore referrals with a zero amount. This can be useful for multi-price products that start at zero, or if a discount was used which resulted in a zero amount. NOTE: If this setting is enabled and a visit results in a zero referral, the visit will be considered not converted.
ms@latin: Sila tandakan di sini jika anda mahukan AffiliateWP mengabaikan sepenuhnya referral yang mempunyai maun yang kosong. Ini sangat berguna untuk produk-produk yang mempunyai banyak tanda harga yang bermula dari kosong, atau jika diskaun telah digunakan, yang mana menjadikan amuan harga menjadi kosong. Sila ambil perhatian, jika tetapan ini digunakan dan setiap pelawat yang datang tidak menghasilkan apa-apa referral, pelawat itu akan dikira sebagai tidak ditukar (converted).

en: Image
ms@latin: Imej

en: Import Affiliates
ms@latin: Eksport Affiliate

en: Import CSV
ms@latin: Import

en: Import Referrals
ms@latin: Eksport referral

en: Import Settings
ms@latin: Import Tetapan

en: Import the AffiliateWP settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
ms@latin: Import tetapan AffiliateWP daripada fail .json. Fail ini boleh didapati dengan mengeksport tetapan daripada laman yang lain dengan menggunakan borang di atas.

en: Inactive
ms@latin: Tidak Aktif

en: Incorrect username or password
ms@latin: Username atau kata kunci salah

en: Indian Rupee
ms@latin: Rupee India

en: Indonesia
ms@latin: Rupiah Indonesia

en: Indonesia Rupiah
ms@latin: Rupiah Indonesia

en: Integrations
ms@latin: Integrasi

[ctx: Integrations]
en: Dismiss Notice
ms@latin: Abaikan Notis [Integrasi]

en: Integrations: %s
ms@latin: Integrasi

en: Invalid Payouts Service account
ms@latin: Jumlah lawatan

en: Invalid account email
ms@latin: Emel pembayaran tidak sah

en: Invalid affiliate
ms@latin: Tambah Affiliate

en: Invalid affiliate account
ms@latin: Daftar Akaun Affiliate Baru

en: Invalid batch ID.
ms@latin: Emel tidak sah

en: Invalid payment email
ms@latin: Emel pembayaran tidak sah

en: Invalid payout method
ms@latin: Emel pembayaran tidak sah

en: Invalid user email
ms@latin: Emel pembayaran tidak sah

en: Invalid user login name. User login name must include at least one letter
ms@latin: Nama pengguna tidak sah. Nama pengguna mesti mengandungi sekurang-kurangnya satu huruf

en: Invalid username
ms@latin: Username tidak sah

en: Invalid username. Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed
ms@latin: Username tidak boleh diguna. Hanya huruf kecil (a-z) dan nombor sahaja dibenarkan

en: Invalid username. Usernames must include at least one letter
ms@latin: Nama pengguna tidak sah. Nama pengguna mesti mengandungi sekurang-kurangnya satu huruf

en: Invoice Link
ms@latin: Pautan Unik

en: Iranian Rial
ms@latin: Real Brazil

en: Israeli Shekel
ms@latin: Shekel Israel

en: Japanese Yen
ms@latin: Yen Jepun

en: Lao Kip
ms@latin: Kip Laos

en: Last Month
ms@latin: Bulan Lepas

en: Last Name
ms@latin: Minggu Lepas

en: Last Quarter
ms@latin: Suku Tahun Lepas

en: Last Week
ms@latin: Minggu Lepas

en: Last Year
ms@latin: Tahun Lepas

en: Latest Affiliate Registrations
ms@latin: Pendaftaran Affiliate Terkini

en: Leave blank if approving this affiliate.
ms@latin: Biarkan kosong jika memberi kelulusan kepada affiliate ini

en: Leave blank to use default affiliate rates.
ms@latin: Biarkan kosong jika memberi kelulusan kepada affiliate ini

[ctx: License]
en: Dismiss Notice
ms@latin: Abaikan Notis [Lesen]

en: License Key
ms@latin: Nombor Lesen

en: License Settings
ms@latin: Tetapan Lesen

en: License status is: %s
ms@latin: Tetapan Lesen

en: LifterLMS Referral #%d updated successfully.
ms@latin: Referral telah berjaya dikemas kini

en: LifterLMS Referral failed to be created.
ms@latin: Subjek Emel Referral Baru

en: Log into your account
ms@latin: Log Masuk Akaun Anda

en: Log into your affiliate area at
ms@latin: Log masuk ruangan affiluate anda di

en: Log into your affiliate area at %s
ms@latin: Log masuk ruangan affiluate anda di %s

en: Log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications:
ms@latin: Log masuk ke dalam ruangan affiliate anda untuk melihat pendapatan anda atau matikan notifikasi ini:

en: Lost your password?
ms@latin: Kata Kunci Hilang?

en: Malaysia
ms@latin: Ringgit Malaysia

en: Malaysian Ringgit
ms@latin: Ringgit Malaysia

en: Manage Affiliates
ms@latin: Menambah Affiliate

en: Manage Referrals
ms@latin: Referral Yang Belum Dibayar

en: Manage Visits
ms@latin: Carian Pelawat

en: Manage per-product affiliate rates.
ms@latin: Urus kadar affiliate per-produk

en: Manage your affiliates.
ms@latin: Menambah Affiliate

en: Manage your referrals.
ms@latin: Referral Yang Belum Dibayar

en: Manual Payout
ms@latin: Referral Terkini

en: March
ms@latin: Carian

en: Mark as Paid
ms@latin: Tanda sebagai Sudah Dibayar

en: Mark as Unpaid
ms@latin: Tanda sebagai Belum Dibayar

en: Mexican Peso
ms@latin: Peso Mexico

en: Mexico
ms@latin: Peso Mexico

en: Migrate Data from Affiliates Pro
ms@latin: Pindahkan Data dari Affiliate Pro

en: Migrate Data from WP Affiliate
ms@latin: Pindah Data daripada WP Affiliate

en: Migration Assistant
ms@latin: Pembantu Migrasi

en: Minimum Amount
ms@latin: Amaun minimum

en: Minimum Earnings
ms@latin: Pendapatan Yang Belum Dibayar

en: Minimum amount
ms@latin: Amaun minimum

en: Misc
ms@latin: Dll

en: Month
ms@latin: Bulan Ini

en: Most Valuable Affiliates
ms@latin: Affiliate Terbaik

en: NOTE: This tool should only ever be used on a fresh install. If you have already collected affiliate or referral data, do not use this tool.
ms@latin: <strong>NOTA:</strong> tool ini hanya digunakan pada pemasangan baru. Jika anda sudah mempunyai data affiliate atau data referral, jangan gunakan tool ini.

en: NOTE: Users that already have affiliate accounts will be skipped. Duplicate accounts will not be created.
ms@latin: <strong>NOTA:</strong> Pengguna yang sudah mempunyai akaun affiliate akan diabaikan. Akaun pendua tidak akan diwujudkan.

en: Name
ms@latin: Nama

en: Name of the creative.
ms@latin: Teks untuk kreatif ini.

en: Name:
ms@latin: Nama:

en: Name: %s
ms@latin: Nama: %s

en: Nepali Rupee
ms@latin: Rupee Nepal

en: New Affiliate
ms@latin: Affiliate Baru

en: New Affiliate Registration
ms@latin: Pendaftaran Affiliate Baru

en: New Affiliates
ms@latin: Affiliate Baru

en: New Creative
ms@latin: Kreatif Baru

en: New Customer
ms@latin: Emel Selamat Datang

en: New Referral
ms@latin: Referral Baru

en: New Referral Email Content
ms@latin: Kandungan Email Referral Baru

en: New Referral Email Options For Affiliate
ms@latin: Kandungan Email Referral Baru

en: New Referral Email Options for Affiliate Manager
ms@latin: Kandungan Email Referral Baru

en: New Referral Email Subject
ms@latin: Subjek Emel Referral Baru

en: New Zealand
ms@latin: Dolar New Zealand

en: New Zealand Dollar
ms@latin: Dolar New Zealand

en: Nice try honey bear, don&#8217;t touch our honey
ms@latin: Cubaan yang bagus, jangan usik kami

en: Nigerian Naira
ms@latin: Naira Nigeria

en: No API consumers found.
ms@latin: Pengguna tidak dijumpai

en: No affiliate IDs specified for deletion
ms@latin: Affiliate ID tidak dipilih untuk dipadam

en: No affiliate registrations yet
ms@latin: Tiada pendaftaran afiiliate lagi

en: No affiliates found.
ms@latin: Affiliate tidak dijumpai.

en: No coupons were found.
ms@latin: Pengguna tidak dijumpai

en: No creative IDs specified for deletion
ms@latin: Kreatif ID tidak dipilih untuk dipadam

en: No creatives found.
ms@latin: Kreatif tidak dijumpai.

en: No highest converting urls recorded yet.
ms@latin: Tiada referral direkodkan lagi

en: No new affiliates were imported.
ms@latin: Affiliate tidak dijumpai.

en: No new referrals were imported.
ms@latin: Tiada referral direkodkan lagi

en: No payouts found.
ms@latin: Tiada pelawat dijumpai.

en: No records found
ms@latin: Referral tidak dapat dijumpai.

en: No referral visits recorded yet
ms@latin: Tiada lawatan referral direkodkan lagi

en: No referrals found.
ms@latin: Referral tidak dapat dijumpai.

en: No referrals recorded yet
ms@latin: Tiada referral direkodkan lagi

en: No referrals within the specified date range
ms@latin: Subjek Emel Referral Baru

en: No registered affiliates
ms@latin: Tiada affiliate yang berdaftar

en: No such user
ms@latin: Tiada pengguna yang dicari

en: No template, plain text only
ms@latin: Tiada templat, teks sahaja

en: No valid affiliate status was selected for export.
ms@latin: Affiliate ID tidak dipilih untuk dipadam

en: No visits found.
ms@latin: Tiada pelawat dijumpai.

en: None
ms@latin: Tiada set

en: None set
ms@latin: Tiada set

en: None | %1$s
ms@latin: Tiada set

en: Norwegian Krone
ms@latin: Krone Norway

en: Not Registered
ms@latin: Tidak Berdaftar

en: Notification Settings
ms@latin: Pergi ke Setting AffiliateWP

en: Notify affiliate manager when a new affiliate has registered
ms@latin: Maklumkan admin laman web untuk pendaftaran affiliate baru?

en: Notify affiliate manager when a new referral has been created
ms@latin: Maklumkan admin laman web untuk pendaftaran affiliate baru?

en: Notify affiliate when their affiliate application is accepted
ms@latin: Permohonan affiliate anda di %s telah diterima!

en: Notify affiliate when their affiliate application is rejected
ms@latin: Permohonan Affiliate Anda Telah Ditolak!

en: Notify affiliate when they earn a new referral
ms@latin: Maklumkan admin laman web untuk pendaftaran affiliate baru?

en: Notify site admin when a new affiliate has registered
ms@latin: Maklumkan admin laman web untuk pendaftaran affiliate baru?

en: Notify site admin when new referrals are earned
ms@latin: Maklumkan admin laman web untuk pendaftaran affiliate baru?

en: Number of affiliates per page:
ms@latin: Bilangan affiliates setiap halaman

en: Number of affiliates: %d
ms@latin: Bilangan affiliates setiap halaman

en: Number of creatives per page:
ms@latin: Bilangan kreatif bagi setiap halaman:

en: Number of creatives: %d
ms@latin: Bilangan kreatif bagi setiap halaman:

en: Number of customers: %d
ms@latin: Bilangan lawatan per halaman:

en: Number of payouts per page:
ms@latin: Bilangan lawatan per halaman:

en: Number of referrals per page:
ms@latin: Nombor referal per halaman:

en: Number of referrals: %d
ms@latin: Nombor referal per halaman:

en: Number of visits per page:
ms@latin: Bilangan lawatan per halaman:

en: Number of visits: %d
ms@latin: Bilangan lawatan per halaman:

en: Opt-In Referral Amount
ms@latin: Kadar Referral

en: Opt-In Referral Status
ms@latin: Status Referral:

en: Our official free add-ons are available to all license holders!
ms@latin: Penambahan percuma rasmi kami boleh didapati untuk semua pemegang lesen!

en: Overview
ms@latin: Gambaran Keseluruhan

en: Page URL
ms@latin: URL Laman

en: Pages
ms@latin: Halaman

en: Paid
ms@latin: Dibayar

en: Paid / Unpaid Referrals
ms@latin: Referral Yang Belum Dibayar

en: Paid Earnings
ms@latin: Pendapatan Yang Telah Dibayar

en: Paid Referral Earnings
ms@latin: Pendapatan Referral Yang Telah Dibayar

en: Paid Referrals
ms@latin: Referral yang telah dibayar

[ctx: Paid earnings column table header]
en: Paid earnings
ms@latin: Pendapatan Yang Telah Dibayar

[ctx: Paid earnings this month column table header]
en: Paid earnings this month
ms@latin: Pendapatan Yang Telah Dibayar Bulan Ini

[ctx: Paid earnings today column table header]
en: Paid earnings today
ms@latin: Pendapatan Yang Telah Dibayar Hari Ini

en: Pakistani Rupee
ms@latin: Rupee India

en: Paraguayan Guaraní
ms@latin: Guarani Paraguay

en: Password
ms@latin: Kata Kunci

en: Passwords do not match
ms@latin: Kata kunci tidak sama

en: Pay Affiliates
ms@latin: Affiliate

en: Payment Email
ms@latin: Emel pembayaran

en: Payment Email Address
ms@latin: Alamat Emel Pembayaran

en: Payout
ms@latin: Referral Terkini

en: Payout #%d has been updated successfully.
ms@latin: Kreatif telah berjaya dikemas kini

en: Payout Account
ms@latin: Jumlah lawatan

en: Payout Currency
ms@latin: Mata Wang

en: Payout Method
ms@latin: Kaedah Promosi

en: Payout Settings
ms@latin: Eksport Tetapan

en: Payout deleted successfully.
ms@latin: Kreatif telah berjaya dipadam

en: Payout deletion failed, please try again.
ms@latin: Affiliate gagal dipadam, sila cuba lagi

en: Payout submitted successfully!
ms@latin: Kreatif telah berjaya dipadam

en: Pending
ms@latin: Menunggu

en: Pending / Rejected Referrals
ms@latin: Pendapatan Referral Yang Ditolak

en: Pending PayPal referral
ms@latin: Jumlah referral yang masih menunggu

en: Pending Referral Earnings
ms@latin: Pendapatan Referral Yang Belum Selesai

en: Pending referral #%d created successfully.
ms@latin: Referral telah berjaya dikemas kini

en: Percentage (%)
ms@latin: Peratusan (%)

en: Personal Account
ms@latin: Akaun Pengguna

en: Philippine Peso
ms@latin: Pesos Filipina

en: Please <a href="%s">enter and activate</a> your license key for AffiliateWP to enable automatic updates.
ms@latin: Sila <a href="%s"> masukkan dan mengaktifkan</a>kunci lesen anda untuk AffiliateWP bagi membolehkan kemas kini automatik.

en: Please agree to our terms of use
ms@latin: Sila bersetuju dengan terma dan syarat penggunaan kami

en: Please enter a password
ms@latin: Sila masukkan kata kunci

en: Please enter a valid URL for this site
ms@latin: Sila masukkan URL website anda

en: Please enter a valid email address
ms@latin: Sila masukkan URL website anda

en: Please enter a valid website URL
ms@latin: Sila masukkan URL website anda

en: Please enter a website URL
ms@latin: Sila masukkan URL website anda

en: Please enter your business name
ms@latin: Sila masukkan nama anda

en: Please enter your email address
ms@latin: Sila masukkan nama anda

en: Please enter your first name
ms@latin: Sila masukkan nama anda

en: Please enter your last name
ms@latin: Sila masukkan nama anda

en: Please enter your license key. An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
ms@latin: Sila masukkan nombor lesen anda. Nombor lesen yang aktif diperlukan untuk kemas kini plugin terkini dan <a href="%s" target="_blank">sokongan</a>.

en: Please enter your name
ms@latin: Sila masukkan nama anda

en: Please enter your payment email
ms@latin: Sila masukkan nama anda

en: Please select your account type
ms@latin: Sila masukkan nama anda

en: Please select your country of residence
ms@latin: Sila bersetuju dengan terma dan syarat penggunaan kami

en: Please select your day of birth
ms@latin: Sila masukkan nama anda

en: Please select your month of birth
ms@latin: Sila masukkan nama anda

en: Please select your year of birth
ms@latin: Sila bersetuju dengan terma dan syarat penggunaan kami

en: Please upload a file to import
ms@latin: Sila muatnaik fail untuk import

en: Please upload a valid .json file
ms@latin: Sila muat naik fail .json yang sah

en: Please verify that you are not a robot
ms@latin: Sila sahkan bahawa anda bukan robot

en: Polish Zloty
ms@latin: Zloty Poland

en: Pounds Sterling
ms@latin: Pound Sterling

en: Pretty Affiliate URLs
ms@latin: URL Affiliate Cantik

en: Prevent bots from registering affiliate accounts using Google reCAPTCHA.
ms@latin: Adakah anda ingin untuk mengelakkan bots daripada mendaftar akaun affiliate menggunakan Google reCAPTCHA?

en: Preview Payout
ms@latin: Referral Terkini

en: Preview Payout Request
ms@latin: Referral Terkini

en: Primary Email
ms@latin: Emel Daripada

en: Pro add-ons are only available with a Professional or Ultimate license. If you already have one of these licenses, simply <a href="%s">log in to your account</a> to download any of these add-ons.
ms@latin: Tambahan Pro hanya disediakan dengan lesen Professional atau Ultimate. Jika anda sudah mempunyai salah satu lesen ini, adan boleh <a href="%s"> log masuk di akaun </a> untuk memuat turun tambahan ini.

en: Process Import
ms@latin: Import

en: Profile Settings
ms@latin: Tetapan Profil

en: Promotion Method
ms@latin: Kaedah Promosi

en: Promotion Methods
ms@latin: Kaedah Promosi

en: Promotion method: %s
ms@latin: Kaedah promosi: %s

en: Promotion methods entered by the affiliate during registration.
ms@latin: Kaedah promosi yang digunakan oleh affiliate

en: Purchase Amount
ms@latin: Amaun Pembelian

en: Rate
ms@latin: Kadar

en: Rate Type
ms@latin: Jenis Kadar

en: Recent Payouts
ms@latin: Referral Terkini

en: Recent Referral Visits
ms@latin: Lawatan Referral Terkini

en: Recent Referrals
ms@latin: Referral Terkini

en: Reconnect to the %s.
ms@latin: Kira Semula Statistik

en: Recount
ms@latin: Kira Semula

en: Recount Affiliate Stats
ms@latin: Kira Semula Statistik Affiliate

en: Recount Campaigns
ms@latin: Kempen

en: Recount Stats
ms@latin: Kira Semula Statistik

en: Reference
ms@latin: Rujukan

en: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s
ms@latin: Referral #%d untuk %s direkodkan untuk %s

en: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
ms@latin: Referral #%d untuk %s direkodkan untuk %s

en: Referral #%d completed
ms@latin: Referral telah berjaya dikemas kini

en: Referral #%d created successfully.
ms@latin: Referral telah berjaya dikemas kini

en: Referral #%d for %s for %s rejected
ms@latin: Referral #%d untuk %s untuk %s telah ditolak

en: Referral #%d rejected
ms@latin: Referral #%d untuk %s untuk %s telah ditolak

en: Referral #%d updated successfully.
ms@latin: Referral telah berjaya dikemas kini

en: Referral %1$s for %2$s recorded for %3$s
ms@latin: Referral #%d untuk %s direkodkan untuk %s

en: Referral %1$s for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
ms@latin: Referral #%d untuk %s direkodkan untuk %s

en: Referral %1$s updated. Amount %2$s recorded for %3$s
ms@latin: Referral #%d untuk %s direkodkan untuk %s

en: Referral Awarded!
ms@latin: Anda Telah Dapat Referral!

en: Referral Count
ms@latin: Kadar Referral

en: Referral Details
ms@latin: Tetapan Referral

en: Referral Earned!
ms@latin: Anda Telah Dapat Referral!

en: Referral Field
ms@latin: Referral

en: Referral Graphs
ms@latin: Graf Referral

en: Referral ID
ms@latin: ID Referral

en: Referral Payouts
ms@latin: Kadar Referral

en: Referral Rate
ms@latin: Kadar Referral

en: Referral Rate Type
ms@latin: Jenis Kadar Referral

en: Referral Settings
ms@latin: Tetapan Referral

en: Referral Type
ms@latin: Jenis Kadar Referral

en: Referral URL
ms@latin: URL Referral

en: Referral URL (ID): %s
ms@latin: URL Referral

en: Referral URL (Username): %s
ms@latin: Penjana URL Referral

en: Referral URL Blacklist
ms@latin: Lawatan URL Referral

en: Referral URL Generator
ms@latin: Penjana URL Referral

en: Referral URL Visits
ms@latin: Lawatan URL Referral

en: Referral Variable
ms@latin: Pembolehubah Referral

en: Referral added successfully
ms@latin: Referral telah berjaya ditambah

en: Referral amount.
ms@latin: Kadar Referral

en: Referral deleted successfully
ms@latin: Referral telah berjaya dipadam

en: Referral deletion failed, please try again
ms@latin: Referral gagal dipadam, sila cuba lagi

en: Referral description
ms@latin: Penerangan referral

en: Referral description.
ms@latin: Penerangan referral

en: Referral failed to be created.
ms@latin: Subjek Emel Referral Baru

en: Referral not created because affiliate is invalid
ms@latin: Padam akaun pengguna affiliate sekali?

en: Referral not created because affiliate is invalid.
ms@latin: Padam akaun pengguna affiliate sekali?

en: Referral not created because affiliate's own account was used.
ms@latin: Padam akaun pengguna affiliate sekali?

en: Referral rate (optional)
ms@latin: Penerangan referral

en: Referral statuses:
ms@latin: Status Referral:

en: Referral type
ms@latin: Kadar Referral

en: Referral type for %1$s (Form ID: %2$d)
ms@latin: Referral #%d untuk %s direkodkan untuk %s

en: Referral update failed, please try again
ms@latin: kemas kini referral gagal, sila cuba lagi

en: Referral updated successfully
ms@latin: Referral telah berjaya dikemas kini

en: Referral variable: %s
ms@latin: Pembolehubah Referral

en: Referral wasn&#8217;t created, please try again.
ms@latin: Affiliate tidak berjaya ditambah, sila cuba lagi.

en: Referrals
ms@latin: Referral

en: Referrals End Date
ms@latin: Kadar Referral

en: Referrals Paid
ms@latin: Referral

en: Referrals Start Date
ms@latin: Kadar Referral

en: Referrals Total
ms@latin: Tetapan Referral

en: Referrals can be exported directly to a CSV file in order to make it easier for your own accounting needs and for you to payout your affiliates&#8217;s earnings.
ms@latin: Referral boleh dieksport terus ke dalam fail CSV untuk memudahkan keperluan akaun anda dan untuk anda membuat bayaran pendapatan affiliate anda.

en: Referrals can be searched in several different ways:
ms@latin: Referral boleh dicari dengan menggunakan beberapa cara:

[ctx: Referrals column table header]
en: Referrals
ms@latin: Referral

en: Referrals end date
ms@latin: Kadar Referral

en: Referrals have been successfully recounted for %s.
ms@latin: Referral telah berjaya ditambah

en: Referrals start date
ms@latin: Status Referral:

en: Referrer
ms@latin: Referral

en: Referring URL
ms@latin: URL Referral

en: Register
ms@latin: Daftar

en: Register a new affiliate account
ms@latin: Daftar Akaun Affiliate Baru

en: Registration Date
ms@latin: Kandungan Emel Pendaftaran

en: Registration Email Content
ms@latin: Kandungan Emel Pendaftaran

en: Registration Email Options For Affiliate Manager
ms@latin: Kandungan Emel Pendaftaran

en: Registration Email Subject
ms@latin: Subjek Emel Pendaftaran

en: Registration Form Description
ms@latin: Kandungan Emel Pendaftaran

en: Reject
ms@latin: Tolak

en: Reject Unpaid Referrals on Refund
ms@latin: Tolak Referral Yang Tidak Dibayar semasa Pemulangan (Refund)?

en: Rejected
ms@latin: Ditolak

en: Rejected Referral Earnings
ms@latin: Pendapatan Referral Yang Ditolak

en: Rejection Reason
ms@latin: Sebab Penolakan

en: Remember Me
ms@latin: Ingat Saya

en: Remove Data on Uninstall
ms@latin: Padamkan Data apabila Nyahpasang (Uninstall)?

en: Renew Your License
ms@latin: Perbaharui Lesen Anda

en: Reports
ms@latin: Laporan

en: Require Approval
ms@latin: Pengesahan diperlukan

en: Require that Pending affiliate accounts must be approved before they can begin earning referrals.
ms@latin: Pengesahan affiliate diperlukan sebelum mereka boleh mula mendapat referral?

en: Required Registration Fields
ms@latin: Pendaftaran Terhad

en: Review Affiliate
ms@latin: Semakan Affiliate

en: Review pending applications: %s
ms@latin: Semak permohonan yang belum selesai: %s

en: Romania
ms@latin: Leu Rom

en: Romanian Leu
ms@latin: Leu Rom

en: Russian Ruble
ms@latin: Ruble Rusia

en: Saudi Arabian Riyal
ms@latin: Arab Saudi Riyal

en: Save Profile Settings
ms@latin: Simpan Tetapan Profil

en: Search
ms@latin: Carian

en: Searching Referrals
ms@latin: Mencari Referral

en: Searching Visits
ms@latin: Carian Pelawat

en: Secret Key
ms@latin: reCAPTCHA Secret Key

en: Security check failed
ms@latin: Pemeriksaan sekuriti telah gagal

en: Select Field
ms@latin: Pilih Ruang

en: Select User Roles
ms@latin: Pilih Peranan Pengguna

en: Select an image if you would like an image banner. You can also enter an image URL if your image is hosted elsewhere. Leave blank if you wish to create a text-only creative.
ms@latin: Pilih imej jika anda mahukan baner imej. Anda juga boleh masukkan imej URL jika ianya dihoskan di tempat lain.

en: Select or enter a date for this referral.
ms@latin: Pilih status referral.

en: Select the page that shows the terms of use for Affiliate Registration.
ms@latin: Pilih halaman yang menunjukkan syarat-syarat penggunaan untuk Pendaftaran Affiliate

en: Select the referral type for this form.
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: Select the status of the creative.
ms@latin: Pilih status kreatif.

en: Select the status of the referral.
ms@latin: Pilih status referral.

en: Select the type of the referral.
ms@latin: Pilih status referral.

en: Select your image. You can also enter an image URL if your image is hosted elsewhere.
ms@latin: Pilih imej anda. Anda juga boleh masukkan  imej URL jika ianya dhoskan di tempat lain.

en: Send welcome email after registering affiliate?
ms@latin: Hantar emel selamat datang selepas mendaftar affiliate?

en: September
ms@latin: Ingat Saya

en: Settings
ms@latin: Tetapan

en: Settings successfully imported
ms@latin: Tetapan telah berjaya diimport

en: Settings updated.
ms@latin: Tetapan telah dikemas kini.

en: Should AffiliateWP adjust the commission amounts recorded for purchases that include affiliate referrals? This will subtract the referral amount from the base amount used to calculate the commission total.
ms@latin: Adakah anda mahu AffiliateWP selaraskan amaun komisyen yang direkodkan daripada pembelian daripada referral affiliate? Amaun referral akan ditolak berdasarkan amaun asas yang digunakan untuk mengira jumlah komisyen.

en: Should AffiliateWP prevent referral commissions from being recorded on license upgrade purchases with EDD Software Licensing?
ms@latin: Adakah anda mahu AffiliateWP menyekat komisyen referral daripada direkodkan pada pembaharuan lesen dengan EDD Software Licencing?

en: Should AffiliateWP prevent referral commissions from being recorded on renewal purchases with EDD Software Licensing?
ms@latin: Adakah anda mahu AffiliateWP menyekat komisyen referral daripada direkodkan pada pembaharuan lesen dengan EDD Software Licencing?

en: Show pretty affiliate referral URLs to affiliates. For example: <strong>%1$s or %2$s</strong>
ms@latin: Tunjukkan referral affiliate yang cantik kepada affiliate. Contohnya: <strong>%s atau %s</strong>

en: Show referral URLs to affiliates with either their affiliate ID or Username appended.<br/> For example: <strong>%1$s or %2$s</strong>.
ms@latin: Tunjukkan URL referral kepada affiliate sama ada menggunakan ID affiliate atau Username. <br/>Contohnya: <strong>%s atau %s</strong>.

en: Singapore
ms@latin: Dolar Singapura

en: Singapore Dollar
ms@latin: Dolar Singapura

en: Site Default
ms@latin: Laman Utama

en: Sorry, there are currently no creatives available.
ms@latin: Harap maaf, tiada kreatif yang disediakan buat masa ini.

en: South African Rand
ms@latin: Rand Afrika Selatan

en: South Korean Won
ms@latin: Won Korea Selatan

en: Statistics
ms@latin: Statistik

en: Step %d running
ms@latin: Langkah %d sedang berjalan

en: Submit Payout
ms@latin: Referral Terkini

en: Successful Conversions
ms@latin: Perubahan Yang Berjaya

en: Swedish Krona
ms@latin: Krona Sweden

en: Swiss Franc
ms@latin: Franc Switzerland

en: Taiwan New Dollar
ms@latin: Dolar Baharu Taiwan

en: Terms of Use
ms@latin: Syarat-syarat Penggunaan

en: Terms of Use Label
ms@latin: Syarat-syarat Penggunaan

en: Terms of Use URL: %s
ms@latin: Syarat-syarat Penggunaan

en: Text
ms@latin: Teks

en: Text for the creative.
ms@latin: Teks untuk kreatif ini.

en: Text for this creative.
ms@latin: Teks untuk kreatif ini.

en: Thai Baht
ms@latin: Bath Thailand

en: Thanks for your recent affiliate registration on {site_name}.
ms@latin: Terima kasih kerana mendaftar affiliate di {site_name}.

en: The %s notice already exists and could not be added.
ms@latin: Akaun affiliate anda tidak aktif

en: The CSV file generated is structured properly for PayPal&#8217;s Mass Payment system so you can easily payout all of your affiliates at once via PayPal.
ms@latin: Fail CSV yang dibuat disusun dengan rapi berdasarkan sistem Mass Payment PayPal untuk memudahkan anda membuat bayaran kepada semua affiliate-affiliate anda melalui PayPal.

en: The ID for the parent referral.
ms@latin: Pilih status referral.

en: The URL this creative should link to. Based on your Referral Settings, the affiliate&#8217;s ID or username will be automatically appended.
ms@latin: Di mana kreatif ini perlu dilinkkan. ID referral affiliate akan ditambah secara automatik.

en: The URL variable for referral URLs. For example: <strong>%s</strong>.
ms@latin: Pembolehubah URL untuk YRL referral. Contohnya: <strong>%s</strong>.

en: The affiliate ID associated with the payout.
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam kreatif ini?

en: The affiliate ID the campaign belongs to.
ms@latin: ID affiliate. Tidak boleh diubah.

en: The affiliate account could not be added.
ms@latin: Akaun affiliate anda tidak aktif

en: The affiliate account could not be deleted.
ms@latin: Permohonan akaun affiliate anda telah ditolak

en: The affiliate account could not be updated.
ms@latin: Akaun affiliate anda tidak aktif

en: The affiliate account has been successfully deleted.
ms@latin: Akaun affiliate telah berjaya dipadam

en: The affiliate area is available only for registered affiliates.
ms@latin: Ruang affiliate hanya disediakan unutk affiliate yang berdaftar sahaja.

en: The affiliate flat rate basis, as inherited from global settings.
ms@latin: URL referral affiliate

en: The affiliate flat rate basis.
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: The affiliate login URL to your website
ms@latin: Login URL affiliate pada laman web anda

en: The affiliate payment email address.
ms@latin: Akaun affiliate anda tidak aktif

en: The affiliate rate type
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: The affiliate rate type, as inherited from global settings.
ms@latin: URL referral affiliate

en: The affiliate rate, as inherited from global settings.
ms@latin: URL referral affiliate

en: The affiliate rate.
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: The affiliate registration coupon (if any)
ms@latin: Tiada pendaftaran afiiliate lagi

en: The affiliate status.
ms@latin: Kadar Affiliate:

en: The affiliate user ID associated with the customer.
ms@latin: Anda pasti anda ingin memadam kreatif ini?

en: The affiliate was updated successfully.
ms@latin: Affiliate telah berjaya dikemas kini

en: The affiliate&#8217;s ID
ms@latin: ID Affiliate

en: The affiliate&#8217;s ID. This cannot be changed.
ms@latin: ID affiliate. Tidak boleh diubah.

en: The affiliate&#8217;s account email. Updating this will change the email address shown on the user&#8217;s profile page.
ms@latin: Akaun emel affiliate. Alamat emel yang dikemaskini akan ditunjukkan di halaman profil pengguna.

en: The affiliate&#8217;s first and/or last name. Will be empty if no name is specified. This can be changed on the <a href="%1$s" alt="%2$s">user edit screen</a>.
ms@latin: Affiliate nama pertama dan/atau terakhir. Akan kosong jika tiada nama dinyatakan. Ini boleh diubah pada <a href="%1$s" alt="%2$s">skrin ubah pengguna</a>.

en: The affiliate&#8217;s flat rate referral basis.
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: The affiliate&#8217;s referral URL
ms@latin: URL referral affiliate

en: The affiliate&#8217;s referral URL. This is based on global settings.
ms@latin: URL referral affiliate

en: The affiliate&#8217;s referral rate
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: The affiliate&#8217;s referral rate type.
ms@latin: Jenis kadar referral affiliate

en: The affiliate&#8217;s referral rate, such as 20 for 20%. If left blank, the site default will be used.
ms@latin: Kadar referral affiliate, contoh 20 untuk 20%. Jika dibiarkan kosong, tetapan laman utama akan digunakan.

en: The affiliate&#8217;s registration date. This cannot be changed.
ms@latin: ID pengguna affiliate. Tidak boleh diubah.

en: The affiliate&#8217;s user ID. This cannot be changed.
ms@latin: ID pengguna affiliate. Tidak boleh diubah.

en: The affiliate&#8217;s username. This cannot be changed.
ms@latin: ID pengguna affiliate. Tidak boleh diubah.

en: The affiliate&#8217;s website. Will be empty if no website is specified. This can be changed on the <a href="%1$s" alt="%2$s">user edit screen</a>.
ms@latin: Affiliate nama pertama dan/atau terakhir. Akan kosong jika tiada nama dinyatakan. Ini boleh diubah pada <a href="%1$s" alt="%2$s">skrin ubah pengguna</a>.

en: The amount of a given referral
ms@latin: Amaun yang deberikan kepada referral

en: The amount of the referral, such as 15.
ms@latin: Amaun kepada referral, contoh 15.

en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
ms@latin: Fungsi callback yang digunakan untuk tetapan <strong>%s</strong> telah hilang.

en: The context under which the sale was created (integration).
ms@latin: Tetapan telah berjaya diimport

en: The context under which the visit was created.
ms@latin: Tetapan telah berjaya diimport

en: The creative could not be created.
ms@latin: (Pengguna semasa tidak akan dipadam)

en: The creative could not be deleted.
ms@latin: (Pengguna semasa tidak akan dipadam)

en: The creative could not be updated.
ms@latin: (Pengguna semasa tidak akan dipadam)

en: The creative status.
ms@latin: (Pengguna semasa tidak akan dipadam)

en: The creative was successfully deleted.
ms@latin: Kreatif telah berjaya ditambah

en: The creative was successfully updated.
ms@latin: Kreatif telah berjaya ditambah

en: The customer could not be created.
ms@latin: Subjek Emel Referral Baru

en: The customer could not be deleted.
ms@latin: (Pengguna semasa tidak akan dipadam)

en: The customer could not be updated.
ms@latin: (Pengguna semasa tidak akan dipadam)

en: The customer was successfully deleted.
ms@latin: Kreatif telah berjaya ditambah

en: The customer was successfully updated.
ms@latin: Kreatif telah berjaya ditambah

en: The date array or string to query affiliate registrations within.
ms@latin: Terima kasih kerana mendaftar affiliate di {site_name}.

en: The date array or string to query customers within.
ms@latin: Terima kasih kerana mendaftar affiliate di {site_name}.

en: The date array or string to query sales within.
ms@latin: Terima kasih kerana mendaftar affiliate di {site_name}.

en: The date the affiliate was registered.
ms@latin: Sebab ruangan affiliate ditolak

en: The date the creative was created.
ms@latin: Kreatif telah berjaya ditambah

en: The date the creative was created. This cannot be changed.
ms@latin: Kreatif telah berjaya ditambah

en: The date the customer was created.
ms@latin: Kreatif telah berjaya ditambah

en: The date the referral was created.
ms@latin: Amaun kepada referral, contoh 15.

en: The date the referral was generated.
ms@latin: Amaun kepada referral, contoh 15.

en: The date the visit was generated.
ms@latin: Tetapan telah berjaya diimport

en: The default referral URL shown in the Affiliate Area. Also changes the URL shown in the Referral URL Generator and the {referral_url} email tag.
ms@latin: Format rujukan URL ditunjukkan di dalam kawasan affiliate. Juga perubahan URL yang ditunjukkan dalam penjana URL penaja dan {rujukan url} tag e-mel.

en: The default referral rate. A percentage if the Referral Rate Type is set to Percentage, a flat amount otherwise. Referral rates can also be set for each individual affiliate.
ms@latin: Kadar referral utama. Peratusan akan digunakan jika Jenis Kadar Referral adalah Peratusan. Kadar juga boleh ditetapkan secara individu untuk setiap affiliate.

en: The display name of the affiliate, as set on the affiliate's user profile
ms@latin: Nama pengguna affiliate di dalam laman web

en: The email address of the affiliate
ms@latin: Alamat emel affiliate

en: The email address to send emails from. This will act as the "from" and "reply-to" address.
ms@latin: Emel daripada yang digunakan untuk menunjukkan daripada mana emel tersebut dihantar. Ini akan digunakan untuk alamat "from" dan "reply-to".

en: The email notifications sent to the affiliate manager and affiliate.
ms@latin: Alamat emel affiliate

en: The membership-level referral rate, such as 20 for 20%%. Affiliate-level referral rates will override this value. If left blank, the site default value of %s will be used.
ms@latin: Kadar referral affiliate, contoh 20 untuk 20%. Jika dibiarkan kosong, tetapan laman utama akan digunakan.

en: The method used to track referral links can fail on sites that have jQuery errors. Enable Fallback Tracking if referrals are not being tracked properly.
ms@latin: Kaedah yang digunakan untuk memantau link referral yang tidak boleh digunakan pada laman web yang mempunyai ralat jQuery. Sila tandakan di sini jika referral tidak dipantau dengan betul.

en: The name and ID of the affiliate who generated this referral. This association cannot be changed.
ms@latin: ID affiliate untuk referral ini. Tidak boleh diubah.

en: The name of the campaign associated with the referral (if any)
ms@latin: Pilih status referral.

en: The name of this creative. For your identification only.
ms@latin: Nama kreatif ini. Untuk rujukan anda sahaja.

en: The name that emails come from. This is usually your site name.
ms@latin: Nama yang digunakan untuk menunjukkan daripada siapa emel tersebut dihantar. Anda boleh gunakan nama laman web anda.

en: The number of referrals recorded against the campaign.
ms@latin: Anda tidak mempunyai rujukan atau kunjungan yang menyertakan nama kempen.

en: The number of visits associated with the affiliate.
ms@latin: Laman web affiliate

en: The payout could not be deleted.
ms@latin: (Pengguna semasa tidak akan dipadam)

en: The promo method used by the affiliate
ms@latin: Kaedah promosi yang digunakan oleh affiliate

en: The reason an affiliate was rejected
ms@latin: Sebab ruangan affiliate ditolak

en: The referral ID. This cannot be changed.
ms@latin: ID affiliate. Tidak boleh diubah.

en: The referral could not be added.
ms@latin: Subjek Emel Referral Baru

en: The referral could not be deleted.
ms@latin: (Pengguna semasa tidak akan dipadam)

en: The referral could not be updated
ms@latin: Subjek Emel Referral Baru

en: The referral has been successfully deleted.
ms@latin: Referral telah berjaya ditambah

en: The referral rate for this %s category.
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: The referral rate for this category.
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: The referral status.
ms@latin: Status Referral:

en: The referral was updated successfully.
ms@latin: Referral telah berjaya dikemas kini

en: The specified affiliate does not exist.
ms@latin: Sebab ruangan affiliate ditolak

en: The status assigned to the affiliate&#8217;s account.
ms@latin: Nama pengguna affiliate di dalam laman web

en: The supplied affiliate ID or username is invalid and has been ignored.
ms@latin: ID pengguna affiliate. Tidak boleh diubah.

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
ms@latin: Simbol yang digunakan (selalunya , atau .) untuk memisahkan titik perpuluhan

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
ms@latin: Simbole yang digunakan (selalunya , atau .) untuk memisahkan ribu

en: The unique affiliate ID.
ms@latin: ID Affiliate

en: The unique creative ID.
ms@latin: Teks untuk kreatif ini.

en: The unique customer ID.
ms@latin: Teks untuk kreatif ini.

en: The unique hash for this campaign.
ms@latin: Aktifkan penciptaan rujukan affiliate untuk borang ini

en: The unique referral ID.
ms@latin: Amaun yang deberikan kepada referral

en: The upgrade process is running, please be patient. This could take several minutes to complete while affiliate records are upgraded in batches of 100.
ms@latin: Proses kemaskini sedang berjalan, sila bersabar. Proses ini mungkin mengambil masa beberapa minit kerana rekod affiliate dikemaskini dalam kumpulan 100.

en: The user name of the affiliate on the site
ms@latin: Nama pengguna affiliate di dalam laman web

en: The visit URL.
ms@latin: URL Laman Web

en: The visit could not be created.
ms@latin: Subjek Emel Referral Baru

en: The visit could not be deleted.
ms@latin: (Pengguna semasa tidak akan dipadam)

en: The visit was successfully created.
ms@latin: Tetapan telah berjaya diimport

en: The visit was updated successfully.
ms@latin: Affiliate telah berjaya dikemas kini

en: The website of the affiliate
ms@latin: Laman web affiliate

en: There are currently no AffiliateWP <a href="%s">integrations</a> enabled. If you are using AffiliateWP without any integrations, you may disregard this message.
ms@latin: Tidak terdapat <a href="%s">integrasi </a>AffiliateWP yang aktif. Jika anda menggunakan AffiliateWP tanpa integrasi, anda boleh abaikan mesej ini.

en: There are currently no coupon codes to display.
ms@latin: Harap maaf, tiada kreatif yang disediakan buat masa ini.

en: There are no referrals to show.
ms@latin: Status Referral:

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
ms@latin: Versi terkini %1$s telah tiba. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">papar maklumat %3$s versi terkini</a> or <a href="%4$s">kemaskini sekarang</a>.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
ms@latin: Versi terkini %1$s telah tiba. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Papar maklumat %3$s versi terkini</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
ms@latin: Versi terkini %1$s telah tiba. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">papar maklumat %3$s versi terkini</a> or <a href="%4$s">kemaskini sekarang</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
ms@latin: Versi terkini %1$s telah tiba. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Papar maklumat %3$s versi terkini</a>.

en: There was an error retrieving the add-ons list from the server. Please try again later.
ms@latin: Terdapat ralat untuk mendapatkan semula senarai penambahan dari pelayar. Sila cuba sebentar lagi.

en: These add-ons <em><strong>add functionality</strong></em> to your AffiliateWP-powered site.
ms@latin: <em><strong>Tambahkan fungsi penambahan </em></strong>ini di laman sesawang dikuasakan oleh AffiliateWP.

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use default affiliate rates.
ms@latin: Tetapan ini akan digunakan untuk mengira pendapatan affiliate berdasarkan jualan. Biarkan kosong untuk menggunakan kadar affiliate utama.

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use the site default referral rate.
ms@latin: Tetapan ini akan digunakan untuk mengira pendapatan affiliate berdasarkan jualan. Biarkan kosong untuk menggunakan kadar affiliate utama.

en: These tools assist in migrating affiliate and referral data from existing platforms.
ms@latin: Tool ini digunakan untuk membantu untuk migrasi affiliate dan data referral daripada platform ini.

en: This Month
ms@latin: Bulan Ini

en: This Quarter
ms@latin: Suku Tahun Ini

en: This Week
ms@latin: Minggu Ini

en: This Year
ms@latin: Tahun Ini

en: This is the page where affiliates will manage their affiliate account.
ms@latin: Ini adalah halaman di mana affiliate akan menguruskan akaun mereka.

en: This is used for communication between your site and Google reCAPTCHA. Be sure to keep it a secret.
ms@latin: Ini digunakan untuk komunikasi antara laman anda dan Google reCAPTCHA. Pastikan anda menyimpan rahsia.

en: This is used to identify your site to Google reCAPTCHA.
ms@latin: Ini digunakan untuk mengenal pasti laman web anda untuk Google reCAPTCHA.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members register their account with this subscription. Leave blank to use the site default referral rate.
ms@latin: Tetapan ini akan digunakan untuk mengira pendapatan affiliate berdasarkan jualan. Biarkan kosong untuk menggunakan kadar affiliate utama.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members subscribe to this level. Leave blank to use the site default referral rate.
ms@latin: Tetapan ini akan digunakan untuk mengira pendapatan affiliate berdasarkan jualan. Biarkan kosong untuk menggunakan kadar affiliate utama.

en: This screen provides access to your site&#8217;s referral history.
ms@latin: Laman ini menyediakan akses kepada sejarah referral laman anda.

en: This screen provides access to your site&#8217;s visit history.
ms@latin: Ruangan ini memberikan akses kepada sejarah lawatan laman web anda.

en: This setting will be used to calculate affiliate earnings per-donation. Leave blank to use default affiliate rates.
ms@latin: Tetapan ini akan digunakan untuk mengira pendapatan affiliate berdasarkan jualan. Biarkan kosong untuk menggunakan kadar affiliate utama.

en: This will mark all unpaid referrals in this timeframe as paid. To export referrals with a status other than <em>unpaid</em>, go to the <a href="%s">Tools &rarr; Export</a> page.
ms@latin: Ini akan menandakan semua referral yang masih belum dibayar utuk masa ini kepada telah dibayar. Untuk eksport status selain daripada <em>belum dibayar</em>, pergi ke laman <a href="%s">Tool &rarr; Eksport</a>.

en: This will prevent this product from generating referral commissions for affiliates.
ms@latin: Ini akan menghalang pesanan daripada produk ini menjana komisyen referral untuk affiliate.

en: Thousands Separator
ms@latin: Pemisah Ribu

en: To - mm/dd/yyyy
ms@latin: Sehingga - mm/dd/yyyy

en: To pay a specific affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to pay all affiliates.
ms@latin: Untuk mencari affiliate, masukkan nama login affiliate, nama pertama, atau nama akhir. Biarkan kosong untuk eksport referral kepada semua affiliate.,

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export payouts for all affiliates.
ms@latin: Untuk mencari affiliate, masukkan nama login affiliate, nama pertama, atau nama akhir. Biarkan kosong untuk eksport referral kepada semua affiliate.,

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export referrals for all affiliates.
ms@latin: Untuk mencari affiliate, masukkan nama login affiliate, nama pertama, atau nama akhir. Biarkan kosong untuk eksport referral kepada semua affiliate.,

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export visits for all affiliates.
ms@latin: Untuk mencari affiliate, masukkan nama login affiliate, nama pertama, atau nama akhir. Biarkan kosong untuk eksport referral kepada semua affiliate.,

en: Today
ms@latin: Hari Ini

en: Tools
ms@latin: Tool

en: Top Earning Affiliate
ms@latin: Ubah Affiliate

en: Total
ms@latin: Jumlah

en: Total Affiliate Sales Earnings
ms@latin: Pergi ke Setting AffiliateWP

en: Total Affiliates
ms@latin: Eksport Affiliate

en: Total Affiliates: %s
ms@latin: Eksport Affiliate

en: Total Creatives: %s
ms@latin: Eksport Affiliate

en: Total Customers: %s
ms@latin: Jumlah lawatan

en: Total Earnings (All Time)
ms@latin: Jumlah pendapatan

en: Total Earnings Generated
ms@latin: Jumlah pendapatan

en: Total Earnings Paid
ms@latin: Jumlah pendapatan

en: Total Field
ms@latin: Jumlah lawatan

en: Total Payouts Count
ms@latin: Jumlah lawatan

en: Total Payouts: %s
ms@latin: Jumlah lawatan

en: Total Referrals: %s
ms@latin: Jumlah referral yang telah dibayar

en: Total Sales: %s
ms@latin: Eksport Affiliate

en: Total Unpaid Earnings (All Time)
ms@latin: Jumlah pendapatan

en: Total Visits
ms@latin: Jumlah lawatan

en: Total Visits (All Time)
ms@latin: Jumlah lawatan

en: Total Visits: %s
ms@latin: Jumlah lawatan

[ctx: Total amount for a Payouts Service payout]
en: Total
ms@latin: Jumlah

en: Total number of affiliate-generated sales.
ms@latin: Bilangan affiliates setiap halaman

en: Total referrals amount for the payout.
ms@latin: Matikan referral pada produk ini

en: Total visits
ms@latin: Jumlah lawatan

en: Total: %1$s
ms@latin: Jumlah

en: Totals
ms@latin: Jumlah

en: Turkish Lira
ms@latin: Lira Turki

en: Type
ms@latin: Jenis Kadar

en: US Dollar
ms@latin: Dolar US

en: Unconverted
ms@latin: Telah Ditukar (Converted)

en: Unconverted Visits
ms@latin: Pelawat Yang Tidak Ditukar

en: Unique Links
ms@latin: Pautan Unik

en: United Arab Emirates Dirham
ms@latin: Dirham United Arab Emirates

en: United States
ms@latin: Kadar Affiliate:

en: Unpaid
ms@latin: Belum Dibayar

en: Unpaid Earnings
ms@latin: Pendapatan Yang Belum Dibayar

en: Unpaid Referral Earnings
ms@latin: Pendapatan Referral Yang Belum Dibayar

en: Unpaid Referrals
ms@latin: Referral Yang Belum Dibayar

en: Unpaid affiliate earnings.
ms@latin: Pergi ke Setting AffiliateWP

[ctx: Unpaid earnings column table header]
en: Unpaid earnings
ms@latin: Pendapatan Yang Belum Dibayar

en: Unpaid earnings have been successfully recounted for %s.
ms@latin: Referral telah berjaya ditambah

[ctx: Unpaid earnings this month]
en: Unpaid earnings this month
ms@latin: Pendapatan Yang Belum Dibayar Bulan Ini

[ctx: Unpaid earnings today column table header]
en: Unpaid earnings today
ms@latin: Pendapatan Yang Belum Dibayar Hari Ini

[ctx: Unpaid referrals column table header]
en: Unpaid referrals
ms@latin: Referral Yang Belum Dibayar

[ctx: Unpaid referrals this month column table header]
en: Unpaid referrals this month
ms@latin: Referral Yang Belum Dibayar Bulan Ini

[ctx: Unpaid referrals today column table header]
en: Unpaid referrals today
ms@latin: Referral Yang Belum Dibayar Hari Ini

en: Update Affiliate
ms@latin: Kemaskini Affiliate

en: Update Creative
ms@latin: Kemas Kini Kreatif

en: Update Customer
ms@latin: Kemas Kini Kreatif

en: Update Referral
ms@latin: Kemas Kini Referral

en: Upload File
ms@latin: Muatnaik Fail

en: Upload or choose a logo to be displayed at the top of emails.
ms@latin: Muat naik atau pilih logo untuk dipaparkan di atas emel.

en: Use Fallback Referral Tracking Method
ms@latin: Gunakan Kaedah Jejak Fallback Referral?

en: Use this form to create a new affiliate account. Each affiliate is tied directly to a user account, so if the user account for the affiliate does not yet exist, <a href="%s" target="_blank">create one</a>.
ms@latin: Gunakan halaman ini untuk mendaftar affiliate baru. Setaip affiliate dihubungkan secara terus dengan akaun pengguna, jadi jika akaun pengguna untuk affiliate masih belum wujud, <ahref="%s" target="_blank">buat akaun</a>.

en: Use this screen to add a new creative, such as a text link or image banner.
ms@latin: Gunakan ruangan ini untuk tambah kreatif baru seperti link teks atau baner imej.

en: Use this screen to manually create a new referral record for an affiliate.
ms@latin: Gunakan ruangan ini untuk membuat rekod referral yang baru untuk affiliate.

en: Use this tool to create affiliate accounts for each of your existing WordPress user accounts that belong to the selected roles below.
ms@latin: Gunakan tool ini untuk membuat akaun affiliate untuk setiap akaun pengguna WordPress anda yang sedia ada di dalam peranan yang tertera di bawah.

en: Use this tool to help debug referral tracking.
ms@latin: Gunakan alat ini untuk membantu pengesanan rujukan debug.

en: Use this tool to migrate existing affiliate / referral data from Affiliates Pro to AffiliateWP.
ms@latin: Gunakan tool ini untuk memindahkan affiliate / data referral daripada Affiliates Pro kepada AffiliateWP.

en: Use this tool to migrate existing affiliate accounts from WP Affiliate to AffiliateWP.
ms@latin: Gunakan tool ini untuk pindahkan akaun affiliate yang sedia ada daripada WP Affiliate kepada AffiliateWP.

en: Use this tool to recount campaigns for one or all affiliates.
ms@latin: Sila gunakan tool ini untuk kira semula statistik affiliate.

en: Use this tool to recount statistics for one or all affiliates.
ms@latin: Sila gunakan tool ini untuk kira semula statistik affiliate.

en: User Accounts
ms@latin: Akaun Pengguna

en: User ID
ms@latin: ID Pengguna

en: User ID Required
ms@latin: ID Pengguna

en: User Password
ms@latin: Kata Kunci

en: User email
ms@latin: Emel Selamat Datang

en: User login name
ms@latin: Username

en: Username already taken
ms@latin: Username telah diambil

en: Vietnamese Dong
ms@latin: Dong Vietnam

en: View
ms@latin: Paparan %s

en: View Affiliate
ms@latin: Affiliate Baru

en: View All
ms@latin: Paparan %s

en: View Payouts
ms@latin: Referral Terkini

en: View Report
ms@latin: Lihat Laporan

en: View all referrals
ms@latin: Matikan referral

en: Visit
ms@latin: Lawatan

en: Visit Count
ms@latin: Lawatan

en: Visit ID
ms@latin: Lawatan

en: Visit converted
ms@latin: Lawatan ditukarkan:% s

en: Visit converted: %s
ms@latin: Lawatan ditukarkan:% s

en: Visit not converted
ms@latin: Lawatan ditukarkan:% s

en: Visit records can be searched in several different ways:
ms@latin: Rekod pelawat anda boleh dicari dalam beberapa cara:

en: Visit referrer.
ms@latin: Kredit Referrer Terakhir

en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the AffiliateWP website.
ms@latin: Lawati <a href="%s">dokumentasi</a> di laman web AffiliateWP.

en: Visits
ms@latin: Lawatan

[ctx: Visits column table header]
en: Visits
ms@latin: Lawatan

en: Visits have been successfully recounted for %s.
ms@latin: Tetapan telah berjaya diimport

en: We regret to inform you that your recent affiliate registration on {site_name} was rejected.
ms@latin: Kami dukacita memaklumkan bahawa pendaftaran affiliate anda di {site_name} telah ditolak.

en: We&#8217;re currently reviewing your affiliate application and will be in touch soon!
ms@latin: Kami sedang menilai permohonan affiliate anda dan kami akan hubungi anda segera!

en: Website
ms@latin: URL Laman Web

en: Website URL
ms@latin: URL Laman Web

en: Website URL: %s
ms@latin: URL Laman Web: %s

en: Welcome Email
ms@latin: Emel Selamat Datang

en: Whether to include the affiliate meta in the response.
ms@latin: Nama pengguna affiliate di dalam laman web

en: Whether to include the customer meta in the response.
ms@latin: Nama pengguna affiliate di dalam laman web

en: Why it matters for AffiliateWP
ms@latin: Tambahan untuk AffiliateWP

en: Year
ms@latin: Tahun Ini

en: Yesterday
ms@latin: Semalam

en: You are already registered as an affiliate
ms@latin: Anda telah mendaftar sebagai affiliate

en: You can enter a URL campaign prefixed by &#8220;campaign:&#8221;
ms@latin: Anda boleh masukkan URL Campaign dengan awalan campaign:'

en: You can enter a complete URL to find all visits that landed on or came from a specific URL
ms@latin: Anda boleh masukkan URL yang lengkap untuk mencari semua pelawat yang datang kepada atau daripada URL tersebut

en: You can enter a partial URL to find all visits that landed on or came from a specific site
ms@latin: Anda boleh masukkan sebahagian URL untuk mencari pelawat yang datang kepada atau daripada laman web

en: You can enter a visit context prefixed by &#8220;context:&#8221;
ms@latin: Anda boleh masukkan konteks referral dengan awalan 'context:'

en: You can enter a word or phrase in the referral&#8217;s description prefixed by &#8220;desc:&#8221;
ms@latin: Anda boleh masukkan nombor ID referral dengan awalan 'referral:'

en: You can enter an IP address to find all visits from a specific IP
ms@latin: Anda boleh masukkan alamat IP untuk mencari pelawat berdasarkan alamat IP tersebut

en: You can enter the affiliate&#8217;s ID number prefixed by &#8220;affiliate:&#8221;
ms@latin: Anda boleh masukkan nombor ID affiliate dengan awalan 'affiliate:'

en: You can enter the referral context prefixed by &#8220;context:&#8221;
ms@latin: Anda boleh masukkan konteks referral dengan awalan 'context:'

en: You can enter the referral reference prefixed by &#8220;ref:&#8221;
ms@latin: Anda boleh masukkan rujukan referral dengan awalan 'ref:'

en: You can enter the referral&#8217;s ID number
ms@latin: Anda boleh masukkan nombor ID referral

en: You can enter the referral&#8217;s ID number prefixed by &#8220;referral:&#8221;
ms@latin: Anda boleh masukkan nombor ID referral dengan awalan 'referral:'

en: You can enter the visit&#8217;s ID number prefixed by &#8220;visit:&#8221;
ms@latin: Anda boleh masukkan nombor ID affiliate dengan awalan 'affiliate:'

en: You cannot send emails with AffWP_Emails until init/admin_init has been reached
ms@latin: Anda tidak boleh menghantar email dengan AffWP_Emails sehingga init/admin_init telah berjaya dihubungi

en: You do not have permission to %s API keys for this user.
ms@latin: Anda tidak mempunyai kebenaran untuk eksport data.

en: You do not have permission to delete a creative
ms@latin: Anda tidak mempunyai kebenaran untuk memadam kreatif

en: You do not have permission to delete affiliate accounts
ms@latin: Anda tidak dibenarkan untuk memadam akaun affiliate

en: You do not have permission to disconnect the site from the Payouts Service payments
ms@latin: Anda tidak dibenarkan untuk memadam akaun affiliate

en: You do not have permission to export data.
ms@latin: Anda tidak mempunyai kebenaran untuk eksport data.

en: You do not have permission to import data
ms@latin: Anda tidak mempunyai kebenaran untuk eksport data.

en: You do not have permission to import data.
ms@latin: Anda tidak mempunyai kebenaran untuk eksport data.

en: You do not have permission to install plugin updates
ms@latin: Anda tidak dibenarkan untuk memasang plugin terkini

en: You do not have permission to manage affiliates
ms@latin: Anda tidak dibenarkan untuk menguruskan affiliate

en: You do not have permission to manage creatives
ms@latin: Anda tidak mempunyai kebenaran untuk menguruskan kreatif

en: You do not have permission to manage customers
ms@latin: Anda tidak mempunyai kebenaran untuk menguruskan kreatif

en: You do not have permission to manage payouts
ms@latin: Anda tidak mempunyai kebenaran untuk menguruskan kreatif

en: You do not have permission to manage referrals
ms@latin: Anda tidak mempunyai kebenaran untuk menguruskan referral

en: You do not have permission to process payouts
ms@latin: Anda tidak mempunyai kebenaran untuk menguruskan kreatif

en: You have been awarded a new referral of
ms@latin: Anda telah dapat referral baru

en: You have been awarded a new referral of %1$s on %2$s!
ms@latin: Anda telah mendapat referral baru daripada %s pada %s!

en: You have no referrals or visits that included a campaign name.
ms@latin: Anda tidak mempunyai rujukan atau kunjungan yang menyertakan nama kempen.

en: You have not made any referrals yet.
ms@latin: Anda tidak mendapat sebarang referral lagi.

en: You have not received any visits yet.
ms@latin: Anda tidak menerima sebarang lawatan lagi.

en: You have specified the following affiliate for deletion:
ms@latin: Anda telah memilih affiliate ini untuk dipadam:

en: You have subscribed successfully.
ms@latin: Kreatif telah berjaya dikemas kini

en: Your Affiliate Application Has Been Rejected
ms@latin: Permohonan Affiliate Anda Telah Ditolak!

en: Your Affiliate Application Is Being Reviewed
ms@latin: Permohonan Affiliate Anda Sedang Disemak

en: Your Business Name
ms@latin: Nama laman web anda

en: Your Email
ms@latin: Emel Daripada

en: Your First Name
ms@latin: Minggu Lepas

en: Your Last Name
ms@latin: Nama laman web anda

en: Your Name
ms@latin: Nama Anda

en: Your Payment Email
ms@latin: Emel pembayaran anda

en: Your affiliate ID is: <strong>%s</strong>
ms@latin: ID affiliate anda adalah: <strong>%s</strong>

en: Your affiliate account is not active
ms@latin: Akaun affiliate anda tidak aktif

en: Your affiliate account is pending approval
ms@latin: Akaun affiliate anda masih belum disahkan lagi

en: Your affiliate account request has been rejected
ms@latin: Permohonan akaun affiliate anda telah ditolak

en: Your affiliate application on %s has been accepted!
ms@latin: Permohonan affiliate anda di %s telah diterima!

en: Your affiliate profile has been updated
ms@latin: Profil affiliate anda telah dikemas kini

en: Your affiliate username is: <strong>%s</strong>
ms@latin: Username affiliate anda adalah: <strong>%s</strong>

en: Your database has been successfully upgraded. %s
ms@latin: Referral telah berjaya ditambah

en: Your database tables have been successfully upgraded. %s
ms@latin: Referral telah berjaya ditambah

en: Your license has expired, renew today to continue getting updates and support!
ms@latin: Lesen anda telah tamat tempoh, perbaharui hari ini untuk mendapatkan kemaskini dan sokongan!

en: Your license is valid!
ms@latin: Lesen anda sah!

en: Your license key expired on %1$s. Please <a href="%2$s" target="_blank">renew your license key</a>.
ms@latin: Setuju dengan <a href="%s" target="_blank">Terma dan Syarat Penggunaan </a> kami

en: Your license key for AffiliateWP has expired. Please renew your license to re-enable automatic updates.
ms@latin: Kunci lesen anda untuk AffiliateWP telah tamat. Sila perbaharui lesen anda untuk membolehkan semula kemas kini automatik.

en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.
ms@latin: Sila masukkan nombor lesen anda. Nombor lesen yang aktif diperlukan untuk kemas kini plugin terkini dan <a href="%s" target="_blank">sokongan</a>.

en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.<br />An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
ms@latin: Sila masukkan nombor lesen anda. Nombor lesen yang aktif diperlukan untuk kemas kini plugin terkini dan <a href="%s" target="_blank">sokongan</a>.

en: Your license key is not active for this URL. Please <a href="%s" target="_blank">visit your account page</a> to manage your license key URLs.
ms@latin: Setuju dengan <a href="%s" target="_blank">Terma dan Syarat Penggunaan </a> kami

en: Your referral URL is: <strong>%s</strong>
ms@latin: URL referral anda adalah: <strong>%s</strong>

en: Your site name
ms@latin: Nama laman web anda

en: Your version of PHP is below the minimum version of PHP required by AffiliateWP. Please contact your host and request that your version be upgraded to 5.3 or later.
ms@latin: Versi PHP anda tidak memenuhi syarat minimum yang di perlukan oleh AffiliateWP. Sila hubungi pelayar anda dan meminta untuk menaiktaraf kepada 5.3 ke atas.

[ctx: admin notice]
en: Dismiss
ms@latin: Abaikan Notis [Integrasi]

[ctx: affiliates]
en: Reports
ms@latin: Laporan

[ctx: date filter]
en: From
ms@latin: Daripada

[ctx: date filter]
en: To
ms@latin: Kepada

[ctx: direct traffic]
en: Direct
ms@latin: Trafik secara terus

[ctx: integrations]
en: None
ms@latin: Tiada set

[ctx: license status]
en: Invalid
ms@latin: Emel tidak sah

en: log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications: %s
ms@latin: Log masuk ke dalam ruangan affiliate anda untuk melihat pendapatan anda atau matikan notifikasi ini: %s

en: on %s!
ms@latin: pada %s!

[ctx: payout]
en: Amount
ms@latin: Amaun

[ctx: payout]
en: Date
ms@latin: Tarikh

[ctx: payout]
en: Paid
ms@latin: Dibayar

[ctx: payout owner ID]
en: (User ID: %d)
ms@latin: ID Pengguna

[ctx: payouts]
en: All
ms@latin: Semua

[ctx: payouts]
en: Reports
ms@latin: Laporan

[ctx: referrals]
en: Reports
ms@latin: Laporan

[ctx: visit]
en: Date
ms@latin: Tarikh

[ctx: visit]
en: None
ms@latin: Tiada set

[ctx: visit not converted]
en: No
ms@latin: Tiada set

[ctx: visits]
en: Reports
ms@latin: Laporan

en: {name} has been awarded a new referral of {amount} on {site_name}.
ms@latin: Anda telah mendapat referral baru daripada %s pada %s!
