AffiliateWP - en to nl_NL translation catalogue (1363 entries)

en: AffiliateWP Requirements
nl_NL: Partner registraties

en: Nonce verification failed
nl_NL: Nonce-verificatie mislukt

en: Error
nl_NL: Fout

en: User ID Required
nl_NL: Gebruiker ID vereist

note: translators: 1: Generate, regenerate, or revoke
en: You do not have permission to %s API keys for this user.
nl_NL: U heeft geen toestemming om de API Keys van deze gebruiker te %s.

en: Whether to include a modified user object in the response.
nl_NL: Voeg het gewijzigde gebruikers-object toe aan het antwoord.

en: Whether to include the affiliate meta in the response.
nl_NL: Voeg de partner meta data toe aan het antwoord.

en: The affiliate ID or array of IDs to query for.
nl_NL: Query op partner ID of rij van IDs.

en: The user ID or array of IDs to query payouts for.
nl_NL: Query op gebruikers ID or rij van IDs voor uitbetalingen.

en: Affiliate ID or array of IDs to exclude from the query.
nl_NL: Sluit partner ID or rij van IDs uit van query.

en: Terms to search for affiliates. Accepts an affiliate ID or a string.
nl_NL: Zoekterm voor partners (partner ID of text string).

en: The affiliate status. Accepts 'active', 'inactive', 'pending', or 'rejected'.
nl_NL: Partner status ('active', 'inactive', 'pending' of 'rejected').

en: Affiliates table column to order by.
nl_NL: Sorteer partner kolom op.

en: The date array or string to query affiliate registrations within.
nl_NL: Query op rij van data or tekst string  voor partner registraties.

en: Use any get_affiliates() arguments to modify the response.
nl_NL: Gebruik eender werk argument van get_affiliates() om het antwoord aan te passen.

en: The unique affiliate ID.
nl_NL: Uniek partner ID.

en: ID for the user account associated with the affiliate.
nl_NL: Gebruikers ID gelinkt aan de partner.

en: The affiliate rate.
nl_NL: Partner tarief.

en: The affiliate rate, as it exists in the database
nl_NL: Partner tarief (zoals in de database)

en: The affiliate rate, as inherited from global settings.
nl_NL: Partner tarief, afgeleid van globale instellingen.

en: The affiliate rate type
nl_NL: Partner tarief type

en: The affiliate rate type, as it exists in the database
nl_NL: Partner type van tarief (zoals in de database)

en: The affiliate rate type, as inherited from global settings.
nl_NL: Partner tarief type, afgeleid van globale instellingen.

en: The affiliate flat rate basis.
nl_NL: Partner tarief.

en: The affiliate flat rate basis, as it exists in the database
nl_NL: Partner tarief (zoals in de database)

en: The affiliate flat rate basis, as inherited from global settings.
nl_NL: Partner tarief, afgeleid van globale instellingen.

en: The affiliate payment email address.
nl_NL: Email adres van de partner voor betalingen.

en: The affiliate payment email address, as it exists in the database
nl_NL: Partner email-adres voor betaling (zoals in de database)

en: The affiliate payment email address, as inherited from the user email address.
nl_NL: Partner email-adres voor betaling (afgeleid van gebruikersgegevens)

en: The affiliate status.
nl_NL: De partner status.

en: Unpaid affiliate earnings.
nl_NL: Niet-betaalde partner verdiensten.

en: Affiliate earnings.
nl_NL: Partner verdiensten.

en: The number of paid referrals associated with the affiliate.
nl_NL: Aantal betaalde referrals gekoppeld aan de partner.

en: The number of visits associated with the affiliate.
nl_NL: Aantal gekoppelde bezoeken aan de partner.

en: The date the affiliate was registered.
nl_NL: Datum van aanvraag voor partner registratie.

en: The affiliate ID the campaign belongs to.
nl_NL: Partner ID - dit kan niet worden aangepast.

en: The number of referrals recorded against the campaign.
nl_NL: Aantal referrals gekoppeld aan de partner.

en: The unique hash for this campaign.
nl_NL: Gekoppelde campagne.

en: Campaigns view column to order by.
nl_NL: Sorteer advertenties kolom op.

en: Use any get_campaigns() arguments to modify the response.
nl_NL: Gebruik eender welk argument van get_creatives() om het antwoord aan te passen.

en: The creative ID or array of IDs to query for.
nl_NL: Query op advertentie ID of rij van IDs.

en: The creative status. Accepts 'active' or 'inactive'.
nl_NL: Advertentie status ('active' of 'inactive').

en: Creatives table column to order by.
nl_NL: Sorteer advertenties kolom op.

en: Use any get_creatives() arguments to modify the response.
nl_NL: Gebruik eender welk argument van get_creatives() om het antwoord aan te passen.

en: The unique creative ID.
nl_NL: De unieke advertentie ID.

en: Name of the creative.
nl_NL: Naam van de advertentie.

en: Description for the creative.
nl_NL: Omschrijving van de advertentie.

en: URL the creative points to.
nl_NL: URL waar de advertentie naar verwijst.

en: Text for the creative.
nl_NL: Tekst van de advertentie.

en: ID of the media library image associated with the creative
nl_NL: ID van het item uit de media-bibliotheek dat gekoppeld is aan de advertentie

en: The creative status.
nl_NL: Status van de advertentie.

en: The date the creative was created.
nl_NL: Datum dat de advertentie werd gecreëerd.

en: Whether to include the customer meta in the response.
nl_NL: Voeg de partner meta data toe aan het antwoord.

en: The customer ID or comma-separated list of IDs to query for.
nl_NL: Query op advertentie ID of rij van IDs.

en: The user ID or comma-separated list of IDs to query customers for.
nl_NL: Query op gebruikers ID or rij van IDs voor uitbetalingen.

en: The customer email or array of emails to query customers for.
nl_NL: Query op gebruikers ID or rij van IDs voor uitbetalingen.

en: Customers table column to order by.
nl_NL: Sorteer bezoeken tabel op.

en: The date array or string to query customers within.
nl_NL: Query op rij van data of tekst string voor periode van uitbetalingen.

en: Use any get_customers() arguments to modify the response.
nl_NL: Gebruik eender welk argument van get_visits() om het antwoord aan te passen.

en: The unique customer ID.
nl_NL: Uniek bezoek ID.

en: The affiliate user ID associated with the customer.
nl_NL: Het partner ID gekoppeld aan de uitbetaling.

en: Customer last name.
nl_NL: Aangepaste referral gegevens.

en: Customer email.
nl_NL: Klant email

en: Customer IP address.
nl_NL: IP adres van bezoek.

en: The date the customer was created.
nl_NL: Datum dat de advertentie werd gecreëerd.

en: The payout ID or array of IDs to query for.
nl_NL: Query op uitbatling ID or rij van IDs.

en: The affiliate ID or array of IDs to query payouts for.
nl_NL: Query op partner ID of rij van IDs voor uitbetalingen.

en: Referral ID or array of referral IDs to retrieve payouts for.
nl_NL: ID van referral of rij van IDs waarvan uitbetalingen moeten opgezocht worden.

en: Payout amount (float) or min/max range (array) to retrieve payouts for.
nl_NL: Bedrag van uitbetaling (float) of minimum en maximum (array) waarvan uitbetalingen moeten opgezocht worden.

en: Comparison operator used with 'amount'. Accepts '>', '<', '>=', '<=', '=', or '!='.
nl_NL: Operator voor vergelijking met 'bedrag' ('>', '<', '>=', '<=', '=', or '!=').

en: ID or array of IDs for users who generated payouts. Default empty.
nl_NL: Gebruikers ID or rij van IDs voor gebruikers die uitbetalingen gegenereerd hebben (default blanco).

en: The payout status. Accepts 'paid' or 'failed'.
nl_NL: Status van uitbetaling ('paid' of 'failed').

en: Payouts table column to order by.
nl_NL: Sorteer uitbetalingen tabel op.

en: The date array or string to query payouts within.
nl_NL: Query op rij van data of tekst string voor periode van uitbetalingen.

en: Use any get_payouts() arguments to modify the response.
nl_NL: Gebruik eender welk argument van get_payouts() om het antwoord aan te passen.

en: The unique payout ID.
nl_NL: Uniek uitbetaling ID.

en: The affiliate ID associated with the payout.
nl_NL: Het partner ID gekoppeld aan de uitbetaling.

en: ID of the user who generated the payout.
nl_NL: ID van de gebruiker die de uitbetaling gegenereerd heeft.

en: The number of referrals associated with the affiliate.
nl_NL: Aantal referrals gekoppeld aan de partner.

en: Total referrals amount for the payout.
nl_NL: Totaalbedrag referrals voor de uitbetaling.

en: Method used to process the payout.
nl_NL: Gebruikte methode voor de verwerking van de uitbetaling.

en: The payout status.
nl_NL: Status uitbetaling.

en: The date the payout was generated.
nl_NL: Uitbetaling gegenereerd op datum.

en: The referral ID or array of IDs to query for.
nl_NL: Query op referral ID or rij van IDs.

en: Reference information (product ID) for the referral.
nl_NL: Referentie (product ID) voor de referral.

en: The context under which the referral was created (integration).
nl_NL: Context waaronder de referral werd gecreëerd (integratie).

en: The associated campaign.
nl_NL: Gekoppelde campagne.

en: The referral status or array of statuses.
nl_NL: Referral status of rij van statussen.

en: Referrals table column to order by.
nl_NL: Sorteer referrals tabel op.

en: A referral ID or the search string to query for referrals with.
nl_NL: Query op referral ID of tekst string voor referrals.

en: The date array or string to query referrals within.
nl_NL: Query op rij van data of tekst string voor periode van referrals.

en: The parent referral ID or array of IDs to query for.
nl_NL: Query op referral ID or rij van IDs.

en: Use any get_referrals() arguments to modify the response.
nl_NL: Gebruik eender welk argument van get_referrals() om het antwoord aan te passen.

en: The unique referral ID.
nl_NL: Uniek referral ID.

en: ID for the affiliate account associated with the referral.
nl_NL: Het partner ID gekoppeld aan de referral.

en: ID for the visit associated with the referral.
nl_NL: Bezoek ID gekoppeld aan de referral.

en: Referral description.
nl_NL: Referral omschrijving.

en: The referral status.
nl_NL: Referral status.

en: Referral amount.
nl_NL: Referral bedrag.

en: Currency for the referral amount.
nl_NL: Munt van het referral bedrag.

en: Custom referral data.
nl_NL: Aangepaste referral gegevens.

en: Context under which the referral was generated (usually the ontegration).
nl_NL: Context waaronder de referral werd gegenereerd (normaal de integratie)

en: Campaign associated with the referral.
nl_NL: Campagne gekoppeld aan de referral.

en: Referral reference (usually a link to a specific sale).
nl_NL: Referral referentie (normaal een link naar een specifieke korting).

en: Products associated with the referral.
nl_NL: Producten gekoppeld aan de referral.

en: The date the referral was generated.
nl_NL: Datum dat de referral werd gegenereerd.

en: The ID for the parent referral.
nl_NL: Bezoek ID gekoppeld aan de referral.

note: translators: PHP class name
en: object_type must be defined by the extending class: %s
nl_NL: object_type moet gedefinieerd worden door de uitbreidende klasse: %s

en: The number of items to query for. Use -1 for all.
nl_NL: Aantal zoekresultaten (gebruik '-1' voor alle).

en: The number of items to offset in the query.
nl_NL: Aantal te negereren items in de query (offset).

en: How to order results. Accepts ASC (ascending) or DESC (descending).
nl_NL: Sorteer op ('ASC' voor stijgend of 'DESC' voor dalend).

en: Fields to limit the selection for. Accepts 'ids'. Default '*' for all.
nl_NL: Beperk selectie met velden ('ids' aanvaard - standaard '*' voor alle).

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
nl_NL: Doel van de aanvraag - bepaalt aanwezige velden in het antwoord.

en: Reference information (product ID) for the sale.
nl_NL: Referentie (product ID) voor de referral.

en: The context under which the sale was created (integration).
nl_NL: Context waaronder de referral werd gecreëerd (integratie).

en: The sale status or array of statuses.
nl_NL: Referral status of rij van statussen.

en: sales table column to order by.
nl_NL: Sorteer bezoeken tabel op.

en: A referral ID or the search string to query for sales with.
nl_NL: Query op referral ID of tekst string voor referrals.

en: The date array or string to query sales within.
nl_NL: Query op rij van data of tekst string voor periode van referrals.

en: Use any get_sales() arguments to modify the response.
nl_NL: Gebruik eender werk argument van get_affiliates() om het antwoord aan te passen.

en: ID for the affiliate account associated with the sale.
nl_NL: Het partner ID gekoppeld aan het bezoek.

en: The visit ID or array of IDs to query visits for.
nl_NL: Query bezoeken op bezoek ID or rij van IDs.

en: The affiliate ID or array of IDs to query visits for.
nl_NL: Query bezoeken op partner ID or rij van IDs.

en: The referral ID or array of IDs to query visits for.
nl_NL: Query bezoeken op partner ID or rij van IDs.

en: The referral status or array of statuses to retrieve visits for.
nl_NL: Referral status of rij van statussen waarvan bezoeken moeten opgezocht worden.

en: The context under which the visit was created.
nl_NL: Context waaronder het bezoek werd gecreëerd.

en: Visits table column to order by.
nl_NL: Sorteer bezoeken tabel op.

en: Use any get_visits() arguments to modify the response.
nl_NL: Gebruik eender welk argument van get_visits() om het antwoord aan te passen.

en: The unique visit ID.
nl_NL: Uniek bezoek ID.

en: ID for the affiliate account associated with the visit.
nl_NL: Het partner ID gekoppeld aan het bezoek.

en: ID for the referral associated with the visit.
nl_NL: Gekoppeld referral ID aan het bezoek.

en: The visit URL.
nl_NL: URL van bezoek.

en: Visit referrer.
nl_NL: Bezoek referrer.

en: Campaign associated with the visit.
nl_NL: Gekoppelde campagne aan het bezoek.

en: Context under which the visit was generated.
nl_NL: Context waaronder het bezoek werd gegenereerd.

en: Visitor IP address.
nl_NL: IP adres van bezoek.

en: The date the visit was generated.
nl_NL: Datum dat het bezoek werd gegenereerd.

en: Quick Stats
nl_NL: Snelle statistieken

en: No data for the current date range.
nl_NL: Geen gegevens voor deze periode.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Yesterday
nl_NL: Gisteren

en: This Week
nl_NL: Deze week

en: Last Week
nl_NL: Vorige week

en: This Month
nl_NL: Deze maand

en: Last Month
nl_NL: Vorige maand

en: This Quarter
nl_NL: Dit kwartaal

en: Last Quarter
nl_NL: Vorig kwartaal

en: This Year
nl_NL: Dit jaar

en: Last Year
nl_NL: Vorig jaar

note: translators: 1: Starting date, 2: Ending date
en: %1$s to %2$s
nl_NL: %1$s tot %2$s

en: Affiliate name
nl_NL: Partnernaam

en: Affiliate Area Page
nl_NL: Partner sectie

note: translators: 1: Plugin name, 2: Opening HTML for the changelog link, 3: Plugin version, 4: Closing HTML for the changelog link
en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nl_NL: Nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s.

note: translators: 1: Plugin name, 2: Opening HTML for the changelog link, 3: Plugin version, 4: Closing HTML for the changelog link, 5: Opening HTML for the upgrade link, 6: Closing HTML for the upgrade link
en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nl_NL: Nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s of %5$supdate nu%6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
nl_NL: U heeft geen rechten om plugins te updaten

en: Add-ons for AffiliateWP
nl_NL: Add-ons voor AffiliateWP

en: Browse all add-ons
nl_NL: Blader door alle add-ons

en: These add-ons <em><strong>add functionality</strong></em> to your AffiliateWP-powered site.
nl_NL: Deze add-ons voegen functionaliteit toe aan jouw site met AffilateWP.

note: translators: URL to account page on affiliatewp.com
en: Pro add-ons are only available with a Professional or Ultimate license. If you already have one of these licenses, simply <a href="%s">log in to your account</a> to download any of these add-ons.
nl_NL: Pro add-ons zijn alleen beschikbaar met een Professional of Ultimate licentie. Als je al een account hebt, <a href="%s">log dan in op je account</a> om deze te downloaden.

note: translators: URL to account page on affiliatewp.com
en: If you have a Personal or Plus license, you can easily upgrade from your account page to <a href="%s">get access to all of these add-ons</a>!
nl_NL: Als je een Personal of Plus licentie hebt, kan je makkelijk upgraden vanaf je account pagina <a href="%s">om toegang te krijgen tot al deze add-ons</a>!

en: Our official free add-ons are available to all license holders!
nl_NL: Onze officiële gratis add-ons zijn beschikbaar voor alle licentie-houders!

en: There was an error retrieving the add-ons list from the server. Please try again later.
nl_NL: Er ging iets mis bij het ophalen van de add-ons lijst van onze server. Probeer het later opnieuw.

en: You do not have permission to manage affiliates
nl_NL: U heeft geen rechten om partners te beheren

en: Invalid user login name. User login name must include at least one letter
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam - minstens 1 letter nodig

en: Invalid user login name. Must be between 4 and 60 characters.
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam - lengte moet tussen 1 en 60 karakters zijn.

en: Invalid user email
nl_NL: Ongeldige account email

en: Invalid payment email
nl_NL: Ongeldig betalingsemailadres

en: You do not have permission to delete affiliate accounts
nl_NL: U heeft geen rechten om partner accounts te verwijderen

en: Security check failed
nl_NL: Veiligheidscontrole mislukt

en: No affiliate IDs specified for deletion
nl_NL: Geen partner ID aangeduid om te verwijderen

en: Affiliates
nl_NL: Partners

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: All
nl_NL: Alle

en: Name
nl_NL: Naam

en: Affiliate ID
nl_NL: Partner ID

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Paid Earnings
nl_NL: Uitbetaalde verdiensten

en: Unpaid Earnings
nl_NL: Onuitbetaalde verdiensten

en: Rate
nl_NL: Tarief

en: Unpaid Referrals
nl_NL: Onuitbetaalde referrals

en: Paid Referrals
nl_NL: Betaalde Referrals

en: Visits
nl_NL: Bezoeken

en: Identity Verification
nl_NL: Integraties

en: (user deleted)
nl_NL: (gebruiker verwijderd)

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Edit User
nl_NL: Bewerk gebruiker

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Review
nl_NL: Evalueer

en: Accept
nl_NL: Accepteren

en: Reject
nl_NL: Afwijzen

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: No affiliates found.
nl_NL: Geen partners gevonden.

en: (Invalid Affiliate ID)
nl_NL: Partner ID

en: (User Deleted)
nl_NL: (gebruiker verwijderd)

en: Delete Affiliate | Delete Affiliates
nl_NL[0]: Verwijder partner
nl_NL[1]: Verwijder partner

en: You have specified the following affiliate for deletion: | You have specified the following affiliates for deletion:
nl_NL[0]: Je hebt deze partner aangeduid om te verwijderen:
nl_NL[1]: Je hebt deze partners aangeduid om te verwijderen:

en: Deleting this affiliate will also delete their referral and visit data. | Deleting these affiliates will also delete their referral and visit data.
nl_NL[0]: Als je deze partner verwijderd, zullen alle bijhorende referral en bezoek gegevens verwijderd worden.
nl_NL[1]: Als je deze partners verwijderd, zullen alle bijhorende referral en bezoek gegevens verwijderd worden.

en: Proceed to the user management page to remove the user account associated with this affiliate? | Proceed to the user management page to remove the user accounts associated with these affiliates?
nl_NL[0]: Gebruikers ID gelinkt aan de partner.
nl_NL[1]: Gebruikers ID gelinkt aan de partner.

en: Confirm Deletion
nl_NL: Bevestig verwijderen

en: The specified affiliate does not exist. | None of the specified affiliates exist.
nl_NL[0]: Datum van aanvraag voor partner registratie.
nl_NL[1]: Datum van aanvraag voor partner registratie.

en: Back to Affiliates
nl_NL: Partners

en: Edit Affiliate
nl_NL: Partner aanpassen

en: Affiliate Name
nl_NL: Partnernaam

note: translators: 1: edit user link for the affiliate, 2: descriptive alt text for the user edit link
en: The affiliate&#8217;s first and/or last name. Will be empty if no name is specified. This can be changed on the <a href="%1$s" alt="%2$s">user edit screen</a>.
nl_NL: Voornaam en/of familienaam van de partner. Dit zal leeg blijven als er geen naam is ingevuld. Dit kan wel nog aangepast worden <a href="%1$s" alt="%2$s">in het gebruikersscherm</a>.

en: A link to the user edit screen for this user.
nl_NL: Link naar gebruikersscherm voor deze gebruiker.

en: The affiliate&#8217;s ID. This cannot be changed.
nl_NL: Partner ID - dit kan niet worden aangepast.

en: Affiliate URL
nl_NL: Partner URL

en: The affiliate&#8217;s referral URL. This is based on global settings.
nl_NL: Partner referral URL - gebaseerd op globale instellingen.

en: User ID
nl_NL: Gebuiker ID

en: The affiliate&#8217;s user ID. This cannot be changed.
nl_NL: Gebruikers ID van de partner - dit kan niet worden aangepast.

en: The affiliate&#8217;s username. This cannot be changed.
nl_NL: Gebruikersnaam van de partner - dit kan niet worden aangepast.

en: Registration Date
nl_NL: Datum van registratie

en: The affiliate&#8217;s registration date. This cannot be changed.
nl_NL: Datum van registratie van de partner - dit kan niet worden aangepast.

en: Affiliate Status
nl_NL: Partner status

en: The status assigned to the affiliate&#8217;s account. Updating the status could trigger account related events, such as email notifications.
nl_NL: Status van de account van de partner. Aanpassen van het status kan gekoppelde zaken (zoals emails) triggeren.

note: translators: 1: edit user link for the affiliate, 2: descriptive alt text for the user edit link
en: The affiliate&#8217;s website. Will be empty if no website is specified. This can be changed on the <a href="%1$s" alt="%2$s">user edit screen</a>.
nl_NL: Website van de partner. Dit zal leeg blijven indien er geen website is ingevuld. Dit kan wel nog aangepast worden <a href="%1$s" alt="%2$s">in het gebruikersscherm</a>.

en: Referral Rate Type
nl_NL: Referral tarieftype

en: Site Default
nl_NL: Website standaard

en: The affiliate&#8217;s referral rate type.
nl_NL: Referral tarieftype van de partner.

en: Flat Rate Referral Basis
nl_NL: Recente referral bezoeken

en: The affiliate&#8217;s flat rate referral basis.
nl_NL: Referral tarief van de partner

en: Referral Rate
nl_NL: Referral tarief

en: The affiliate&#8217;s referral rate, such as 20 for 20%. If left blank, the site default will be used.
nl_NL: Referral tarief van de partner, bvb 20 voor 20%. Indien dit blanco blijft, zal de standaard van de site worden gebruikt.

en: Delete Coupon
nl_NL: Partner kortingscode

en: Generate Coupon
nl_NL: Genereer URL

en: Account Email
nl_NL: Accountemail

en: The affiliate&#8217;s account email. Updating this will change the email address shown on the user&#8217;s profile page.
nl_NL: Account email van de partner. Hierdoor wordt ook het email adres dat getoond wordt op de profiel pagina aangepast.

en: Payment Email
nl_NL: Betalingsemail

en: Affiliate&#8217;s payment email for systems such as PayPal, Moneybookers, or others. Leave blank to use the affiliate&#8217;s user email.
nl_NL: Betalings emailadres van de partner voor systemen als PayPal, Moneybookers, etc. Laat blanco om het emailadres van de gebruiker van de partner te gebruiken.

en: Payout Method
nl_NL: Uitbetalingsmethode

note: translators: 1: KYC URL, 2: descriptive alt text for the KYC link, 3: KYC link URL to be displayed
en: <a href="%1$s" target="_blank" alt="%2$s">%3$s</a>
nl_NL: Aanvaard onze <a href="%s" target="_blank">Voorwaarden</a>

en: Promotion Methods
nl_NL: Promotie methodes

en: Promotion methods entered by the affiliate during registration.
nl_NL: Vermelde promotie-methodes door de partner bij de registratie.

en: Affiliate Notes
nl_NL: Partner notities

en: Enter any notes for this affiliate. Notes are only visible to the admin.
nl_NL: Opmerking over deze partner (enkel zichtbaar voor de administrators).

en: Rejection Reason
nl_NL: Reden van weigering

en: Update Affiliate
nl_NL: Partner aanpassen

en: New Affiliate
nl_NL: Nieuwe Partner

note: translators: URL to create a new user
en: Use this form to create a new affiliate account. Each affiliate is tied directly to a user account, so if the user account for the affiliate does not yet exist, <a href="%s" target="_blank">create one</a>.
nl_NL: Gebruik dit formulier om nieuwe partners te registreren. Elke partner is gelinkt aan een gebruikersaccount dus indien de gebruikersaccount van de partner niet bestaat, <a href="%s" target="_blank">maak er dan één aan</a>.

en: User login name
nl_NL: Gebruiker loginnaam

en: Begin typing the name of the affiliate to perform a search for their associated user account.
nl_NL: Begin de naam van een partner in te geven om naar zijn gebruikersaccount te zoeken.

en: User email
nl_NL: Gebruiker e-mail

en: Enter an email address for the new user.
nl_NL: Vul een e-mailadres in voor de nieuwe gebruiker.

en: User Password
nl_NL: Gebruiker wachtwoord

en: The password will be auto-generated and can be reset by the user or an administrator after the account is created.
nl_NL: Het wachtwoord wordt automatisch gegenereerd en kan worden gereset door de gebruiker of de administrator nadat het account is aangemaakt.

en: The status assigned to the affiliate&#8217;s account.
nl_NL: Status toegekend aan de account van de partner.

en: Welcome Email
nl_NL: Welkomst email

en: Send welcome email after registering affiliate?
nl_NL: Stuur welkomst email na registratie van de partner?

en: Create dynamic coupon for affiliate?
nl_NL: Connecteer deze coupon met een partner.

en: Add Affiliate
nl_NL: Voeg partner toe

en: Review Affiliate
nl_NL: Evalueer partner

en: Go Back
nl_NL: Ga terug

en: Email Address
nl_NL: Emailadres

en: Affiliate&#8217;s Website URL
nl_NL: Partners website URL

en: Promotion Method
nl_NL: Promotie methode

en: Leave blank if approving this affiliate.
nl_NL: Laat blanco bij het bevestigen van deze partner.

en: Number of affiliates per page:
nl_NL: Aantal affiliates per pagina:

note: translators: 1: Affiliate ID, 2: Affiliate name
en: Affiliate: #%1$d %2$s
nl_NL: Partner: #%d %s

en: Recent Payouts
nl_NL: Recente uitbetalingen

en: A batch process ID must be present to continue.
nl_NL: Een batch process ID is nodig om verder te gaan.

en: You do not have permission to initiate this request. Contact an administrator for more information.
nl_NL: Je hebt niet de juiste rechten om dit request te starten. Contacteer een administrator voor meer informatie.

note: translators: Batch process ID
en: %s is an invalid batch process ID.
nl_NL: %s is een ongeldig batch process ID.

note: translators: Formatted batch process ID
en: An invalid file path is registered for the %1$s batch process handler.
nl_NL: Ongeldig pad geregistreerd voor de %1s batch process afhandelaar.

note: translators: 1: Formatted batch processor class name, 2: Formatted batch process ID
en: %1$s is an invalid handler for the %2$s batch process. Please try again.
nl_NL: %1$s is een ongeldige afhandelaar voor het %2$s batch process. Probeer het later opnieuw.

en: Missing import file. Please provide an import file.
nl_NL: Importbestand ontbreekt. Lever een import bestand aan.

en: The file you uploaded does not appear to be a CSV file.
nl_NL: Het bestand wat je hebt geüpload lijkt geen CSV bestand te zijn.

en: Something went wrong during the upload process, please try again.
nl_NL: Er is iets fout gegaan bij het uploadproces, probeer het opnieuw.

en: You do not have permission to import data
nl_NL: U heeft geen rechten om gegevens te importeren

note: translators: 1: Plugin name, 2: Changelog URL, 3: New plugin version
en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Bekijk detail van versie %3$s</a>.

note: translators: 1: Plugin name, 2: Changelog URL, 3: New plugin version, 4: Update URL
en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Bekijk detail van versie %3$s</a> of <a href="%4$s">update nu</a>.

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Payouts
nl_NL: Uitbetalingen

en: Creatives
nl_NL: Advertenties

en: Tools
nl_NL: Gereedschap

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: AffiliateWP Migration
nl_NL: AffiliateWP Migratie

note: translators: Notice ID
en: The %s notice already exists and could not be added.
nl_NL: De partner account kon niet worden toegevoegd.

note: translators: Plural number of affiliates added
en: Affiliate wasn&#8217;t added, please try again.
nl_NL: Partner werd niet toegevoegd, probeer het nog eens.

en: Affiliate updated successfully
nl_NL: Partner succesvol bijgewerkt

note: translators: URL to the affiliates screen
en: <a href="%s">Back to Affiliates</a>.
nl_NL: <a href="%s">Terug naar partners</a>

en: Affiliate update failed, please try again
nl_NL: Partner niet bijgewerkt, probeer het nog eens

en: Affiliate account(s) deleted successfully
nl_NL: Partner account(s) succesvol verwijderd

en: Affiliate deletion failed, please try again
nl_NL: Partner niet verwijderd, probeer het nog eens

en: Affiliate account activated
nl_NL: Partneraccount geactiveerd

en: Affiliate account deactivated
nl_NL: Partneraccount gedeactiveerd

en: Affiliate request was accepted
nl_NL: Partneraanvraag werd geaccepteerd

en: Affiliate request was rejected
nl_NL: Partneraanvraag werd geweigerd

en: Dynamic coupon successfully created.
nl_NL: Bezoek werd succesvol gecreëerd.

en: Dynamic coupon creation failed, please try again.
nl_NL: Referral niet verwijderd, probeer het nog eens

en: Dynamic coupon successfully deleted.
nl_NL: Advertentie werd succesvol verwijderd.

en: Dynamic coupon deletion failed, please try again.
nl_NL: Referral niet verwijderd, probeer het nog eens

en: The API keys were successfully generated.
nl_NL: API keys zijn succesvol gegenereerd.

en: The API keys could not be generated.
nl_NL: API keys konden niet worden gegenereerd.

en: The API keys were successfully regenerated.
nl_NL: API keys zijn succesvol opnieuw gegenereerd.

en: The API keys were successfully revoked.
nl_NL: API keys zijn succesvol ingetrokken.

en: Creative updated successfully
nl_NL: Advertentie succesvol aangepast

note: translators: URL to the Creatives screen
en: <a href="%s">Back to Creatives</a>
nl_NL: <a href="%s">Terug naar Advertenties</a>

en: Creative added successfully
nl_NL: Advertentie succesvol toegevoegd

en: Creative deleted successfully
nl_NL: Advertentie succesvol verwijderd

en: Creative activated
nl_NL: Advertentie geactiveerd

en: Creative deactivated
nl_NL: Advertentie gedeactiveerd

en: Customer added successfully
nl_NL: Advertentie succesvol toegevoegd

en: Customer wasn&#8217;t added, please try again.
nl_NL: Partner werd niet toegevoegd, probeer het nog eens.

en: Customer updated successfully
nl_NL: Advertentie succesvol aangepast

en: Customer update failed, please try again
nl_NL: Referral niet bijgewerkt, probeer het nog eens

en: A payout has been created.
nl_NL: Uitbetaling werd gecreëerd.

en: Payout deleted successfully.
nl_NL: Advertentie succesvol verwijderd

en: Payout deletion failed, please try again.
nl_NL: Partner niet verwijderd, probeer het nog eens

en: Effortlessly pay your affiliates
nl_NL: Beheer je partners.

en: Referral added successfully
nl_NL: Referral toegevoegd

en: Referral wasn&#8217;t created, please try again.
nl_NL: Partner werd niet toegevoegd, probeer het nog eens.

en: Referral not created because affiliate is invalid
nl_NL: Referral niet gecreëerd omdat de eigen partner account was gebruikt.

en: Referral updated successfully
nl_NL: Referral bijgewerkt

en: Referral update failed, please try again
nl_NL: Referral niet bijgewerkt, probeer het nog eens

en: Referral deleted successfully
nl_NL: Referral verwijderd

en: Referral deletion failed, please try again
nl_NL: Referral niet verwijderd, probeer het nog eens

en: Your database needs to be upgraded following the AffiliateWP v2.0 update
nl_NL: Je database heeft een upgrade nodig voor de recentste update van AffilateWP.

en: Upgrade Database
nl_NL: Database upgraden

en: Your database needs to be upgraded following the AffiliateWP v2.2 update. Depending on the size of your database, this upgrade could take some time.
nl_NL: Je database heeft een upgrade nodig voor de recentste update van AffilateWP.

en: Your database needs to be upgraded following the AffiliateWP v2.4.5 update. Depending on the size of your database, this upgrade could take some time.
nl_NL: Je database heeft een upgrade nodig voor de recentste update van AffilateWP.

en: Your database needs to be upgraded following the AffiliateWP v2.6 update. Depending on the size of your database, this upgrade could take some time.
nl_NL: Je database heeft een upgrade nodig voor de recentste update van AffilateWP.

en: Your database tables need to be upgraded following the AffiliateWP v2.6.1 update. Depending on the size of your database, this upgrade could take some time.
nl_NL: Je database heeft een upgrade nodig voor de recentste update van AffilateWP.

en: Upgrade Database Tables
nl_NL: Database upgraden

en: Your database tables need to be upgraded following the AffiliateWP v2.7 update. Depending on the size of your database, this upgrade could take some time.
nl_NL: Je database heeft een upgrade nodig voor de recentste update van AffilateWP.

note: translators: URL to the Integrations settings screen
en: There are currently no AffiliateWP <a href="%s">integrations</a> enabled. If you are using AffiliateWP without any integrations, you may disregard this message.
nl_NL: Er zijn momenteel geen <a href="%s">integraties</a> van AffiliateWP actief. Indien je AffiliateWP gebruikt zonder integraties, kan je deze boodschap negeren.

note: translators: 1: Date the license expired, 2: URL to renew the license key
en: Your license key expired on %1$s. Please <a href="%2$s" target="_blank">renew your license key</a>.
nl_NL: Licentie vervallen op %s. Gelieve de licentie te <a href="%s" target="_blank">hernieuwen</a>.

note: translators: URL to contact support
en: Your license key has been disabled. Please <a href="%s" target="_blank">contact support</a> for more information.
nl_NL: Je licentie is gedeactiveerd. Gelieve de <a href="%s" target="_blank">support te contacteren</a> voor meer informatie.

note: translators: URL to the affiliatewp.com account page
en: Invalid license. Please <a href="%s" target="_blank">visit your account page</a> and verify it.
nl_NL: Ongeldige licentie. Gelieve <a href="%s" target="_blank">je gebruikers pagina te bezoeken</a> om te verifiëren.

note: translators: URL to the affiliatewp.com account page
en: Your license key is not active for this URL. Please <a href="%s" target="_blank">visit your account page</a> to manage your license key URLs.
nl_NL: Je licentiesleutel is niet actief voor deze URL. Bezoek <a href="%s" target="_blank">je accountpagina</a> om je licentiesleutel URLs te beheren.

en: This appears to be an invalid license key.
nl_NL: Dit lijkt een ongeldige licentiesleutel te zijn.

note: translators: URL to the affiliatewp.com account page
en: Your license key has reached its activation limit. <a href="%s">View possible upgrades</a> now.
nl_NL: Maximum aantal activaties bereikt voor je licentie. Bekijk de mogelijke<a href="%s">upgrades</a> nu.

en: Your license key for AffiliateWP has expired. Please renew your license to re-enable automatic updates.
nl_NL: Je licentie voor AffiliateWP is vervallen. Gelieve je licentie te hernieuwen om opnieuw automatische updates te ontvangen.

note: translators: Settings screen URL
en: Please <a href="%s">enter and activate</a> your license key for AffiliateWP to enable automatic updates.
nl_NL: Gelieve je licentie voor AffilateWP <a href="%s">in te vullen en te activeren</a> om automatische updates te ontvangen.

en: Settings updated.
nl_NL: Instellingen bijgewerkt.

note: translators: Plural number of affiliates added from Affiliates Pro
en: Affiliate stats have been recounted!
nl_NL: Partnerstatistieken werden herberekend!

en: Settings successfully imported
nl_NL: Instellingen geimporteerd

en: Why it matters for AffiliateWP
nl_NL: Add-ons voor AffiliateWP

en: Your Name
nl_NL: Je naam

en: Notify site admin when a new affiliate has registered
nl_NL: Informeer site administrator bij nieuwe partner registraties.

en: Notify site admin when new referrals are earned
nl_NL: Informeer site administrator wanneer nieuwe referrals zijn verdiend.

en: You do not have permission to manage creatives
nl_NL: U heeft geen rechten om advertenties te beheren

en: You do not have permission to delete a creative
nl_NL: U heeft geen rechten om een advertentie te verwijderen

en: No creative IDs specified for deletion
nl_NL: Geen advertentie IDs aangeduid om te verwijderen

en: Active
nl_NL: Actieve

en: Inactive
nl_NL: Inactieve

en: Image Preview
nl_NL: Preview afbeelding

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Edit
nl_NL: Aanpassen

en: No creatives found.
nl_NL: Geen advertenties gevonden.

en: Delete Creative
nl_NL: Verwijder advertentie

en: Are you sure you want to delete this creative?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze advertentie wil verwijderen?

en: Edit Creative
nl_NL: Advertentie aanpassen

en: The name of this creative. For your identification only.
nl_NL: Naam van de advertentie (enkel voor identificatie).

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: An optional description for this creative. This is visible to affiliates and is displayed above the creative.
nl_NL: Omschrijving van de advertentie (optioneel - zichtbaar voor partners en wordt getoond onder de advertentie).

en: The URL this creative should link to. Based on your Referral Settings, the affiliate&#8217;s ID or username will be automatically appended.
nl_NL: De URL waarnaar deze advertentie moet linken. Gebaseerd op de referral instellingen, zal het ID of de gebruikersnaam van de partner automatisch worden toegevoegd.

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text for this creative.
nl_NL: Tekst voor deze advertentie.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Select your image. You can also enter an image URL if your image is hosted elsewhere.
nl_NL: Kies je afbeelding. Je kan ook een URL invullen als de afbeelding op een andere server staat.

en: Created
nl_NL: Advertentie

en: The date the creative was created. This cannot be changed.
nl_NL: Datum dat de advertentie werd gecreëerd.

en: Select the status of the creative.
nl_NL: Selecteer het status van de advertentie.

en: Update Creative
nl_NL: Advertentie aanpassen

en: New Creative
nl_NL: Nieuwe advertentie

en: Use this screen to add a new creative, such as a text link or image banner.
nl_NL: Gebruik dit scherm om een nieuwe advertentie (zoals tekst link of banner) toe te voegen.

en: Text for this creative. To make this a text-only creative, do not add an image below.
nl_NL: Tekst voor deze advertentie. Om dit een tekstadvertentie te laten zijn voeg je hieronder geen afbeelding toe.

en: Select an image if you would like an image banner. You can also enter an image URL if your image is hosted elsewhere. Leave blank if you wish to create a text-only creative.
nl_NL: Kies je afbeelding als je een banner wilt. Je kan ook een URL invullen als de afbeelding op een andere server staat. Laat leeg als je een tekst advertentie wilt maken.

en: Add Creative
nl_NL: Advertentie toevoegen

en: Number of creatives per page:
nl_NL: Aantal advertenties per pagina:

en: You do not have permission to manage customers
nl_NL: U heeft geen rechten om advertenties te beheren

en: Edit Customer
nl_NL: Bewerk gebruiker

en: Update Customer
nl_NL: Advertentie aanpassen

en: New Customer
nl_NL: Aangepast

en: Add Customer
nl_NL: Aangepast

en: AffiliateWP Referral Summary
nl_NL: Partner gebruikersnaam

en: Current Month
nl_NL: Vorige maand

en: Totals
nl_NL: Totalen

en: Recent Referrals
nl_NL: Recente referrals

en: View all referrals
nl_NL: Deactiveer referrals

en: View All
nl_NL: Bekijk

note: translators: Payout method label plural affiliates translators: Payout method label for multiple affiliates
en: Affiliate
nl_NL: Partner

en: Amount
nl_NL: Bedrag

en: There are no referrals to show.
nl_NL: Referral status.

en: Highest Converting URLs
nl_NL: Partner met hoogste conversie

en: No highest converting urls recorded yet.
nl_NL: Nog geen referrals geregistreerd

en: Most Valuable Affiliates
nl_NL: Belangrijkste partners

en: No registered affiliates
nl_NL: Geen geregistreerde partners

en: Recent Referral Visits
nl_NL: Recente referral bezoeken

en: Visit converted
nl_NL: Bezoek geconverteerd: %s

en: Visit not converted
nl_NL: Bezoek geconverteerd: %s

en: No referral visits recorded yet
nl_NL: Nog geen referral bezoeken geregistreerd

en: No referrals recorded yet
nl_NL: Nog geen referrals geregistreerd

en: Latest Affiliate Registrations
nl_NL: Laatste partner registraties

en: View Report
nl_NL: Bekijk rapport

en: No affiliate registrations yet
nl_NL: Nog geen partner registraties

en: You do not have permission to process payouts
nl_NL: U heeft geen rechten om gegevens te importeren

en: Invalid payout method
nl_NL: Ongeldig betalingsemailadres

note: translators: Import/Export Tools screen URL
en: This will mark all unpaid referrals in this timeframe as paid. To export referrals with a status other than <em>unpaid</em>, go to the <a href="%s">Tools &rarr; Export</a> page.
nl_NL: Dit zal alle onbetaalde referrals in deze tijdspanne als betaald markeren. Om referrals met een status anders dan <em>onbetaald</em> te exporteren, ga je naar de <a href="%s">Gereedschap &rarr; Export </a> pagina.

en: Paid
nl_NL: Uitbetaald

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Payout ID
nl_NL: Uitbetaling ID

en: Generated By
nl_NL: Gegenereerd door

en: Payout Account
nl_NL: Totaal aantal uitbetalingen

en: (none)
nl_NL: (geen)

en: View
nl_NL: Bekijk

en: Retry Payment
nl_NL: Probeer betaling opnieuw

en: No payouts found.
nl_NL: Geen uitbetalingen gevonden.

en: Payouts Service
nl_NL: Uitbetalingen

en: You do not have permission to disconnect the site from the Payouts Service payments
nl_NL: U heeft geen rechten om partner accounts te verwijderen

en: Error:
nl_NL: Fout

en: Pay Affiliates
nl_NL: Partners

en: To pay a specific affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to pay all affiliates.
nl_NL: Om een partner te zoeken, geef de partner's gebruikersnaam, voornaam of achternaam in. Vul niets in om alle uitbetalingen voor alle partners te exporteren.

en: Start Date
nl_NL: Datum uitbetaling

en: From - mm/dd/yyyy
nl_NL: Van - mm/dd/yyyy

en: Referrals start date
nl_NL: Referral statussen:

en: End Date
nl_NL: Datum

en: To - mm/dd/yyyy
nl_NL: Tot - mm/dd/yyyy

en: Referrals end date
nl_NL: Referral tarief

en: Minimum Earnings
nl_NL: Onuitbetaalde verdiensten

en: Minimum amount
nl_NL: Minimumbedrag

en: Preview Payout
nl_NL: Bekijk uitbetalingen

en: Manage Referrals
nl_NL: Beheer referrals

en: Preview Payout Request
nl_NL: Bekijk uitbetalingen

en: Minimum Amount
nl_NL: Minimumbedrag

en: Referrals Start Date
nl_NL: Referral tarief

en: Referrals End Date
nl_NL: Referral tarief

en: Referrals Total
nl_NL: Referral details

en: Payout Currency
nl_NL: Valuta

en: Are you sure you want to generate the payout file? All included referrals will be marked as Paid.
nl_NL: Weet je zeker dat je het uitbetalingsbestand wil aanmaken? Alle inbegrepen referrals zullen als betaald worden gemarkeerd.

en: Generate CSV File
nl_NL: Genereer CSV bestand

note: translators: Payout method label
en: Are you sure you want to payout referrals for the specified time frame via %s?
nl_NL: Ben je zeker dat je de referrals van deze uitbetaling wil overschrijven?

en: Submit Payout
nl_NL: Bekijk uitbetalingen

en: Number of referrals per page:
nl_NL: Aantal referrals per pagina:

en: Number of payouts per page:
nl_NL: Aantal uitbetalingen per pagina:

en: Payout submitted successfully!
nl_NL: Uitbetaling #%d werd succesvol aangepast.

en: Affiliates Paid
nl_NL: Partners

note: translators: Payout ID
en: Payout: #%d
nl_NL: Uitbetaling: #%d

en: Invoice Link
nl_NL: Unieke links

en: Payout Date
nl_NL: Datum uitbetaling

en: Referrals Paid
nl_NL: Betaalde referrals

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Changelog
nl_NL: Log van wijzigingen

en: You do not have permission to manage referrals
nl_NL: U heeft geen rechten om referrals te beheren

en: Referral not created because affiliate is invalid.
nl_NL: Referral niet gecreëerd omdat de eigen partner account was gebruikt.

en: You do not have permission to manage payouts
nl_NL: U heeft geen rechten om advertenties te beheren

en: Reference
nl_NL: Referentie

en: Type
nl_NL: Tarief type

en: Date
nl_NL: Datum

en: Mark as Unpaid
nl_NL: Markeren als onbetaald

en: Mark as Paid
nl_NL: Markeren als betaald

en: No referrals found.
nl_NL: Geen referrals gevonden.

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulkacties

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: All Types
nl_NL: Altijd

en: For more information:
nl_NL: Voor meer informatie:

note: translators: Documentation URL
en: Visit the <a href="%s">documentation</a> on the AffiliateWP website.
nl_NL: Bezoek de <a href="%s">documentatie</a> op de AffiliateWP website.

en: This screen provides access to your site&#8217;s referral history.
nl_NL: Dit scherm geeft toegang tot uw site's referral geschiedenis.

en: <strong>Reference</strong>: this refers to the order number (or similar) that created this referral.
nl_NL: <strong>Referentie</strong>: dit verwijst naar het ordernummer (of gelijkaardig) die deze referral aanmaakte.

en: Referral statuses:
nl_NL: Referral statussen:

en: <strong>Paid</strong> - this is a referral that has been paid to the affiliate
nl_NL: <strong>Betaald</strong> - deze referral werd uitbetaald aan de partner

en: <strong>Unpaid</strong> - this is a referral that has been accepted but not yet paid to the affiliate
nl_NL: <strong>Onbetaald</strong> - deze referral werd aanvaard maar is nog niet aan de partner uitbetaald

en: <strong>Pending</strong> - this is a referral that is waiting to be accepted
nl_NL: <strong>Lopend</strong> - deze referral wordt ter aanvaarding nagekeken

en: <strong>Rejected</strong> - this is a referral that has been rejected and will not be paid to the affiliate
nl_NL: <strong>Afgewezen</strong> - dit is een afgewezen referral en deze zal niet uitbetaald worden aan de partner

en: Searching Referrals
nl_NL: Referrals zoeken

en: Referrals can be searched in several different ways:
nl_NL: Je kan op verschillende manieren naar referrals zoeken:

en: You can enter the referral&#8217;s ID number
nl_NL: Je kan het referral ID ingeven

en: You can enter the referral reference prefixed by &#8220;ref:&#8221;
nl_NL: Je kan de referral referentie ingeven, voorafgegaan door &#8220;ref:&#8221;

en: You can enter the referral context prefixed by &#8220;context:&#8221;
nl_NL: Je kan de referral context ingeven, voorafgegaan door &#8220;context:&#8221;

en: You can enter the affiliate&#8217;s ID number prefixed by &#8220;affiliate:&#8221;
nl_NL: Je kan het partner ID ingeven, voorafgegaan door &#8220;affiliate:&#8221;

en: You can enter a URL campaign prefixed by &#8220;campaign:&#8221;
nl_NL: Je kan de URL van een campagne ingeven, voorafgegaan door &#8220;campaign:&#8221;

en: You can enter a word or phrase in the referral&#8217;s description prefixed by &#8220;desc:&#8221;
nl_NL: Je kunt een woord of zin toevoegen in de referral&#8217;s beschrijving voorafgegaan door &#8220;desc:&#8221;

en: Exporting Referrals
nl_NL: Referrals exporteren

en: Referrals can be exported directly to a CSV file in order to make it easier for your own accounting needs and for you to payout your affiliates&#8217;s earnings.
nl_NL: Referrals kunnen rechtstreeks geëxporteerd worden naar een CSV bestand om je boekhouding en uitbetaling aan je partners te vergemakkelijken.

en: The CSV file generated is structured properly for PayPal&#8217;s Mass Payment system so you can easily payout all of your affiliates at once via PayPal.
nl_NL: De aangemaakte CSV is geschikt voor Mass Payment van PayPal zodat je alle partners gelijktijdig kan uitbetalen via PayPal.

en: Edit Referral
nl_NL: Referral beweken

en: The referral ID. This cannot be changed.
nl_NL: ID van de referral - dit kan niet worden aangepast.

en: The name and ID of the affiliate who generated this referral. This association cannot be changed.
nl_NL: Naam en ID van de partner die de referral genereerde - deze koppeling kan niet worden aangepast.

en: Payout
nl_NL: Uitbetaling

note: translators: 1: Payout total amount with view link
en: Total: %1$s
nl_NL: Totaal: %1$s

note: translators: 1: Pay Out action link
en: None | %1$s
nl_NL: Geen | %1$s

en: Pay Out
nl_NL: Betaal uit

en: None
nl_NL: Geen

en: The referral amount cannot be changed once it has been included in a payout.
nl_NL: Bedrag van de referral kan niet worden aangepast van zodra de uitbetaling is verwerkt.

en: The amount of the referral, such as 15.
nl_NL: Het bedrag van de referral, bijvoorbeeld 15.

en: Referral Type
nl_NL: Referral tarieftype

en: Select the type of the referral.
nl_NL: Selecteer de status van de referral.

en: The date the referral was created.
nl_NL: Datum dat de referral werd gegenereerd.

en: Visit
nl_NL: Bezoek

en: Enter a description for this referral.
nl_NL: Geef een omschrijving voor deze referral.

en: Enter a reference for this referral (optional). Usually this would be the transaction ID of the associated purchase.
nl_NL: Geef een referentie voor deze referral (optioneel). Gewoonlijk komt hier de transactie ID van de desbetreffende aankoop.

en: Context for this referral (optional). Usually this is used to identify the payment system or integration that was used for the transaction.
nl_NL: Geef een context voor deze referral (optioneel). Gewoonlijk wordt dit gebruikt om het betalingssysteem of de integratie die werden gebruikt voor de transactie te identificeren.

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom data stored for this referral (optional).
nl_NL: Custom gegevens opgeslagen voor deze referral (optioneel).

en: The referral status cannot be changed once it has been included in a payout.
nl_NL: Status van de referral kan niet worden aangepast van zodra de uitbetaling is verwerkt.

en: Select the status of the referral.
nl_NL: Selecteer de status van de referral.

en: Update Referral
nl_NL: Referral bewerken

en: New Referral
nl_NL: Nieuwe referral

en: Use this screen to manually create a new referral record for an affiliate.
nl_NL: Gebruik dit scherm om manueel een nieuwe referral te maken voor een partner.

en: Enter the name of the affiliate or enter a partial name or email to perform a search.
nl_NL: Geef de naam van de partner of geef een deel van de naam of email om te zoeken.

en: Select or enter a date for this referral.
nl_NL: Selecteer de status van de referral.

en: Enter a context for this referral (optional). Usually this is used to help identify the payment system that was used for the transaction.
nl_NL: Geef een context voor deze referral (optioneel). Gewoonlijk wordt dit gebruikt om het betalingssysteem dat werd gebruikt voor de transactie te identificeren.

en: Any custom data that should be stored with the referral (optional).
nl_NL: Alle custos data die wordt opgeslagen voor de referral (optioneel).

en: Add Referral
nl_NL: Referral toevoegen

en: Earnings Generated
nl_NL: Gegenereerde verdiensten

en: Earnings Paid
nl_NL: Uitbetaalde verdiensten

en: Affiliate Registrations
nl_NL: Partner registraties

en: Manage Affiliates
nl_NL: Beheer partners

en: View Payouts
nl_NL: Bekijk uitbetalingen

en: Manage Visits
nl_NL: Beheer bezoeken

en: Total Affiliate Sales Earnings
nl_NL: Partner verdiensten.

en: Total Affiliates
nl_NL: Totaal partners

en: All Time
nl_NL: Altijd

note: translators: Affiliate ID
en: Affiliate #%d
nl_NL: Partner #%d

en: Top Earning Affiliate
nl_NL: Best verdienende partner

en: New Affiliates
nl_NL: Nieuwe partners

note: translators: Referrals count
en: %s referral | %s referrals
nl_NL[0]: Referral
nl_NL[1]: Referrals

en: Highest Converting Affiliate
nl_NL: Partner met hoogste conversie

en: Campaigns
nl_NL: Campagnes

en: Best Converting Campaign (All Time)
nl_NL: Campagne met hoogste conversie (altijd)

en: n/a
nl_NL: nvt

note: translators: 1: Affiliate referrals URL, 2: Affiliate name, 3: Number of visits for the campaign
en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a> | Visits: %3$d
nl_NL: Partner: <a href="%1$s">%2$s</a> | Bezoeken: %3$d

note: translators: 1: Affiliate referrals URL, 2: Affiliate name
en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a>
nl_NL: Partner: <a href="%1$s">%2$s</a>

note: translators: Date comparison label for context
en: Best Converting Campaign (%s)
nl_NL: Campagne met hoogste conversie (%s)

note: translators: Date comparison label for context
en: Most Active Campaign (%s)
nl_NL: Meest actieve campagne (%s)

en: Total Earnings Paid (All Time)
nl_NL: Totale uitbetaalde verdiensten (vanaf begin)

en: Total Earnings Paid
nl_NL: Totale uitbetaalde verdiensten

note: translators: 1: Affiliate results URL, 2: Affiliate name, 3: Date comparison label for context
en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a> | %3$s
nl_NL: Partner: <a href="%1$s">%2$s</a> | %3$s

en: Total Earnings Generated
nl_NL: Totale gegenereerde verdiensten

en: Total Payouts Count (All Time)
nl_NL: Totale uitbetalingen (vanaf begin)

en: Total Payouts Count
nl_NL: Totaal aantal uitbetalingen

en: Average Payout
nl_NL: Gemiddelde uitbetaling

en: Average Referrals Per Payout (All Time)
nl_NL: Gemiddelde verwijzingen per uitbetaling (vanaf begin)

en: Average Referrals Per Payout
nl_NL: Gemiddelde verwijzingen per uitbetaling

en: Total Earnings (All Time)
nl_NL: Totale verdiensten (vanaf begin)

en: Total Unpaid Earnings (All Time)
nl_NL: Totale verdiensten (vanaf begin)

en: Payouts (All Time)
nl_NL: Uitbetalingen (vanaf begin)

note: translators: 1: Affiliate results URL, 2: Affiliate name, 3: Affiliate payouts URL, 4: Payouts view label
en: Affiliate: <a href="%1$s">%2$s</a> | <a href="%3$s">%4$s</a>
nl_NL: Partner: <a href=“%1$s”>%2$s</a> | <a href=“%3$s”>%4$s</a>

en: Average Referral Amount (All Time)
nl_NL: Gemiddelde referral bedrag (vanaf begin)

en: Paid / Unpaid Referrals
nl_NL: Uitbetaalde / Onuitbetaalde referrals

en: Pending / Rejected Referrals
nl_NL: Wachtende / Afgewezen Referrals

en: Average Referral Amount
nl_NL: Gemiddelde referral bedrag

en: Affiliate-generated Sales
nl_NL: Partner achternaam

en: Affiliate-generated Sale Count
nl_NL: Partner kortingscode

en: Total number of affiliate-generated sales.
nl_NL: Aantal affiliates per pagina:

en: Total Visits (All Time)
nl_NL: Totale bezoeken (vanaf begin)

en: Total visits
nl_NL: Totale bezoeken

en: Successful Conversions
nl_NL: Geslaagde conversies

en: Conversion Rate (All Time)
nl_NL: Conversiepercentage (vanaf begin)

en: Conversion Rate
nl_NL: Conversiegraad

en: Total Visits
nl_NL: Totale bezoeken

en: Top Referrer
nl_NL: Beste partner

en: Direct Traffic
nl_NL: Rechtstreeks verkeer

note: translators: 1: Referral variable example affiliate URL, 2: Username example affiliate URL
en: Show pretty affiliate referral URLs to affiliates. For example: <strong>%1$s or %2$s</strong>
nl_NL: Toon mooie referral URLs aan partners. Bij voorbeeld: <strong>%s of %s</strong>

en: Note: Pretty affiliate URLs may not always work as expected when using AffiliateWP in combination with WooCommerce and Polylang.
nl_NL: Opmerking: Mooie partner URL’s werken niet altijd correct bij gebruik van AffiliateWP in combinatie met WooCommerce en Polylang.

en: License Settings
nl_NL: Licentie-instellingen

en: License Key
nl_NL: Licentiesleutel

note: translators: Support page URL
en: Please enter your license key. An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
nl_NL: Gelieve je licentie in te geven. Een actieve licentie is nodig voor automatische plugin updates en <a href="%s" target="_blank">ondersteuning</a>.

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Affiliate Area
nl_NL: Partner sectie

en: This is the page where affiliates will manage their affiliate account.
nl_NL: Dit is de pagina waar partners hun account kunnen beheren.

en: Terms of Use
nl_NL: Algemene Voorwaarden

en: Select the page that shows the terms of use for Affiliate Registration.
nl_NL: Kies de pagina waar de voorwaarden voor Partner registratie te lezen zijn

en: Terms of Use Label
nl_NL: Algemene Voorwaarden

en: Referral Settings
nl_NL: Referral-instellingen

en: Referral Variable
nl_NL: Referral-variabele

note: translators: Affiliate URL example text
en: The URL variable for referral URLs. For example: <strong>%s</strong>.
nl_NL: De URL-variabele voor referral URLs. bv: <srtong>%s</strong>.

en: Default Referral Format
nl_NL: Standaard referral formaat

note: translators: 1: Affiliate URL example with referral variable, 2: Affiliate URL example with username
en: Show referral URLs to affiliates with either their affiliate ID or Username appended.<br/> For example: <strong>%1$s or %2$s</strong>.
nl_NL: Toen referral URLs aan partners met hun partner ID of gebruikersnaam achter.<br/> Bijvoorbeeld: <strong>%s of %s</strong>.

en: Pretty Affiliate URLs
nl_NL: Mooie URLs partner

en: Credit Last Referrer
nl_NL: Beloon laatste partner

en: Credit the last affiliate who referred the customer.
nl_NL: Beloon de laatste partner die de klant aanbracht.

en: Choose a referral rate type. Referrals can be based on either a percentage or a flat rate amount.
nl_NL: Kies een referral tarief type. Referrals kunnen gebaseerd zijn op een percentage of een vast bedrag.

en: Flat rate referrals can be calculated on either a per product or per order basis.
nl_NL: Kies een referral tarief type. Referrals kunnen gebaseerd zijn op een percentage of een vast bedrag.

en: The default referral rate. A percentage if the Referral Rate Type is set to Percentage, a flat amount otherwise. Referral rates can also be set for each individual affiliate.
nl_NL: Standaard referral tarief. Een percentage indien het referral tarieftype is ingesteld op "percentage", anders een vast bedrag. Referral tarieven kunnen voor partners individueel ingesteld worden.

en: Exclude Shipping
nl_NL: Uitgezonderd verzending

en: Exclude shipping costs from referral calculations.
nl_NL: Sluit verzendingskosten uit bij referral berekeningen.

en: Exclude Tax
nl_NL: Uitgezonderd belastingen

en: Exclude taxes from referral calculations.
nl_NL: Sluit belastingen uit bij referral berekeningen.

en: Cookie Expiration
nl_NL: Cookie vervaltijd

en: Enter how many days the referral tracking cookie should be valid for.
nl_NL: Bepaal hoeveel dagen de referral tracking cookie geldig moet zijn.

en: Cookie Sharing
nl_NL: Cookie vervaltijd

en: Currency Settings
nl_NL: Valuta-instellingen

en: Configure the currency options
nl_NL: Configureer de valuta-opties

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Choose your currency. Note that some payment gateways have currency restrictions.
nl_NL: Kies je valuta. Let op dat sommige betalingsdiensten valuta-beperkingen hebben.

en: Currency Symbol Position
nl_NL: Positie symbool munteenheid

en: Choose the location of the currency symbol.
nl_NL: Kies de positie van het symbool van de munteenheid.

en: Before - $10
nl_NL: Voor - €10

en: After - 10$
nl_NL: Na - 10€

en: Thousands Separator
nl_NL: Scheidingsteken duizendtallen

en: The symbol (usually , or .) to separate thousands
nl_NL: Het symbool (gewoonlijk , of .) om duizendtallen te scheiden

en: Decimal Separator
nl_NL: Scheidingsteken decimalen

en: The symbol (usually , or .) to separate decimal points
nl_NL: Het symbool (gewoonlijk , of .) om decimalen te scheiden

en: Affiliate Form Settings
nl_NL: Instellingen voor het partner formulier

en: Affiliate Area Forms
nl_NL: Partner sectie formulieren

note: translators: Miscellaneous settings screen URL
en: Select which form(s) to show on the Affiliate Area page. The affiliate registration form will only show if <a href="%s">Allow Affiliate Registration</a> is enabled.
nl_NL: Selecteer welk(e) formulier(en) moeten getoond worden in de partner sectie. Het registratie-formulier voor partners zal alleen getoond worden als <a href="%s">Sta partner registratie toe</a> geactiveerd is.

en: Affiliate Registration Form and Affiliate Login Form
nl_NL: Partner registratie formulier en partner login formulier

en: Affiliate Registration Form Only
nl_NL: Enkel partner registratie formulier

en: Affiliate Login Form Only
nl_NL: Enkel login formulier

en: Integrations
nl_NL: Integraties

en: Choose the integrations to enable.
nl_NL: Kies de positie van het symbool van de munteenheid.

en: Opt-In Referral Amount
nl_NL: Referral bedrag.

en: Opt-In Referral Status
nl_NL: Referral statussen:

en: Pending
nl_NL: Wachtend

en: Unpaid
nl_NL: Onuitbetaald

en: Email Options
nl_NL: Emails

en: Upload or choose a logo to be displayed at the top of emails.
nl_NL: Verzend of kies een logo dat bovenaan de mails wordt getoond.

en: Email Template
nl_NL: Email template

en: Choose a template to use for email messages.
nl_NL: Kies een template voor de email berichten.

en: From Name
nl_NL: Van (naam)

en: The name that emails come from. This is usually your site name.
nl_NL: Naam van de verzender van de emails (gebruikelijk de naam van de site)

en: From Email
nl_NL: Van (email)

en: The email address to send emails from. This will act as the "from" and "reply-to" address.
nl_NL: Email adres van de verzender van de emails (wordt gebruikt voor "from" en "reply-to").

en: Email Notifications
nl_NL: Email notificaties zijn: %s

en: Affiliate Manager Email
nl_NL: Partner e-mail

en: Registration Email Options For Affiliate Manager
nl_NL: Inhoud registratie email

en: Registration Email Subject
nl_NL: Onderwerp registratie email

en: Enter the subject line for the registration email sent to affiliate managers when new affiliates register. Supports template tags.
nl_NL: Onderwerp voor de email naar administrators wanneer een nieuwe partner zich registreert.

en: New Affiliate Registration
nl_NL: Nieuwe Partner registratie

en: Registration Email Content
nl_NL: Inhoud registratie email

en: Enter the email to send when a new affiliate registers. HTML is accepted. Available template tags:
nl_NL: Email die wordt verstuurd wanneer een partner zich registreert - HTML is aanvaard, deze template tags zijn beschikbaar:

note: translators: Registration email content
en: A new affiliate has registered on your site, %s
nl_NL: Een nieuwe partner heeft zich geregistreerd op je site, %s

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: New Referral Email Options for Affiliate Manager
nl_NL: Email bij nieuwe referral

en: New Referral Email Subject
nl_NL: Email onderwerp bij nieuwe referral

en: Enter the subject line for the email sent to site the site affiliate manager when affiliates earn referrals. Supports template tags.
nl_NL: Onderwerp voor de email naar de site administrator wanneer partners een verwijzing verdienen.

en: Referral Earned!
nl_NL: Referral verdiend!

en: New Referral Email Content
nl_NL: Email bij nieuwe referral

en: Enter the email to send to site affiliate managers when new referrals are earned. HTML is accepted. Available template tags:
nl_NL: Vul de e-mail in die naar site admins wordt verstuurd wanneer er een nieuwe referral is - HTML is aanvaard. Beschikbare template tags:

en: {name} has been awarded a new referral of {amount} on {site_name}.
nl_NL: {name} is beloond met een nieuwe referral van {amount} op {site_name}.

en: New Referral Email Options For Affiliate
nl_NL: Email bij nieuwe referral

en: Enter the subject line for new referral emails sent when affiliates earn referrals. Supports template tags.
nl_NL: Onderwerp voor de email naar partners wanneer er een nieuwe referral is.

en: Referral Awarded!
nl_NL: Referral verdiend!

en: Enter the email to send on new referrals. HTML is accepted. Available template tags:
nl_NL: Email die wordt verstuurd wanneer er een nieuwe referral is - HTML is aanvaard, deze template tags zijn beschikbaar:

note: translators: Home URL translators: Website URL
en: Congratulations {name}!
nl_NL: Proficiat {name}!

en: You have been awarded a new referral of
nl_NL: Je hebt een nieuwe referral verdiend van

en: on %s!
nl_NL: op %s!

en: Log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications:
nl_NL: Log in op de partner sectie om je verdiensten te bekijken of deze meldingen uit te schakelen:

en: Application Accepted Email Options For Affiliate
nl_NL: Email bij geaccepteerde partner aanvraag

en: Application Accepted Email Subject
nl_NL: Email onderwerp bij geaccepteerde partner aanvraag

en: Enter the subject line for accepted application emails sent to affiliates when their account is approved. Supports template tags.
nl_NL: Onderwerp voor de email naar partners wanneer hun aanvraag voor een account werd aanvaard.

en: Affiliate Application Accepted
nl_NL: Partner aanvraag geaccepteerd

en: Application Accepted Email Content
nl_NL: Email bij geaccepteerde partner aanvraag

en: Enter the email to send when an application is accepted. HTML is accepted. Available template tags:
nl_NL: Email die wordt verstuurd wanneer de aanvraag van een mogelijke partner aanvraag werd geaccepteerd - HTML is aanvaard, deze template tags zijn beschikbaar:

note: translators: Home URL
en: Your affiliate application on %s has been accepted!
nl_NL: Uw partner aanvraag op %s werd geaccepteerd!

en: Log into your affiliate area at
nl_NL: Log in op je partner sectie op

en: Allow Affiliate Registration
nl_NL: Sta partner registraties toe

en: Allow users to register affiliate accounts for themselves.
nl_NL: Sta toe dat gebruikers een partner aanvraag voor zichzelf kunnen indienen.

en: Require Approval
nl_NL: Goedkeuring vereist

en: Require that Pending affiliate accounts must be approved before they can begin earning referrals.
nl_NL: Verplicht goedkeuring van partner accounts alvorens zij referrals kunnen verdienen.

en: Auto Register New Users
nl_NL: Nieuwe gebruikers automatisch registreren

en: Automatically register new users as affiliates.
nl_NL: Registreer nieuwe gebruikers automatisch als partners.

en: Logout Link
nl_NL: Link om uit te loggen

en: Add a logout link to the Affiliate Area.
nl_NL: Voeg een link to om uit te loggen aan het menu in de partner sectie.

en: Default Referral URL
nl_NL: Standaard referral URL

en: The default referral URL shown in the Affiliate Area. Also changes the URL shown in the Referral URL Generator and the {referral_url} email tag.
nl_NL: Standaard referral URL die wordt getoond in de partner sectie. Dit verandert ook de URL die wordt getoond bij de Referral URL generator en de {referral_url} email tag.

en: Enable reCAPTCHA
nl_NL: ReCAPTCHA activeren

en: Prevent bots from registering affiliate accounts using Google reCAPTCHA.
nl_NL: Vermijd dat bots een partner aanvraag invullen met Google reCAPTCHA.

en: reCAPTCHA Site Key
nl_NL: reCAPTCHA Site sleutel

en: This is used to identify your site to Google reCAPTCHA.
nl_NL: Dit wordt gebruikt om je site te identificeren bij Google reCAPTCHA.

en: reCAPTCHA Secret Key
nl_NL: reCAPTCHA Geheime sleutel

en: This is used for communication between your site and Google reCAPTCHA. Be sure to keep it a secret.
nl_NL: Dit wordt gebruikt bij communicatie tussen jouw site en Google reCAPTCHA. Gebruik dit als een wachtwoord.

en: Reject Unpaid Referrals on Refund
nl_NL: Weiger onbetaalde referral bij terugbetaling

en: Automatically reject Unpaid referrals when the originating purchase is refunded or revoked.
nl_NL: Weiger automatisch onbetaalde referrals wanneer de originele bestelling werd terugbetaald of geannuleerd.

en: Use Fallback Referral Tracking Method
nl_NL: Gebruik fallback referral traceer methode

en: The method used to track referral links can fail on sites that have jQuery errors. Enable Fallback Tracking if referrals are not being tracked properly.
nl_NL: De methode om referral links te traceren kan mislukken op website met jQuery fouten. Vink dit aan als referrals niet correct getraceerd worden.

en: Ignore Referrals with Zero Amount
nl_NL: Negeer referrals met een bedrag van nul

en: Ignore referrals with a zero amount. This can be useful for multi-price products that start at zero, or if a discount was used which resulted in a zero amount. NOTE: If this setting is enabled and a visit results in a zero referral, the visit will be considered not converted.
nl_NL: Vink dit aan als AffiliateWP referrals met totaalbedrag van 0 moet negeren. Dit kan handig zijn voor producten met meervoudige prijzen die op 0 starten of indien een korting werd gebruikt die resulteerde in een nulbedrag. Let op: als deze instelling geactiveerd is en een bezoek eindigt in een nul-referral, dan wordt het bezoek als niet-omgezet beschouwd.

en: Enable Debug Mode
nl_NL: Debug modus activeren

note: translators: Tools screen URL
en: Enable debug mode. This will turn on error logging for the referral process to help identify issues. Logs are kept in <a href="%s">Affiliates &rarr; Tools</a>.
nl_NL: Activeer debug modus. Dit activeert het loggen van fouten om problemen te onderzoeken in het referral proces.

en: Referral URL Blacklist
nl_NL: Referral URL blacklist

en: URLs placed here will be blocked from generating referrals. Enter one URL per line. NOTE: This will only apply to new visits after the URL has been saved.
nl_NL: Plaats hier URLs die moeten worden geblokkeerd bij het genereren van referrals. Vermeld 1 URL per lijn. Opgelet: dit is van toepassing voor nieuwe bezoeken nadat de URL werd bewaard.

en: Opt into development versions
nl_NL: Activeer beta versies

en: Receive update notifications for development releases. When development versions are available, an update notification will be shown on your Plugins page.
nl_NL: Ontvang notificaties voor beta versies. Zodra er een beta versie beschikbaar is, zal er een update melding verschijnen bij de Plugins pagina.

en: Remove Data on Uninstall
nl_NL: Verwijder gegevens bij deïnstallatie

en: Remove all saved data for AffiliateWP when the plugin is deleted.
nl_NL: Verwijderd alle bewaarde gegevens van AffiliateWP wanneer de plugin wordt verwijderd.

en: Connection Status
nl_NL: Statistieken herberekenen

en: Enable Payouts Service
nl_NL: Genereer uitbetalingsbestand

en: Registration Form Description
nl_NL: Onderwerp registratie email

en: Coupon Template
nl_NL: Standaard template

en: Required Registration Fields
nl_NL: Verplichte velden bij registratie

en: Select which fields should be required for affiliate registration. The <strong>Username</strong> and <strong>Account Email</strong> form fields are always required. The <strong>Password</strong> form field will be removed if not required.
nl_NL: Selecteer welke velden verplicht zijn bij de aanvraag van een partner. De <strong>gebruikersnaam</strong>, <strong>account email</strong> en <strong>wachtwoord</strong> velden zijn altijd verplicht.

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: How will you promote us?
nl_NL: Hoe ga je ons promoten?

en: Notify affiliate manager when a new affiliate has registered
nl_NL: Informeer site administrator bij nieuwe partner registraties.

en: Notify affiliate manager when a new referral has been created
nl_NL: Informeer site administrator wanneer nieuwe referrals zijn verdiend.

en: Notify affiliate when they earn a new referral
nl_NL: Informeer site administrator wanneer nieuwe referrals zijn verdiend.

en: Notify affiliate when their affiliate application is accepted
nl_NL: Uw partner aanvraag op %s werd geaccepteerd!

en: Notify affiliate when their affiliate application is rejected
nl_NL: Je partner aanvraag werd geweigerd

en: Application Pending Email Options For Affiliate
nl_NL: Email bij validatie aanvraag

en: Application Pending Email Subject
nl_NL: Email onderwerp bij validatie van aanvraag

en: Enter the subject line for pending affiliate application emails. Supports template tags.
nl_NL: Onderwerp voor de email naar mogelijke partners wanneer hun aanvraag voor een account wordt behandeld.

en: Your Affiliate Application Is Being Reviewed
nl_NL: Je partner aanvraag wordt geëvalueerd

en: Application Pending Email Content
nl_NL: Email bij validatie aanvraag

en: Enter the email to send when an application is pending. HTML is accepted. Available template tags:
nl_NL: Email die wordt verstuurd wanneer de aanvraag van een mogelijke partner wordt behandeld - HTML is aanvaard, deze template tags zijn beschikbaar:

en: Hi {name}!
nl_NL: Hallo {name}!

en: Thanks for your recent affiliate registration on {site_name}.
nl_NL: Bedankt voor je recente partner-aanvraag op {site_name}.

en: We&#8217;re currently reviewing your affiliate application and will be in touch soon!
nl_NL: Je aanvraag wordt op dit moment behandeld en we houden je zo snel mogelijk op de hoogte!

en: Application Rejection Email Options For Affiliate
nl_NL: Email bij weigering aanvraag

en: Application Rejection Email Subject
nl_NL: Email onderwerp bij weigering van aanvraag

en: Enter the subject line for rejected affiliate application emails. Supports template tags.
nl_NL: Onderwerp voor de email naar mogelijke partners wanneer hun aanvraag voor een account werd geweigerd.

en: Your Affiliate Application Has Been Rejected
nl_NL: Je partner aanvraag werd geweigerd

en: Application Rejection Email Content
nl_NL: Email bij weigering aanvraag

en: Enter the email to send when an application is rejected. HTML is accepted. Available template tags:
nl_NL: Email die wordt verstuurd wanneer de aanvraag van een mogelijke partner werd geweigerd - HTML is aanvaard, deze template tags zijn beschikbaar:

en: Hi {name},
nl_NL: Hallo {name},

en: We regret to inform you that your recent affiliate registration on {site_name} was rejected.
nl_NL: Het spijt ons maar je recente partner-aanvraag op {site_name} werd geweigerd.

en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.
nl_NL: Je licentie is globaal gedefinieerd via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> ingesteld in <code>wp-config.php</code>.<br />Dit kan hieruit niet gewijzigd worden.

en: Deactivate your license key to make changes to this setting.
nl_NL: Deactiveer je licentie om deze instelling te wijzigen.

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: Your license is valid!
nl_NL: Geldige licentie!

en: Renew Your License
nl_NL: Vernieuw je licentie

en: Your license has expired, renew today to continue getting updates and support!
nl_NL: Je licentie is vervallen, vernieuw vandaag voor verdere updates en ondersteuning!

en: Activate License
nl_NL: Licentie activeren

note: translators: Setting ID
en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
nl_NL: De callback-functie die gebruikt wordt voor de <strong>%s</strong> instelling ontbreekt.

en: Upload File
nl_NL: Bestand uploaden

note: translators: 1: Payouts Service URL
en: <a href="%s" target="_blank">Learn more and view pricing.</a>
nl_NL: Aanvaard onze <a href="%s" target="_blank">Voorwaarden</a>

note: translators: Payouts Service name retrieved from the PAYOUTS_SERVICE_NAME constant
en: Reconnect to the %s.
nl_NL: Statistieken herberekenen

note: translators: Support URL
en: Your license key is globally defined via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> set in <code>wp-config.php</code>.<br />It cannot be modified from this screen.<br />An active license key is needed for automatic plugin updates and <a href="%s" target="_blank">support</a>.
nl_NL: Je licentie is globaal gedefinieerd via <code>AFFILIATEWP_LICENSE_KEY</code> ingesteld in <code>wp-config.php</code>.<br />Dit kan hieruit niet gewijzigd worden.<br />Een actieve licentie is nodig om automatische plugin updates en <a href="%s" target="_blank">ondersteuning</a> te ontvangen.

note: translators: System Info screen URL
en: Debug mode is globally enabled via <code>AFFILIATE_WP_DEBUG</code> set in <code>wp-config.php</code>. This setting cannot be modified from this screen. Logs are kept in <a href="%s">Affiliates > Tools</a>.
nl_NL: Debug modus is globaal actief via <code>AFFILIATE_WP_DEBUG</code> in <code>wp-config.php</code>. Deze instelling kan je hier niet wijzigen.

en: General
nl_NL: Algemeen

en: No affiliates were found to be recounted for the current filters.
nl_NL: Er zijn geen partners gevonden om te herberekenen voor de huidige filters.

note: translators: Affiliate username
en: Earnings have been successfully recounted for %s.
nl_NL: Verdiensten zijn succesvol herberekend voor %s.

en: Earnings have been successfully recounted for all matching affiliates.
nl_NL: Verdiensten zijn succesvol herberekend voor alle overeenkomende partners.

note: translators: Affiliate username
en: Unpaid earnings have been successfully recounted for %s.
nl_NL: Onbetaalde verdiensten zijn succesvol herberekend voor %s.

en: Unpaid earnings have been successfully recounted for all matching affiliates.
nl_NL: Onuitbetaalde verdiensten zijn succesvol herberekend voor alle overeenkomende partners.

note: translators: Affiliate username
en: Referrals have been successfully recounted for %s.
nl_NL: Referrals zijn succesvol herberekend voor %s.

en: Referrals have been successfully recounted for all matching affiliates.
nl_NL: Referrals zijn succesvol herberekend voor alle overeenkomende partners.

note: translators: Affiliate username
en: Visits have been successfully recounted for %s.
nl_NL: Bezoeken zijn succesvol herberekend voor %s.

en: Visits have been successfully recounted for all matching affiliates.
nl_NL: Bezoeken zijn succesvol herberekend voor alle overeenkomende partners.

en: API Key
nl_NL: API key

en: API Keys
nl_NL: API keys

en: No API consumers found.
nl_NL: Geen API gebruikers gevonden.

en: Reissue
nl_NL: Opnieuw aanvragen

en: Revoke
nl_NL: Intrekken

en: Public Key
nl_NL: Publieke sleutel

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Enter username
nl_NL: Vermeld gebruikersnaam

en: Generate New API Keys
nl_NL: Genereer nieuwe API keys

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Rate Type
nl_NL: Tarief type

en: Earnings
nl_NL: Verdiensten

en: Date Registered
nl_NL: Datum registratie

en: No valid affiliate status was selected for export.
nl_NL: Er werd geen geldig partner status geselecteerd om te exporteren.

en: No valid payout status was selected for export.
nl_NL: Er werd geen geldig uitbetaling status geselecteerd om te exporteren.

en: Campaign
nl_NL: Campagne

en: No valid referral status was selected for export.
nl_NL: Er werd geen geldig referral status geselecteerd om te exporteren.

en: Visit ID
nl_NL: Bezoek ID

en: Converted
nl_NL: Geconverteerd

note: translators: Visit referral ID
en: Yes (Ref: #%s)
nl_NL: Ja (Ref: #%s)

en: You do not have permission to export data.
nl_NL: U heeft geen rechten om gegevens te exporteren.

en: No unpaid referrals were found matching your criteria.
nl_NL: Er werden geen onbetaalde referrals gevonden die overeen komen met je criteria.

en: You do not have permission to import data.
nl_NL: U heeft geen rechten om gegevens te importeren.

en: No new affiliates were imported.
nl_NL: Geen nieuwe partners geïmporteerd.

note: translators: Plural affiliate number
en: Manage your affiliates.
nl_NL: Beheer je partners.

en: No new referrals were imported.
nl_NL: Er zijn geen nieuwe referrals geimporteerd.

note: translators: Plural referrals number
en: Manage your referrals.
nl_NL: Beheer je referrals.

en: Please upload a valid .json file
nl_NL: Gelieve een geldig .json bestand up te loaden

en: Please upload a file to import
nl_NL: Gelieve een bestand voor import up te loaden

en: The upgrade process is running, please be patient. This could take several minutes to complete while affiliate records are upgraded in batches of 100.
nl_NL: Het upgradeproces is bezig, gelieve even geduld te hebben. Dit kan enkele minuten in beslag nemen om partner-records in reeksen van 100 up te graden.

note: translators: Step number
en: Step %d running
nl_NL: Stap %d loopt

en: Recount Stats
nl_NL: Statistieken herberekenen

en: Migration Assistant
nl_NL: Migratie-assistent

en: System Info
nl_NL: Systeem info

en: Debug Assistant
nl_NL: Debug assistent

en: Recount Affiliate Stats
nl_NL: Herbereken partnerstatistieken

en: Use this tool to recount statistics for one or all affiliates.
nl_NL: Gebruik deze tool om partnerstatistieken te herberekenen.

en: Enter the name of the affiliate or begin typing to perform a search based on the affiliate&#8217;s name.
nl_NL: Vermeld de naam van de partner of begin met het typen hiervan om te starten met zoeken op basis van de naam.

en: Recount
nl_NL: Herbereken

en: Recount Campaigns
nl_NL: Campagnes

en: Use this tool to recount campaigns for one or all affiliates.
nl_NL: Gebruik deze tool om partnerstatistieken te herberekenen.

en: These tools assist in migrating affiliate and referral data from existing platforms.
nl_NL: Deze tools helpen om partner- en referral-gegevens van bestaande platformen te migreren.

en: User Accounts
nl_NL: Gebruiker accounts

en: Use this tool to create affiliate accounts for each of your existing WordPress user accounts that belong to the selected roles below.
nl_NL: Gebruik deze tool om partner accounts te creëren for elke bestaande WordPress gebruiker die behoort tot onderstaande rollen.

en: NOTE: Users that already have affiliate accounts will be skipped. Duplicate accounts will not be created.
nl_NL: <strong>OPGEPAST:</strong> Gebruikers die al een partner account hebben, zullen worden overgeslagen. Er worden geen dubbele accounts gecreëerd.

en: Select User Roles
nl_NL: Selecteer gebruikersrollen

en: Create Affiliate Accounts for Users
nl_NL: Creëer partner accounts voor gebruikers

en: <strong>NOTE:</strong> WordPress 4.5 or newer is required to use the User Accounts migration tool. <a href="%s" aria-label="Update WordPress now">Update WordPress now</a>.
nl_NL: <strong>LET OP:</strong> WordPress 4.5 of nieuwer is nodig om de gebruikers migratietool te gebruiken. <a href="%s" aria-label="Update WordPress nu">Update WordPress nu</a>.

en: <strong>NOTE:</strong> WordPress 4.5 or newer is required to use the User Accounts migration tool.
nl_NL: <strong>OPGEPAST:</strong> WordPress 4.5 of nieuwer is nodig om de gebruikers migratie-tool te gebruiken.

en: Use this tool to migrate existing affiliate / referral data from Affiliates Pro to AffiliateWP.
nl_NL: Gebruik deze tool om bestaande partner- / referral-gegevens van Affiliate Pro naar AffiliateWP te migreren.

en: NOTE: This tool should only ever be used on a fresh install. If you have already collected affiliate or referral data, do not use this tool.
nl_NL: <strong>OPGELET:</strong> deze tool mag enkel gebruikt worden op een nieuwe installatie. Indien er reeds partner- of referral-gegevens bestaan, deze tool niet gebruiken.

en: Migrate Data from Affiliates Pro
nl_NL: Migreer gegevens van Affiliate Pro

en: Use this tool to migrate existing affiliate accounts from WP Affiliate to AffiliateWP.
nl_NL: Gebruik deze tool om bestaande partner accounts van Affiliate Pro naar AffiliateWP te migreren.

en: Migrate Data from WP Affiliate
nl_NL: Migreer gegevens van WP Affiliate

en: Export Affiliates
nl_NL: Exporteer partners

en: Export affiliates to a CSV file.
nl_NL: Exporteer partners naar een CSV bestand.

en: All Statuses
nl_NL: Alle statussen

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Export Referrals
nl_NL: Referrals exporteren

en: Export referrals to a CSV file.
nl_NL: Referrals exporteren naar een CSV bestand.

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export referrals for all affiliates.
nl_NL: Om een partner te zoeken, geef de partner's gebruikersnaam, voornaam of achternaam in. Vul niets in om alle partners te exporteren.

en: Export Payouts
nl_NL: Exporteer uitbetalingen

en: Export payouts to a CSV file.
nl_NL: Exporteer uitbetalingen naar een CSV bestand.

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export payouts for all affiliates.
nl_NL: Om een partner te zoeken, geef de partner's gebruikersnaam, voornaam of achternaam in. Vul niets in om alle uitbetalingen voor alle partners te exporteren.

en: Export Visits
nl_NL: Exporteer bezoeken

en: Export visits to a CSV file.
nl_NL: Exporteer bezoeken naar een CSV bestand.

en: Unconverted
nl_NL: Niet omgezet

en: To search for an affiliate, enter the affiliate&#8217;s login name, first name, or last name. Leave blank to export visits for all affiliates.
nl_NL: Om een partner te zoeken, geef de partner's gebruikersnaam, voornaam of achternaam in. Vul niets in om alle bezoeken voor alle partners te exporteren.

en: Export Settings
nl_NL: Exporteer instellingen

en: Export the AffiliateWP settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
nl_NL: Exporteer de AffiliateWP instellingen van deze site als een .json bestand. Hiermee kan je de configuratie op een andere site importeren.

en: Import Settings
nl_NL: Importeer instellingen

en: Import the AffiliateWP settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
nl_NL: Importeer AffiliateWP instellingen van een .json bestand. Dit bestand kan verkregen worden door de instellingen op aan andere site te exporteren via het bovenstaande formulier.

en: Import
nl_NL: Importeer

en: Import Affiliates
nl_NL: Importeer partners

en: Import a CSV of affiliate records.
nl_NL: Importeer een CSV van partnerregels.

en: Import CSV
nl_NL: Importeer CSV

note: translators: Documentation URL
en: Each column loaded from the CSV may be mapped to an affiliate field. Select the column that should be mapped to each field below. Any columns not needed can be ignored. See <a href="%s" target="_blank">this guide</a> for assistance with importing affiliate records.
nl_NL: Iedere ingeladen kolom van de CSV moet worden omgezet naar een partner veld. Selecteer de kolom die je wilt omzetten naar een veld hieronder. Iedere kolom die niet nodig is wordt genegeerd. Bekijk <a href=“%s” target=“_blank”>deze handleiding</a> voor hulp bij het importeren van partnerregels.

en: Affiliate Field
nl_NL: Partner veld

en: CSV Column
nl_NL: CSV Kolom

en: Data Preview
nl_NL: Preview data

en: Process Import
nl_NL: Voortgang importeren

en: Import Referrals
nl_NL: Referrals importeren

en: Import a CSV of referral records.
nl_NL: Importeer een CSV met referral records.

note: translators: Documentation URL
en: Each column loaded from the CSV may be mapped to a referral field. Select the column that should be mapped to each field below. Any columns not needed can be ignored. Any affiliates that don&#8217;t exist will be created. See <a href="%s" target="_blank">this guide</a> for assistance with importing referral records.
nl_NL: Iedere ingeladen kolom van de CSV moet worden omgezet naar een referral veld. Selecteer de kolom die je wilt omzetten naar een veld hieronder. Iedere kolom die niet nodig is wordt genegeerd. Iedere partner die niet bestaat zal worden aangemaakt. Bekijk <a href=“%s” target=“_blank”>deze handleiding</a> voor hulp bij het importeren van referral regels.

en: Referral Field
nl_NL: Referral veld

en: To copy the system info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
nl_NL: Om de systeem info te kopiëren, klik je in het veld hieronder en duw je Ctrl + C (PC) of Cmd + C (Mac).

en: Debug Log
nl_NL: Debug log

en: Use this tool to help debug referral tracking.
nl_NL: Gebruik deze tool om referral tracking te debuggen.

en: Download Debug Log File
nl_NL: Download debug logbestand

en: Clear Log
nl_NL: Maak log leeg

en: Generate dynamic coupons for all affiliates.
nl_NL: Connecteer deze coupon met een partner.

en: Generate Coupons
nl_NL: Genereer URL

note: translators: Coupons settings screen URL
en: Generating coupons requires a <a href="%s" target="_blank">Coupon Template</a> to be selected.
nl_NL: Ongeldige licentie. Gelieve <a href="%s" target="_blank">je gebruikers pagina te bezoeken</a> om te verifiëren.

en: Invalid batch ID.
nl_NL: Ongeldig batch ID.

en: Invalid batch export class.
nl_NL: Ongeldige batch export class.

note: translators: Dismiss Notice link markup
en: Your database has been successfully upgraded. %s
nl_NL: Je database kreeg succesvol een upgrade. %s

en: Dismiss Notice
nl_NL: Negeer boodschap

note: translators: Dismiss Notice link markup
en: Your database tables have been successfully upgraded. %s
nl_NL: Je database kreeg succesvol een upgrade. %s

en: Affiliate Registration Status
nl_NL: Partner registratie status

en: Not Registered
nl_NL: Niet geregistreerd

en: Affiliate Actions
nl_NL: Partner acties

en: Register
nl_NL: Registreer

en: Disable Affiliate Email
nl_NL: Deactiveer partner email

en: Disable the application accepted email sent to the affiliate.
nl_NL: Stuur geen mail naar de partner wanneer de partner aanvraag werd aanvaard.

en: No user roles were selected for migration.
nl_NL: Geen gebruikersrollen werden geselecteerd voor migratie.

en: A batch process class must be specified.
nl_NL: Een batch process class moet worden aangeduid.

en: No batch class handler file has been supplied.
nl_NL: Geen batch class bestand voor afhandeling aangeleverd.

en: An invalid batch class handler file has been supplied.
nl_NL: Een ongeldig batch class bestand voor afhandeling werd aangeleverd.

en: Affiliate Record
nl_NL: Partner tarief

en: Affiliate Customer Record
nl_NL: Partner gebruikersnaam

en: Customer ID
nl_NL: Klant email

en: Primary Email
nl_NL: Van (email)

en: Date Created
nl_NL: Advertentie aanpassen

en: No records found
nl_NL: Geen referrals gevonden.

en: Affiliate record has been deleted.
nl_NL: Je partner profiel werd bijgewerkt

en: Affiliate customer record has been deleted.
nl_NL: Partner account kon niet worden verwijderd.

en: Landing Page
nl_NL: Landingpagina

en: Referring URL
nl_NL: Verwijzende URL

en: Direct traffic
nl_NL: Rechtstreeks verkeer

en: No visits found.
nl_NL: Geen bezoeken gevonden.

en: This screen provides access to your site&#8217;s visit history.
nl_NL: Dit scherm verschaft toegang tot uw site's bezoek-geschiedenis.

en: <strong>Landing Page</strong>: this is the page on your site that the visitor first landed on. It is the URL that the affiliate link pointed to.
nl_NL: <strong>Landing Paginga</strong>: dit is de pagina op jouw site waar de bezoeker voor het eerst op landde. Het is de URL waar de partner link naar verwees.

en: <strong>Referring URL</strong>: this is the source URL of the affiliate link. It is the web page that the visitor found a link to your site on.
nl_NL: <strong>Referring URL</strong>: dit is de bron URL van de partner link. Het is de pagina waarop de bezoeker een link vond naar je site.

en: <strong>Affiliate</strong>: this the affiliate that the visit was attributed to.
nl_NL: <strong>Partner</strong>: dit is de partner aan wie het bezoek werd gekoppeld.

en: <strong>Referral ID</strong>: this is the ID of the referral that was created from this visit, if any.
nl_NL: <strong>Referral ID</strong>: Dit is het partner ID dat werd gecreëerd van dit bezoek (indien van toepassing).

en: <strong>Context</strong>: this is the context of how the visit was generated, if set.
nl_NL: <strong>Context</strong>: dit is de context van hoe het bezoek werd gegenereerd (indien van toepassing).

en: <strong>IP</strong>: this is the IP address of the visitor.
nl_NL: <strong>IP</strong>: dit is het IP adres van de bezoeker.

en: <strong>Converted</strong>: this is a Yes / No status for whether the visit turned into a successful converstion.
nl_NL: <strong>Omgezet</strong>: dit is een "Yes" / "No" status om aan te geven of het bezoek een conversie opleverde.

en: Searching Visits
nl_NL: Zoeken naar bezoeken

en: Visit records can be searched in several different ways:
nl_NL: Gegevens van bezoeken kunnen op verschillende manieren worden gezocht:

en: You can enter an IP address to find all visits from a specific IP
nl_NL: Je kan een IP adres opgeven om de bezoeken van 1 specifiek IP te vinden

en: You can enter a complete URL to find all visits that landed on or came from a specific URL
nl_NL: Je kan een volledige URL opgeven om alle bezoeken te vinden die op een bepaalde pagina kwamen of van een specifieke URL kwamen

en: You can enter a partial URL to find all visits that landed on or came from a specific site
nl_NL: Je kan een gedeeltelijke URL opgeven om alle bezoeken te vinden die op een bepaalde pagina kwamen of van een specifieke site kwamen

en: You can enter the visit&#8217;s ID number prefixed by &#8220;visit:&#8221;
nl_NL: Je kan het partner ID ingeven, voorafgegaan door &#8220;affiliate:&#8221;

en: You can enter the referral&#8217;s ID number prefixed by &#8220;referral:&#8221;
nl_NL: Je kan het referral ID ingeven, voorafgegaan door &#8220;referral:&#8221;

en: You can enter a visit context prefixed by &#8220;context:&#8221;
nl_NL: Je kan de bezoek context ingeven, voorafgegaan door &#8220;context:&#8221;

en: Number of visits per page:
nl_NL: Aantal bezoeken per pagina:

en: Filter by status
nl_NL: Filter op status

en: Rejected
nl_NL: Afgewezen

note: translators: Currency name
en: Flat %s
nl_NL: Vast %s

en: Affiliate URLs
nl_NL: Partner URLs

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Graphs
nl_NL: Grafieken

en: Cheatin&#8217; huh?
nl_NL: Aan het vals spelen?

en: Your version of PHP is below the minimum version of PHP required by AffiliateWP. Please contact your host and request that your version be upgraded to 5.3 or later.
nl_NL: De PHP-versie is lager dan de PHP-vereisten voor AffiliateWP. Contacteer je hosting partner en vraag om een upgrade uit te voeren naar 5.3 of hoger.

en: Invalid username
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam

en: No such user
nl_NL: Geen gebruiker

en: Please enter a password
nl_NL: Gelieve een wachtwoord in te geven

en: Incorrect username or password
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord

en: Please select your country of residence
nl_NL: Gelieve onze voorwaarden te accepteren

en: Please select your account type
nl_NL: Gelieve je email voor betaling in te vullen

en: Please enter your business name
nl_NL: Gelieve je naam in te geven

en: Please enter your first name
nl_NL: Gelieve je naam in te geven

en: Please enter your last name
nl_NL: Gelieve je naam in te geven

en: Invalid account email
nl_NL: Ongeldige account email

en: Please select your day of birth
nl_NL: Gelieve je email voor betaling in te vullen

en: Please select your month of birth
nl_NL: Gelieve je email voor betaling in te vullen

en: Please select your year of birth
nl_NL: Gelieve onze voorwaarden te accepteren

en: Please agree to our terms of use
nl_NL: Gelieve onze voorwaarden te accepteren

note: translators: 1: Credit card brand, 2: Last four digits of the card number
en: %1$s ending in %2$s
nl_NL: %1$s tot %2$s

en: A referral type label must be specified.
nl_NL: Een batch process class moet worden aangeduid.

en: Unpaid Referral Earnings
nl_NL: Onbetaalde Referral verdiensten

en: Pending Referral Earnings
nl_NL: Lopende Referral verdiensten

en: Rejected Referral Earnings
nl_NL: Afgewezen Referral verdiensten

en: Paid Referral Earnings
nl_NL: Betaalde Referral verdiensten

en: Please enter a valid website URL
nl_NL: Gelieve een geldige website URL op te geven

en: Username already taken
nl_NL: Gebruikersnaam al in gebruik

en: Invalid username. Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam - enkel kleine letters (a-z) en cijfers zijn toegelaten

en: Invalid username. Must be between 1 and 60 characters.
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam - lengte moet tussen 1 en 60 karakters zijn.

en: Invalid username. Usernames must include at least one letter
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam - minstens 1 letter nodig

en: Email address already taken
nl_NL: Emailadres al in gebruik

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Please verify that you are not a robot
nl_NL: Gelieve aan te geven dat je geen robot bent

en: Nice try honey bear, don&#8217;t touch our honey
nl_NL: Leuk geprobeerd maar blijf van ons af

en: You are already registered as an affiliate
nl_NL: Je bent reeds geregistreerd als een partner

en: Please enter your name
nl_NL: Gelieve je naam in te geven

en: Please enter a website URL
nl_NL: Gelieve een website URL op te geven

en: Please enter your payment email
nl_NL: Gelieve je email voor betaling in te vullen

en: Please tell us how you will promote us
nl_NL: Beschrijf hoe je ons gaat promoten

en: Add as Affiliate
nl_NL: Voeg toe als partner

en: Add the user as an affiliate.
nl_NL: Voeg gebruiker toe als partner.

en: Converted Visits
nl_NL: Geconverteerde bezoeken

en: Unconverted Visits
nl_NL: Niet-geconverteerde bezoeken

en: A valid username must be specified as the first argument.
nl_NL: Een geldige gebruikersnaam moet worden vermeld als eerste argument.

note: translators: Affiliate username
en: A user with the ID or username "%s" does not exist. See wp help user create for registering new users.
nl_NL: Een gebruiker met ID of gebruikersnaam @%s@ bestaat niet. Raadpleeg de WordPress Help ivm user creatie.

en: An affiliate already exists for this user account.
nl_NL: Deze gebruiker bestaat reeds als partner.

note: translators: Affiliate username
en: An affiliate with the username "%s" has been created.
nl_NL: Een partner met gebruikersnaam "%s" werd gecreëerd.

en: The affiliate account could not be added.
nl_NL: De partner account kon niet worden toegevoegd.

en: A valid affiliate username or ID is required to proceed.
nl_NL: Een geldige gebruikersnaam of partner ID is nodig om verder te gaan.

en: The affiliate was updated successfully.
nl_NL: De partner werd succesvol bijgewerkt.

en: The affiliate account could not be updated.
nl_NL: De partner accounts kon niet worden bijgewerkt.

en: Are you sure you want to delete this affiliate, all its data and its associated user account?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze partner wil verwijderen, inclusief alle data die gekoppeld is aan deze gebruiker?

en: Are you sure you want to delete this affiliate and all its data?
nl_NL: Ben je zeker dat je deze partner en alle bijhorende gegevens wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this affiliate?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze partner wil verwijderen?

en: The affiliate and its associated user account have been successfully deleted.
nl_NL: De partner en de gekoppelde gebruiker werd succesvol verwijderd.

en: The affiliate account has been successfully deleted.
nl_NL: Partner succesvol verwijderd.

en: The affiliate account could not be deleted.
nl_NL: Partner account kon niet worden verwijderd.

note: translators: Number of affiliates
en: Number of affiliates: %d
nl_NL: Aantal partners: %d

en: AffiliateWP is not installed
nl_NL: AffiliateWP is niet geïnstalleerd

note: translators: AffiliateWP version
en: You are running AffiliateWP version: %s
nl_NL: Je gebruikt AffiliateWP versie: %s

note: translators: License status
en: License status is: %s
nl_NL: Status van licentie is: %s

note: translators: Debug Mode status
en: Debug mode is: %s
nl_NL: Debug modus is: %s

note: translators: Enabled or Disabled (translated)
en: Affiliates require approval: %s
nl_NL: Partners die moeten geëvalueerd worden: %s

note: translators: Enabled or Disabled (translated)
en: Email notifications are: %s
nl_NL: Email notificaties zijn: %s

note: translators: None or comma-separated list of enabled integrations
en: Integrations: %s
nl_NL: Integraties: %s

note: translators: Global referral rate
en: Global referral rate: %s
nl_NL: Globaal referral tarief: %s

note: translators: Global referral rate type
en: Global referral rate type: %s
nl_NL: Globaal referral tarief type: %s

note: translators: Currency label
en: Currency: %s
nl_NL: Munteenheid: %s

note: translators: Referral variable
en: Referral variable: %s
nl_NL: Referral variabele: %s

note: translators: Enabled or Disabled (translated)
en: Show pretty referral URLs: %s
nl_NL: Toon "pretty" referral URLs: %s

note: translators: Referral URL example with affiliate username
en: Referral URL (Username): %s
nl_NL: Referral URL (Gebruikersnaam): %s

note: translators: Affiliate Area page URL
en: Affiliate Area URL: %s
nl_NL: Partner sectie URL: %s

note: translators: Terms of Use URL
en: Terms of Use URL: %s
nl_NL: URL van de Algemene Voorwaarden: %s

note: translators: Number of sites
en: Found %s sites. Retrieving stats ...
nl_NL: %s sites gevonden - statistieken worden geladen...

note: translators: Affiliates count
en: Total Affiliates: %s
nl_NL: Totaal aantal partners: %s

note: translators: Creatives count
en: Total Creatives: %s
nl_NL: Totaal aantal advertenties: %s

note: translators: Customers count
en: Total Customers: %s
nl_NL: Totaal aantal bezoeken: %s

note: translators: Payouts count
en: Total Payouts: %s
nl_NL: Totaal aantal uitbetalingen: %s

note: translators: Referrals count
en: Total Referrals: %s
nl_NL: Totaal aantal referrals: %s

note: translators: Sales count
en: Total Sales: %s
nl_NL: Totaal aantal advertenties: %s

note: translators: Visits count
en: Total Visits: %s
nl_NL: Totaal aantal bezoeken: %s

en: Are you sure you want to clear the debug log?
nl_NL: Weet je zeker dat je de debug logging wil leeg maken?

en: The debug log has been cleared.
nl_NL: De debug logging werd leeg gemaakt.

en: A --name value must be specified to add a new creative.
nl_NL: Een --name waarde moet worden aangegeven om een nieuwe advertentie aan te maken.

note: translators: Creative ID
en: A creative with the ID %d has been successfully created.
nl_NL: Advertentie met ID %d werd succesvol gecreëerd.

en: The creative could not be created.
nl_NL: Advertentie kon niet worden gecreëerd.

en: A valid creative ID is required to proceed.
nl_NL: Een geldig advertentie ID is nodig om verder te gaan.

en: The creative was successfully updated.
nl_NL: Advertentie werd succesvol bewerkt.

en: The creative could not be updated.
nl_NL: Aanpassing van advertentie niet geslaagd.

en: The creative was successfully deleted.
nl_NL: Advertentie werd succesvol verwijderd.

en: The creative could not be deleted.
nl_NL: De advertentie kon niet worden verwijderd.

note: translators: Number of creatives
en: Number of creatives: %d
nl_NL: Aantal advertenties: %d

en: A --email value must be specified to add a new customer.
nl_NL: Een --name waarde moet worden aangegeven om een nieuwe advertentie aan te maken.

note: translators: Customer ID
en: A customer with the ID %d has been successfully created.
nl_NL: Advertentie met ID %d werd succesvol gecreëerd.

en: The customer could not be created.
nl_NL: Bezoek kon niet worden gecreëerd.

en: A valid customer ID is required to proceed.
nl_NL: Een geldig bezoek ID is nodig om door te gaan.

en: The customer was successfully updated.
nl_NL: Advertentie werd succesvol bewerkt.

en: The customer could not be updated.
nl_NL: Het bezoek kon niet worden aangepast.

en: The customer was successfully deleted.
nl_NL: Advertentie werd succesvol verwijderd.

en: The customer could not be deleted.
nl_NL: Het bezoek kon niet worden verwijderd.

note: translators: Number of customers
en: Number of customers: %d
nl_NL: Aantal bezoeken: %d

en: No referrals were found matching your criteria. Please try again.
nl_NL: Er werden geen referrals gevonden die aan jouw zoekcriteria voldoen. Probeer het opnieuw.

en: No affiliates matched the minimum earnings amount in order to generate a payout.
nl_NL: Er zijn geen partners die boven het minimumbedrag van inkomsten zitten om de uitbetalingen te genereren.

note: translators: 1: Affiliate ID, 2: Formatted payout amount
en: A payout has been created for Affiliate #%1$d for %2$s.
nl_NL: Een uitbetaling werd gecreëerd voor partner #%1$d voor %2$s.

note: translators: 1: Affiliate ID, 2: Formatted payout amount
en: There was a problem generating a payout for Affiliate #%1$d for %2$s.
nl_NL: Er was een probleem bij het genereren van de uitbetaling van partner #%1$d vàor %2$s.

en: A valid payout ID must be supplied to update a payout
nl_NL: Een geldig uitbetalings ID moet worden aangeleverd om een uitbetaling aan te passen

note: translators: 1: Referral ID, 2: Referral payout ID
en: Referral #%1$d is already associated with payout #%2$d and has been skipped.
nl_NL: Referral #%d is reeds gekoppeld aan uitbetaling #%d en werd dus overgeslagen.

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d is not valid and has been skipped.
nl_NL: Referral #%d is ongeldig en werd dus overgeslagen.

en: Are you sure you want to overwrite this payout's referrals?
nl_NL: Ben je zeker dat je de referrals van deze uitbetaling wil overschrijven?

en: All values passed via the --referrals argument are invalid.
nl_NL: Alle waarden die werden doorgegeven via het --referrals argument zijn ongeldig.

en: Are you sure you want to overwrite the affiliate associated with this payout?
nl_NL: Weet je zeker dat je de partner die gekoppeld is aan deze uitbetaling wil overschrijven?

en: The supplied affiliate ID or username is invalid and has been ignored.
nl_NL: Het aangeleverde partner ID of gebruikersnaam is ongeldig en werd dus genegeerd.

en: No fields were specified for updating. For more information, see wp help affwp payout update.
nl_NL: Er werden geen velden gespecificeerd voor de aanpassing. Voor meer info, check de documentatie ("payout update").

note: translators: Payout ID
en: Payout #%d has been updated successfully.
nl_NL: Uitbetaling #%d werd succesvol aangepast.

note: translators: Payout ID
en: Payout #%d could not be updated due to an error.
nl_NL: Uitbetaling #%d kon niet worden aangepast door een error.

en: A valid payout ID is required to proceed.
nl_NL: Een geldig uitbetalings ID is nodig om verder te gaan.

en: Are you sure you want to delete this payout?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze uitbetaling wil verwijderen?

en: The payout has been successfully deleted.
nl_NL: De uitbetaling is succesvol verwijderd.

en: The payout could not be deleted.
nl_NL: De uitbetaling kon niet worden verwijderd.

note: translators: Number of payouts
en: Number of payouts: %d
nl_NL: Aantal uitbetalingen: %d

en: A valid affiliate username or ID must be specified as the first argument.
nl_NL: Een geldige partner gebruikersnaam of ID moet worden gespecificeerd als eerste argument.

note: translators: Affiliate ID or username
en: An affiliate with the ID or username "%s" does not exist. See wp affwp affiliate create for adding affiliates.
nl_NL: Een partner met ID of gebruikersnaam "%s" bestaat niet. Voor meer info, check de documentatie ("adding affiliates").

note: translators: Referral ID
en: A referral with the ID "%d" has been created.
nl_NL: Een referral met ID "%d" werd gecreëerd.

en: The referral could not be added.
nl_NL: Referral kon niet worden toegevoegd.

en: A valid referral ID is required to proceed.
nl_NL: Een geldig referral ID is nodig om verder te gaan.

en: The referral was updated successfully.
nl_NL: Referral werd succesvol aangepast.

en: The referral could not be updated
nl_NL: Referral kon niet worden aangepast

en: Are you sure you want to delete this referral?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze referral wil verwijderen?

en: The referral has been successfully deleted.
nl_NL: Referral succesvol verwijderd.

en: The referral could not be deleted.
nl_NL: Referral kon niet worden verwijderd.

note: translators: Number of referrals
en: Number of referrals: %d
nl_NL: Aantal referrals: %d

en: A URL must be specified as the second argument to proceed.
nl_NL: Een URL moet worgen gespecificeerd als tweede argument om door te gaan.

en: An invalid referral ID was specified. Using 0 (none) instead.
nl_NL: Een ongeldig referral ID werd gespecificeerd. Gebruik 0 (none) in de plaats.

en: A valid date string must be supplied. Using the current time.
nl_NL: Een geldige datum string moet worden aangeleverd. Gebruik de huidige tijd.

en: The visit was successfully created.
nl_NL: Bezoek werd succesvol gecreëerd.

en: The visit could not be created.
nl_NL: Bezoek kon niet worden gecreëerd.

en: A valid visit ID is required to proceed.
nl_NL: Een geldig bezoek ID is nodig om door te gaan.

en: A valid new date string must be supplied. Using the original date.
nl_NL: Een geldige nieuwe datum string moet worden aangeleverd. Gebruik de originele datum.

en: The visit was updated successfully.
nl_NL: Bezoek werd succesvol aangepast.

en: The visit could not be updated.
nl_NL: Het bezoek kon niet worden aangepast.

en: Are you sure you want to delete this visit?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit bezoek wil verwijderen?

en: The visit has been successfully deleted.
nl_NL: Het bezoek werd succesvol verwijderd.

en: The visit could not be deleted.
nl_NL: Het bezoek kon niet worden verwijderd.

note: translators: Number of visits
en: Number of visits: %d
nl_NL: Aantal bezoeken: %d

en: Invalid affiliate
nl_NL: Voeg partner toe

en: No coupons were found.
nl_NL: Geen API gebruikers gevonden.

en: Creative
nl_NL: Advertentie

en: A new affiliate has registered on your site,
nl_NL: Een nieuwe partner werd geregistreerd op je site,

note: translators: Affiliate display name
en: Name: %s
nl_NL: Naam: %s

note: translators: Promotion method
en: Promotion method: %s
nl_NL: Promotie methode: %s

note: translators: Pending affiliates URL
en: Review pending applications: %s
nl_NL: Nog te behandelen partner registraties: %s

note: translators: Affiliate name
en: Congratulations %s!
nl_NL: Proficiat %s!

note: translators: Login URL
en: Log into your affiliate area at %s
nl_NL: Log in je partner sectie op %s

note: translators: Affiliate name
en: Hi %s!
nl_NL: Hallo %s!

note: translators: Affiliate name
en: Hi %s,
nl_NL: Hallo %s,

note: translators: 1: Formatted referral amount, 2: Home URL
en: You have been awarded a new referral of %1$s on %2$s!
nl_NL: Je hebt een nieuwe referral verdiend van %s op %s!

note: translators: Login URL
en: log into your affiliate area to view your earnings or disable these notifications: %s
nl_NL: log in op je partner sectie om je verdiensten te bekijken of deze meldingen uit te schakelen: %s

en: Default Template
nl_NL: Standaard template

en: No template, plain text only
nl_NL: Geen template, enkel platte tekst

en: You cannot send emails with AffWP_Emails until init/admin_init has been reached
nl_NL: Je kan geen emails versturen met AffWP_Emails tot init/admin_init werd bereikt

en: The display name of the affiliate, as set on the affiliate's user profile
nl_NL: Gebruikersnaam van de partner op de site

en: The user name of the affiliate on the site
nl_NL: Gebruikersnaam van de partner op de site

en: The email address of the affiliate
nl_NL: Email adres van de partner

en: The website of the affiliate
nl_NL: Website van de parnter

en: The promo method used by the affiliate
nl_NL: Gebruikte promotie methode van de partner

en: The reason an affiliate was rejected
nl_NL: Reden dat de partner sectie werd geweigerd

en: The affiliate login URL to your website
nl_NL: De partner login URL naar je website

en: The amount of a given referral
nl_NL: Het bedrag van een bepaalde referral

en: Your site name
nl_NL: Naam van je site

en: The affiliate&#8217;s referral URL
nl_NL: Partner referral URL

en: The affiliate&#8217;s ID
nl_NL: Partner ID

en: The affiliate&#8217;s referral rate
nl_NL: Referral tarief van de partner

en: The URL to the review page for a pending affiliate
nl_NL: URL van de evaluatie pagina voor hangende partner registraties

en: The URL the customer landed on that led to a referral being created
nl_NL: URL waarop de klant landde dat leed tot de creatie van een referral

en: The name of the campaign associated with the referral (if any)
nl_NL: Naam van de gekoppelde campagne aan de referral (indien beschikbaar).

en: The affiliate registration coupon (if any)
nl_NL: Nog geen partner registraties

en: (no campaign)
nl_NL: (geen campagne)

en: Total
nl_NL: Totaal

en: This total will be used to calculate the referral amount. For example, if the referral rate is 10% and the total here is $100, the referral will be created at $10.
nl_NL: Dit totaal zal worden gebruikt om het referral bedrag te berekenen. Bij voorbeeld, als het referral tarief 10% en het totaal is hier 100 €, zal een referral van 10 € gecreëerd worden.

en: Allow Referrals
nl_NL: Sta referrals toe

en: Enable affiliate referral creation for this form
nl_NL: Activeer creatie van de partner referral voor dit formulier

en: Select the referral type for this form.
nl_NL: Activeer creatie van de partner referral voor dit formulier

en: Enable referrals on all Contact Form 7 forms
nl_NL: Activeer referrals op alle Contact Form 7 formulieren

note: translators: 1: Contact Form 7 docs URL, 2: External link icon markup, 3: Info icon markup
en: Check this box to enable referrals on all Contact Form 7 forms.<ul><li>%3$s Once enabled, referrals will be generated for all valid Contact Form 7 forms.</li><li>%2$s <a href="%1$s" target="_blank">Documentation for this integration</a></li></ul>
nl_NL: Duid dit veld aan om referrals te activeren op alle Contact Form 7 formulieren.<ul><li>%3$s Van zodra dit geactiveerd is, zullen referrals worden gegenereerd voor alle geldige Contact Form 7 formulieren.</li><li>%2$s <a href="%1$s" target="_blank">Documentatie voor deze integratie</a></li></ul>

en: Enable referrals for specific Contact Form 7 forms
nl_NL: Activeer referrals voor specifieke Contact Form 7 formulieren

note: translators: 1: Form title, 2: Form ID
en: Referral type for %1$s (Form ID: %2$d)
nl_NL: Referral #%d voor %s opgenomen voor %s

en: Form ID:
nl_NL: Formulier ID:

note: translators: 1: Referral link, 2: Amount, 3: Affiliate Name, 4: Affiliate ID
en: Referral %1$s for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
nl_NL: Referral #%d voor %s opgenomen voor %s

en: Affiliate Discount?
nl_NL: Partnerkorting?

en: If you would like to connect this discount to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
nl_NL: Als je deze korting wil koppelen aan een partner, geef dan de naam van de partner aan wie het toebehoort op.

en: Adjust EDD Commissions
nl_NL: Pas EDD commissies aan

en: Should AffiliateWP adjust the commission amounts recorded for purchases that include affiliate referrals? This will subtract the referral amount from the base amount used to calculate the commission total.
nl_NL: Moet AffiliateWP de commissiebedragen aanpassen bij aankopen die een partner referral bevatten? Hierdoor zal het referral bedrag afgetrokken worden van het basis-bedrag dat gebruikt wordt voor het commissie-totaal.

en: Disable Renewal Referrals
nl_NL: Deactiveer referrals bij hernieuwing

en: Should AffiliateWP prevent referral commissions from being recorded on renewal purchases with EDD Software Licensing?
nl_NL: Moet AffiliateWP voorkomen dat referral commissies worden opgeslagen voor aankoop van hernieuwingen met EDD Software Licensing?

en: Disable Referrals on Upgrades
nl_NL: Deactiveer referrals bij upgrades

en: Should AffiliateWP prevent referral commissions from being recorded on license upgrade purchases with EDD Software Licensing?
nl_NL: Moet AffiliateWP voorkomen dat referral commissies worden opgeslagen voor licentie upgrade met EDD Software Licensing?

en: Affiliate Rates:
nl_NL: Partner tarieven:

note: translators: EDD singular product label
en: Disable referrals on this %s
nl_NL: Zet referrals op dit %s uit

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use the site default referral rate.
nl_NL: Deze instelling zal worden gebruikt om de partner verdiensten per aankoop te berekenen. Laat blanco om het standaard referral tarief te gebruiken.

note: translators: EDD singular category label
en: The referral rate for this %s category.
nl_NL: Referral tarief voor deze %s

en: Affiliate coupon?
nl_NL: Partner kortingscode?

en: If you would like to connect this coupon to an affiliate, enter the name of the affiliate it belongs to.
nl_NL: Als je deze kortingscode wil koppelen aan een partner, geef dan de naam van de partner aan wie het toebehoort op.

en: Referral description
nl_NL: Referral omschrijving

en: Select Field
nl_NL: Selecteer veld

en: Purchase Amount
nl_NL: Aankoopbedrag

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name, 4: Referral affiliate ID
en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
nl_NL: AffiliateWP: Referral #%d voor %s geregistreerd voor %s

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name
en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s
nl_NL: AffiliateWP: Referral #%d voor %s geregistreerd voor %s

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name
en: AffiliateWP: Referral #%1$d for %2$s for %3$s rejected
nl_NL: AffiliateWP: Referral #%d voor %s voor %s geweigerd

en: Custom Amount
nl_NL: Aangepast bedrag

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name
en: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s
nl_NL: Referral #%d voor %s opgenomen voor %s

en: Enable affiliate referral creation for this donation form
nl_NL: Activeer creatie van de partner referral voor dit schenkingsformulier

en: Affiliate Rate
nl_NL: Partner tarief

en: This setting will be used to calculate affiliate earnings per-donation. Leave blank to use default affiliate rates.
nl_NL: Deze instelling zal worden gebruikt om de partner verdiensten per donatie te berekenen. Laat blanco om het standaard partner tarief te gebruiken.

note: translators: 1: Referral ID, 2: Formatted referral amount, 3: Affiliate name, 4: Referral affiliate ID
en: Referral #%1$d for %2$s recorded for %3$s (ID: %4$d).
nl_NL: Referral #%d voor %s opgenomen voor %s

en: Referral #%d for %s for %s rejected
nl_NL: Referral #%d voor %s voor %s geweigerd

en: Allow referrals
nl_NL: Sta referrals toe

en: Affiliate Coupon
nl_NL: Partner kortingscode

en: To connect this coupon to an affiliate, enter the username of the affiliate. Anytime this coupon is redeemed, the connected affiliate will receive a referral commission.
nl_NL: Vermeld de gebruikersnaam van de partner om deze kortingscode te koppelen aan een partner. Elke keer dat deze kortingscoupon wordt gebruikt, zal de gekoppelde partner een referral commissie ontvangen.

note: translators: 1: Referral link, 2: Amount, 3: Affiliate Name
en: Referral %1$s for %2$s recorded for %3$s
nl_NL: Referral #%d voor %s opgenomen voor %s

en: Affiliate Data
nl_NL: Partner gegevens

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d completed
nl_NL: Referral #%d afgewerkt

en: Referral not created because WooCommerce was used for payment.
nl_NL: Referral niet gecreëerd omdat WooCommerce werd gebruikt bij de betaling.

en: Referral not created because affiliate's own account was used.
nl_NL: Referral niet gecreëerd omdat de eigen partner account was gebruikt.

en: Referral not created due to 0.00 amount.
nl_NL: Referral niet gecreëerd omdat het bedrag 0.00 is.

note: translators: Referral ID
en: LifterLMS Referral #%d updated successfully.
nl_NL: LifterLMS Referral #%d succesvol aangepast.

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d created successfully.
nl_NL: Referral #%d succesvol gecreëerd.

en: Referral failed to be created.
nl_NL: Referral kon niet worden gecreëerd.

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d updated successfully.
nl_NL: Referral #%d succesvol aangepast.

note: translators: Referral ID
en: Pending referral #%d created successfully.
nl_NL: Referral ter evaluatie #%d succesvol gecreëerd.

en: LifterLMS Referral failed to be created.
nl_NL: LifterLMS Referral creatie mislukt.

en: Search for an affiliate by username or email.
nl_NL: Zoek een partner op gebruikersnaam of email.

en: Affiliate Discount
nl_NL: Partner korting

en: Connect this coupon with an affiliate.
nl_NL: Connecteer deze coupon met een partner.

en: Referral Details
nl_NL: Referral details

en: Disable Referrals
nl_NL: Deactiveer referrals

note: translators: Product type
en: Check this box to prevent orders for this %s from generating referral commissions for affiliates.
nl_NL: Duid dit veld aan om te voorkomen dat bestellingen voor deze %s gebruikt worden voor referral commissies van partners.

note: translators: Product type
en: Enable %s Referral Rate
nl_NL: Activeer %s referral tarief

en: Check this box to enable %s referral rate overrides
nl_NL: Duid dit veld aan om de %s partnertarieven overschrijvingen te activeren

note: translators: Product type
en: %s Referral Rate
nl_NL: %s referral tarief

note: translators: Product type
en: Enter a referral rate for this %s
nl_NL: Referral tarief voor deze %s

note: translators: Referral ID
en: Referral #%d rejected
nl_NL: Referral #%d geweigerd

en: Disable referrals on this membership
nl_NL: Deactiveer referrals op dit lidmaatschap

en: Enable affiliate referral creation for this form?
nl_NL: Activeer creatie van partner referrals voor dit formulier?

en: Please enter your email address
nl_NL: Gelieve je naam in te geven

en: Please enter a valid email address
nl_NL: Gelieve een geldige website URL op te geven

en: Pending PayPal referral
nl_NL: PayPal referral ter evaluatie

en: Affiliate Settings
nl_NL: Partner instellingen

note: translators: Referral rate
en: The membership-level referral rate, such as 20 for 20%%. Affiliate-level referral rates will override this value. If left blank, the site default value of %s will be used.
nl_NL: Partner tarief op niveau van het lidmaatschap, bv 20 voor 20%. Referral tarieven op niveau van de partner overschreven deze waarde. Indien blanco, wordt de standaard waarde van %s gebruikt.

en: Check to disable per-membership referrals.
nl_NL: Duid dit veld aan om per-lidmaatschappen referrals uit te schakelen.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members register their account with this subscription. Leave blank to use the site default referral rate.
nl_NL: Dit tarief zal worden gebruikt voor partner verdiensten wanneer leden zich registreren met deze inschrijving. Laat blanco om het standaard tarief te gebruiken.

en: This rate will be used to calculate affiliate earnings when members subscribe to this level. Leave blank to use the site default referral rate.
nl_NL: Dit tarief zal worden gebruikt voor partner verdiensten wanneer leden zich inschrijven op dit level. Laat blanco om het standaard tarief te gebruiken.

en: Disable referrals on this subscription level.
nl_NL: Deactiveer referrals voor die abonnements-niveau.

note: translators: 1: Referral link, 2: Amount, 3: Affiliate Name
en: Referral %1$s updated. Amount %2$s recorded for %3$s
nl_NL: Referral #%d voor %s opgenomen voor %s

note: translators: Variation ID
en: (Variation ID %d)
nl_NL: (Variatie ID %d)

en: Configure affiliate rates for this product. These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale.
nl_NL: Deze instelling zal worden gebruikt om de partner verdiensten per verkoop te berekenen. Laat blanco om het standaard partner tarief te gebruiken.

en: Affiliate Rate Type
nl_NL: Partner tarief

en: Earnings can be based on either a percentage or a flat rate amount.
nl_NL: Kies een referral tarief type. Referrals kunnen gebaseerd zijn op een percentage of een vast bedrag.

en: Leave blank to use default affiliate rates.
nl_NL: Laat blanco bij het bevestigen van deze partner.

en: Disable referrals
nl_NL: Deactiveer referrals

en: This will prevent this product from generating referral commissions for affiliates.
nl_NL: Dit zal voorkomen dat bestellingen van dit product een referral commissie genereren voor partners.

en: Configure affiliate rates for this product variation
nl_NL: Stel het partner tarief in voor deze product-variatie

en: Referral rate (optional)
nl_NL: Referral tarief (optioneel)

en: Disable referrals for this product variation
nl_NL: Deactiveer referrals voor deze product variatie

en: AffiliateWP settings for the My Account page.
nl_NL: AffiliateWP instellingen voor de Mijn Account pagina.

en: Affiliate Area Link
nl_NL: Partner sectie link

en: Display a link to the Affiliate Area in the My Account navigation.
nl_NL: Toon een link naar de partner sectie in de Mijn Account navigatie.

en: The referral rate for this category.
nl_NL: Referral tarief voor deze %s

en: Affiliate Referral
nl_NL: Partner tarief

en: Referral type
nl_NL: Referral tarief

en: These settings will be used to calculate affiliate earnings per-sale. Leave blank to use default affiliate rates.
nl_NL: Deze instelling zal worden gebruikt om de partner verdiensten per verkoop te berekenen. Laat blanco om het standaard partner tarief te gebruiken.

en: Disable referrals on this product
nl_NL: Zet referrals op dit product uit

en: Manage per-product affiliate rates.
nl_NL: Beheer partner tarieven per product.

en: Total Field
nl_NL: Totaal veld

en: Customer Email
nl_NL: Klant email

en: Redirecting to Paypal...
nl_NL: Omleiden naar Paypal...

en: ActiveCampaign API URL
nl_NL: Meest actieve campagne (%s)

en: ActiveCampaign API Key
nl_NL: Meest actieve campagne (%s)

en: ActiveCampaign List ID
nl_NL: Meest actieve campagne (%s)

en: ConvertKit API Key
nl_NL: Genereer nieuwe API keys

en: ConvertKit Form ID
nl_NL: Contact Form 7

en: A platform class must be specified.
nl_NL: Een batch process class moet worden aangeduid.

en: A platform file must be specified.
nl_NL: Een batch process class moet worden aangeduid.

en: A platform label must be specified.
nl_NL: Een batch process class moet worden aangeduid.

en: Argentine Peso
nl_NL: Mexicaanse Peso

en: Australian Dollar
nl_NL: Australische Dollar

en: Bangladeshi Taka
nl_NL: Bengaalse Taka

en: Brazilian Real
nl_NL: Braziliaanse Real

en: Bulgarian Lev
nl_NL: Bulgaarse Lev

en: Canadian Dollar
nl_NL: Canadese Dollar

en: Chilean Peso
nl_NL: Chileense Peso

en: Colombian Peso
nl_NL: Colombiaanse Peso

en: Croatia Kuna
nl_NL: Kroatische Kuna

en: Czech Koruna
nl_NL: Tsjechische Koruna

en: Danish Krone
nl_NL: Deense Kroon

en: Dominican Peso
nl_NL: Dominicaanse Peso

en: Egyptian Pound
nl_NL: Egyptische Pound

en: Hungarian Forint
nl_NL: Hongaarse Forint

en: Icelandic Krona
nl_NL: Ijslandse Kroon

en: Indonesia Rupiah
nl_NL: Indonesische Rupiah

en: Indian Rupee
nl_NL: Indische Roepie

en: Israeli Shekel
nl_NL: Israelische Shekel

en: Iranian Rial
nl_NL: Iraanse Rial

en: Japanese Yen
nl_NL: Japanse Yen

en: Kenyan Shilling
nl_NL: Keniaanse Shilling

en: Kazakhstani Tenge
nl_NL: Kazachstaanse Tenge

en: Lao Kip
nl_NL: Laotiaanse Kip

en: Malaysian Ringgit
nl_NL: Maleisische Ringgit

en: Mexican Peso
nl_NL: Mexicaanse Peso

en: Nepali Rupee
nl_NL: Nepalese Rupee

en: Nigerian Naira
nl_NL: Nigeriaanse Naira

en: Norwegian Krone
nl_NL: Noorse Kroon

en: New Zealand Dollar
nl_NL: Nieuw Zeelandse Dollar

en: Pakistani Rupee
nl_NL: Pakistaanse Roepie

en: Paraguayan Guaraní
nl_NL: Paraguayaanse Guaraní

en: Philippine Peso
nl_NL: Filipijnse Peso

en: Polish Zloty
nl_NL: Poolse Zloty

en: Pounds Sterling
nl_NL: Pond Sterling

en: Romanian Leu
nl_NL: Roemeense Leu

en: Russian Ruble
nl_NL: Russische Roebel

en: Saudi Arabian Riyal
nl_NL: Saoedi-Arabische Riyal

en: Singapore Dollar
nl_NL: Singaporese Dollar

en: South African Rand
nl_NL: Zuid Afrikaanse Rand

en: South Korean Won
nl_NL: Zuid Koreaanse Won

en: Swedish Krona
nl_NL: Zweedse Kroon

en: Swiss Franc
nl_NL: Zwiterse Franc

en: Taiwan New Dollar
nl_NL: Tawainese Nieuwe Dollar

en: Thai Baht
nl_NL: Thaise Baht

en: Tunisian Dinar
nl_NL: Tunesische Dinar

en: Turkish Lira
nl_NL: Turkse Lira

en: United Arab Emirates Dirham
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraatse Dirham

en: Ukrainian Hryvnia
nl_NL: Oekraïense Hryvnia

en: Vietnamese Dong
nl_NL: Viëtnamese Dong

en: Email (required)
nl_NL: E-mail (verplicht)

en: First/Full Name
nl_NL: Voor/Volledige naam

en: Referral Count
nl_NL: Referral berekening

en: Visit Count
nl_NL: Aantal bezoeken

en: Affiliate ID or Username (required)
nl_NL: Affiliate ID of Gebruikersnaam (verplicht)

en: Amount (required)
nl_NL: Hoeveelheid (verplicht)

en: Affiliate Email
nl_NL: Partner e-mail

en: Affiliate Username
nl_NL: Partner gebruikersnaam

en: Affiliate First/Full Name
nl_NL: Partner voor/volledige naam

en: Affiliate Last Name
nl_NL: Partner achternaam

en: - Ignore this field -
nl_NL: - Negeer dit veld -

en: - Select field to preview data -
nl_NL: - Selecteer een veld voor voorvertoning van data -

en: United States
nl_NL: Partner status

en: Argentina
nl_NL: Mexicaanse Peso

en: Australia
nl_NL: Australische Dollar

en: Brazil
nl_NL: Braziliaanse Real

en: Bulgaria
nl_NL: Bulgaarse Lev

en: Hong Kong
nl_NL: Hong Kong Dollar

en: Indonesia
nl_NL: Indonesische Rupiah

en: Malaysia
nl_NL: Maleisische Ringgit

en: Mexico
nl_NL: Mexicaanse Peso

en: New Zealand
nl_NL: Nieuw Zeelandse Dollar

en: Romania
nl_NL: Roemeense Leu

en: Singapore
nl_NL: Singaporese Dollar

en: Manual Payout
nl_NL: Uitbetaling

en: Invalid affiliate account
nl_NL: Registreer partner-account

en: Invalid Payouts Service account
nl_NL: Totaal aantal uitbetalingen

en: No referrals within the specified date range
nl_NL: Een referral met ID "%d" werd gecreëerd.

en: Affiliate user account deleted
nl_NL: Partneraccount gedeactiveerd

en: We are sorry but your browser is not compatible with this kind of file upload. Please upgrade your browser.
nl_NL: Het spijt ons maar jouw browser is niet compatibel met dit type bestandupload. Upgrade je browser.

en: This field must be mapped for the import to proceed.
nl_NL: Dit veld moet worden gespecificeerd voor de import om door te gaan.

en: The user you entered does not exist. To create a new user and affiliate, continue filling out the form and click Add User & Affiliate.
nl_NL: De gebruiker die je hebt ingevuld bestaat niet. Vul hieronder een e-mailadres in om tegelijk een nieuwe gebruiker en partner aan te maken.

en: Add User & Affiliate
nl_NL: Voeg toe als partner

en: An affiliate already exists for this username.
nl_NL: Deze gebruiker bestaat reeds als partner.

en: View Affiliate
nl_NL: Bekijk Partner

en: Please enter a valid URL for this site
nl_NL: Gelieve een geldige website URL in te vullen

en: Copy and paste the following:
nl_NL: Kopieer en plak het volgende:

en: There are currently no coupon codes to display.
nl_NL: Sorry, er zijn momenteel geen advertenties beschikbaar.

en: Sorry, there are currently no creatives available.
nl_NL: Sorry, er zijn momenteel geen advertenties beschikbaar.

en: Referral Graphs
nl_NL: Referral statistieken

en: Referral Payouts
nl_NL: Referral uitbetalingen

en: None of your referrals have been paid out yet.
nl_NL: Er werden nog geen referrals uitbetaald tot nog toe.

en: You have not made any referrals yet.
nl_NL: Je hebt nog geen referrals.

en: Profile Settings
nl_NL: Profielinstellingen

en: Your Payment Email
nl_NL: Jouw betalings-email

en: Notification Settings
nl_NL: Partner instellingen

en: Enable New Referral Notifications
nl_NL: Meldingen nieuwe referral inschakelen

en: Save Profile Settings
nl_NL: Profielinstellingen bewaren

en: Commission Rate
nl_NL: Comissietarief

en: Unique Links
nl_NL: Unieke links

en: None set
nl_NL: Geen ingesteld

en: You have no referrals or visits that included a campaign name.
nl_NL: Er zijn geen referrals of bezoeken die een campagne naam omvatten.

note: translators: Affiliate ID
en: Your affiliate ID is: <strong>%s</strong>
nl_NL: Je partner ID is: <strong>%s</strong>

note: translators: Affiliate username
en: Your affiliate username is: <strong>%s</strong>
nl_NL: Je partner gebruikersnaam is: <strong>%s</strong>

note: translators: Affiliate referral URL
en: Your referral URL is: <strong>%s</strong>
nl_NL: Uw referral URL is: <strong>%s</strong>

en: Referral URL Generator
nl_NL: Referral URL generator

en: Enter any URL from this website in the form below to generate a referral link!
nl_NL: Vul eender welke URL van deze website in op het formulier hieronder om de referral link te genereren!

en: Page URL
nl_NL: Pagina URL

en: Campaign Name (optional)
nl_NL: Campagne naam (optioneel)

en: (now copy this referral link and share it anywhere)
nl_NL: (kopieer deze referral-link en deel die waar je wil)

en: Generate URL
nl_NL: Genereer URL

en: Referral URL Visits
nl_NL: Referral URL bezoeken

en: Column one lists the visit URL in relative format, column two lists the referrer, and column three indicates whether the visit converted into a referral.
nl_NL: De eerste kolom toont de bezoek URL in relatief formaat, de tweede kolom toont de partner en de derde kolom toont of het bezoek werd omgezet in een referral.

en: Visit converted: %s
nl_NL: Bezoek geconverteerd: %s

en: You have not received any visits yet.
nl_NL: Je hebt nog geen bezoeken gehad.

en: Your affiliate account is pending approval
nl_NL: Je partner account wordt nagezien ter goedkeuring

en: Your affiliate account is not active
nl_NL: Je partner account is niet actief

en: Your affiliate account request has been rejected
nl_NL: Je partner aanvraag werd geweigerd

en: Your affiliate profile has been updated
nl_NL: Je partner profiel werd bijgewerkt

en: Log out
nl_NL: Log uit

en: Log into your account
nl_NL: Log in op je account

en: Remember Me
nl_NL: Onthoud me

en: Log In
nl_NL: Log in

en: Lost your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: To see the Affiliate Area, log in as an existing affiliate, or add your account as an affiliate.
nl_NL: Log in als bestaande partner om de partner sectie te zien of voeg je gebruiker toe als partner.

en: The affiliate area is available only for registered affiliates.
nl_NL: De partner sectie is enkel beschikbaar voor geregistreerde partners.

en: You have subscribed successfully.
nl_NL: Uitbetaling #%d werd succesvol aangepast.

en: Add Payout Method
nl_NL: Uitbetalingsmethode

en: Payout Settings
nl_NL: Exporteer instellingen

en: January
nl_NL: Januari

en: February
nl_NL: Februari

en: March
nl_NL: Maart

en: May
nl_NL: Mei

en: June
nl_NL: Juni

en: July
nl_NL: Juli

en: August
nl_NL: Augustus

en: October
nl_NL: Oktober

en: Account Type
nl_NL: Accountemail

en: Personal Account
nl_NL: Gebruiker accounts

en: Business Account
nl_NL: Gebruiker accounts

en: Your Business Name
nl_NL: Naam van je site

en: Your First Name
nl_NL: Voornaam

en: Your Last Name
nl_NL: Naam van je site

en: Your Email
nl_NL: Van (email)

en: Month
nl_NL: Deze maand

en: Year
nl_NL: Dit jaar

en: Register a new affiliate account
nl_NL: Registreer partner-account

en: Payment Email Address
nl_NL: Betalingsemailadres

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig wachtwoord

en: Foo Affiliate account banned
nl_NL: Partneraccount geactiveerd

note: Description of the plugin/theme
en: Affiliate Plugin for WordPress
nl_NL: Affiliate plugin voor WordPress

[ctx: affiliates]
en: Reports
nl_NL: Rapporten

[ctx: Affiliate ID, affiliate name]
note: translators: 1: Affiliate ID, 2: Affiliate name
en: ID #%1$d: %1$s
nl_NL: Partner ID #%d: %s

[ctx: admin notice]
en: Dismiss
nl_NL: Negeer boodschap

[ctx: Integrations]
en: Dismiss Notice
nl_NL: Negeer boodschap

[ctx: License]
en: Dismiss Notice
nl_NL: Negeer boodschap

[ctx: Creative ID, creative name]
note: translators: 1: Creative ID, 2: Creative name
en: Creative ID #%1$d: %2$s
nl_NL: Advertentie ID #%d: %s

[ctx: Dashboard widget]
en: Earnings
nl_NL: Verdiensten

[ctx: Conversions column table header]
en: Conversions
nl_NL: Conversiegraad

[ctx: Affiliate column table header]
en: Affiliate
nl_NL: Partner

[ctx: Earnings column table header]
en: Earnings
nl_NL: Verdiensten

[ctx: Visits column table header]
en: Visits
nl_NL: Bezoeken

[ctx: Converted column table header]
en: Converted
nl_NL: Geconverteerd

[ctx: Amount column table header]
en: Amount
nl_NL: Bedrag

[ctx: Description column table header]
en: Description
nl_NL: Omschrijving

[ctx: Actions column table header]
en: Actions
nl_NL: Acties

[ctx: Paid earnings column table header]
en: Paid earnings
nl_NL: Uitbetaalde verdiensten

[ctx: Paid earnings this month column table header]
en: Paid earnings this month
nl_NL: Uitbetaalde verdiensten deze maand

[ctx: Paid earnings today column table header]
en: Paid earnings today
nl_NL: Uitbetaalde verdiensten vandaag

[ctx: Unpaid referrals column table header]
en: Unpaid referrals
nl_NL: Onuitbetaalde referrals

[ctx: Unpaid referrals this month column table header]
en: Unpaid referrals this month
nl_NL: Onuitbetaalde referrals deze maand

[ctx: Unpaid referrals today column table header]
en: Unpaid referrals today
nl_NL: Onuitbetaalde referrals vandaag

[ctx: Unpaid earnings column table header]
en: Unpaid earnings
nl_NL: Onuitbetaalde verdiensten

[ctx: Unpaid earnings this month]
en: Unpaid earnings this month
nl_NL: Onuitbetaalde verdiensten deze maand

[ctx: Unpaid earnings today column table header]
en: Unpaid earnings today
nl_NL: Onuitbetaalde verdiensten vandaag

[ctx: payouts]
en: All
nl_NL: Alle

[ctx: payouts]
en: Reports
nl_NL: Rapporten

[ctx: payout]
en: Amount
nl_NL: Bedrag

[ctx: payout]
en: Date
nl_NL: Datum

[ctx: payout]
en: Paid
nl_NL: Uitbetaald

[ctx: payout owner]
en: (none)
nl_NL: (geen)

[ctx: payout owner ID]
note: translators: Payout owner ID
en: (User ID: %d)
nl_NL: (Gebruiker ID: %d)

[ctx: No payout account]
en: (none)
nl_NL: (geen)

[ctx: Total amount for a Payouts Service payout]
en: Total
nl_NL: Totaal

[ctx: payout method]
en: (none)
nl_NL: (geen)

[ctx: payout service acccount]
en: (none)
nl_NL: (geen)

[ctx: payout service invoice link]
en: (none)
nl_NL: (geen)

[ctx: payout description]
en: (none)
nl_NL: (geen)

[ctx: visit]
note: translators: 1: Visit date
en: Date: %1$s (%2$s)
nl_NL: Datum: %1$s (%2$s)

[ctx: visit]
en: None
nl_NL: Geen

[ctx: visit]
en: Date
nl_NL: Datum

[ctx: referrals]
en: Reports
nl_NL: Rapporten

[ctx: visit not converted]
en: No
nl_NL: Geen

[ctx: visits]
en: Reports
nl_NL: Rapporten

[ctx: date filter]
en: From
nl_NL: Van

[ctx: date filter]
en: To
nl_NL: Tot

[ctx: license status]
en: Valid
nl_NL: Geldig

[ctx: license status]
en: Invalid
nl_NL: Ongeldig

[ctx: debug_mode]
en: Enabled
nl_NL: Geactiveerd

[ctx: debug mode]
en: Disabled
nl_NL: Gedeactiveerd

[ctx: affiliates require approval]
en: Enabled
nl_NL: Geactiveerd

[ctx: affiliates require approval]
en: Disabled
nl_NL: Gedeactiveerd

[ctx: emails disabled]
en: Enabled
nl_NL: Geactiveerd

[ctx: emails disabled]
en: Disabled
nl_NL: Gedeactiveerd

[ctx: integrations]
en: None
nl_NL: Geen

[ctx: show pretty referral URLs]
en: Enabled
nl_NL: Geactiveerd

[ctx: show pretty referral URLs]
en: Disabled
nl_NL: Gedeactiveerd

[ctx: direct traffic]
en: Direct
nl_NL: Rechtstreeks
